писал дважды - первый раз выслали ответ на емайл и потом пришло в железный почтовый ящик. второй раз сразу пришло в железный ящик.
|
писал дважды - первый раз выслали ответ на емайл и потом пришло в железный почтовый ящик. второй раз сразу пришло в железный ящик.
рабочий день подходит к концупока молчат
![]()
Давай не будем обманывать друг друга! Ты (да, ты) все равно останешься им!
Пока что Зелентрест откарнал улицу Пастера по полной программе. Надоели. Это не Зелентрест, а лесоповал какой-то.
Зелентресту ваще все по.. барабану. На Ильфа, во дворе, со старого тополя несколько раз ветки падали, один раз на машину.
Дерево пилить надо было - оно разваливалось нафиг.
И вот позавчера все логично завершилось-http://killingcars.blogspot.com/2008/08/blog-post.html
Получил ответ по почте от Зелентреста по поводу штрафов за спиливание деревьев, цитирую:
---------------------
Зелентрест не имел и не имеет права накладывать штрафные санкции. Это
совершенно не наш профиль - ничего с этого мы не имеем!(максимум -
можем заявить в соответствующую организацию). Поэтому смело можете
давать, извиняюсь в рыло, тому кто покажет Вам удостоверение
Зелентреста и потребует каких то денег. Хотя
в нашей организации есть отдел контроля за зелёными насаждениями,
функциями которого как раз является НАБЛЮДЕНИЕ и своевременная помощь
зелёным насаждениям. Работает там очень грамотный специалист Лидия
Ивановна (можете с ней пообщаться более детально).
Штраф может наложить только Инспекция по экологии г. Одесса.
А мы всего лишь садовники и ухаживаем за зелёными насаждениями на
отведенной нам территории.
С ув. Зелентрест.
-----------------------
конец цитаты.
Последний раз редактировалось densen2002; 08.08.2008 в 09:09.
Это явно неофициальный ответ, который может быть личным мнением одного из сотрудников. Силы он не имеет.
да уж... в официальном ответе наврядли будут советовать давать в рыло![]()
Хорошая организация "Зелентрест" =) Если сотрудники, представляющие ее пишут письма в подобном тоне![]()
Давай не будем обманывать друг друга! Ты (да, ты) все равно останешься им!
Да пошлют, как обычно, но по деловому, на бумажке
Представьте себе, какая была бы тишина, если бы люди говорили только то, что знают.
Насчет "шелеста орехов"... В этом году урожай орехов значительно уменьшится. Зелентрест постарался...
Как приятно и забавно, что я очень нравлюсь вам!
6.2. Порядок утримання зелених насаджень на об'єктах благоустрою (ПРАВИЛА благоустрою території міста Одеси -из Додаток
до рішення Одеської міської ради від 22 січня 2008 р. N 2153-V )
6.2.1. Утримання зелених насаджень здійснюється відповідно до вимог Закону України "Про благоустрій населених пунктів", Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10.04.2006 р. N 105, цих Правил, інших нормативно-правових актів.
6.2.2. Утримання зелених насаджень включає їх охорону, створення нових зелених насаджень, догляд за існуючими, захист від шкідників і хвороб, огляд, капітальний і поточний ремонт, облік, розвиток зелених зон.
6.2.3. Охороні та відновленню підлягають усі зелені насадження в межах міста під час проведення будь-якої діяльності, крім висаджених зелених насаджень або які виросли самосівом в охоронних зонах повітряних і кабельних ліній, трансформаторних підстанцій, розподільних пунктів і пристроїв, мостів і шляхопроводів.
Охорона, утримання та відновлення зелених насаджень на об'єктах благоустрою, а також видалення дерев, які виросли самосівом, здійснюються за рахунок коштів державного або місцевого бюджету, залежно від підпорядкування об'єкта благоустрою, а на земельних ділянках, переданих у власність, наданих у постійне користування або в оренду, - за рахунок коштів їх власників або користувачів.
6.2.4. Інвентаризація зелених насаджень проводиться бюро технічної інвентаризації, підприємствами, організаціями, які мають на це право, а також балансоутримувачами об'єктів благоустрою державної чи комунальної форми власності, які мають технічні можливості, відповідних фахівців, за погодженням з виконавчим комітетом Одеської міської ради один раз на п'ять років з квітня до жовтня відповідно до Інструкції з інвентаризації зелених насаджень у населених пунктах України, затвердженої наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України від 24.12.2001 р. N 226.
За матеріалами інвентаризації складається паспорт об'єкта (благоустрою, території підприємств, установ, організацій, інших земельних ділянок, на яких розташовані зелені насадження) затвердженої форми.
За даними паспорта складається реєстр зелених насаджень.
6.2.5. Місця висадки та породи нових зелених насаджень визначаються за погодженням з районними адміністраціями.
