Нацисти із ОУН ходили у концтаборах охоронцями.
До речі, ту державу, яку уявляли собі Бандера та його банда, та, яка побудована на приниженні інших націй, де українці пани, а інші раби, де державу очолює Верховний провідник (вождь), то нехай вони запхають собі ці уявлення у свою товсту, брудну і волохату дупу.
Файний нацист Коновалець хотів бути диктатором України, але не судилося. Такого самого титулу хотів і Бандера. Але їм нічого не судилося. А якщо би і судилося, то їх чекала би доля інших фашистських вождів: Гітлера (фюрер), Мусоліні (дуче), Антонеску (кондукетор). Не хотів би, чоб тут був диктатор Верховний провідник Чорнодупенко.




Тема:

Ответить с цитированием
ни "Нахтигаль", ни "Брандербург 800", как отдельные преступные группы, ни Шухевич на процессе не рассматривались отдельно. Но факт убийства евреев и львовской профессуры "гестаповцами" был рассмотрен на процессе? - БЫЛ. И кто такой был Оберлендер ТАМ тоже знали.
Смотрел. Это отягчающее обстоятельство, влекущее за собой усиление ответственности каждого из участников. 

Социальные закладки