|
Саня-городок
Кхм...
http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/5029-17
Статус: чинний.
Деякі жителі Донбасу мені так і розповідали, що вони були проти заборони(!) російської мови. Пропаганда їм вклала в голову цей меседж (і багато інших, не менш брехливих). Хоча відміна закону - це одне. Заборона мови - взагалі щось інше, з розділу фантастики. Але якщо голова пуста, то вкласти в неї можна що завгодно...
"Раз добром нагріте серце вік не прохолоне!"
Сьогодні нас об'єднує не мова, не історія, не культура, а всеукраїнська ненависть до загарбника, котрий ще вчора рядився в тогу гаранта територіальної цілісності України.
Теперішнє українське військо десь на три чверті складається з російськомовних громадян України. І їх не хвилює "насільственная украінізація" і "друга державна мова". Мусимо йти з ними в ногу.
рассуждения кацапа-ордынца
Русская литература — потомок ордынца, а не эфиопа
"Бреше, сучий москаль" (Н.В.Гоголь)
Українська мова- є об'єднуюча сила нашого народу...це мова держави...Москальська мова- це мова іншої і ворожої держави...ЇЇ потрібно теж знати щоб краще знищувати ворогів та допитувати ворогів...це не братня мова.
"Бреше, сучий москаль" (Н.В.Гоголь)
в цей день 29.09.1845 р. народився Іван Карпенко-Карий (Тобілевич) - український драматург,-актор, письменник, ерудит, один з корифеїв українського театру
а також 29.09.1866 р. народився Михайло Грушевський - український історик, громадський та політичний діяч
![]()
"Бреше, сучий москаль" (Н.В.Гоголь)
"Бреше, сучий москаль" (Н.В.Гоголь)
"Бреше, сучий москаль" (Н.В.Гоголь)
Украї́нська зага́льна енцикльопе́дія «Книга знання» (УЗЕ) — перша енциклопедія українською мовою, видана у Львові у трьох томах (1930 — 1933).
Писалося «Харківським» правописом.
Після виходу першого тому, в радянській Україні виникла ідея створення аналогічної енциклопедії — Української радянської енциклопедії.
Редакційна колегія
Головний редактор Іван Раковський, члени редакційної колегії: Володимир Дорошенко, Михайло Рудницький, Василь Сімович (редактор відділу «Україна»); і ще 136 авторів.
Ілюстраційні таблиці до загальної частини виконала фірма «Ф. А. Брокгауз» у Ляйпціґу; кольорові мапи виконали фірми «Піллер-Найман» і «Унія» у Львові. Текстові ілюстрації з клішарні «Фототип» у Львові.
"Бреше, сучий москаль" (Н.В.Гоголь)
Явление русофобии, которое культивируется в этой ветке некоторыми персонажами, выглядит не менее гадко, чем украинофобия. Не вдаваясь в аспекты возникновения разных языков, можно сказать точно, что уважение к чужому языку и традициям - показатель культуры человека. Ведь в этой ветке все себя считают культурными, не так ли ? ))) Кстати, сохранение разных языков и культур в пределах одного государства - это обычная европейская практика. Если мы идём в европейскую семью - нужно быть культурными и толерантными. ))
"Бреше, сучий москаль" (Н.В.Гоголь)
в цей день 6.10.1876, р. народився Сергій Єфремов — український громадсько-політичний і державний діяч, літературний критик , історик літератури, академік Української Академії Наук (з 1919), віце- президент ВУАН (з 1922 ), дійсний член Наукового Товариства ім. Т. Шевченка у Львові , публіцист, один із творців української журналістики.
Автор видання «Щоденника» і «Листування» Т. Шевченка та фундаментального двотомника «Історія українського письменства».
У квітні 1930 засуджений до 10-річного ув'язнення з суворою ізоляцією.
Загинув 10 березня 1939 року в одному з таборів ГУЛАГу
твори Сергія Єфремова
"Бреше, сучий москаль" (Н.В.Гоголь)
На жаль , історія показує, що те суспільство, яке є більш культурним, толерантним і терпимим, вона завжди програє перед грубим, агресивним і малокультурним. Яскравим прикладом може слугувати розгром варварами Риму, або інтелигентної людини перед хамом.
Я теж вважаю, що потрібно зберегти всі мови, особливо мову етнічної більшості, яка, на жаль, занепадає, потрібно підтримати її і створити сприятливі умови розвитку, а не навпаки. Не погоджуєшся?
Ми переможемо цю російську наволоч.
быть толерантным и культурным не означает, что надо давать перспективу языку который и так себя "культурно и комфортно" чувствовал на территории Украины..В ущерб украинскому, а ныне ГОСУДАРСТВЕННОМУ..Я уже говорил ИМЕТЬ право и ТРЕБОВАТЬ это немножко два разных понятия, на минуточку...
Ви живете так, як обирали вчора...
Російська мова в Україні не потребує будь якого захисту. У нас потребує захисту українська мова...А російська то проблеми Росії. Бо нині виходить, що якісь зайди у нас іще й воду мутять, права качають...а право лише одне: кожен громадянин має володіти державною мовою, окрім своєї.
Социальные закладки