6.2.6. Поточне утримання скверів, бульварів, парків та інших об'єктів зеленого господарства загального користування покладається на їх балансоутримувачів. Поточне утримання дерев, клумб, тротуарних газонів, зелених майданчиків прибудинкової території покладається на підприємства і організації житлово-комунального господарства, підприємства, установи, організації (незалежно від форм власності) і громадян - власників будинків на територіях, прилеглих до їх споруд та будинків. 6.2.7. Усі роботи з поточного утримання зелених насаджень на територіях, закріплених за підприємствами, установами і організаціями (незалежно від форм власності) проводяться силами і коштами цих підприємств, установ і організацій або на договірних засадах з спеціалізованими підприємствами, які мають досвід у сфері поводження з зеленими насадженнями.
6.2.8. Засівання газонів, висадка розсади квітників, обрізання дерев, обробка насаджень проти хвороб і шкідників, а також забезпечення цих робіт матеріалами на об'єктах зеленого господарства, закріплених за підприємствами, установами і організаціями (незалежно від форм власності), проводяться силами цих підприємств, установ і організацій або на договірних засадах зі спеціалізованими підприємствами, які мають досвід у сфері поводження з зеленими насадженнями.
6.2.9. Під час проектування територій комплексного благоустрою, загального, обмеженого користування, будинків, споруд будь-якого цільового призначення, передбачити такі нормативні показники рівня озеленення структурних елементів міста Одеси:
1) Озеленення територій загального користування: *
міські парки - 65 - 80 %;*
**
дитячі парки - 40 - 55 %;*
**
спортивні парки - 15 - 30 %;*
**
меморіальні парки - 30 - 65 %;*
**
зоологічні сади - 15 - 40 %;*
**
ботанічні сади - 40 - 70 %;*
**
сквери - 75 - 85 %;*
**
бульвари - 60 - 75 %.*
**
2) Озеленення територій обмеженого користування: *
житлові райони - не менше - 25 %;*
**
ділянки шкіл - 45 - 50 %;*
**
ділянки дитячих установ - 45 - 55 %;*
**
ділянки громадських будинків - не менше 40 %;*
**
ділянки навчальних закладів - близько 50 %;*
**
ділянки культурно-освітніх установ - 40 - 60 %;*
**
ділянки спортивних пристроїв і споруд - 30 - 50 %;*
**
ділянки установ охорони здоров'я - 55 - 65 %.*
**
3) Озеленення територій спеціального призначення: *
Для здійснення заходів з озеленення територій, проектна організація повинна зробити відповідний розрахунок витрат на висадку зелених насаджень відповідно до зазначених показників рівня озеленення структурних елементів міста Одеси.
У разі неможливості здійснити заходи з озеленення у повному обсязі, забудовник укладає договір з КП "Міськзелентрест" або іншим спеціалізованим підприємством на висадку зелених насаджень в іншому місці в межах району, в якому проводилися будівельні роботи, за рахунок вивільнених коштів. Місця висадки зелених насаджень погоджуються з відповідною районною адміністрацією.
6.2.10. При виконанні будівельних робіт замовники таких робіт та утримувачі зелених насаджень повинні передавати зелені насадження будівельній організації (підряднику) під охоронну розписку. Копія охоронної розписки надається до інспекції з благоустрою міста Одеської міської ради у триденний строк з дня її складання.
каждый мнит себя стратегом, видя бой со стороны
6.2.11. Під час проведення будь-яких робіт на земельній ділянці, на якій залишились зелені насадження, виконавець таких робіт:
- огороджує дерева на території будівництва;
- у процесі виконання робіт з будівництва доріг, тротуарів, асфальтування дворів тощо залишає місця (лунки) для посадки дерев, а також утворює лунки довкола наявних дерев. Відстань лунок одна від одної повинна складати: для висадки ширококронних високорослих дерев - від 8 до 10 м; для висадки середньорослих - від 6 до 8 м; для висадки низькорослих (до 10 м) - від 4 до 5 м; для висадки вузькокронних різної висоти - від 3 до 4 м;
- копає канави глибше 1 м для прокладання підземних електричних мереж на відстані не менше 2 м від дерева та 1,5 м від чагарнику;
- не допускає засипання ґрунтом чагарників та стовбури дерев;
- зберігає верхній родючий шар ґрунту на всій території забудови, організовує його зняття, складування та залишає для подальшого використання чи передачі КП "Міськзелентрест" або іншому спеціалізованому підприємству для використання під час створення "зелених зон";
- не допускає складування будівельних матеріалів, стоянки машин та механізмів на відстані менш за 2,5 м від дерева і 1,5 м від чагарнику.
6.2.12. На територіях ділянок, відведених під будівництво, та прилеглих територіях відповідальність за збереження зелених насаджень і належний догляд за ними, а також знищення бур'янів покладається на керівників підприємств, установ, організацій, фізичних осіб - підприємців та громадян, яким земельні ділянки відведені з вказаною метою.
6.2.13. У випадку неможливості збереження зелених насаджень на ділянках, відведених під будівництво чи виконання інших робіт, підрядник до початку будівельних чи інших робіт зобов'язаний в установленому порядку оформити ордер на видалення зелених насаджень в інспекції з благоустрою міста Одеської міської ради й укласти договір із КП "Міськзелентрест" або іншим спеціалізованим підприємством на пересаджування або видалення зелених насаджень та у будь-якому випадку компенсувати в установленому порядку вартість зелених насаджень, що підлягають видаленню, а також зобов'язаний відновити зелені насадження в обсязі видалених за власні кошти із залученням КП "Міськзелентрест" або іншого спеціалізованого підприємства за умови догляду за ними протягом 2-х років.
