|
Приценитесь на рынках сидят хозяйки с закрутками , а вообще летом надо по чуть-чуть своё варить , мы яблоки в сезон брали по 6 гривен и варили варенье и стоимость поллитровой баночки с учётом сахара получалась 5-6 гривен . В Таврии есть совсем подешевле типа Семёрка или Суббота , но и качество так себе .
Последний раз редактировалось Кундя; 22.03.2015 в 23:50.
В смысле моментально в морэ?доказано долго худеть не прийдется
а мне понравился перевод
Вырежьте шелушится лук в тонком звонит, оставляя их, чтобы вобраться в уксус. Будет нужно по меньшей мере полчаса, хотя, если вы имеете время, когда вы можете оставить это в течение нескольких часов.
Шелушитесь апельсины, снимая всю корку, и вырезают в половине сантиметровых толстых ломтиков. Разместите апельсины в блюде, опрыскивающем сахаре на вершине, и оставляя их, чтобы освободить их сок. Иссушите сок, который пришел вне апельсинов, имея дело этого с маслом, корицей земли и щепоткой перца черного цвета земли. Бейте маленький с вилкой или веничком, до это не превращает в эмульсию.
Добавьте иссушенные репчатые луки к оранжевому салату. Лейтесь над оливковым маслом и cinnamon украшением, украшая с маслинами.
Наконечники:
Оставьте охладить перед обслуживанием этого сладкого и кислого оранжевого салата. Он является оригинальным стартером, но может также служить сопровождением к мясу или рыбный
...Мы жили тогда на планете другой((((
Не знаю в чем подвох,но на привозе в субботу селёдка была по 22-26 грн,зашли в Таврию - типа акционная цена 59.98 грн.В Фоззи также в субботу знакомые рассказывали по 68 грн она была![]()
Журналісти провели власний експеримент з виготовлення хліба, аби з'ясувати, наскільки обґрунтованою є нинішня ціна. Антимонопольний комітет почав розслідувати раптове підвищення ціни на контрольований державою соціальний сорт хліба, результатів ще немає. Журналісти тим часом провели власну розвідку, розібравши батон на складові, і виявили, що ціни на хліб таки завищено, ідеться в сюжеті ТСН.Тиждень. "Батон у Києві можна придбати за 7 гривень - виробники виправдовуються, що така ціна утворюється за рахунок сировини, на яку припадає майже 48 %, на витрати за збут – ще 27 %, заробітна плата працівникам забирає 5 % хліба, а загальновиробничі і адміністративні витрати – це ще 15 %, а на паливо і електроенергію – 5 %", - пише видання, цитує УНІАН. Але за результатами експерименту, вартість київського батона завищена вдвічі. При цьому рекордсменами здорожчання є Львівська і Закарпатська області, де соціальний хліб, тобто той, що готується з простих інгредієнтів, може коштувати до 14 гривень. На третьому місті Черкаська область, де за хліб просять 10 гривень. У Чернігові, Харкові та Житомирі роздрібна ціна на головний продукт не опускається нижче 8,5 гривень. У Києві середня ціна хліба – 8 гривень 21 копійка. Виробники пояснюють, що борошно закуповують за ринковою, тобто світовою, ціною, яка регулярно коливається, плюс здорожчання енергоносіїв, бензину і стрибки курсу, що прямо впливає на кінцеву ціну буханця. Аби з'ясувати, скільки насправді коштує хліб, журналісти вирішили його спекти самі за допомогою шеф-кухаря одного з київських ресторанів. Шеф Макс твердить, що якісний і смачний хліб, що на голову вищий за соціальний, можна спекти за мінімальні гроші. Було використано рецепт, дуже близький до соціального – тобто такого, який споживає 50% українців – борошно, сіль, дріжжі сухі, цукор і олія. "Ми витратили на це 6 гривень, але тут два батона в одному, тому що вихід цього батона - це десь кілограм", - пояснив Максим. І це без врахування того, що для свого хліба він брав дорогі продукти вищого ґатунку, бо соціальний хліб це борошно другого сорту, маргарин замість олії, хімічні підсолоджувачі замість цукру і малокорисні розпушувачі, аби він мав товарний вигляд. До чого приведе розслідування Антимонопольного комітету, поки невідомо, але журналісти з'ясували, що 6 гривень за 1 кілограм свіжовипеченого домашнього хліба - це вдвічі, а часто й втричі, дешевше, у порівнянні з ціною на буханці у деяких регіонах. При цьому варто також враховувати, що виготовлена вручну одиниця товару коштує дорожче за масовий фабричний продукт.
Социальные закладки