Тема: нова (стара?) влада - що змінилось після революції 2013-2014 років?

Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 20 из 42
  1. Вверх #1
    Живёт на форуме Аватар для senbernar
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одеса, Ізмаїл
    Возраст
    42
    Сообщений
    3,844
    Репутация
    2752

    По умолчанию нова (стара?) влада - що змінилось після революції 2013-2014 років?

    Завтра буде тиждень після кривавого четверга, на вихідних події так швидко змінювались... тиждень розпочався з того, що політики знову про щось домовляються... Чи дослухались вони до Майдану?

    тема про революцію перенасичена, пропоную зосередити увагу на тих кроках, які робить нова влада. Що змінилось? Для чого люди поклали життя на майдані?

    Поки що за менш ніж тиждень випустили політв'язнів, змінили керівництво Радою, СБУ, прокуратури, відсьогодні ліквідовано спецпідрозділ "Беркут".
    Країна на межі дефолту, хто візьметься за управлінням країною, завтра мають затвердити новий кабмін, а в травні призначили вибори Президента, і майдан вимагає одночасних парламентських виборів...

    Чи з'явились у нас нові лідери?
    Як змінились стосунки з сусідами?
    Чи відчули прості українці справжнє поліпшення життя?

    Відпвіді будемо збирати згодом.
    Все тільки починається!
    Україна єдина, красива і сильна.
    В мирі і любові до своєї землі,
    Україна - це ми!


  2. Вверх #2
    User banned
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    143
    Репутация
    80
    Вопрос есть, ответов нет. Какие конкретно программы есть на сегодня? Каким политикам вы доверяте? Я - никаким. И что делать?

  3. Вверх #3
    Не покидает форум Аватар для sima-vpn
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одеса
    Возраст
    47
    Сообщений
    5,499
    Репутация
    1924
    Саме головне що змінилось - у людей зник страх перед державою.

  4. Вверх #4
    Посетитель Аватар для -=FORWARD=-
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Odessa
    Сообщений
    118
    Репутация
    48
    Цитата Сообщение от senbernar Посмотреть сообщение
    Чи з'явились у нас нові лідери?
    Пока нет, но в принципе мы для этого перешли к парламентской республике. Нам дела нужны, выполненные предвыборные программы, а не личности.

    Цитата Сообщение от senbernar Посмотреть сообщение
    Як змінились стосунки з сусідами?
    Чи відчули прості українці справжнє поліпшення життя?
    Революционный процесс ещё не завершен, в такие времена никогда не бывает поліпшення, нужно минимум год-два.
    Всё что даётся даром - лучше брать деньгами!

  5. Вверх #5
    Живёт на форуме Аватар для senbernar
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одеса, Ізмаїл
    Возраст
    42
    Сообщений
    3,844
    Репутация
    2752
    Цитата Сообщение от -=FORWARD=- Посмотреть сообщение
    Пока нет, но в принципе мы для этого перешли к парламентской республике. Нам дела нужны, выполненные предвыборные программы, а не личности.


    Революционный процесс ещё не завершен, в такие времена никогда не бывает поліпшення, нужно минимум год-два.
    Згоден.
    Отже, пильнуємо за виконанням програми нового Уряду (наскільки я розумію, результати мають бути до обрання нового Парламенту)

      Показать скрытый текст
    програма Уряду Яценюка
    Україна єдина, красива і сильна.
    В мирі і любові до своєї землі,
    Україна - це ми!

  6. Вверх #6
    Живёт на форуме Аватар для senbernar
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одеса, Ізмаїл
    Возраст
    42
    Сообщений
    3,844
    Репутация
    2752
    Цитата Сообщение от sima-vpn Посмотреть сообщение
    Саме головне що змінилось - у людей зник страх перед державою.
    тепер обрані державні упавлінці повинні виправдати довіру народу!
    Україна єдина, красива і сильна.
    В мирі і любові до своєї землі,
    Україна - це ми!

  7. Вверх #7
    Посетитель Аватар для Lavanda1003
    Пол
    Женский
    Сообщений
    147
    Репутация
    120
    Цитата Сообщение от sima-vpn Посмотреть сообщение
    Саме головне що змінилось - у людей зник страх перед державою.
    А завтра у тебя появится другой страх, когда ты поймешь, что жрать нечего(майдан не вечный, а правый сектор может накормить только пулями в
    спину). А послезавтра ты поймешь, что живешь в самой нищей стране Европы...
    А, прийдя в себя от наркоты майдана, ты поймешь, что был всего лишь средством для достижения цели и над тобой снова стоят хозяева, только с более зверским лицом.
    Вот тогда ты прозреешь и... ссыкнешь

  8. Вверх #8
    Постоялец форума Аватар для Ttory
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса, Украина
    Возраст
    49
    Сообщений
    2,324
    Репутация
    3230
    Цитата Сообщение от Lavanda1003 Посмотреть сообщение
    А завтра у тебя появится другой страх, когда ты поймешь, что жрать нечего(майдан не вечный, а правый сектор может накормить только пулями в
    спину). А послезавтра ты поймешь, что живешь в самой нищей стране Европы...
    А, прийдя в себя от наркоты майдана, ты поймешь, что был всего лишь средством для достижения цели и над тобой снова стоят хозяева, только с более зверским лицом.
    Вот тогда ты прозреешь и... ссыкнешь
    А сейчас мы какая страна Европы , самая богатая или почти самая богатая?..)))
    Когда дама выражается "ссыкнешь"... Весьма миленько звучит для нашего портового города)))

    Если честно - не пойму смысла темы, ее бы создать где-то через годик... А так - будут гадания на кофейной гуще и прорицания особо нервных граждан...
    Если бы молодость знала... Если бы старость могла...