6.2.14. Процедура знесення зелених насаджень визначена Порядком видалення дерев, кущів, газонів і квітників в населених пунктах України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 р. N 1045.
6.2.15. На території розташування зелених насаджень забороняється:
1) складувати будь-які матеріали;
2) влаштовувати звалища сміття, снігу та льоду;
3) використовувати роторні снігоочищувальні машини. Використання їх для прибирання озеленених вулиць та майданів допускається лише в умовах аварійних ситуацій у разі наявності спеціальних направляючих пристроїв, що зменшують пошкодження насаджень від попадання снігу;
4) обладнувати стоянки або розміщати автомашини, мотоцикли, велосипеди та інші транспортні засоби, у тому числі, якщо це не призводить до пошкодження зелених насаджень, квітників та газонів;
5) будь-яке будівництво, у тому числі розміщення малих архітектурних форм комерційного та некомерційного призначення без дозволу, виданого у встановленому порядку;
6) використовувати малі архітектурні форми не за призначенням;
7) влаштовувати місця для зупинки маршрутних транспортних засобів або пасажирські майданчики на газонах та зелених зонах;
8) ходити та влаштовувати ігри на газонах, кататися на ковзанах, санчатах;
9) випалювати суху рослинність, розпалювати багаття;
10) підвішувати на деревах гамаки, гойдалки, вірьовки для сушіння білизни, прикріплювати рекламні щити, електропроводи, електрогірлянди та інші предмети, наклеювати об'яви, рекламу;
11) добувати з дерев сік, смолу, робити надрізи, надписи, пошкоджувати зелені насадження у будь-який спосіб, рвати квіти, витоптувати газони, квітники;
12) знищувати мурашники, ловити птахів і звірів, стріляти у них;
13) складати не протруєну від шкідників та хвороб деревину в період з 15 квітня до 15 вересня;
14) засмічувати і засипати водоймища або влаштовувати на них загати;
15) висаджувати зелені насадження без погодження з інспекцією з благоустрою Одеської міської ради;
16) заправляти, ремонтувати автотранспортні засоби і механізми, човни і катери на прибудинкових територіях, газонах, узбережжя моря і заток, лиманів, озер, у парках та скверах, інших "зелених зонах";
6.2.16. Відповідальність за збереження зелених насаджень, догляд за ними, видалення сухостійних, пошкоджених хворобами та шкідниками зелених насаджень, знищення бур'янів покладається на:
1) на вулицях перед будівлями до проїзної частини, всередині квартальних насаджень та насаджень районів міста - на балансоутримувачів, власників, користувачів жилих, громадських, промислових будівель та споруд, а також на балансоутримувачів, власників, користувачів будівель підприємств побуту, торгівлі, закладів освіти, охорони здоров'я, розташованих на території житлової забудови;
2) на територіях підприємств, а також на прилеглих до них ділянках і санітарно-захисних зонах - на ці підприємства;
3) на територіях, відведених під будівництво та прилеглих до них ділянок, з дня початку робіт - на замовників будівництва;
4) на пустирях, морському узбережжі, лиманах, берегах водоймищ - на підприємства згідно з рішеннями виконавчого комітету Одеської міської ради;
5) на приватних садибах та прилеглих ділянках - на їх власників.
6.2.17. Догляд за зеленими насадженнями та їх видами у місті здійснює КП "Міськзелентрест" на умовах договору з балансоутримувачами об'єктів благоустрою.
каждый мнит себя стратегом, видя бой со стороны
Опять дождь с ветром, опять сломанные деревья на машинах, опять виновных, кроме погоды, нет![]()
Давай не будем обманывать друг друга! Ты (да, ты) все равно останешься им!
Лола, а к чему это было?
Я прочитал. Снова понял, что у нас особо читать не любят.
Зелентрест прописан в Правилах, но за всё он не должен.
Другое дело, что те кто должен, тоже этого не делают. Но это уже другая песня.
Тарифы повышают, будем посмотреть..
Представьте себе, какая была бы тишина, если бы люди говорили только то, что знают.
Не знаю на сколько это правда, но вот ещё одна новость про Зелентрест. Так вот, бываю я иногда, по-работе, на территории бывшего Мясокомбината на Пересыпи. Территория запущенная, но как я понял уже приватизированная и по-частям сдаётся различным предпринимателям в аренду. Небольшая, свободная площадь раньше была засажена молодыми деревьями. Недавно заметил, что деревьев этих стало совсем мало, а оставшиеся, какие-то работяги выкорчевывают с корнем и сжигают. По-интересовался у знакомой, которая там работает, зачем они это делают. Она рассказала, что по какому-то новому распоряжению наших городских властей, за каждое дерево находящееся на своей территории, все юр. лица должны делать какие-то отчисления Зелентресту. А для того что бы не платить от деревьев просто избавляются.
Кто что знает по этому поводу?
Зеленсмерть, как всегда, отжигает.
Социальные закладки