| ||
Та вона просто провокатор, як я одразу і сказав. Провокатори завжди цитують не до кінця.
Ухвалити новий Закон про громадянство, згідно з яким громадянство надаватиметься тільки тим особам, що народилися в Україні або є етнічними українцями, які повернулися з-за кордону для постійного проживання і роботи в Україні. Дозволити особам, народженим в Україні від іноземців або осіб без громадянства, набувати українське громадянство після досягнення повноліття лише за умови вільного володіння українською мовою, знання української історії та змісту Конституції України.
А что Вы тогда делаете на форуме?
Если будет подобная формулировка, например при приему на работу, как я писала
Придется сдавать) Может в этом случае мы бы избавились от таких "кровосисей", как Азаров, позорящих нас))Я бы вообще ввела повальную сертификацию граждан) получаешь сертификат о знании украинского языка можешь работать, не получаешь, свободен!! ну разве что мыть тарелки в общепите и дворником работать)
любовь вне политики)боже храни Одессу!)
А що тут не зрозуміло? Це люди, які будуть зацікавлені в розвитку України, для Вас патріот, це образливе слово? Щодо укр.мови -
настільки вже неповажно з Вашого боку, що навіть не цікаво обговорювати цей момент) Всім відомо, яке місце відіграє мова в нашому суспільстві)
Тут панночко не треба кроїти контекст)) Читайте далі:- Ухвалити новий Закон про громадянство, згідно з яким громадянство надаватиметься тільки тим особам, що народилися в Україні або є етнічними українцями.
, які повернулися з-за кордону для постійного проживання і роботи в Україні. Дозволити особам, народженим в Україні від іноземців або осіб без громадянства, набувати українське громадянство після досягнення повноліття лише за умови вільного володіння українською мовою, знання української історії та змісту Конституції України.
Тож, навіть інеземці стануть повноправними громадянами, якщо будуть поважати закони України) Як це відбувається в інших країнах)
Що Вас лякає? Нічого страшного немає))- Повернути в паспорті та свідоцтві про народження графу "національність".
Якась нісенітниця)))- Відновити ядерний статус України.
Доля української мови – то є водночас й доля української держави й нації)
Социальные закладки