  9. Вверх #9
    Живёт на форуме Аватар для senbernar
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одеса, Ізмаїл
    Возраст
    42
    Сообщений
    3,844
    Репутация
    2752
    Цитата Сообщение от Ttory Посмотреть сообщение

    Если честно - не пойму смысла темы, ее бы создать где-то через годик... А так - будут гадания на кофейной гуще и прорицания особо нервных граждан...
    через рік може бути вже пізно! Давайте не будемо наступати на старі граблі, вже було в 2004. Тепер треба все під контролем тримати, та й майдан ще поки нікуди не розходиться, та й Росія щось мутить... А країну треба витягувати з руїни! Змінили владу - тепер відповідальність лежить на усіх нас. У влади, яка взяла на себе зобов'язання вийти з кризи, а в нас - за те, що скинули диктатора Януковича. А ті, хто залишився байдужим, або всіляко підтримував попередню владу - то ваша відповідальність також полягає у контролю нової влади.
    Я ще маю надію, що в країні щось зміниться на краще! Але я не хочу до цієї теми повертатись через рік - бо потім вже може бути дуже пізно.
    Україна єдина, красива і сильна.
    В мирі і любові до своєї землі,
    Україна - це ми!

  10. Вверх #10
    Живёт на форуме Аватар для senbernar
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одеса, Ізмаїл
    Возраст
    42
    Сообщений
    3,844
    Репутация
    2752
    Газета "Коммерсантъ Украина", №40 (1959), 07.03.2014


    Обвинения следуют
    Группа ВЕТЭК подозревается в нанесении ущерба на миллиарды гривен

    Евросоюз объявил о замораживании всех активов владельца группы компаний ВЕТЭК Сергея Курченко.
    Фото: ax-sport.info

    Бизнес группы компаний ВЕТЭК подвергся очередному удару. Вчера Евросоюз объявил о замораживании всех активов ее владельца — Сергея Курченко. Параллельно МВД предъявило ВЕТЭК подозрения в причинении Украине 7 млрд грн убытков путем ввоза нефтепродуктов и их незаконной реализации на рынке страны, а также 1,6 млрд грн потерь НАК "Нафтогаз Украины". Эксперты ожидают, что если события будут развиваться в том же направлении, то группа может вскоре прекратить свое существование.

    Сотрудники МВД разоблачили преступную схему ввоза и реализации нефтепродуктов на территории Украины группой компаний "Восточноевропейская топливно-энергетическая компания" (ВЕТЭК), принадлежащей Сергею Курченко, сообщил вчера министр внутренних дел Арсен Аваков. "Правоохранительные органы установили, что четырьмя компаниями этой группы — ООО "Зовнитрансгаз", ДП "Петрол", МП "Петрол-Форвардинг" и ЧП "Армада-Плюс" — в течение 2012-2013 годов на территорию страны ввезены нефтепродукты на сумму 25 млрд грн для их переработки как давальческого сырья и дальнейшего реэкспорта за границу. Фактически же продукция была реализована на территории Украины без таможенного оформления и уплаты налогов и сборов. От этого бюджет потерял около 7 млрд грн",— говорится в сообщении МВД.

    По данным МВД, для прикрытия преступной деятельности был создан ряд фиктивных предприятий. "Они по поддельным документам реализовывали нефтепродукты на территории Украины без уплаты налогов легальным оптовым поставщикам топлива",— отметил Арсен Аваков. В МВД уже возбудили 11 уголовных дел в восьми областях Украины, Крыму и Киеве. Кроме того, открытое уголовное производство по факту причинения группой компаний ВЕТЭК убытков "Нафтогазу" на сумму 1,6 млрд грн. "К хищению причастны служащие НАК "Нафтогаз Украины" и ООО "ГазУкраина-Коммерс"",— говорится в сообщении министерства.

    Напомним, в 2012 году "ГазУкраина-Коммерс" и "Нафтогаз" заключили договор купли-продажи природного газа по цене 3,5 тыс. грн за тысячу кубометров. В рамках этого соглашения "ГазУкраина-Коммерс" отобрало газ на сумму 3,53 млрд грн, не рассчитавшись за него полностью. Компания недоплатила 1,89 млрд грн. В процессе судебных разбирательств часть долга была погашена, и его размер уменьшился до 1,45 млрд грн. Однако была наложена пеня в размере 3% годовых, и на сегодняшний день задолженность увеличилась до 1,6 млрд грн.

    "Многомиллиардные схемы группы компаний ВЕТЭК, о которых сообщили в МВД, стали возможны благодаря связям с высшими государственными чиновниками",— считает народный депутат Юрий Сиротюк ("Свобода"). Он еще в январе 2013 года обращался с запросом в Генпрокуратуру и СБУ для проверки деятельности ВЕТЭК, назвав одним из ее владельцев сына тогдашнего генпрокурора Артема Пшонку.

    Группа компаний ВЕТЭК стала терять активы фактически сразу после смены власти в Украине в конце февраля (см. "Ъ" от 27 февраля). Офис ВЕТЭК в Киеве закрылся во время столкновений на Майдане, а сам Сергей Курченко и топ-менеджмент покинули страну. После этого стало известно, что российская госкомпания "Роснефть" обсуждает покупку Одесского НПЗ, который был остановлен и уже перешел под контроль кредитора в лице ВТБ. А Нацбанк признал неплатежеспособными сразу два подконтрольных ВЕТЭК банка — в Брокбизнесбанк и Реал Банк были введены временные администрации. Теперь Фонд гарантирования вкладов физлиц будет пытаться найти инвесторов, которые спасут учреждения либо начнет их ликвидацию.

    Осложнило и без того непростые дела ВЕТЭК решение Евросоюза. Сергей Курченко оказался в списке 18 украинцев, активы которых на территории стран ЕС будут заморожены. Похоже, такой шаг еврочиновников застал бизнесмена врасплох. "Я удивлен, что попал в список лиц, относительно которых ЕС применил ограничительные меры. Но еще более я удивлен формулировкой "лицо, подлежащее расследованию за участие в преступлениях, связанных с хищением госсредств и их незаконным выводом из Украины"",— говорится в заявлении Сергея Курченко, размещенном на сайте ВЕТЭК. По мнению предпринимателя, произошло недоразумение. "Я готов предоставить все необходимые документы и всячески содействовать проверяющим органам ЕС, чтобы доказать свою невиновность",— отмечается в сообщении. Обвинения МВД в ВЕТЭК не прокомментировали. "Ни на меня, ни на какие-либо фирмы, к которым я имею отношение, нет ни одного уголовного дела. И я уверен, что в ближайшее время возникшее недоразумение разрешится",— говорится в сообщении.

    Впрочем, глава правления Центра прикладных политических исследований "Пента" Владимир Фесенко сомневается, что Сергей Курченко сможет сохранить бизнес в том виде, каким он был на начало 2014 года. "Думаю, нас ждет большая распродажа активов ВЕТЭК, если, конечно, не появятся покровители в новой власти",— отмечает он.

    Александр Черновалов

    Україна єдина, красива і сильна.
    В мирі і любові до своєї землі,
    Україна - це ми!

  11. Вверх #11
    Живёт на форуме Аватар для senbernar
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одеса, Ізмаїл
    Возраст
    42
    Сообщений
    3,844
    Репутация
    2752
    добрі новини
    На міжбанку стрімко зміцнюється гривня Сьогодні, 13:03
    Курс долара впав до 9 грн. гривня, долар, гроші, обмінник, курс валют УНІАН На міжбанку долар і євро дешевшають На міжбанку падає долар. Так, до 12:00 ціни на валюту встановилися на рівні 8,9000/9,0000 порівняно з 9,0000/9,2000 на відкритті. Крім того, євро подешевшав до 12,3485/12,4913 грн проти 12,4830/12,9010, передає "УНІАН". Ціни на російську валюту впали до 0,2456/0,2484 грн/рубль проти 0,2483/0,2565 грн/рубль на відкритті торгів. Нагадаємо, що вчора долар на закритті міжбанку обвалився до 9,25 гривень. Євро подешевшав до 12,6510/12,7235, а рубль - до 0,2563/0,2599 грн.
    Україна єдина, красива і сильна.
    В мирі і любові до своєї землі,
    Україна - це ми!

  12. Вверх #12
    Живёт на форуме Аватар для Big525
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    4,367
    Репутация
    2555
    Сильно швидко зохотіли змін від влади! А самі змінюватись не збираєтесь? Самі продовжуєте давати і брати хабарі, уникати сплачувати податки, порушувати правила дорожнього руху, смітити де тільки можна. Поки самі не змінимось, ніхто, ніяка влада нам не допоможе.
    ....С фашистской силой темною , с москальскою ордой....

  13. Вверх #13
    Живёт на форуме Аватар для senbernar
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одеса, Ізмаїл
    Возраст
    42
    Сообщений
    3,844
    Репутация
    2752

    По умолчанию Олесь Доній: "Росія почала готуватися до війни ще у листопаді"

    Все більше захоплююсь цією людиною: Олесем Донієм!


    Олесь Доній: "Росія почала готуватися до війни ще у листопаді"
    Евгений Швец — 15 марта 2014, 18:05
    Печать

    Є.Ш.: Подейкують, що Олесь Доній скурвився: спочатку от проголосував за «азарівський» бюджет, а потім опинився у одній депутатській групі з багатьма одіозними постатями. Але треба розуміти: депутати-«свободівці» не стануть лупцювати негідника. І якщо Доній потрапив під їхню роздачу, це свідчить, що у нього з совістю все гаразд.

    Він залишається таким же інтелігентним націонал-демократом, яким його всі, власне, і пам’ятають. Непретензійний костюм, простеньке пальто, хіба що туфлі… Утім, а що туфлі – я не впевнений, що вони вартують більше тисячі гривень (і це я ще свідомо завищую верхню межу).

    Худорлявий Доній зараз нагадує відомого мультперсонажа хом’яка: у своїх щоках він несе безліч компрометуючої інформації з приводу союзників по коаліції, але – «мовчить хом’як». Мовчить з міркувань революційної доцільності. Чи то б пак – недоцільності. Утім, зараз усе сплелося.

    Він на свій розсуд, страх і ризик відвідав захоплений росіянами Крим. І побачив там вельми неприємну картину. Каже: «Я не відчув там української влади». І додає: «Кримчани кажуть, що офіційний Київ зрадив їх. Я не мав, що їм заперечити».

    Ми говорили про анексію Криму і повну бездіяльність центральної влади щодо півострову. А ще - про створення коаліції, розподіл портфелів, виклики для нових, навіть совістливих міністрів.

    Метафорично, експансія Путіна в Україну почалася не з появи “зеленых человечков” в Криму, а з дій депутатів від “Свободи”, які “мочили в сортире” нардепа Донія. А потім, подібно до кремлівської пропаганди, нахабно брехали, стверджуючи, що це начебто за підтримку голосування за бюджет-2014. А насправді ж...


    О.Д.: Почнемо з Путіна. Його експансія також почалася не з “зелених чоловічків”. Я був в Криму, спілкувався з одним із наших генералів. За його словами, ще в листопаді для Чорноморського флоту втричі було збільшено обсяг пального. А ми ж знаємо, що у разі підготовки до війни готуються тили. І тоді ж, у листопаді, на Північний Кавказ нібито було перекинуто чотири бригади.

    Що стосується “Свободи”. Вони зараз начебто є нашими союзниками по коаліції, були союзниками по Майдану, але їхня поведінка у конкретних ситуаціях дуже дивна. Останній конфлікт з ними почався з того, що 20-го лютого я став єдиним у Верховній Раді, хто виступив з вимогою прийняття акту про відставку Януковича. Мене засвистали і спробували зняти з трибуни не регіонали, а саме “свободівці”. Вже увечері на своїх ресурсах вони відверто писали, той же прес-секретар, що це провокація. Розумієте, 20-го числа, після десятків смертей, відставка Януковича — це, виявляться, провокація.

    Напередодні, увечері 19-го, Олег Тягнибок зізнався, що саме він на зустрічі з керівництвом країни пропонував не проводити 20-го числа сесію. І Рибак погодився. Це відео існує. Його писав за сценою Майдану Мустафа Найєм. Я був присутній при цьому.

    Чому вони так себе поводили? Так, існували домовленості, і не тільки у них, а у всієї “трійці”, яка домовились з Януковичем щодо компромісного варіанту: спільний уряд, а перевибори — пізніше. Ми можемо лише здогадуватись, які ще були сюжетні лінії цих домовленостей — губернаторські посади, тощо. А по факту вони протягом двох днів були категорично проти відставки Януковича. Категорично!

    І коли я про це написав, то на мене почався фізичний тиск.

    Є.Ш.: Сильно били?

    О.Д.: Не дуже. Та і ця бійка була обопільна. Просто свободівців було двоє, а я - один, тому і пропустив кілька ударів ззаду по голові... Коли три роки тому після підписання “Харківських угод” мене тримали 5 депутатів-регіоналів, а шостий наносив удари згори, було важче. Тоді я два місяці провалявся в лікарні зі струсом мозку. До речі, нагадаю, що тоді інтереси України боронили менше 10 чоловік...

    Дивно, що тепер місце “регіоналів” посіли депутати від “Свободи”. При цьому рядові члени “Свободи” - абсолютно ідейні люди. Вони разом з іншими майданівцями не боялися брати участь у «найгарячіших точках» Майдану. А от поведінка керівництва для мене незрозуміла. Але проблема — інших союзників нема. Спробуй їх відокремити — і у нас не буде 226 голосів у Верховній Раді, і взагалі почнеться хаос. Тому нам доводиться йти навіть на особисті компроміси задля інтересів держави. І будь-яка влада після Януковича апріорі краща, ніж влада вбивці і садиста. Але інший факт — це не те очищення влади, якого прагнуло суспільство.

    Є.Ш.: З приводу компромісів. Якщо перебування вашого прізвища поруч з такими прізвищами, як Зубик, певною мірою Єремеєв, не є ознакою поглинення Донія олігархіатом, то що це тоді?

    О.Д.: Це був достатньо важкий, непростий компроміс. З іншого боку, незрозуміло було, як клепати більшість? Так, до кожного члена групи “Суверенна європейська Україна” персонально можна висувати претензії. Але без цих 36-ти людей парламентська коаліція у 250 представників ніяк не складається.

    Є.Ш.: Як ця група формувалася?

    О.Д.: З позафракційними депутатами ми вже співпрацювали давно (в першу чергу - по культурних проектах). Кістяк розширеної групи було сформовано 20-го числа, коли депутати все ж таки почали сходитися до Ради з 9-ї ранку. Додатково ми почали обдзвонювати одне одного. Потім, нагадаю, Майдан засвистав лідерів опозиції, коли вони заявили про компроміс з Януковичем. І вони так само були змушені піти на вимогу зібрати Раду. І тоді, окрім частини позафракційних, яких не вистачало на створення групи, зібралося ще 12 “регіоналів”, які вийшли з фракції саме 20-го числа.

    Я не маю ілюзій. І я усвідомлюю, що певний шлейф з незручних питань буде тягнутися за групою достатньо довго. Але кращого інструментарію для постановки важливих питань - немає. У ці дні я мав можливість озвучити питання щодо Криму; раніше, будучи позафракційним, я взагалі не мав права на виступи.

    Так, по багатьох питаннях з ідеологічним підтекстом групу доводиться переконувати стати на свій бік. Повірте, це непросте завдання. Але плюсів я бачу більше.

    Є.Ш.: Коаліція вже трохи пробуксовує. Коли вона загрузне?

    О.Д.: Поки що буксують органи виконавчої влади, яким не вдається забезпечити виконавчу дисципліну. Завдання депутатів — бути засобом тиску на виконавчу владу, яку вони сформували. І хоча наша група свідомо не брала участі у розподілі портфелів (і це справедливо – ще має відбутися очищення тих людей, які сформували групу), але, будучи однією зі складових коаліції, ми повинні доносити інформацію до людей і тиснути на владу. Зокрема, по Криму...

    Є.Ш.: Чому вашу позицію щодо півострову так відверто не чують?

    О.Д.: От це питання... І коли кримчани мені казали: “Київ нас зрадив”, - мені не було що їм відповісти. З тих 17-ти пунктів, які я пропонував втілити, жодний не стосувався якихось військових дій — у нас немає можливості змагатися з Росією. Я оцінив рівень обороноздатності нашої армії в Криму — він мінімальний. Коли я бачив генералів і полковників, які у свої частинах побудували барикади зі столів, а охороняють ці барикади з ніжками від стільців і баночками з чорнилами… Для пейнтболу це згодиться, але не для армії. А от щодо морально-психологічного духу цих людей, то можу лише схилити перед ними голову. Бо вони зберігають вірність присязі у відверто ворожій обстановці.

    Але були речі, які варто було зробити в інформаційній політиці. Як варто було посилити і владну вертикаль. Але не було проведено жодної наради з головами сільських, селищних рад. І коли голова міської ради, який три дні поспіль міняє російський прапор на український на будівлі мерії, каже, що за 10 днів йому НІХТО не подзвонив з Києва... Їх можна було зібрати у Херсоні — щонайменше, представників з північних, степових районів. Там повно поселень, складених з етнічних українців або кримських татар. Я нагадаю, що путч Мешкова провалився ще й з тієї причини, що чотири північні райони відмовились виконувати його накази.

    А зараз нічого не робиться. Про що говорити, якщо у заступника начальника військової частини у Бельбеку у кабінеті висить портрет Януковича, а сам він збирався йти на референдум. Виявляється, у нього по лінії міністерства не було чіткої заборони. Це ненормально.

    Інша історія: військовий комісар Криму через захоплення будівлі росіянами був змушений знищити печатки, а 157 підлеглих 10-го числа повинні отримати зарплату. Я при ньому ж набрав віце-прем'єра Ярему, і він, за що йому велика подяка, одразу поставив це завдання перед міністром оборони. Але все це означає, що Тенюх не мав щоденного прямого зв'язку зі своїм підрозділом у Криму. Це ненормально, що “зальотний” депутат, який опинився у Криму чисто випадково виключно за власною ініціативою, допомагає вирішувати подібні проблеми.

