Результаты опроса: Какого бренда у вас стиральная машина?

Голосовавшие
3479. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • AEG

    24 0.69%
  • Ardo

    140 4.02%
  • Ariston

    177 5.09%
  • Beko

    81 2.33%
  • Bosch

    546 15.69%
  • Brandt

    14 0.40%
  • Candy

    112 3.22%
  • Electrolux

    288 8.28%
  • Gorenje

    50 1.44%
  • Hansa

    33 0.95%
  • Indesit

    405 11.64%
  • LG

    446 12.82%
  • Samsung

    275 7.90%
  • Siemens

    97 2.79%
  • Whirlpool

    191 5.49%
  • Zanussi

    421 12.10%
  • Miele

    70 2.01%
  • Другая

    109 3.13%

Тема: Стиральные машины класса "автомат"

Ответить в теме
Страница 570 из 627 ПерваяПервая ... 70 470 520 560 568 569 570 571 572 580 620 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 11,381 по 11,400 из 12536
  1. Вверх #11381
    Постоялец форума
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    1,703
    Репутация
    3028
    ну шарпом я занимаюсь
    Спасибо, так и думала, что что-то тут не то
    У меня просто холодильник Шарп тайваньский - не нарадусь, как привезли, включила, и с тех пор уже 6 лет так ни разу и не выключала, только полочки и стенки протираю время от времени, думала, может у них и стиралки такие же хорошие и надёжные, но раньше никогда не слышала, чтоб они и стиралки делали, теперь понятно, почему
    А боши когда смотрела, то та модель, что мне приглянулась стоила что-то 28-29, а похожую тошибу гугл подсунул за 22, вот и засомневалась
    Спасибо вам за совет, почитаю ещё про эту модель, на розетке пишут, что она китайская, это правда?
    У меня проблема, что её нужно засунуть на место встроенной, а встроенный сименс, который подошёл бы идеально, вообще 42 стоит я к такому бюджету не готова, вот и сижу ковыряюсь в этих машинках, аж голова кругом уже
    Спасибо ещё раз


  2. Вверх #11382
    Не покидает форум Аватар для taras80
    Пол
    Мужской
    Адрес
    УКРАЇНА
    Сообщений
    10,675
    Репутация
    2036
    Цитата Сообщение от NaPl Посмотреть сообщение
    Спасибо, так и думала, что что-то тут не то
    У меня просто холодильник Шарп тайваньский - не нарадусь, как привезли, включила, и с тех пор уже 6 лет так ни разу и не выключала, только полочки и стенки протираю время от времени, думала, может у них и стиралки такие же хорошие и надёжные, но раньше никогда не слышала, чтоб они и стиралки делали, теперь понятно, почему
    А боши когда смотрела, то та модель, что мне приглянулась стоила что-то 28-29, а похожую тошибу гугл подсунул за 22, вот и засомневалась
    Спасибо вам за совет, почитаю ещё про эту модель, на розетке пишут, что она китайская, это правда?
    У меня проблема, что её нужно засунуть на место встроенной, а встроенный сименс, который подошёл бы идеально, вообще 42 стоит я к такому бюджету не готова, вот и сижу ковыряюсь в этих машинках, аж голова кругом уже
    Спасибо ещё раз
    Бош китайский, как и Сименс, если с сушкой. За любые деньги. Проблема с размерами - на место встроенной она не влезет, машина очень глубокая, да и высота - верхняя крышка несъёмная. Если столешка у вас 60, и тумба под СМ 57 см глубины - будет здорово выпирать.

  3. Вверх #11383
    Новичок Аватар для Железная Кнопка
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    54
    Репутация
    23
    Здравствуйте, моя машиночка-помощница (Электролюкс EWW 1686 HDW) решила "поздравить" нас - опять полетел подшипник.
    Меняли года 4 назад. Бак резали и потом собирали... Работала хорошо. Но, болезнь опять "обострилась". Того мастера, что делал, найти не могу((( Может, подскажете, куда обращаться?
    Не можешь задушить - обними...

