|
А чем тебе неугоден этот пункт? Он логичен, поскольку уменьшает вероятность лобового столкновения и упрощает безпрепятственный проезд оперативных транспортных средств.
А абсурдно не наказание, а избирательность наказаний за нарушения. 99,(9)% водителей в городе думают, что стоп-линия должна находится на линии стоп-сигналов автомобиля, что ожидание зелёного сигнала светофора позволяет ехать на красный, что затор за перекрёстком лучше переждать на самом перекрёстке, что 80 км/ч является дозволенной скоростью движения… А уж о количестве тех, которые знают о правилах выполнения левого поврота при наличии регулировщика, я вообще молчу! (Таких можно посчитать утром на М. Арнаутской / Пушкинской; я пока что насчитал 0.)
Но вместо того, чтобы требовать выполнения всех правил, у нас находят определённое, и начинают наказывать за его нарушение. При этом обществу не прививается необходимость соблюдать нормы и правила, а лишь формируется агрессия по отношению к представителям власти.
Уж если что-то и менять, так это ввести обязательный ежегодный экзамен на знание правил дорожного движения. Тогда, глядишь, количество ездящих по привычке и поуменьшилось бы.
Схвалюєш? Став «плюсик»!
Ни в одной стране мира такого нет, во всяком случае я о подобном не слышал. Не думаю, что это тот момент, в котором стоит быть пионерами.Уж если что-то и менять, так это ввести обязательный ежегодный экзамен на знание правил дорожного движения
Мыльницу послать можно, а вот с Визиром сложнее. Против Визира только суд можно выиграть, да и то с трудом. Прецеденты есть, инфа в инете бегает.Можно их посылать по этим признакам или это уже перебор ?
Обжалуем постанову на месте и спокойно идём в суд.ты чуть не понял. суд ничего не присудит - присудит гаишник
ibn.hottabych, общественные организации... Это способ потратить время и деньги, но не добиться цели. Кратко: "Успешно. Но безрезультатно" (с)
Вопрос меня интересует в ракурсе "с какого конца заходить". Т.е. в какие структуры обращаться, которые могут реально вносить изменения или влиять на их внесение. Пока варианты куцые: рада, кабмин, мвд. Может кто располагает еще какой ценной информацией?
dmytrob, надо ставить реальные цели![]()
"Вот толку, что вы боретесь за вынос тела Ленина из Мавзолея. Вы б лучше за то, чтоб зарплату со 120 р. до 140 р. подняли, боролись" (с) Задорнов.
Цель изменения 1-го пункта гораздо более реальна, чем цель научить всех правильно ездить и не "доить".
На счет логичности.
У нас постоянно на пустых дорогах "оперативные транспортные средства" гоняют? А спецсигналы им отменили? И требования "прижаться к обочине"? Кстати, чего они гоняют, если без спецсигналов?
Вероятность лобового столкновения уменьшает разделительная полоса. И перевод движения на рельсы.
Кстати, вывод об абсурдности или нет данного пункта ПДД, как и адекватности наказания за него, поможет сделать сравнительный анализ ПДД и соответствующих кодексов нарушений - наказаний "развитых зарубежных стран".
Может кто помочь с поиском этих материалов?
P.S. И еще в качестве общей информации, требующей подтверждения из других источников:
«Визир» таки прошел проверку
Четко заявить о своем НЕСОГЛАСИИ с нарушением и САМОСТОЯТЕЛЬНО предложить составить "АДМИНПРОТОКОЛ" (в 2-х экземплярах-ст.254 КоАП) и взять копию для последующего обжалования его в суде и т.д. (ст. 258 КоАП), а не только "ПОСТАНОВЛЕНИЕ" о админнарушении. В своих пояснениях к протоколу (или на отдельном листе (в двух экз.), обязательно сделав в протоколе отметку о том, что пояснения на отдельном листе прилагаются) указать, во-первых, своё несогласие с нарушением; во-вторых, если не зафиксирован (водитель, пешеход), кому именно была создана аварийная обстановка - указать на это и на несоответствие протокола стст.251, 256 КоАП Украины; а если в деле нет пояснений потерпевшего, данные которого указаны, - только ст.251 КоАП. Укажите что к протоколу, составляемому на основании данных технических средств (указать № -данные радара), должны быть приложены фото, видео - либо иные материалы, в которых зафиксированы показания этих приборов (п.2.13 Инструкции, утв. Приказом N 1217 ). ( Впишите ФИО, тел., свидетелей.) Напишите в Протоколе что, нуждаетесь в защитнике (не обязательно адвоката) (это автоматически лишает ИДПС-а возможности вынести Постановление на месте правонарушения (ч.1ст.258, ст.268 КоАП) и хотите предоставить документы, характеризующие личность и материальное положение. Для этого и просите отложить дело. «Игнорирование сотрудником милиции этих прав будет грубым нарушением, следовательно, обжалование постановления в суде повлечет его отмену»
Из памятки " В бардачок"
Міліція установить попереджувальні табло, що вас знімає "Візир"
З червня цього року МВС планує установити на дорогах України табло, які будуть інформувати водіїв про наявність фото- і відеофіксації на визначених ділянках доріг.
Про це заявив у четвер заступник міністра внутрішніх справ України Олександр Савченко, повідомляє "Інтерфакс".
"З червня, напевно, будемо ставити табло, що попереджає, що вас знімають на фото та відео, а де - думайте самі", - сказав заступник міністра.
Він пояснив, що такий крок дозволить уникнути яких-небудь непорозумінь та інсинуацій навколо використання співробітниками Державтоінспекції спеціальних приладів, зокрема, стосовно вимірювача швидкості "Візир".
http://life.pravda.com.ua/problem/4a1e76ae1a48d/
А вот текст распоряжения полностью, читаем, комментируем)))Міліція установить попереджувальні табло, що вас знімає "Візир"
Getz-club
Здесь более читабельно:
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
21.05.2009 м. Київ № 466
Про організацію роботи підрозділів ДАi з профілактики правопорушень із застосуванням засобів фото- і кінозйомки, відеозапису
Із 17 листопада 2008 року набув чинності Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху". Нові норми законодавства та відповідна організація роботи підрозділів ДАІ з його виконання стали головними чинниками зниження рівня аварійності на вулично-дорожній мережі України.
Від початку цього року вдалося зберегти життя 894 осіб та попередити травмування ще 6 тис, осіб. Разом з тим основною формою профілактики правопорушень залишається нагляд за дорожнім рухом та своєчасне виявлення і попередження порушень Правил дорожнього руху його учасниками. При цьому велику роль у підвищенні ефективності нагляду за дорожнім рухом відіграє застосування сучасних технічних засобів, у тому числі радіолокаційних відеозаписувальних вимірювачів швидкості.
Проте останнім часом у засобах масової Інформації оприлюднено різного виду інформацію щодо недосконалої організації роботи підрозділів ДАІ з профілактики правопорушень з використанням указаних технічних засобів, а також їх невідповідності існуючим світовим стандартам. При цьому зверталася увага на безпідставність зупинення транспортних засобів, несення служби в місцях необґрунтованого обмеження швидкості, неналежну якість складання адмінпротоколів, постанов у справі та формування адмінматеріалів.
З метою вдосконалення роботи підрозділів Державтоінспекції з профілактики правопорушень із застосуванням засобів фото- і кінозйомки, відеозапису та підвищення ефективності нагляду за дорожнім рухом
ВИМАГАЮ:
1. Начальникам ГУМВС, УМВС України в Автономній Республіці Крим, областях. містах Києві та Севастополі:
1.1. Забезпечити під час здійснення контролю за дотриманням водіями ПДР з використанням засобів фото- і кінозйомки, відеозапису несення служби працівниками ДАІ виключно у форменому одязі, з нагрудним знаком та на службовому автомототранспорті.
1.2.Не допускати випадків здійснення контролю за дотриманням водіями правил дорожнього руху із місць, закритих для візуального огляду учасникам дорожнього руху (об'єкти дорожнього сервісу, зелені насадження тощо).
1.3. Забезпечити безумовне виконання вимог наказу МВС №1111/2006, зокрема, щодо виключення випадків безпідставного зупинення транспортних засобів.
1.4. Виключити випадки документування порушень встановленого швидкісного режиму руху транспортних засобів у зонах дії дорожніх знаків, що обмежують максимальну швидкість, на в'їздах у населені пункти на відстані меншій ніж 1000 метрів від його початку.
1.5. Зобов'язати працівників ДПС ДАІ перед початком роботи з радіолокаційним відеозаписувальним вимірювачем швидкості "ВИЗИР" робити знімки службового транспортного засобу із прив'язкою до місцевості та в разі необхідності долучати до матеріалів розгляду скарг для доведення місця фіксації порушення.
1.6. Виключити випадки складання відносно водіїв транспортних засобів адміністративних протоколів без доведення їхньої вини чи достатніх доказів допущення ними порушень ПДР (фото-, відеоматеріалів, показів свідків тощо).
1.7. У ході документування порушень правил дорожнього руху працюючими в автоматичному режимі спеціальними технічними засобами, то мають функції фото-, кінозйомки, відеозапису чи засобами фото- і кінозйомки, відеозапису, до винесеної постанови додавати 3-4 знімки зафіксованого порушення правил дорожнього руху. Знімки повинні містити інформацію про місце, час скоєння порушення, чітке зображення автомобіля порушника.
1.8. Не допускати випадків документування порушень ПДР, якщо порушення скоєне внаслідок неналежного утримання дорожнього покриття (виїзд на зустрічну смугу для об'їзду перешкод, ям тощо).
1.9. Ужити заходів щодо облаштування спеціальними інформаційними щитами ділянок вулично-дорожньої мережі, де здійснюється контроль за дотриманням водіями ПДР з використанням працюючих в автоматичному
режимі спеціальних технічних засобів, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису.
1.10. 3 метою профілактики порушень правил дорожнього руху організувати та забезпечити виставлення на дорожньо-шляховій мережі муляжів приладів фото- і кінозйомки, відеозапису, забезпечивши при цьому їх передислокацію не рідше одного разу на тиждень.
1.11. Зобов'язати працівників Державтоінспекції під час винесення постанови
про накладення стягнення за адміністративне правопорушення неухильно
дотримуватися вимог статей 33, 34 Кодексу України про адміністративні
правопорушення.
1.12. У ході документування дорожньо-транспортних пригод виключити
випадки неякісного оформлення матеріалив ДТП (унесення в схеми ДТП неправдивої, помилкової або неповної інформації, неврахування показів свідків, очевидців), що призводить до поверхового та необ’єктивного розгляду таких справ.
1.13. Організувати перевірки силами створених груп з контролю за станом дотримання працівниками ДПС установленого порядку несення служби.
1.14. Спільно з представниками дорожніх та комунальних організацій провести ревізію всіх дорожніх знаків 3.29 "Обмеження максимальної швидкості", установлених па вулично-дорожній мережі регіону, за наслідками якої визначитися з необхідністю застосування кожного дорожнього знака.
Щодо кожної ділянки вулично-дорожньої мережі, де значення максимально дозволеної швидкості менше, ніж визначено Правилами дорожнього руху, разом з власниками вулично-дорожньої мережі підготувати висновок з обґрунтуванням установленої швидкості руху. Особливу увагу при цьому приділити автомобільним дорогам загального користування державного значення та магістральним вулицям населених пунктів.
1.15. Ужити заходів стосовно термінового демонтажу тих дорожніх знаків, які встановлені з порушенням державного стандарту та вводять необґрунтовані обмеження для учасників дорожнього руху.
1.16. З урахуванням вимог пункту 12.8 Правил дорожнього руху вийти з пропозиціями до власників вулично-дорожньої мережі щодо підвищення на магістральних вулицях населених пунктів максимально дозволеної швидкості руху до 80 км/год шляхом установлення відповідних дорожніх знаків.
1.17. На ділянках доріг загального користування державного значення, які проходять через населені пункти, спільно із представниками місцевих органів виконавчої влади визначитися щодо можливості заміни дорожніх знаків 5.45 (5.46) "Початок (кінець) населеного пункту" (білий фон) на дорожні знаки 5.47 (5.48) "Початок (кінець) населеного пункту" (синій фон). У випадку позитивного рішення власникам вулично-дорожньої мережі направити подання щодо проведення на зазначених ділянках доріг робіт з:
- відновлення (влаштування) зовнішнього освітлення, у першу чергу в місцях розташування пішохідних переходів;
- позначення наземних пішохідних переходів червоно-білою дорожньою розміткою та транспортними світлофорами типу 7 (із сигналами жовтого кольору); нанесення на підходах до пішохідних переходів шумових смуг; відновлення (установлення) транспортного огородження на розділювальній смузі та пішохідного огородження на узбіччях доріг;
упровадження інших заходів щодо підвищення безпеки дорожнього руху.
1.18. Вийти з ініціативою до органів місцевого самоврядування щодо забезпечення фінансування впровадження працюючих в автоматичному режимі стаціонарних спеціальних технічних засобів, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису для нагляду за дорожнім рухом та фіксації правопорушень у сфері безпеки дорожнього руху за рахунок коштів, що надходять до місцевих бюджетів від сплати штрафів.
1.19. Узяти на особистий контроль юридичне супроводження в судах справ у частині, що стосується оскарження накладених стягнень за правопорушення, зафіксовані з використанням показань спеціальних технічних засобів, що мають функції фото- кінозйомки, відеозапису чи засобів фото- і кінозйомки, відеозапису.
1.20. Для забезпечення належного захисту в судах інтересів органів внутрішніх справ організувати вивчення представниками органів внутрішніх справ, які беруть участь у судових розглядах, нормативно-правової бази використання вимірювача швидкості радіолокаційного відеозаписувального приладу "ВИЗИР", у тому числі його тактико-технічних характеристик та можливостей. Виключити випадки неявки вказаних осіб у судові органи в терміни, указані в судових повістках.
1.21. З метою забезпечення якісного документування виявлених порушень ПДР, матеріалів дорожньо-транспортних пригод організувати вивчення в системі службової підготовки з прийняттям заліків вимог наказу МВС від 29.02.2009 №77 "Про затвердження Інструкції з оформлення працівниками Державтоінспекції МВС матеріалів про адміністративні порушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху", зареєстрованого в Міністерстві юстиції 24.04.2009 за № 374/16390.
1.22. Про виконання вимог цього розпорядження доповісти в ДДАІ до 1 червня 2009 року.
2. Начальникові ДДАІ МВС України генерал-майору міліції Коломійцю С.Г.:
2.1. До 01.06.2009 розробити єдиний зразок інформаційного щита з попередженням водіїв про те, то контроль за дотриманням правил дорожнього руху здійснюється за допомогою засобів фото- і кінозйомки, відеозапису.
2.2. Спільно з представниками ЗМІ організувати проведення рейдів з документування порушень правил дорожнього руху водіями за допомогою вимірювача швидкості радіолокаційного відеозаписувального приладу "ВИЗИР". Забезпечити висвітлення результатів проведеної роботи в засобах масової інформації.
2.3. Для створення позитивного іміджу працівника Державтоінспекції налагодити тісну співпрацю з громадськими організаціями, у тому числі спілкою автомобілістів при Кабінеті Міністрів України.
2.4. Організувати проведення контрольних перевірок виконання даного розпорядження.
2.5. До 15 червня 2009 року на підставі отриманих доповідей особисто доповісти Міністрові про виконання вимог цього розпорядження.
3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника Міністра генерал-лейтенанта міліції Савченка О.І. та ДДАІ (Коломієць С.Г.).
Т.в.о. Міністра
генерал-лейтенант міліції М.М.Клюєв
мне понравилось.. если все предписание будут выполнены то кое как нам станет легче....
p.s пунккт 2.3 позитывний имидж-- ой не знаю когда начнем мы гайцов любить и лелеять
В поисках приключений главную роль играет не голова.
"Для забезпечення належного захисту в судах інтересів органів внутрішніх справ організувати вивчення представниками органів внутрішніх справ, які беруть участь у судових розглядах, нормативно-правової бази використання вимірювача швидкості радіолокаційного відеозаписувального приладу "ВИЗИР", у тому числі його тактико-технічних характеристик та можливостей. Виключити випадки неявки вказаних осіб у судові органи в терміни, указані в судових повістках."[/B]
А до этого момента как? Приборы закупили, а пользоваться не успели купить?![]()
Социальные закладки