|
Давно не была в темке, многое пропустила, сорри.
Они построили этот дебильный мост или нет?
Знакомая пишет из Питера - у них продаются туры с включением "пешеходная экскурсия по мосту"
???
А мы предупреждали!
Каникулы строгого режима: в сети показали свежие фото из Крыма
Сеть разочаровали снимки автовокзала в Ялте, который со всех сторон огражден забором.
https://twitter.com/KrimRt/status/98...ryima%2F126638
Крымский мост построили еще в 1938 в рамках Генерального плана реконструкции Москвы. С тех пор новых сообщений не поступало. Предлагаю отдохнуть от политики и послушать Татьяну и Сергея Никитиных
А на Крымском мосту вдруг заныло в груди,
Я с арбы разглядел сквозь туман и дожди,
Как Чимганские горы царят впереди,
И зовут, и сверкают чеканно
Дмитро Тимчук: Окупанти спишуть на «українських диверсантів» аварії на Керченському мості
https://www.infa.ua/dmy-tro-ty-mchuk...ns-komu-mosti/За інформацією ІС, попри заплановане на 9 травня цього року офіційне відкриття автомобільної частини «Керченського мосту», проектувальники на даний момент не мають повної впевненості в його надійності і категорично наполягають на необхідності проведення відповідних випробувань, які повинні тривати певний період часу незалежно від тоннажу і габаритів транспортних засобів, які планується пустити мостом на початковому етапі.
Так, за наявною інформацією, в дилемі необхідності пропагандистського ефекту і великої ймовірності виникнення технологічних проблем, на початковому етапі експлуатації моста, поки на невизначений термін все ж таки будуть встановлені обмеження для автомобілів – вагою лише до 15 тонн, а весь інший габаритний транспорт (понад 15 тонн), зокрема той, який доставляє продукти харчування на територію анексованого півострова, і надалі використовуватиме поромну переправу.
Крім того, на початковому етапі категорично заборонять постійний рух автомобільного автотранспорту – планується запускати обмежену кількість транспортних засобів з обох напрямків, зупиняючи рух, поки вони не проїдуть мостоперехід, і тільки потім запускатимуть наступну партію.
У зв’язку з цим, окупаційна влада залишає функціонувати три порома – «Крим», «Керченський» і «Єйськ».
Тому, на думку експертів ІС, немає нічого дивного, що глава ФСБ Бортніков заявив про можливі «терористичні загрози з боку України» в районі «Керченського моста», щоби потім, в разі аварії або техногенної катастрофи на мосту після його відкриття і початку експлуатації, все швидко списати на ефемерних «українських диверсантів».
От че вы все такие злые? Ну они художники, они так видят ))))!
Ось і смоктанув Сцікло у Хуйла.....
Нет, добрый это я! Ибо словом и доброй затрещиной можно добиться больше чем просто добрым словом))).
Ось і смоктанув Сцікло у Хуйла.....
Вот ты и попалась! Самые добрые панды ходят с гранатометом, а советуют минимум бомбу, ВАТАмную!))))
Тем более там этого ватомного материала - прорва..))
Ось і смоктанув Сцікло у Хуйла.....
Спалил контору!!!!
...Эх.....если уж мечтать,то НИ В ЧЕМ себе не отказывать......)))
Это что там за разговорчики в строю не по теме ? Или тоже тоска «по сильной руке» и «камням»?
Ось і смоктанув Сцікло у Хуйла.....
В Керчи в честь освобождения от фашистских захватчиков пронесли таблички с надписями частей освобождавших город.
На одной надпись : 98 заградительный отряд.
Полный аут...
http://www.kerch.com.ru/articleview.aspx?id=73257
Социальные закладки