  4. Вверх #11384
    Постоялец форума
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    1,703
    Репутация
    3028
    Изучаю машинку WVG30463OE, подскажите, кто с ней вживую имеет дело, на разных сайтах пишут разное, на одних просто - система защиты от протечек воды, на других - система AquaStop, на них на реально стоит аквастоп или нет, если нет, то что еще может подразумеваться под системой защиты от протечек воды.
    Нашла инструкцию там написано, что есть модели с аквастоп, есть без - как узнать какая модель, или это уже как повезет ?
    Заранее спасибо

  5. Вверх #11385
    Не покидает форум Аватар для taras80
    Пол
    Мужской
    Адрес
    УКРАЇНА
    Сообщений
    10,675
    Репутация
    2036
    Цитата Сообщение от NaPl Посмотреть сообщение
    Изучаю машинку WVG30463OE, подскажите, кто с ней вживую имеет дело, на разных сайтах пишут разное, на одних просто - система защиты от протечек воды, на других - система AquaStop, на них на реально стоит аквастоп или нет, если нет, то что еще может подразумеваться под системой защиты от протечек воды.
    Нашла инструкцию там написано, что есть модели с аквастоп, есть без - как узнать какая модель, или это уже как повезет ?
    Заранее спасибо
    В этой модели нет аквастопа, там обычный заливной шланг.
    https://vodomoika.ru/zashhita-ot-protechek.html
    В данном изделии реализована частичная защита с поддоном в днище машины.
    Последний раз редактировалось taras80; 28.12.2019 в 16:55.

  6. Вверх #11386
    Новичок
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    13
    Репутация
    11

    По умолчанию Вибір об'ємної, надійної пралки.

    Доброго дня!
    Підкажіть будь ласка, яку пралку краще придбати. Потрібна надійна, з великим барабаном (щоб іноді і ковдри можна було прати, тому від 7 кг, повнорозмірна (обмежень по розмірам немає)), розбірний бак, вибір часу прання, бажано до 10 тис грн, якщо такі взагалі є
    Що скажете за lg-FH0G7QDN0 http://www.lg.com/it/lavatrici/lg-FH0G7QDN0 її можна брати, чи варто якусь іншу? В цій сподобалося великий розмір, наявність програми ковдри, наявність програм на 30 та 60 хвилин, очищення барабану, прямий привід, європейська збірка. Тільки на сайтах різна інформація про цю модель, навіть на офіційному LG фото не відповідає заявленим програмам. Робив запит через італійський сайт LG, отримав відповідь що там все таки 13 програм, так як в описі, і розміри відповідають вказаним. Також прислали графічне зображення передньої панелі пралки цієї моделі. Нажмите на изображение для увеличения
Название: Screenshot_2019-12-29-13-09-48-677_cn.wps.xiaomi.abroad.lite.jpg
Просмотров: 24
Размер:	169.6 Кб
ID:	13275979
    Чи краще все таки дивитися в сторону Bosch?
    Що скажете за Whirlpool FWF81283W2 ? В ній мабуть бак не розбірний, і програми якісь не дуже. Тому мабуть це не варіант.
    А якщо Bosch, то в ній можна буде теж ставити час на 30 хв і на 60 хв? Як на мене, це самий оптимальний час прання.

  7. Вверх #11387
    Новичок Аватар для LanaVita
    Пол
    Женский
    Возраст
    47
    Сообщений
    81
    Репутация
    51
    Добрый вечер! Купили машинку Бош 24260, сняли траспортировочные болты, а Заглушек в комплекте нет. Подскажите пожалуйста, если не ставить заглушки, это приведёт к поломке или можно без них запускать ???

    Отправлено с моего C106 через Tapatalk

  8. Вверх #11388
    Не покидает форум Аватар для taras80
    Пол
    Мужской
    Адрес
    УКРАЇНА
    Сообщений
    10,675
    Репутация
    2036
    Цитата Сообщение от LanaVita Посмотреть сообщение
    Добрый вечер! Купили машинку Бош 24260, сняли траспортировочные болты, а Заглушек в комплекте нет. Подскажите пожалуйста, если не ставить заглушки, это приведёт к поломке или можно без них запускать ???

    Отправлено с моего C106 через Tapatalk
    Это крайне странно, заглушки идут в жестком запаянном пакете и потерять их с новой машиной ну как бы невозможно. Но даже если их нет, никаких проблем тоже нет - они просто закрывают отверстия транспортировочных болтов, ни за что не отвечая технически.

