
Сообщение от
Cherry
Відбулися перші консультації на рівні генштабів України та Росії – Порошенко
Четвер, 28 серпня 2014
Перші консультації на рівні Генеральних штабів України та Росії відбулися. Про це повідомив президент України Петро Порошенко на засіданні РНБО.
«Сьогодні відбулися перші консультації Генеральних штабів України та Російської Федерації», - сказав він.
За словами Порошенка, обговорювалося питання обміну взятих в полон українських військових, а також подальша доля російських десантників, які зараз перебувають в Україні.
«Упевнений, що загальні і чітко скоординовані зусилля всього світу можуть привести до деескалації ситуації в Україні», - підкреслив глава держави.
Боюсь все же не Сьогодні вони відбулися 
Показать скрытый текст Тыць
Алексей Арестович поделился ссылкой.
18 ч. назад · отредактировано
Командующий силами специальных операций ВСУ, генерал Назаркин, имеет брата в российской армии. Практически каждая операция, в планировании которой он принимает участие, заканчивается провалом или гибелью наших спецназовцев.
Далеко не все факты о Назаркине в этой статье. Натворил он гораздо больше.
Крышует его НГШ Муженко.
Житомирская мафия.
http://www.ukr.net/#news/details/proisshestvija/31275587/
Социальные закладки