|
Простите за вопрос, но: декларацию по прибыли пустую с прочерками принимают не требуя додатков с прочерками или с ними? Интересует кто уже сдавал "мертвеньких" в Приморской и Суворовской? Достаточно ли им просто самой декларации без приложений? С меня + в репку
Присоединяюсь к вопросу. Без флешки принимают декларацию с прочерками в Приморской?
Вчера общалась с бухгалтером, которая сдавала декларацию по прибыли пустую - ТОЛЬКО с флешкой берут! Район ее не помню...
хто вимагає таку...(!!!!)?
то є ж і це:153.1.2. Витрати, здійснені (нараховані) платником податку в іноземній валюті у зв'язку з придбанням у звітному податковому періоді товарів, робіт, послуг, у встановленому порядку включаються до витрат такого звітного податкового періоду шляхом перерахування в національну валюту тієї частини їх вартості, що не була раніше оплачена, за офіційним курсом національної валюти до іноземної валюти, що діяв на дату визнання таких витрат згідно з цим розділом, а в частині раніше проведеної оплати - за таким курсом, що діяв на дату здійснення оплати.
153.1.3. Визначення курсових різниць від перерахунку операцій, виражених в іноземній валюті, заборгованості та іноземної валюти здійснюється відповідно до положень (стандартів) бухгалтерського обліку.
При цьому прибуток (позитивне значення курсових різниць) ураховується у складі доходів платника податку, а збиток (від'ємне значення курсових різниць) ураховується у складі витрат платника податку.14.1.84. інші терміни для цілей розділу III використовуються у значеннях, визначених Законом України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" та національними і міжнародними положеннями (стандартами) фінансової звітності, положеннями (стандартами) бухгалтерського обліку;
Последний раз редактировалось audit_n; 29.07.2011 в 12:29.
добрый день.хочу сделать приказ о размере командировочных и немогу найти пример.подскажите плиз кто сталкивался.спасибо!
153.1.2. Витрати, здійснені (нараховані) платником податку в іноземній валюті у зв'язку з придбанням у звітному податковому періоді товарів, робіт, послуг, у встановленому порядку включаються до витрат такого звітного податкового періоду шляхом перерахування в національну валюту тієї частини їх вартості, що не була раніше оплачена, за офіційним курсом національної валюти до іноземної валюти, що діяв на дату визнання таких витрат згідно з цим розділом, а в частині раніше проведеної оплати - за таким курсом, що діяв на дату здійснення оплати.
138.4. Витрати, що формують собівартість реалізованих товарів, виконаних робіт, наданих послуг, визначаються витратами того звітного періоду, в якому визнано доходи від реалізації таких товарів, виконаних робіт, наданих послуг.
также смотрите письмо гнау №10233/6/15/0416 от 02.06.2011
"Таким чином, в умовах дії Податкового кодексу України валові витрати з придбання товарів, що включаються до собівартості, в податковому обліку слід врахувати в національній валюті за офіційним курсом на дату визнання доходів від реалізації таких товарів, а у разі здійснення передоплати - на дату оплати таких товарів."
из того, что вы делаете недоуменный вид уже который пост подряд я делаю вывод что вы, как и многие другие, не согласны с этим бредом. абсолютно с вами солидарна, тем более что я вообще слабо себе представляю, как при опте, при ежедневных тысячных накладных, можно высчитывать эти расходы.
но факт остается фактом.
да и все бух.газеты только об этом и пишут..
подскажите, если частному лицу (не спд) зашли на р/сч денежные средства из за границы от родственников, в личных нуждах, назначение "финансовая помощь", облагаются ли таки поступления подоходным?
подчкажите, могу ли я отдать часть уставного фонда учредителю путем перечисления ден средств на его личный счет? а то как-то привыкла через кассу
и что в этих зминах?
т.е. облагаются? а я если б позика то тогда что?
а если это не помощь а родители из за границы допустим просто перевели детям на р/сч деньги чтоб те купили им квартиру, как это оформить, чтоб не нужно было платить налог? или просто, передали на хранение..
как налоговая узнает что поступили деньги на счет? ведь банк в таких случаях насколько мне известно никуда не сообщает?
Последний раз редактировалось светляшка; 30.07.2011 в 15:47.
164.2. До загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включаються:
...
164.2.17. дохід, отриманий платником податку як додаткове благо (крім випадків, передбачених статтею 165 цього Кодексу) у вигляді:
...
ґ) суми безповоротної фінансової допомоги;
д) суми боргу платника податку, анульованого кредитором за його самостійним рішенням, не пов'язаним з процедурою банкрутства, до закінчення строку позовної давності. Якщо кредитор повідомляє платника податку - боржника про анулювання боргу та включає суму анульованого боргу до податкового розрахунку суми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, за підсумками звітного періоду, у якому такий борг було анульовано, такий боржник самостійно сплачує податок з таких доходів та відображає їх у річній податковій декларації.
168.1.3. Якщо згідно з нормами цього розділу окремі види оподатковуваних доходів (прибутків) не підлягають оподаткуванню під час їх нарахування чи виплати, але не є звільненими від оподаткування, платник податку зобов'язаний самостійно включити суму таких доходів до загального річного оподатковуваного доходу податку та подати річну декларацію з цього податку.
Последний раз редактировалось audit_n; 30.07.2011 в 15:48.
Социальные закладки