  9. Вверх #11389
    Не покидает форум Аватар для taras80
    Пол
    Мужской
    Адрес
    УКРАЇНА
    Сообщений
    10,675
    Репутация
    2036
    Цитата Сообщение от Lumen237 Посмотреть сообщение
    Доброго дня!
    Підкажіть будь ласка, яку пралку краще придбати. Потрібна надійна, з великим барабаном (щоб іноді і ковдри можна було прати, тому від 7 кг, повнорозмірна (обмежень по розмірам немає)), розбірний бак, вибір часу прання, бажано до 10 тис грн, якщо такі взагалі є
    Що скажете за lg-FH0G7QDN0 http://www.lg.com/it/lavatrici/lg-FH0G7QDN0 її можна брати, чи варто якусь іншу? В цій сподобалося великий розмір, наявність програми ковдри, наявність програм на 30 та 60 хвилин, очищення барабану, прямий привід, європейська збірка. Тільки на сайтах різна інформація про цю модель, навіть на офіційному LG фото не відповідає заявленим програмам. Робив запит через італійський сайт LG, отримав відповідь що там все таки 13 програм, так як в описі, і розміри відповідають вказаним. Також прислали графічне зображення передньої панелі пралки цієї моделі. Вложение 13275979
    Чи краще все таки дивитися в сторону Bosch?
    Що скажете за Whirlpool FWF81283W2 ? В ній мабуть бак не розбірний, і програми якісь не дуже. Тому мабуть це не варіант.
    А якщо Bosch, то в ній можна буде теж ставити час на 30 хв і на 60 хв? Як на мене, це самий оптимальний час прання.
    Доброго дня. Вибачаюсь, що не відповів вчора, дуже багато роботи перед святами. З приводу пралки LG нічого не можу сказати на рахунок якості, та гадаю, що там все норм з цим - як раз ніяких проблем з цим виробником не виникало. Але, подивившись на фото передньої панелі, можу зробити деякі висновки.
    - в цій моделі немає вибору часу прання - машина його визначає сама, виходячи з данних про вагу завантаженої білизни. Ця система називається ІНТЕЛЕКТ. Основна проблема в тому, що якщо Вам не підходить час, який визначила машина, змінити його Ви не зможете. Ця система працює не на всіх програмах. На програмах з малим завантаженням програми чітко визначені за часом.
    - в цій моделі нема окремої функції відведення води.

    Якби я вибирав машину, то я би надав перевагу тому ж Bosch WAN20161BY або WAN24260BY - насправді, тут набагато більш цікаве та зручне управління. Основні програми скорочуються за часом вручну. Є два цикла на 15/30 хвилин с можливістю корегування температури в них, є окрема функція відведення води, декілька програм прання в великій кількості води. Вони коштують трохи дорожче 10000. Але якщо Ви дивитесь сіру техніку, то аналог для польского ринку точно війде в цей бюджет. Ну і бак тут звісно, розбірний.
    Вірпул?........ Я промовчу краще.

  10. Вверх #11390
    Не покидает форум Аватар для tapa
    Пол
    Женский
    Адрес
    Украина, Одесса
    Возраст
    44
    Сообщений
    11,193
    Репутация
    7397
    Цитата Сообщение от taras80 Посмотреть сообщение
    Я не маю. Та й до останнього часу не бачив ніякого сенсу їх замовляти, така сама машина WAN2426GPL сіра - виходила 390-400 баксів, з урахуванням курсу влітку, коли останнього разу мав їх - різниця була десь 1200 гривень, просто ніякого сенсу в купівлі такої машини порівняно з офіційною не було. Зараз курс впав, тобто різниця буде десь 100 баксів....
    Купили ми цю машину, на різниці в курсі війшло близько на 3000 грн дешевше ніж офіціал (на різницю з + купили телевізор ).

    Підкажіть, будь ласка, чи є в цій машині аквастоп, чи як він називається в пральних машинах; на шланзі, що йде до води, немає нічого схожого на аквастоп як у посудомийній машині? І як вона сигналізує про перебільшеня по вазі, звуковим сигналом? Помітила, що коли обираешь програму вона пише яку вагу можна прати на цій програмі, але не вказує є перебільшення чи ні.