    Все це - різнобій і відсутність координації. Тому я і пропонував створити штаб подолання кризи при РНБО чи при Уряді (чи краще – взагалі як окрему структуру).

    В Криму безліч агітаційної продукції “за” референдум, а ми за 10 днів не спромоглися створити щось на противагу. В підсумку об'єднання “Остання барикада” створило інформаційний центр протидії сепаратизму «Настоящий Крым» (до речі російською мовою). Наша депутатська група підтримала це фінансово, і ми за два дні зробили газету накладом 150 тис. примірників і роздали по Криму. Якщо я це спроможний організувати, то чому цього не здатні зробити Уряд і РНБО? Я цього не розумію.

    Я ще у вівторок говорив, що треба повністю закривати кордони з Росією для чоловічого населення віком від 18-ти до 55-ти років. І після усіх заспокоєнь, що кордони на замку, ми отримали зіткнення у Донецьку. Я не вірю, що наші керівники такі дурні, не вірю! Тоді чому вони нічого не роблять? Це що - відвертий саботаж і зрада кримчан? А після подій у Донецьку я бачу, що і на Сході аналогічна ситуація. Один з керівників наших силових структур за тиждень до побиття євромайданівців у Харкові у відповідь на моє звернення запевняв: ситуація під контролем. Ну, невже тижня було не достатньо, аби звезти у місто надійні частини, щоб вони не тримали такий дивний нейтралітет, як у Харкові, а згодом у Донецьку?!

    Потрібно усвідомити: в Криму - відверта російська окупація. І Путін на Криму не зупиниться. Російська імперія продовжуватиме дестабілізувати ситуацію на Сході і Півдні. Значить, нас можуть чекати нові вбивства та каліцтва. Тому нам слід ставати сильнішими. Слід вчитися працювати мобільно, швидко і системно.

    Є.Ш.: Президентські вибори пробували перенести і навіть посунути аж на грудень, але в підсумку “Батьківщина” заявила, що вибори таки відбудуться 25-го травня.

    О.Д.: Так, кулуарами ходила інформація, що “Батьківщина” дійсно не зацікавлена у виборах у травні. А через те, що багато майданівців це не сприйняли, постанову реєстрував “регіонал”, а не хтось з коаліції. Але Захід, дізнавшись про ці ігри, натиснув. Було сказано, що у такому разі не буде надано фіндопомогу. І питання само собою вирішилося. Але зверніть увагу: досі ніхто не висунувся кандидатом у президенти. А зараз вже нова ідея — аби влаштувати парламентські вибори восени-взимку.

    Є.Ш.: Ви взагалі вірите, що ця Рада здатна проголосувати за власне переобрання?

    О.Д.: Це було би корисно, тому що нинішній депутатський склад вже не відповідає настроям суспільства. З іншого боку, суспільство і саме повинне дорослішати. Повинно бути “замовлення” не тільки на “негатив” чи голосування серцем, але і на голосування розумом. У нас же превалюють “лідерські проекти”, а списки ніхто не вивчає. Це проблема не тільки партій, але і суспільства. Інша проблема: а чи справді є така партія, за яку хотілося б проголосувати?.. Зараз шириться інформація щодо продажу посад певними людьми чи партійними силами. Правда це чи брехня, але ми маємо доволі дивні призначення.

    Є.Ш.: Щодо призначень: прихід Швайки в Мінагропрод і Мохника в Мінприроди — хіба це не приклад кричущої профнепридатності нових очільників?

    О.Д.: Не хотілося б обговорювати персоналії, але за деяких людей в Уряді мені приємно: за Павла Шеремета, якого я знаю як фахового економіста-теоретика, за Павла Петренка, якого я неодноразово бачив в судах у справах активістів, за Євгена Ніщука...

    Є.Ш.: Пересічного актора, який став міністром культури?

    О.Д.: Це порядний хлопець. Так, йому треба підсилити виконавчу вертикаль, але це людина ідеї. Бо важливо, аби до міністерств не поверталася корупційна складова. Приємно і за Сергія Квіта. І це той приклад, коли людина може сама вибирати собі заступників. Бо в інших міністерствах панує квотний принцип. Коли я дізнався, що він взяв собі у заступники Павла Полянського - фахівця, ідейного борця, то зрозумів, що Квіт спроможний опиратися партійному тиску згори і самостійно формувати свою команду.

    Ми можемо тішитися з міністрів, але важливо, чи зможуть вони сформувати власну команду. Бо є певний тиск: мовляв, ми ж тебе призначили; і в цей час міністерства насичують бозна-ким.

    Є.Ш.: 20-го лютого, коли Рада так важко збиралася, а потім все ж таки проголосувала за скасування антитерористичної операції, ви відчували в депутатах якесь очищення, зміни?

    О.Д.: Я гадаю, це був великий крок, на який зважилась невеличка група “регіоналів”, 12 чоловік. Я бачив, як Чудновський приїжджав (хоча він – позафракційний, і раніше голосував опозиційно), як приїжджали тоді ще члени ПР Благодир, Бадаєв, які на той момент виявились готовими піти проти влади. Можна лише уявити, що коїлося у їхніх головах, які “за” і “проти” вони для себе висували. А це ще був ранок — це ще стріляли. І для них це був вибір, це безперечно. Як і для схильних до компромісу депутатів-позафракційників. У них теж була своя важка історія. Деякі з них ще раніше, зустрічаючись з Януковичем особисто у підвалі Ради, знайшли в собі сили не підтримати закон Мірошниченка. І коли більшість “регіоналів” зламалися, ці п'ятеро проявили твердість духу і зуміли сказати “ні”. Зараз вони в нашій групі.

    Є.Ш.: Назвете прізвища? Зробимо з них героїв.

    О.Д.: Щодо героїв і того, як багато ми не знаємо. Пам'ятаєте, як “Правому сектору” підкинули вибухівку і одному хлопцю відірвало руки, а інший лишився без очей? Їх відвезли у різні лікарні. Леся Оробець поїхала в «дорослу» лікарню, а я - в «дитячу» (зранку ще долучився третій депутат - Олександр Бригинець). І посеред ночі двома реанімобілями нам допомогли дві людини — Ольга Боголомець, яку на сцену Майдану намагалися не пропускати, і Андрій Садовий (міський голова Львова). І ми вивезли хлопців до Львова. Так от і Садовий, і Богомолець про це ніде не «трублять». Оля Богомолець, до речі, так само віддано себе поводила і в Будинку офіцерів, де керувала наданням медичної допомоги.

    Є.Ш.: Вас не здивувало, наскільки швидко 21-го числа почали зніматися міліцейські кордони в урядовому кварталі? Так, було рішення Ради, але ж...

    О.Д.: Там щось зламалося... Вони почали відверто стріляти — а Майдан все одно не розходиться. І “там” відбулися такі ж розколи, як і в депутатському середовищі. І те, що в Раді зібралася нова більшість, це не найважливіший фактор, але вагомий.

    Є.Ш.: Ви не думали, що доведення Януковича до втечі — це і був той чинник, який дозволяв Росії запустити механізм анексії Криму?

    О.Д.: Цей варіант можна розглянути. Бо коли на Майдані відбувалось замирення, саме силовики своїми безглуздими діями провокували радикалізацію. Знову ж таки — Росія заздалегідь готувалася до військової ескалації.

    Для мене найбільший психологічний удар стався 18-го лютого, коли я потрапив до Будинку офіцерів. І навіть не через велику кількість загиблих, поранених навколо — я бачив очі живих. Бачив їхній страх. Вони скидували з себе камуфляж, “броніки” - і я їх групами виводив звідти, бо ми були в оточенні. Спочатку – пішки, через беркутівців і гопників. Потім, нарешті, вдалося видзвонити кілька водіїв, і ми почали людей вивозити. Найбільше «ходок» - чотири - зробила письменниця Ірена Карпа. Вона сама маленька, машинка маленька, але дівчина - безбашена, смілива, проїзжала всі пости. Решта машин робили по одній «ходці» або взагалі не могли до нас прорватися.— Олесь Доній
    Так, у росіян міг бути план прискорення революційних подій, але я не певен, що він передбачав втечу Януковича. Він міг передбачати повну зачистку Майдану. Бо Янукович для Росії комфортний, більш проросійського президента в цій країні ніколи не було і вже не буде. А абсолютна конфронтація була потрібна для того, аби зробити з Януковича ізгоя на Заході і не залишити йому іншого варіанту, аніж повну орієнтацію на Росію.

    Є.Ш.: Вам прості коломийчани не казали: “Олесь, що ж ти зрадив, проголосував за бюджет?”

    О.Д.: Не буду приховувати, що дуже неоднозначно сприйняли, особливо, на початку. І підходили не в Коломиї, а тут — у Києві. Не забувайте, що Коломия на Майдані має одне з найбільших представництв. Хтось сприйняв, а когось одразу переконати не вдалося. (До речі, мені приємно, що всі три місяці Майдану «коломийськими наметами» керувала моя команда: Геннадій Романюк, Ольга Баранецька та Володимир Пак, а пройшло через наші намети кілька тисяч чоловік з Коломийщини та Городенківщини).

    А тоді я одразу подзвонив головам Рад і адміністрацій у своєму окрузі і сказав: при кожному з проектів, які з'являться завдяки цим субвенціям, має бути створена наглядова рада, куди в обов'язковому порядку залучали б моїх політичних опонентів, моїх критиків; щоби жоден підряд не пішов кудись там “вліво” і не був завищений. І цю методику, абсолютно нормальну, варто було б поширити по інших областях. Бо відсутність контролю спонукає до корупції. Бо коли пішла інформація про моє голосування за бюджет, пересічні люди вирішили, що це робилося для власної кишені.

    Утім, в переважній кількості випадків більшість політиків і чиновників так і чинять, тому нелегко повірити, що є депутати, які готові вибивати кошти для людей, не маючи з того персональної вигоди.

    Є.Ш.: Вам на округ 30 млн грн. виділили, так?


    О.Д.: Так. І я на цьому більше втрачу голосів, ніж отримаю. Але то був правильний крок. Якщо є можливість конкретно допомогти регіону — нею треба користатися.

    Є.Ш.: У вас зараз, на тлі певного зачарування тим, що Арсеній Яценюк розмовляє з європейськими, американськими політиками в буквальному сенсі однією мовою, не виникає відчуття, що ось так і має виглядати ідеальний прем'єр-міністр?

    О.Д.: Критикувати зараз прем'єра огульно не хотілося б. По ситуації у Криму вся влада — Уряд, РНБО, керівництво Верховної Ради — діяла непрофесійно і фактично саботувала можливість втримання Криму в українському просторі. Відповідальність у кожного різна, але влада — це не лише зустрічі з послами. А ця складова поки-що переважає.

    Чи може бути Арсеній Яценюк нормальним прем'єром? Може. Але за умови, що його команда буде побудована так, щоби міністр оборони справді відповідав за оборону, а міністр внутрішніх справ гарантував людям безпеку; за умови, що не буде закидів щодо продажу посад. Бо зовнішні ознаки можуть певний час тримати населення в тонусі, навіть рейтинг формувати, але якщо за цим не прийде економічне зростання, якщо люди не відчуватимуть себе у безпеці — посилиться еміграція.

    Хочете правити, хочете посад — будь-ласка. Але робіть щось. Зараз усі, хто боролися за владу, її отримали. Тепер у кожного із звичайних громадян виникає питання — а що отримав я?


    Евгений Швец
    журналист, спортивный обозреватель LB.ua
    Україна єдина, красива і сильна.
    В мирі і любові до своєї землі,
    Україна - це ми!

  14. Вверх #14
    Живёт на форуме Аватар для senbernar
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одеса, Ізмаїл
    Возраст
    42
    Сообщений
    3,844
    Репутация
    2752



    "Не давати й не брати хабарі" та інші 9 заповідей нової України (PDF, ВІДЕО)



    24/03/2014Дата публікації


    В Інтернеті все більшої популярності набирають 10 заповідей нової України.

    Серед них тези "Не красти", "Забути про вислів "моя хата скараю" , "Брати на себе відповідальність" та інші . Проте на почесному першому місці у переліку - постулат "Не давати і не брати хабарі", - повідомляє ТСН:


    1) Не давати і не брати хабарі

    Риба гниє з голови, а в нашому випадку – країна гнила, починаючи з кожного з нас. Цукерки лікарям, коньяки за швидке виготовлення документів, пухкі конверти за прийняття на важливу посаду, фраза “ну, ти ж знаєш, що треба зробити” – все це підживлювало колосальну систему корупції, яка починалася з маленького села і закінчувалась Межигір’ям. Не буде пропозиції – не буде і попиту на хабарі. Почніть будувати Європу персонально біля себе – припиніть підживлювати піраміду корупції. Це не страшно.

    2) Не красти

    Важко втриматись від спокуси підправити документи та списати з бюджету компанії трошки менше, а собі в кишеню покласти трошки більше. Особливо, коли на тебе вдома очікує сім’я. Треба навчитись систематично вивітрювати з голови дурні звички родом з СРСР: брати те, що вам не належить або погано лежить будь-де – на роботі, на вулиці чи деінде. Ви крадете не у когось нереального – ви обкрадаєте в першу чергу самого себе – бо жити ж тут вам. Кожного разу, коли у вас виникатиме таке бажання – погляньте на себе у дзеркало і побачте там Януковича.

    3) Поважати інших

    Мирне співіснування неможливе без поваги, і саме воно стане запорукою економічного успіху. Лише коли ми навчимося поважати інших людей – незалежно від того, якою мовою вони розмовляють, якої вони нації, віросповідання, орієнтації чи яку музику слухають і яких політиків підтримують – лише тоді зможе початися справді мирне життя. Просто прийміть те, що хтось не такий, як ви – і стане набагато легше, повірте. Наша різноманітність і робить нас сильними.

    4) Допомагати

    Вбивайте вірус байдужості всередині себе. Не бійтесь підняти людину, яка впала посеред вулиці чи загубилась в чужому районі. Це не соромно, це навпаки – дуже приємно! Щира посмішка та слово “дякую” мотивує краще всіх нагород та премій. Ну і рано чи пізно може трапитись так, що допомога буде потрібна вже вам – ви б не хотіли залишитись на самоті, правда?

    5) Тримати чистоту

    Чомусь, як тільки ми потрапляємо закордон, у нас вмикається режим “Європи” – ми припиняємо смітити та порушувати правила. Чому б не спробувати тримати цей режим в увімкненому стані – постійно і вдома? Це дуже просто: ніж жалітись на те, який срач біля вашого будинку, припиніть кидати недопалки та обгортки будь-де. Не бійтесь поширювати цей приклад на оточуючих, якщо бачите, що хтось навіть не думає про те, де викидувати сміття. В Україні є прекрасні ініціативи – наприклад, “Зробимо Україну чистою” – їм потрібна ваша підтримка.

    6) Самоорганізовуватись

    “Хата скраю” – це архаїзм та девіз старої України. Гаслом нової України має стати самоорганізація. Якщо ви не вірите – подивіться відео з Майдану і зрозумійте, що насправді це дуже легко – навіть коли вас 10, 500 чи тисячі. Ведіть діалог з сусідами – відстоюйте права своїх будинків. Розмовляйте з колегами та розвивайте робочі колективи. Одна людина здатна зробити багато чого, а група самоорганізованих людей – ще більше і ще краще. Попросіть допомоги, зорганізуйтесь з тими, хто солідарний з вами – і ви зможете вирішити будь-яку проблему.

    7) Брати відповідальність

    Настав час розширити коло відповідальності трохи далі, ніж ви звикли до цього. Потрібно прийняти цю думку до уваги: лише ви несете відповідальність за власне життя та за власний успіх, і ніхто інший! Ваша відповідальність – це і чистота в місті, і депутати, яких ви обираєте, щоб представляти ваші інтереси. Не бійтесь брати відповідальність за свою роботу, свої обіцянки та своїх близьких: це додає наснаги, сил та впевненості у діях. Це – фундамент вашого існування.

    8) Не боятись

    Це – саме те, з чого починається нова Україна. Люди почали усвідомлювати, що страх – це єдина перепона до кращого життя. І Небесна сотня поклала свої життя саме за те, щоб ми змогли жити у країні без страху. Щоб ми не боялись гуляти містами, відстоювати свої права, ловити злодіїв та вільно висловлювати свою думку. Свобода – це перша сходинка до змін. Лише будучи фізично, морально і духовно вільними, ми зможемо втілити у життя всі ті мрії, про які думаємо кожного дня.

    9) Не чекати

    Досить чекати, що хтось прийде і зробить порядок біля вашого будинку. Досить чекати, що держава в обличчі чиновників чи влади дасть вам роботу чи вирішить проблеми. Найбільш незадоволені життям – це ті, хто скиглить і чекає, що хтось зробить все за нього. Вставайте і дійте! Лише від вас залежить, наскільки хорошим буде ваше життя.

    10) Розширювати кругозір

    Час вийти на світло із печер своїх стереотипів. Час позбутися міфів, які весь час насаджують вам політики чи ЗМІ – лише так ви знайдете справжню істину. Не судіть про те, чого ви не знаєте чи не бачили. Подорожуйте – починайте з найкращих куточків своєї області і закінчуйте найкращими місцями України та світу. Виділяйте на це час і гроші. Читайте книги та знайомтесь з новими людьми. Відкрийте себе для світу, і він відкриє всю свою неймовірність для вас.
    Україна єдина, красива і сильна.
    В мирі і любові до своєї землі,
    Україна - це ми!

