| ||
Тема: Петр Порошенко

Порошенко:"Заберіть від мене цю жінку!"
Безумна напирає.
Порошенко:"Від вас смердить".
Безумна:"Моя вроджена інтелігентність стримала мене, щоб не дати ляпаса".Так на своїй сторінці переказала Безумна свій наїзд на "порохоскот", як називає партію ця"вроджено інтелігентна" особина
![]()
Moscovia delenda est!
Последний раз редактировалось litissia; 12.06.2023 в 00:12.
Я пришла к вам всем с приветом, рассказать, что солнце встало.
Карочі це Порошенко розмінував Чонгар потім 24 лютого 2022 року втік потім його втіклого на силоміць повернули й він почав мівіной захищати Банкову а потім піаритись на чужій гуманітарці шляхом пріклєюванія наліпок фонду Олени Зеленської на отриману благодійну допомогу понілі да?
![]()
Moscovia delenda est!
Це той Механік, що звідси зник?
верещук на днях серанула ротом, що "ми занадто сильно прислухаємось до американців".
![]()
Moscovia delenda est!
Шановна Ботоферма Порошенка™, припиніть писати Сцяніні Соколовой коменти, а то вона баканову подзвонить, якщо знайде його.
Moscovia delenda est!
Последний раз редактировалось litissia; 21.06.2023 в 14:16.
Я пришла к вам всем с приветом, рассказать, что солнце встало.
Зрозумій хто ти є та не зраджуй собі.
I hate morons.
На его ютюб в сравнении с прошлым просмотр упал почти на полшестого. При таких обстоятельствах писанина ботов выглядит как пуки в воздух.
Хуже, когда вброс идет на тех площадках и именно в просматриваемых темах, где просмотр в большом кол-ве как читателями (гости), так и писателями (участники).
Я пришла к вам всем с приветом, рассказать, что солнце встало.
Социальные закладки