Показать скрытый текст За підсумками 9 місяців Україна збільшила експорт товарів та послуг до Європейського Союзу до $11,4 млрд 10. Промислове виробництво в Україні в листопаді 2016-го зросло на 3,7% в порівнянні з аналогічним місяцем 2015 року. При цьому в жовтні воно збільшилося на 0,8%, у вересні – на 2%, а в серпні – 3,4%. 11. У січні–листопаді 2016р. підприємства України виконали будівельні роботи на суму 59,3 млрд грн.. Індекс будівельної продукції в січні–листопаді 2016р. порівняно із січнем–листопадом 2015р. становив 114,1%
Трохи вранішніх новин
1. Верховна Рада відкликала народного депутата Надію Савченко з Постійної делегації Верховної Ради України в ПАРЄ. І от хотілося б щось прокоментувати по цьому питанню, але… нафіг надо. Вигнали. Головне не зупинятися, бо ще є багато з чого виганяти.
2. Українські військові відбили дві атаки дірявих на Світлодарській дузі. Завзятість, з якою діряві командири відправляють своїх обдовбаних підлеглих на смерть можна пояснити лише небажанням платити їм новорічні преміальні у вигляді кубихі ширки, двох пляшок стєкломоя, плакати Плотніцького топлес в повний зріст, а також всі виступи Савченко на DVD.
3. Міністерство юстиції презентувало новий сервіс під назвою "SMS-МАЯК", який стане додатковим інструментом у боротьбі з рейдерством.Для того, щоб почати користуватися новим сервісом, громадянам достатньо зробити три простих кроки: отримати реєстраційний номер майна, перевірити наявність номера в реєстрі, а також поставити майно на контроль.
4. Верховна Рада України ухвалила закон "Про амністію у 2016 році" з пропозиціями президента України Петра Порошенка (№4255). Від відповідальності в тому числі звільняються засуджені, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, які брали безпосередню участь у АТО і отримали статус учасника бойових дій.
5. Субсидії, призначені громадянам на оплату житлово-комунальних послуг, не будуть переглядатися до кінця поточного опалювального сезону - 30 квітня, незважаючи на підвищення мінімальної заробітної плати до 3200 грн з 1 січня 2017 року.
6. Уряд України відмовив російським журналістам "РИА Новости" в акредитації на свої засідання, виконуючи відповідну постанову Верховної Ради. Представник прес-служби Кабміну Ірина Конопатько пояснила росіянам, що ЗМІ з російською реєстрацією не можуть бути присутні на засіданнях, бо від них смердить Бояришником.
7. Німецька канцлерка Ангела Меркель у телефонній розмові із президентом Петром Порошенком привітала рішення української влади націоналізувати Приватбанк. Вона назвала цей крок "сміливим і необхідним рішенням", цитує її слова прес-служба Петра Порошенка.
8. Приватбанк зняв всі обмеження для клієнтів, – про це повідомив новий голова банку Шлапак.
9. За підсумками 9 місяців Україна збільшила експорт товарів та послуг до Європейського Союзу до $11,4 млрд
10. Промислове виробництво в Україні в листопаді 2016-го зросло на 3,7% в порівнянні з аналогічним місяцем 2015 року. При цьому в жовтні воно збільшилося на 0,8%, у вересні – на 2%, а в серпні – 3,4%.
11. У січні–листопаді 2016р. підприємства України виконали будівельні роботи на суму 59,3 млрд грн.. Індекс будівельної продукції в січні–листопаді 2016р. порівняно із січнем–листопадом 2015р. становив 114,1%.
12. IT-компанія "Майкрософт Україна" надала Міністерству освіти і науки України до 90% знижки на програмне забезпечення для 23 тис. комп'ютерів, які встановлять в українських школах
13. Обсяг українського ринку мобільних телефонів і смартфонів за три кварталу 2016 року зріс на 30% порівняно з тим же періодом в 2015 році. За три кварталу було продано 4,3 мільйони гаджетів, а за 2016 рік в цілому поставки мобільних телефонів і смартфонів в Україну перевищать 6,7 млн. шт.
14. У Бахмуті Донецької області розпочав роботу сервісний центр Міністерства внутрішніх справ. Сьогодні в Україні працюють вже 10 Центрів.
15. Дрібниця, але приємно. Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення оштрафувала телерадіокомпанію “Шансон” за пісню про “российский морфлот” майже на 300 тис. грн..
Социальные закладки