Вот вам пример замалчивания голодомора. Это цитата из истории Савранщины, судя по стилистике еще советского времени.
На початку 1930 року в Саврані проживало близько 9000 чоловік, у тому числі українців - понад 4800, а решта євреї, молдавани, росіяни тощо. У селі налічувалося 1795 господарств, з них 682 бідняцькі, 15 куркульських, 1098 господарств належали середнякам, кустарям тощо.
1934 року в Саврані вже працювала середня школа, для якої збудували нове приміщення. Було споруджено також Будинок культури, кінотеатр, дві бібліотеки - для дорослих і для дітей. В Саврані діяли лікарня, амбулаторія, пологове відділення, де трудилися 20 медичних працівників з вищою та середньою спеціальною освітою.
22 червня 1941 року фашистська Німеччина...
С первоисточником можете ознакомиться на
http://www.savraninfo.od.ua/page-savranshina.html
Так вот, до 1930 года и начиная с 1941 все освещается очень подробно, а между этими годами - несколько строк.
Социальные закладки