Добро пожаловать в культурную столицу России
Драка и стрельба на ул. Ломоносова 21.09.13
| ||
Добро пожаловать в культурную столицу России
Драка и стрельба на ул. Ломоносова 21.09.13
Je vote pour le cochon Goloborodko! :)
Только в ТС.Других(извиняюсь) котов у нас предостаточно.Так
Это одно из мнений о вступлении в ТС.
"Об экономической составляющей присоединения к еврозоне или вступления в Таможенный союз рассказал народный депутат Украины, экс-министр финансов Виктор Пинзеник.
Пинзеник: Вступив в ТС, придется ездить в Москву за деньгами
- Виктор Михайлович, обещание Москвы снизить цену на газ при присоединении к Таможенному союзу - даже звучала цифра до 160 долларов - насколько оно реально?
- Дірку від бублика ми вже отримали. Давайте пригадаємо харківські угоди, за якими ми нібито отримаєм газ на сто доларів дешевше. В дійсності ми платимо на 100 доларів менше, але кожного року ці 100 доларів оформляються боргом України перед Російською Федерацією. Я б дуже просив наших слухачів заглянути в невеликі за обсягом харківські угоди, ви зрозумієте, що ніякої знижки ми не отримали. Теж саме відбудеться і з вступом у Митний союз. Росія обіцяє нам дозволити купувати за цінами, за якими купують російські підприємства, але при цьому нам забувають додати, що умовами вступу в Світову організацію торгівлі Російська Федерація зобов'язалась підняти внутрішні ціни на газ до світового рівня, тобто ця перевага дуже швидко зникне. А тим більше цю перевагу легко компенсувати через можливість збору митних платежів, які в Митному союзі йдуть в спільний кошик.
- Какие отрасли нашей экономики могут всё-таки выиграть от присоединения Украины к Таможенному союзу?
- Я не бачу жодних переваг такого вступу, бо для того щоб спросити умови роботи, треба мати режим вільної торгівлі. А це не є елементом Митного союзу. Це не є обов’язковий елемент, для якого треба вступати в Митний союз. І Україна вже має три угоди про вільну торгівлю, на жаль немає тільки вільної торгівлі. Ми підтримуємо підписання угоди вільної торгівлі без будь-яких вилучень і обмежень. Однак досвід наших стосунків показує за 20 років, що такі вилучення застосовуються одною стороною і немає жодних гарантій, що такі вилучення не будуть застосовані у випадку Митного союзу.
- Якщо ми приєднаємося до Митного союзу, скільки Україна буде втрачати в митних надходженнях, якщо таке станеться.
-Я сподіваюся, що не станеться. На сьогоднішній день Україна платить податків на кордоні, які збираються, 110 мільярдів гривень. Це не постійна сума, вона міняється зі зміню імпорту. 88% отримує Російська Федерація і голоси розподілені дуже по-братськи: 57% голосів належить Російській Федерації. Мова йде про передачу величезних коштів, які сьогодні в розпорядженні України, самостійно витрачаються і плануються, в розпорядження іншої держави і знову буде треба їздити в Москву для того щоб отримати свої ж кошти."
Уступаю дорогу дуракам и сумасшедшим.
Хреновые у тебя друзья , я тебе скажу- я не говрю уже о том, что шпионят за всем миром, что ведут подрывную деятельность (против той же Венесуэлы и ли Бразилии), что ведут войны и т.д.
Все еще хуже. Официальные данные Американского бюро по переписи населения гласят, что в США, где 80% на*се*ле*ния счи*та*ет, что при*над*ле*жит к сред*не*му клас*су, каждый шестой американец живёт ниже черты бедн*сти. На самом деле ситуация намного, намного хуже.
ГлючитБа*на*н.
здесь статистика со ссылками http://propaganda-journal.net/7322.html
Последний раз редактировалось фокс; 21.09.2013 в 15:34.
это что за нечитаемое говнище???
Je vote pour le cochon Goloborodko! :)
Никто не может служить двум господам: ибо или одного будет ненавидеть, а другого любить; или одному станет усердствовать, а о другом нерадеть. Не можете служить Богу и маммоне.
(Евангелие от Мф. 6:24)
Поэтому следует отказаться от посулов Золотого тельца - Таможенного Союза. Не в меру разбогатеет малоросс в Таможенном Союзе и поклонится Царству Мамоны.
Per aspera ad astra.
Социальные закладки