Я розумію, що Ви надто "талановитий", як для свого віку, але не на стільки, щоб інших вважати за недоумків.
Коли Ви ще не народились панував екстериторіальний принцип проходження служби. Тобто, коли всіх, хто не мав "лапи", засилали бозна куди і цілеспрямовано. Наприклад я за свою службу бачив лише учбові заклади та ЗабВО і ЗакВО...
А от спроба перенести сказане на сучасну Україну - відверта зухвалість і підлість.
Я вже не буду акцентувати увагу на тім, що ТОДІ радий був, скажімо із ЗабВО, перевестись у будь-яке село в Україні, а скажу лише про те, що додому у відпустку із ЗабВО я їхав ШІСТЬ діб, а всю Україну можна проїхати менше ніж за добу у будь-якому напрямку...




Тема:

Ответить с цитированием
скабеева, перелогинься...
Чем дальше, тем круче).

Социальные закладки