За її словами, у Донецьку вона має намір провести дві зустрічі.
«Одна відбудеться в 6 годині ранку на шахті, а друга буде загальноміська. Я не можу розкривати таємниці свого посилу, але я знаю, що моя вранішня зустріч буде особлива. От яка вона буде, ви про це дізнаєтесь згодом», - наголосила Ірина Фаріон.
На запитання Гал-інфо, чи означає це, що вона спуститься в шахту, Ірина Фаріон відповіла: «Так. А що ж тут такого?»
Щодо другої зустрічі, то, за словами Ірини Фаріон, вона буде звичайнісінька, адже українці скрізь однакові.
«Українцям усюди потрібен високого польоту героїзм та одержимість. Не про хліб насущний я буду говорити у Донецьку. Я буду говорити про те, за допомогою чого цей хліб можна опоетизувати».
На запитання, чи не чинять їй перешкоди у проведенні зустрічей у Донецьку, нардеп зазначила:«А хіба є перепони в житті, які не можна здолати і чи можна зважати на перепони, коли ти йдеш у політику?»
Социальные закладки