Одесса: 14°С (вода 4°С)
Киев: 13°С
Львов: 9°С

Тема: Дуже маленьке, дуже гарне і дуже розумне цуценя (рівня Ейнштейн)

Ответить в теме
Показано с 1 по 3 из 3
 1. Вверх #1

  По умолчанию Дуже маленьке, дуже гарне і дуже розумне цуценя (рівня Ейнштейн)

  Маленьке цуценя, дівчинка, 6 тижнів. Дуже грайлива і добра собачка, лижеться і цілує у вуха. Товстенька, бо одна у мами, і трохи розгодувался.
  Людям, які спокійні, добрі, у яких вдома тихо, спокійно, не верещать один на одного, не хлопають дверима, не верещить голосно телевізор.
  Які розуміються на маленьких собачках, знають, що такі собачки дуже переживають за все, легко розчулюються. Люди терплячі, що не будуть кричать на собачку, якщо щось не так, а покажуть, іще і іще, не будуть залякувть її.
  Зараз собачка нікого не боїться,навіть здоровенної вівчарки, весь світ - їй друзі.
  Фото. Чорна - це мама.

  Їла за всіх


  Гарнюня


  Пузько спить


  Мама
  ---------- Сообщение добавлено 21.08.2019 в 19:56 ----------  ---------- Сообщение добавлено 22.08.2019 в 15:22 ----------

  Сьогодні Альбертіна сходила до лікаря. Отримала щеплення і паспорт. Поводилася, як справжня аристократка - навіть не пискнула, хоч і була дуже перелякана.
  Названа на честь Альбертіни-Агнес фон Нассау.

  Альбертіна-Агнес фон Нассау після смерті свого чоловіка, Віллема Фредеріка в Нассау-Діца, стала регенткою свого неповнолітнього сина. Наступного року Нідерландам оголосили війну Англія та її союзник, єпископ Мюнстера. Нідерланди сім попередніх років витратили багато грошей на флот, нехтуючи армією. Альбертіна-Агнес приїхала в Гронінгена, який знаходився в облозі, щоб своєюприсутністю підняти бойовий дух захисників. На щастя, Людовик XIV тоді був союзниом Нідерландів і допоміг відбити ворога.
  Наступного року, проте, Франція, Англія, єпископ Мюнстера та архієпископ Кельна виступили разом проти Нідерландів. Франція тоді була найсильнішою краЇною світу, як зараз США. Уявіть, як це, виступити проти армії США для маленької держави. Голандці врятувалися лише тим, що відкрили дамби. Це змусило французьке військо відступити.
  Мир з Англією був підписаний того ж року, а ось війна з Францією тягнулася ще шість років.
  Коли її син виріс, Альбертіна Агнеса "вийшла на пенсію" і переїхала у палац Оранієнштайн, оточений гарними садами. Там вона заборонила катувати та спалювати відьом, проводити пивні поєдинки, заликала відвідувати церковні служби як у неділю, так і посеред тижня. Призначила районного лікаря та відкрила безкоштовну аптеку.

  ---------- Сообщение добавлено 25.08.2019 в 14:01 ----------

  Альбертінка важить 1 кг 500 грамів.
  Последний раз редактировалось beaux; 21.08.2019 в 18:59.


 2. Вверх #2
  Альбертіна фоткатися не хоче. "Що це, телефон? Треба поцьомать..."  ---------- Сообщение добавлено 27.08.2019 в 22:33 ----------

  Альбертіна, зірка ют'юбу.

  https://youtu.be/7ELgDqsQdgI

  https://youtu.be/uyOi-X7MRYE

  ---------- Сообщение добавлено 30.08.2019 в 21:39 ----------

  Альбертінка, міні-собачка, що приносить удачу і знімає високий тиск.

 3. Вверх #3
  Альбертінка відсвяткувала свій день народження - 2 місяці і сходила знов до ветеринара на щеплення. Поводилася дуже гарно, на столі навіть не пікнула. Поправилася на 500 грамів, зараз важить 1,900 кг.
Ответить в теме

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения