якщо ніхто не вимагає викладати побажання в письмовій формі, то можна й до нескінченності......
регулюється цим
|
якщо ніхто не вимагає викладати побажання в письмовій формі, то можна й до нескінченності......
регулюється цим
Срочно нужен ответ!!!
Заявление в загс на развод подавали вместе....прошел месяц...
получать бумагу о разводе должны вместе или можно по отдельности??Как в законе написано
многие говорят можно отдельно
спасибо огромное за ответ
написано так!!!Стаття 15. Державна реєстрація розірвання шлюбу
1. Державна реєстрація розірвання шлюбу проводиться відповідним органом державної реєстрації актів цивільного стану у встановлених законом випадках.
2. Державна реєстрація розірвання шлюбу подружжя, яке не має дітей, проводиться відповідним органом державної реєстрації актів цивільного стану за місцем проживання подружжя або одного з них за їх заявою.
Якщо один з подружжя через поважну причину не може особисто подати заяву про розірвання шлюбу, таку заяву, нотаріально засвідчену або прирівняну до нотаріально засвідченої, від його імені може подати другий з подружжя.
3. Державна реєстрація розірвання шлюбу проводиться після закінчення одного місяця від дня подання відповідної заяви, якщо вона не була відкликана.
4. У разі якщо подружжя через поважну причину не може з'явитися до органу державної реєстрації актів цивільного стану для державної реєстрації розірвання шлюбу у встановлений для них день, строк такої реєстрації на письмове прохання подружжя може бути перенесений на інший день. При цьому строк перенесення державної реєстрації розірвання шлюбу не може перевищувати одного року з дня подання заяви.
Якщо один з подружжя через поважну причину не може з'явитися для державної реєстрації розірвання шлюбу, він може під час подачі заяви про реєстрацію розірвання шлюбу або впродовж місяця письмово повідомити орган державної реєстрації актів цивільного стану про згоду реєстрації розірвання шлюбу за його відсутності та зазначити місцезнаходження органу державної реєстрації актів цивільного стану, до якого слід надіслати свідоцтво про розірвання шлюбу. У разі надсилання письмового повідомлення підпис на ньому того з подружжя, який не може з'явитися, повинен бути нотаріально засвідчений.
5. У разі якщо один з подружжя визнаний безвісно відсутнім, недієздатним, державна реєстрація розірвання шлюбу проводиться за заявою другого з подружжя.
6. Той з подружжя, який бажає відновити своє дошлюбне прізвище, повинен заявити про це в органі державної реєстрації актів цивільного стану під час державної реєстрації розірвання шлюбу.
7. Про державну реєстрацію розірвання шлюбу та про розірвання шлюбу, здійснене в судовому порядку, робиться відмітка в актовому записі про шлюб.
У разі розірвання шлюбу в судовому порядку рішення суду, яке набрало законної сили, надсилається судом до органу державної реєстрації актів цивільного стану за місцем ухвалення рішення.
8. Про державну реєстрацію розірвання шлюбу в паспортах або паспортних документах осіб робиться відмітка про розірвання шлюбу із зазначенням прізвища, імені та по батькові особи, з якою розірвано шлюб, та місця і дати державної реєстрації розірвання шлюбу.
Відмітка про розірвання шлюбу за рішенням суду робиться в паспортах або паспортних документах осіб, шлюб між якими розірвано, у разі їх звернення до органу державної реєстрації актів цивільного стану.![]()
Уважаемые юристы, помогите разобраться пожалуйста (дело срочное): оформила доверенность на мать в Консульстве Украины в Бельгии, Консул выдал заверенную им доверенность и заявление про регистрацию в едином реестре. Сегодня мать пыталась оформить по этой доверенности новую доверенность на третье лицо, но нотариусы отказываются оформлять, заявляя что моя доверенность на мать не числится в едином реестре. Позвонила консулу - тот заявил, что у них (Консульства) просто-напросто нет доступа к единому реестру!!! В чем тут суть? Консульство ОБЯЗАНО было зарегестрировать и не сделало это или же нотариусы неправы, что требуют регистрацию в едином реестре?
Штуша, я видела Ваши ссылки на законы, но не могу понять, кто в этой ситуации не прав. ПОЖАЛУЙСТА, помогите разобраться!
Заранее спасибо!
консульство выдает какую то бумажку, типа заявки на регистрацию в реестре, а местные нотариусы вносят консульскую доверенность в реестр. это не мгновенно. у меня недавно появилась доверенность на ведение дела от нашего, проживающего в Аргентине, завереная в консульстве, на внесение в реестр ушло около 10 дней (через представительство МИДа в Одессе)
Всё что в этой жизни доставляет удовольствие - или незаконно, или аморально, или приводит к ожирению!:(
Під час посвідчення довіреності консул мав засвідчити справжність підпису під заявою довірителя про внесення довіреності в ЄРД, та згідно п. 3.5.3 Положення про порядок учинення нотаріальних дій в дипломатичних представництвах та консульських установах України реєстрація довіреності має відбуватиметься через Міністерство закордонних справ України.
Последний раз редактировалось Штуша-Кутуша; 21.09.2010 в 10:05.
НЕ шукаю клієнтів на форумі. Прохання з цього приводу не звертатися!
Первая часть понятна, так и было. А вот насчет второй части: п 3.5.3 говорит "підлягають обов'язковій реєстрації в Єдиному реєстрі доручень, посвідчених у нотаріальному порядку, через Міністерство закордонних справ України". Вопрос: моей матери обратиться с этой доверенностью от консула к местному нотариусу и попросить его внести доверенность через МИД в реестр, так?
Последний раз редактировалось ГномНат; 21.09.2010 в 10:17.
V.V.S. и audit_n, спасибо!
Т.е. насколько я понимаю, при устных запросах можно никуда не спешить.
Подскажите еще, пожалуйста, чем регулируется "переход" от интереса к нашим клиентам к интересу нами (на каком основании от проверки контрагентов могут перейти к проверке самого предприятия)?
И собственно чем должна ограничиваться проверка по контрагенту? Каких материалов должно быть достаточно?
Якщо реєстрація довіреностей має відбуватиметься через Міністерство закордонних справ України, то туди і необхідно звертатися.
Згідно п. 1.5.Положення про ЄРД, МЗС України не є реєстратором Єдиного реєстру, тому необхідно звернутися до МЗС, ті зв’язуються з реєстратором, а це - державні нотаріальні контори, державні нотаріальні архіви, приватні нотаріуси, що уклали відповідні договори з Адміністратором, та які і зареєструють вже довіреність.
НЕ шукаю клієнтів на форумі. Прохання з цього приводу не звертатися!
Господа юристы подскажите,если суд принял решение о разделе дома и земельного участка,но это решение в течении 3 лет не исполнено,то решение суда имеет юридическую силу? Если нет,необходимо вновь подавать аналогичный иск?
процитируйте дословно резулятивную часть решения (без адреса и ФИО). скажем так, если в решении есть пункты, которые обязывают кого то что то сделать, то нужно было брать исполнительный лист и отнести его в исполнительную службу в течение 3х лет с дня вступления решения в законную силу. если этого не сделали, то уже невозможно, или просить суд восстановить срок. если там в решении просто установлены доли, то это решение действительно навсегда. новый иск к тем же и о том же подавать нельзя в принципе
Всё что в этой жизни доставляет удовольствие - или незаконно, или аморально, или приводит к ожирению!:(
Социальные закладки