    Дякую за відповіді, чи підійде до цієї пралки інструкція від BOSCH WAN 24260 BY? Польською читати важкувато, зрозуміло, але важкувато
    Ніколи країна на гербі якої курка, не переможе країну на гербі якої виделка

  11. Вверх #11391
    Не покидает форум Аватар для taras80
    Пол
    Мужской
    Адрес
    УКРАЇНА
    Сообщений
    10,675
    Репутация
    2036
    Цитата Сообщение от tapa Посмотреть сообщение
    Купили ми цю машину, на різниці в курсі війшло близько на 3000 грн дешевше ніж офіціал (на різницю з + купили телевізор ).

    Підкажіть, будь ласка, чи є в цій машині аквастоп, чи як він називається в пральних машинах; на шланзі, що йде до води, немає нічого схожого на аквастоп як у посудомийній машині? І як вона сигналізує про перебільшеня по вазі, звуковим сигналом? Помітила, що коли обираешь програму вона пише яку вагу можна прати на цій програмі, але не вказує є перебільшення чи ні.


    Дякую за відповіді, чи підійде до цієї пралки інструкція від BOSCH WAN 24260 BY? Польською читати важкувато, зрозуміло, але важкувато
    Якщо аналог, то аквастопу нема. Вагу білизни показує тільки максимально можливу для тої або іншої програми. Про перебільшення по вазі не можу сказати, чесно кажучи, не доводив до такого. Можливо, що машина просто не буде виконувати програму. На рахунок цього я теж не маю інформації.

  12. Вверх #11392
    Новичок
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    13
    Репутация
    11
    Цитата Сообщение от taras80 Посмотреть сообщение
    я би надав перевагу тому ж Bosch WAN20161BY або WAN24260BY
    Щиро дякую за відповідь. А ви не в курсі, чи в технічному плані є між ними якісь відмінності, наприклад може в моделі на 1200 обертів кращі підшипники, двигун, глибший барабан чи ще щось окрім програмних відмінностей? Окрім невеликої програмної різниці, є якісь переваги одної перед іншою? Розміри я звісно дивився в інтернеті, але вже дістало що на сайтах навіть авторизованих партнерах Бош, навіть на одній і тій же сторінці, інформація різна й протиречива. Хочуть заробити, а нормально навіть опис продукції не можуть написати, то ж не зрозуміло що саме тобі хочуть продати.
    Ще така модель привернула увагу WAJ20170UA тим що на офіційному сайті пишуть об'єм баку 63л, хоча на інших сайтах 42л. Але тут мабуть не розбірний бак, і програми не дуже, зміна температури я так зрозумів не передбачена.
    Взагалі, розбірний бак тільки в серії WAN? В серії WAK вже не розбірний?
    Ще важливе питання по гарантії. Якщо одну з цих моделей купити не в авторизованому магазині, а там де дешевша ціна, то чи буде діяти офіційна гарантія? Представник від Бош, відповів що якщо товар завезений по сірому, не легально, то хоч це і модель яка є на українському офіційному сайті Бош, гарантія можлива тільки від магазину, тобто як і на весь інший "сірий" товар. Це дійсно так? Бо чомусь в мене сумніви, чому на модель яка сертифікована в Україні не буде офіційної гарантії. Чи мабуть кожна машина однієї моделі, при ввезенні по білому, відмічається окремим кодом, який заноситься до бази даних, що податки сплачені, а така ж модель тільки завезена по сірому, в базу даних не вписана?
    Последний раз редактировалось Lumen237; 03.01.2020 в 14:37.

  13. Вверх #11393
    Не покидает форум Аватар для taras80
    Пол
    Мужской
    Адрес
    УКРАЇНА
    Сообщений
    10,675
    Репутация
    2036
    Цитата Сообщение от Lumen237 Посмотреть сообщение
    Щиро дякую за відповідь. А ви не в курсі, чи в технічному плані є між ними якісь відмінності, наприклад може в моделі на 1200 обертів кращі підшипники, двигун, глибший барабан чи ще щось окрім програмних відмінностей? Окрім невеликої програмної різниці, є якісь переваги одної перед іншою? Розміри я звісно дивився в інтернеті, але вже дістало що на сайтах навіть авторизованих партнерах Бош, навіть на одній і тій же сторінці, інформація різна й протиречива. Хочуть заробити, а нормально навіть опис продукції не можуть написати, то ж не зрозуміло що саме тобі хочуть продати.
    Ще така модель привернула увагу WAJ20170UA тим що на офіційному сайті пишуть об'єм баку 63л, хоча на інших сайтах 42л. Але тут мабуть не розбірний бак, і програми не дуже, зміна температури я так зрозумів не передбачена.
    Взагалі, розбірний бак тільки в серії WAN? В серії WAK вже не розбірний?
    Ще важливе питання по гарантії. Якщо одну з цих моделей купити не в авторизованому магазині, а там де дешевша ціна, то чи буде діяти офіційна гарантія? Представник від Бош, відповів що якщо товар завезений по сірому, не легально, то хоч це і модель яка є на українському офіційному сайті Бош, гарантія можлива тільки від магазину, тобто як і на весь інший "сірий" товар. Це дійсно так? Бо чомусь в мене сумніви, чому на модель яка сертифікована в Україні не буде офіційної гарантії. Чи мабуть кожна машина однієї моделі, при ввезенні по білому, відмічається окремим кодом, який заноситься до бази даних, що податки сплачені, а така ж модель тільки завезена по сірому, в базу даних не вписана?
    Доброго дня. Номінально різниці між цими моделями, окрім технічних - ваги білизни та обертів та програмної - нема. Розмір приладів однаковий, барабан такий самий. Бош не буде і не зможе скоріш за все надати Вам таку інформацію, бо навіть самі 20161 і 24260 мають пару десятків варіантів випуску в залежності від дати виробництва та інших нюансів. Якщо на польскому сайті у пошуку задати WAN20161 та WAN24260 система надасть більше двох десятків варіантів однієї і тієї самої машини - WAN20161BY /01 /02 /05 і так далі. І якщо відкривати сервіс мануал кожної з них, побачите навіть в цих моделях деякі відмінності. А яка прийде саме до Вас - сказати неможливо. Бачу деякі відмінності в кодах мотору, а наприклад амортизатори, балансир - однакові... Мабуть деякі комплектуючі Bosch може змінювати без попередження споживача, але основа залишається стабільною. В посиланнях можете пошукати різницю, якщо на це є час і бажання).

    WAJ20170UA - нерозбірна, так. Немає окремо встановленої температури.

    Розбірна саме серія WAN. WAK/WAJ/WAW/WAY - нерозбірні.

    Гарантія діє тільки на прилади, офіційно ввезені в Україну. Такий прилад має оригінальний талон з серійним номером, датою виробництва та іншою інформацією про прилад. Цей талон належить індивідуально до кожної окремої машини. Без нього гарантії не буде. Якщо Ви і знайдете у Польщі (у чому я має сумніви) повністю аналогічну модель українській програмі випуску (у Польщі вони мають префікс PL на кінці моделі), без талона гарантії не буде.
    А так можете шукати саму дешеву офіційну і якщо в неї буде талон офіційний - то ніяких проблем не буде.

  14. Вверх #11394
    Новичок
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    13
    Репутация
    11
    Дякую за поради.
    Я думав, якщо більше кілограм завантаження, та вищі оберти, то може вона міцніша, а не тільки відмінності в програмі.
    Буду знати що для офіційної гарантії потрібен ще й спеціальний талон. Рекомендують перевіряти техніку на http://www.code-check.com.ua/

  15. Вверх #11395
    Постоялец форума
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    1,541
    Репутация
    3519
    Господа знатоки! Машина LG, не меньше 8 лет в безукоризненной эксплуатации. Была проблема с подачей артезианской воды, возможно, засорилась глиной и песком. Около месяца при стирке подтекает вода, каждый раз при наборе. Последняя стирка прошла как на вулкане, не успевала вымачивать. 3 вопроса - что с моей машиной?) что дешевле - ремонтировать или купить новую? где взять мастера?
    Не уверена, что диагноз можно поставить заочно, на форуме, прошу ответить хотя бы на 3 вопрос)

  16. Вверх #11396
    Не покидает форум Аватар для taras80
    Пол
    Мужской
    Адрес
    УКРАЇНА
    Сообщений
    10,675
    Репутация
    2036
    Цитата Сообщение от Lumen237 Посмотреть сообщение
    Дякую за поради.
    Я думав, якщо більше кілограм завантаження, та вищі оберти, то може вона міцніша, а не тільки відмінності в програмі.
    Буду знати що для офіційної гарантії потрібен ще й спеціальний талон. Рекомендують перевіряти техніку на http://www.code-check.com.ua/
    Так, перевірити можна і на сайті, та гадаю, що ніхто не буде підробляти талони або документацію для однієї - двох машин. А відрізнити офіційно ввезений товар від сірої машини не складно - у польських моделей програматор на польській мові, це відразу видно. Що до гарантії - мало одного талона, з минулого року талони на Бош не мають графи «дата продажу», тобто це обов’язково вимагає при купівлі наявність товарного чека, де дата буде. Якщо машина буде без чека і попаде в гарантію - сервіс буле обчислювати строк користування/придбання від дати виробництва моделі. А вона вказана в талоні. Отже, якщо машина, наприклад, буде вироблена в серпні 2019, а гарантія на неї два роки, а ви купили її умовно в січні 2020 і на неї не буде розрахункового документа, то буде означати, що вже півроку гарантії у вас нема...
    Так що вимагайте документ про купівлю.

  17. Вверх #11397
    Новичок
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    13
    Репутация
    11
    Це 100%, що всі офіційні моделі, зокрема ті що ми розглядаємо, повинні мати українську мову на програматорі? Бо я натрапляв на відгуки, де людям присилали машину на польській, але окремо з наліпками, які можна наліпити і тоді буде українська І при тому машина наче теж офіційна, від авторизованого продавця. Я вже теж був готовий до такого. То ж українська на програматорі (без наліпок), дійсно обов'язкова умова для офіційних машин?
    Последний раз редактировалось Lumen237; 03.01.2020 в 19:35.

  18. Вверх #11398
    Не покидает форум Аватар для taras80
    Пол
    Мужской
    Адрес
    УКРАЇНА
    Сообщений
    10,675
    Репутация
    2036
    Цитата Сообщение от Lumen237 Посмотреть сообщение
    Це 100%, що всі офіційні моделі, зокрема ті що ми розглядаємо, повинні мати українську мову на програматорі? Бо я натрапляв на відгуки, де людям присилали машину на польській, але окремо з наліпками, які можна наліпити і тоді буде українська І при тому машина наче теж офіційна, від авторизованого продавця. Я вже теж був готовий до такого. То ж українська на програматорі (без наліпок), дійсно обов'язкова умова для офіційних машин?
    Я не писав, що обов’язково українська мова має бути на програматорі. Для України можливі такі варіанти при постачанні для тих або інших моделей. Серія WAN в Україні іде тільки з кодом BY - ніяких інших.
    BY - англійська на панелі, наліпка в комплекті
    EU - англійська на панелі, наліпка в комплекті
    ОЕ - російська на панелі, наліпка в комплекті
    UA - українська на панелі, без наліпки
    Виходячи з цього, перші три ряда моделей виробляються для різних країн та комплектуються наклейкою на мові країни, куди машина іде.
    А префікс окремої країни - PL, UA, DE - це чітко модель на той або інший регіон. Тому звісно, дуже дивно, як це машина с префіксом PL може видаватися за офіційну в країні UA. Чи ми вже поляками стали?)))
    Ну а наліпку ділки наліплять, щоб закрити написи на панелі польською і видати її за офіційну.

  19. Вверх #11399
    Новичок
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    13
    Репутация
    11
    Вже замовив WAN24260BY, але деякі ділки, схоже хочуть мене "розвести". Сказали що ця модель бошу взагалі не сертифікована в Україні, що як на мене повна нисенітниця. А взамін пропонують Hoover DXOA 69AHC3-S http://www.hoover.ua/uk_UA/pralni-ma.../dxoa-69ahc3-s італійську але сертифіковану в Україні, теж з розбірним баком, що хувер це преміум серія канді, і зроблять велику знижку
    Сумніваюся що вони продадуть її за 10 тисяч. В них в магазині вона більше 14. До речі WAN24260BY замовив за 9,5т.грн. запевняють що офіційна, потім перевірю код.
    Так от, що до того хувера, в Україні ця модель є тільки в комфі, та ще в декількох продавців на промі, тобто майже немає. То ж і запчастини мабуть будуть тільки під заказ? По програмам, схожа до бошу, та й дисплей інформативніший. Бак вище, це трішки зручніше діставати речі, але думаю мінус для стабілізації при роботі. А так, то цікава машина, мабуть дійсно італійська збірка. Що скажете, не зустрічали такого звіра?
    Чи дійсно там бак розбірний і вона варта уваги?
    Дякую за розгорнуті відповіді, та корисну інформацію

  20. Вверх #11400
    Не покидает форум Аватар для taras80
    Пол
    Мужской
    Адрес
    УКРАЇНА
    Сообщений
    10,675
    Репутация
    2036
    Цитата Сообщение от Lumen237 Посмотреть сообщение
    Вже замовив WAN24260BY, але деякі ділки, схоже хочуть мене "розвести". Сказали що ця модель бошу взагалі не сертифікована в Україні, що як на мене повна нисенітниця. А взамін пропонують Hoover DXOA 69AHC3-S http://www.hoover.ua/uk_UA/pralni-ma.../dxoa-69ahc3-s італійську але сертифіковану в Україні, теж з розбірним баком, що хувер це преміум серія канді, і зроблять велику знижку
    Сумніваюся що вони продадуть її за 10 тисяч. В них в магазині вона більше 14. До речі WAN24260BY замовив за 9,5т.грн. запевняють що офіційна, потім перевірю код.
    Так от, що до того хувера, в Україні ця модель є тільки в комфі, та ще в декількох продавців на промі, тобто майже немає. То ж і запчастини мабуть будуть тільки під заказ? По програмам, схожа до бошу, та й дисплей інформативніший. Бак вище, це трішки зручніше діставати речі, але думаю мінус для стабілізації при роботі. А так, то цікава машина, мабуть дійсно італійська збірка. Що скажете, не зустрічали такого звіра?
    Чи дійсно там бак розбірний і вона варта уваги?
    Дякую за розгорнуті відповіді, та корисну інформацію
    Ахахаха, оце круто! Після слів про те, що WAN24260BY не сертифікована і про те, що у канді-хувер розбійний бак - я б той магазин взагалі забув би....
    На рахунок інформативності, ось такий там дисплей,
    Нажмите на изображение для увеличения
Название: 5E48FDB0-F068-4418-91BC-3C48CBF3C120.jpg
Просмотров: 9
Размер:	66.4 Кб
ID:	13278663
    що там більш інформативного? В окремому сегменті відображається інформація про оберти, в окремому - час прання. На символах - додаткові опції. У Бош це так само відображається на дисплеї, відображається перебіг циклу прання як на символах, так і в хвилинах, як і вся інша інформація.
    Я не тримаю хувер на вітрині, але у мене є або була майже вся лінійка Канді - і зараз є подібні моделі - з інвертором, паром. Всі вони нерозбірні, навіть італійські. Машина Extreme silence з рівнем шуму на віджимі 80 дБ? Та звичайні моделі мають 73-74.....
    Звичайна машина....
    Последний раз редактировалось taras80; 05.01.2020 в 08:25.


Ответить в теме
Страница 570 из 627 ПерваяПервая ... 70 470 520 560 568 569 570 571 572 580 620 ... ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. 22 июля: Synth Gothic Party "Note From a Decadence"
    от Dimiz в разделе Музыка
    Ответов: 17
    Последнее сообщение: 05.04.2020, 20:20
  2. 06.05.2005 Gothic-party "Серый сон", концерт "
    от Оборотень в разделе Музыка
    Ответов: 4
    Последнее сообщение: 15.03.2014, 10:48
  3. Кто-нибудь сталкивался с фирмой "Портал" (ЧП "
    от OTM в разделе Основной форум
    Ответов: 2
    Последнее сообщение: 08.04.2004, 08:37

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения