|
Ошалевшие от безнаказанности украинские национал-жидо-фашисты выискивают произведения русской классики для публичного сожжения на Майдане
![]()
Українці в Берліні разом із правозахисниками відкрили «альтернативне посольство» України, висловивши таким чином свою солідарність із учасниками «євромайдану».
Нова установа відтепер працює навпроти офіційного посольства України в Німеччині на берлінській Альбрехтштрассе, повідомляє Deutsche Welle.
Ініціатори створення «альтернативного посольства» заявляють, що будуть інформувати громадськість Німеччини про розвиток подій в Україні.
«Довгий час ми планували поставити намет, однак виявилося, що його треба реєструвати. Ми вже подали заявку на реєстрацію. Щоб не втрачати час, активісти створили „альтернативне посольство“. На стенді перед входом до приміщення ми розмістили інформацію про загиблих та постраждалих під час сутичок на вулиці Грушевського в Києві, а також про зниклих безвісти та затриманих учасників „євромайдану“», — зазначив один із організаторів «альтернативного посольства» Антон Кравець.
Тот же "Абзац" дает свою версию этим слухам:
Слухи или намеренная дезинформация? Какой небывальщиной пугают людей?
РуZZкий?
Іді нaxyй!
"Ми маємо зрозуміти, що це не конфлікт прихильників януковича з його противниками. Це набагато глибше. Це повстання проти системи ментів – бандитів, у погонах і без них." Ігор Луценко
Кожаные ремни и сумки Casa Familia.
casafamilia.od.ua
Кожаные ремни и сумки Casa Familia.
casafamilia.od.ua
Н.И пора знать ..учения свет,а не учение,чуть свет и на работу))...мы ж не северная корея,мы члены многих европейских и мировых сообществ и организаций,где существуют уставы,правила,обязанности,.."но ты, конечно, не поймешь - там, за печкою, - потому - ты есть темнота некультурная."(с) )
Коли настає криза - поважні джерела, такі як новинні організації або фонди допомоги, повинні обробити і відфільтрувати величезну кількість повідомлень з місця подій, і надати своїм читачам акуратну інформацію з перевіреними фактами. Як це зробити?
Підручник надає приклади та інструменти для того, щоб редакції були готові до таких кризових моментів, і наводить досвід реальних організацій як найкраще перевірити, та використовувати інформацію, фото та відео від учасників подій.
Книга призначена для журналістів, громадських репортерів, людям що хочуть допомогти подолати наслідки катаклізмів, для волонтерів, фахівців із комунікацій у кризових умовах.
Особливо актуальною книга є на часі революційних подій в Україні.
Прочитати підручник можна за цим лінком: http://verificationhandbook.com/
Казалось бы, при чем тут заграница? Какие проплаченные СМИ? Кто здесь?
Социальные закладки