  15. Вверх #15
    Посетитель Аватар для Мурман
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Харьков
    Возраст
    68
    Сообщений
    357
    Репутация
    67

  16. Вверх #16
    Посетитель Аватар для Каролина25
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса-Питер
    Сообщений
    102
    Репутация
    132
    Почему в этих заповедях нет повышение зарплаты,роста экономики?выравнивание прожиточного минимума к услугам жкх?Ведь если у врача зарплата 1600 гр.в мес.как кормить семью и платить жкх?Сейчас все давят на то чтоб побороть коррупцию,но если бы у врача-акушера была достойная зарплата,разве была бы такса за роды?Если не будет достойной оплаты труда,коррупция будет всегда-это утопия с такими зарплатами и пенсиями бороться с коррупцией.Нужно поднимать экономику,а не ссориться со всеми ради амбиций и стоять бесконечно с протянутой рукой и набирать везде кредиты,это кабала.А время все расставит на свои места и когда Украина поднимется с колен,вот тогда крымчане будут жалеть о своем выборе,а сейчас больно,обидно,но нельзя зацикливаться на Крыме,нужно думать как поддержать и удержать остальных жителей Украины,что бы не было у них разочарования

  17. Вверх #17
    Не покидает форум
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    26,128
    Репутация
    34576
    Этого Путлер и боится больше всего:не только "жители Крыма" увидят,а и Россияне и им будет интересно-почему рядом страна,в которой люди живут достойной жизнью.Не могут рядом существовать таких два государства.И люди бегут туда,где лучше жизнь.А это "опасно".

  18. Вверх #18
    Живёт на форуме Аватар для senbernar
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одеса, Ізмаїл
    Возраст
    42
    Сообщений
    3,844
    Репутация
    2752
    Цитата Сообщение от Каролина25 Посмотреть сообщение
    Почему в этих заповедях нет повышение зарплаты,роста экономики?выравнивание прожиточного минимума к услугам жкх?Ведь если у врача зарплата 1600 гр.в мес.как кормить семью и платить жкх?Сейчас все давят на то чтоб побороть коррупцию,но если бы у врача-акушера была достойная зарплата,разве была бы такса за роды?Если не будет достойной оплаты труда,коррупция будет всегда-это утопия с такими зарплатами и пенсиями бороться с коррупцией.Нужно поднимать экономику,а не ссориться со всеми ради амбиций и стоять бесконечно с протянутой рукой и набирать везде кредиты,это кабала.А время все расставит на свои места и когда Украина поднимется с колен,вот тогда крымчане будут жалеть о своем выборе,а сейчас больно,обидно,но нельзя зацикливаться на Крыме,нужно думать как поддержать и удержать остальных жителей Украины,что бы не было у них разочарования
    боротьба з корупцією - це лише один пункт. А решту пунктів Ви не бачите?
    Так, зараз всім складно жити, але крок за кроком, від малого до великого ми самі повинні викорінювати корупцію зі свого світосприйняття.
    Маленький приклад, коли дитина в школі погано навчається, батьки йдуть самостійно до вчителя і "домовляються", щоб дитина "краще стала вчитись" - це не корупція? Причому, один момент, коли вчитель свідомо починає утискати дітей, які не дуже здібні, щоб "розкрутити батьків", а другий - це коли батьки дуже хочуть щоб їхнє чадо було "вундеркіндом" і проявляють ініціативу і першими йдуть "замовити слівце". А може краще сісти з дитиною, допомогти розібратись з навчальною програмою, найняти репетитора. Далі ще можна багато й довго дискутувати, але можна побороти корупцію, аби тільки було спільне та переважне бажання в суспільстві

    ось у сусідній темі підтвердження цій тезі:
    Цитата Сообщение от Drakonus Посмотреть сообщение
    Представь себе, было бы желание. Старший универ окончил без единой взятки, сейчас жена на диплом ушла - без единой взятки. Хотя большинство таки сдаёт все экзамены за деньги.
    Так что, было бы желание.
    Последний раз редактировалось senbernar; 24.03.2014 в 20:59.
    Україна єдина, красива і сильна.
    В мирі і любові до своєї землі,
    Україна - це ми!

  19. Вверх #19
    Живёт на форуме Аватар для senbernar
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одеса, Ізмаїл
    Возраст
    42
    Сообщений
    3,844
    Репутация
    2752

    В новой власти уже есть первые ростки коррупции - Аваков
    Корреспондент.net, Сегодня, 10:17

    По его словам, крайне важно сегодня публично говорить о тех преступлениях, которые сейчас расследуются.

    Министр внутренних дел Украины Арсен Аваков в своем обращении заявил, что первые ростки и намерения в новых органах власти уже есть.

    Об этом говорится в заявлении в Авакова относительно борьбы с коррупцией, текст которого размещен на сайте МВД.

    Расследования коррупционных схем важны не только и не столько с точки зрения наказания виновных и обеспечения возврата средств государству, сколько для того, чтобы выступить, некой, прививкой в ​​новых механизмах государственной власти, которая сейчас выстраивается, а также для того, чтобы искоренить коррупцию.
    Україна єдина, красива і сильна.
    В мирі і любові до своєї землі,
    Україна - це ми!

  20. Вверх #20
    Живёт на форуме Аватар для senbernar
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одеса, Ізмаїл
    Возраст
    42
    Сообщений
    3,844
    Репутация
    2752
    Україна єдина, красива і сильна.
    В мирі і любові до своєї землі,
    Україна - це ми!


Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. Семиклашки 2017-2018(болтушка)
    от umaneturman в разделе Мамочки о детках
    Ответов: 340
    Последнее сообщение: 02.09.2017, 00:17
  2. Лига Чемпионов 2013-2014
    от kewka в разделе Спорт
    Ответов: 614
    Последнее сообщение: 29.07.2016, 12:08
  3. Зимние беременюшки 2013-2014!
    от Djyliya в разделе Беременные посиделки
    Ответов: 37858
    Последнее сообщение: 08.04.2014, 17:38

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения