| ||
Тема: Петр Порошенко
Адвокат Петра Порошенка продовжує показовий процес юридичного побиття «хлопчиків в сандаліках».
- Поясніть будь ласка, як в тому пакеті документів, які ви надали (називає день та час) суду, опинилися документи, які за своєю датою зʼявилися набагато пізніше…?
- Мммммм…. Ееееееее… Ваша чєсть… яяяяя…. Аббббрррррр!
Шоу маст го он!
Главноє, что хужє нє стало...
![]()
Moscovia delenda est!
знову зелені вилупки обосрались
На волі!
Трьох співробітників державної служби охорони 5-го президента Петра Порошенка звільнили із СІЗО. Про це повідомили народні депутати Володимира Ар'єв та Марія Іонова.
Вадима Чучковського, Руслана Крамаренка та Сергія Волевача слідство звинувачує нібито у незаконному перевезенні тридцяти восьми мільйонів євро готівкою у 2019 році.
На підтвердження своїх слів обвинувачення продемонструвало відео. Проте, за словами адвокатів, флешку з матеріалами передала російська ФСБ.
Захист також стверджував, що від колишніх співробітників Управління держохорони вимагали обмовити пʼятого президента Петра Порошенка.
ДОЗВОЛЬ СОБІ РОЗКІШ НЕ СПІЛКУВАТИСЯ З НЕПРИЄМНИМИ ЛЮДЬМИ ...
Петре Олексійовичу, люди зачекались на Ваш новорічний виступ!
А спробуйте в креатив зіграти -
привітайте українців разом із Валерієм Федоровичем в оточенні військових побратимів -
Марченко, Кривонос, Червінський, Павловський, Рюмшин та інш., запросите волонтерів та Магамедрасулова, Чучковського, Крамаренка, Волевача - шикарна компанія!
Аншлаг продажу памперсів для ОПи гарантовано!
Чекаю виступ Президента України на Новорічну Ніч. Дякую, Петро Алексійович. Дякую що боретесь за Україну!
Moscovia delenda est!
👀Порошенко - єдина людина в світі, проти якої існують одночасно санкції путіна і Зеленського.
*
🗣Про це заявив адвокат п'ятого президента Ілля Новіков.
Кримінальні справи проти Порошенка, які порушило ДБР за заявами Портнова, та кримінальні справи проти пʼятого Президента в росії мають багато спільного - про це в коментарі журналістам сказав адвокат Ілля Новіков.
Зокрема, він нагадав про нещодавнє повідомлення Генпрокуратури рф щодо звинувачень у «геноциді народу Донбасу» проти Порошенка та низки інших українських діячів.
Социальные закладки