Одесса: 19°С (вода 4°С)
Киев: 19°С
Львов: 17°С

Тема: ECOLINE косметика handmade - Твердий шампунь

Ответить в теме
Показано с 1 по 1 из 1
  1. Вверх #1

По умолчанию ECOLINE косметика handmade - Твердий шампунь

Чому я виготовляю саме тверді шампуні?! Чому не подібні до тих, які ми звикли бачити на поличках магазинів?
    Рік тому, я теж користувалася звичними для нас всіх шампунями😊 Але, з часом, я просто стикнулася з проблемою лупи. І ще, мені стало не подобатись те, що практично через день волосся уже не було свіжим і розсипчастим.
    Тому, я вирішила цю проблему власними силами: думала🤔, експререментувала🧐 і , в результаті, з'явився твердий шампунь. Що змінилося? 👉Про лупу я уже забула 😉
    ☝️Волосся залишається свіжим на протязі 3-4 днів.
    👌Волосся наповилось блиском.
    ✌️Після миття немає відчуття обтяження - волосся дуже розсипчасте.
    👐Над випадіння волосся відсутнє. Все відбувається в звичному природньому ритмі.

Органічний твердий шампунь “LAVENDER”
    допоможе тобі дбайливо очистити волосся, схильне до жирності та позбутися подразнень і, як наслідок, проявів лупи. А ефірна олія лаванди, що входить до складу шампуню, окрім безумовно корисної дії на волосся, заспокоїть нерви та подарує солодкі сни.

Цей ароматний шматочок шампуню, очистить волосся найніжнішою пінкою і ти не помітиш, як волосся стане м’якеньким, легким та здоровим!

До його складу входять мікронізована пудра лаванди, голуба та рожева глини, кокосова олійка, ефірна олія лаванди та натуральні ПАР із кокосової олії.

Спосіб використання: намочи волосся, проведи шампунем декілька раз ближче до коренів, збий піну, промасажуй шкіру голови, насолодись ароматом лаванди та змий волосся водою. За бажанням нанеси на кінчики волосся твердий бальзам або зроби СПА процедуру для волосся – маску.

Шампунь «LAVANDER» ідеально підходить для чутливої шкіри голови, схильної до жирності та для всіх типів волосся.

Вага – 50 г.
    Ціна 170
    Щоб детальніше ознайомитись з моєю косметикою, шукайте мене в инстаграмі marina_pavlutskaya_ecoline

Ответить в теме