Тема: Музыкальные школы Одессы.

Ответить в теме
Страница 162 из 165 ПерваяПервая ... 62 112 152 160 161 162 163 164 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 3,221 по 3,240 из 3300
  1. Вверх #3221
    Посетитель
    Пол
    Женский
    Сообщений
    419
    Репутация
    196
    Подскажите пожалуйста,студент араб хочет продолжить учиться на барабанах играть , кто преподает такие уроки?
    И где ?


  2. Вверх #3222
    Не покидает форум Аватар для tapa
    Пол
    Женский
    Адрес
    Украина, Одесса
    Возраст
    44
    Сообщений
    11,193
    Репутация
    7397
    Дуже потрібна порада. Хочу щоб дитина спробувала музику, конктерно фо-но, донечці 5 років. Сама колись кинула музичну школу в випускному класі від тоді жодного разу за інструмент не сідала і навіть не підходила до нього, але хочу щоб дитина спробувала, може їй сподобається. В якому віці краще йти в музичну школу? Скількі часу вільного в день залишається якщо займатись, я пам'ятаю по 3-4 уроки щодня, окрім спеціальності 3 рази на тиждень, може зараз не так напружено? Що краще музична школа і купа уроків в ній (з того, що пам'ятаю: сольфеджио, муз. література, муз. історія, оркестр, хор, другий інструмент) чи просто репетитор вдома? Яка школа ближче до Середньофонтанської? Кого з викладачів з ф-но порадите для малечі?

    Дякую за відповіді.
    Ніколи країна на гербі якої курка, не переможе країну на гербі якої виделка

  3. Вверх #3223
    Не покидает форум Аватар для tapa
    Пол
    Женский
    Адрес
    Украина, Одесса
    Возраст
    44
    Сообщений
    11,193
    Репутация
    7397
    Цитата Сообщение от Красатулька Посмотреть сообщение
    На Баштанной в музшколе фортепиано - 250 грн в мес.
    Це за всі уроки чи тільки з викладачем спеціальності?
    Ніколи країна на гербі якої курка, не переможе країну на гербі якої виделка

  4. Вверх #3224
    Цитата Сообщение от tapa Посмотреть сообщение
    Це за всі уроки чи тільки з викладачем спеціальності?
    За всё.

  5. Вверх #3225
    Не покидает форум Аватар для tapa
    Пол
    Женский
    Адрес
    Украина, Одесса
    Возраст
    44
    Сообщений
    11,193
    Репутация
    7397
    Цитата Сообщение от Красатулька Посмотреть сообщение
    За всё.
    Здуріти можна, зрозуміло тоді, чому музичні школи вимирають. Я коли вчилася (це було 25 років тому) ціна була такою ж 250 (вже не пам'ятаю чи то рублів, чи то вже карбованців, чи може ще купонів,.. гривнів ще тоді не було)
    Ніколи країна на гербі якої курка, не переможе країну на гербі якої виделка

  6. Вверх #3226
    Постоялец форума Аватар для El-Elle
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Возраст
    45
    Сообщений
    1,699
    Репутация
    1902
    Цитата Сообщение от tapa Посмотреть сообщение
    Здуріти можна, зрозуміло тоді, чому музичні школи вимирають. Я коли вчилася (це було 25 років тому) ціна була такою ж 250 (вже не пам'ятаю чи то рублів, чи то вже карбованців, чи може ще купонів,.. гривнів ще тоді не було)
    А чому вони вмирають? Загальноосвітні школи ж не вмирають.
    У нас в школі в цьому році такий конкурс був великий - бажаючих багато. На мій погляд, держава має підтримувати талановитих дітей.


    Щодо вашого першого питання - вступні іспити у червні, подавати документи десь у травні. Разом з подачею документів, буде попереднє прослуховування.
    1 -2 клас - 5 уроків на тиждень (хор -2, сольфеджіо - 1, спеціальність - 2) + займатися дома щоденно.
    Іспити двічі на рік
    Последний раз редактировалось El-Elle; 31.10.2019 в 11:36.
    Elle Est Forte

  7. Вверх #3227
    Постоялец форума Аватар для El-Elle
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Возраст
    45
    Сообщений
    1,699
    Репутация
    1902
    Если посмотреть понравится или нет, то лучше походить, наверно, к преподавателю частным образом, мне так кажется.
    Elle Est Forte

  8. Вверх #3228
    Не покидает форум Аватар для tapa
    Пол
    Женский
    Адрес
    Украина, Одесса
    Возраст
    44
    Сообщений
    11,193
    Репутация
    7397
    Цитата Сообщение от El-Elle Посмотреть сообщение
    А чому вони вмирають? Загальноосвітні школи ж не вмирають.
    У нас в школі в цьому році такий конкурс був великий - бажаючих багато. На мій погляд, держава має підтримувати талановитих дітей.


    Щодо вашого першого питання - вступні іспити у червні, подавати документи десь у травні. Разом з подачею документів, буде попереднє прослуховування.
    1 -2 клас - 5 уроків на тиждень (хор -2, сольфеджіо - 1, спеціальність - 2) + займатися дома щоденно.
    Іспити двічі на рік
    Мені так здалося, що вони вмирають. Загальноосвітні школи - це обов'язок держави, музичні та творчі школи - ні.

    Дякую за відповіді на питання. Який вік кращій для вступу? І які іспити для дитини яка не стикалась з музикою та не знає чи хоче це спробувати?

    Цитата Сообщение от El-Elle Посмотреть сообщение
    Если посмотреть понравится или нет, то лучше походить, наверно, к преподавателю частным образом, мне так кажется.
    Викладачі в школах беруть приватних учнів і як зазвичай проходять ці заняття у викладача чи у учня вдома чи може в самій школі?
    Ніколи країна на гербі якої курка, не переможе країну на гербі якої виделка

  9. Вверх #3229
    Постоялец форума Аватар для El-Elle
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Возраст
    45
    Сообщений
    1,699
    Репутация
    1902
    Цитата Сообщение от tapa Посмотреть сообщение
    Мені так здалося, що вони вмирають. Загальноосвітні школи - це обов'язок держави, музичні та творчі школи - ні.

    Дякую за відповіді на питання. Який вік кращій для вступу? І які іспити для дитини яка не стикалась з музикою та не знає чи хоче це спробувати?

    Викладачі в школах беруть приватних учнів і як зазвичай проходять ці заняття у викладача чи у учня вдома чи може в самій школі?
    Нам казали, що кращий вік - це 6-7 років, як в перший клас школи. Вступні іспити - щось проспівати, відбити ритм та інше.

    Стосовно приватних уроків, то, наскільки я знаю, вони проходять вдома. Я у нас на форумі зустрічала оголошення в темі "Репетиторство".
    Elle Est Forte

  10. Вверх #3230
    Постоялец форума Аватар для lubawe4kalove
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Возраст
    35
    Сообщений
    2,275
    Репутация
    643
    Цитата Сообщение от El-Elle Посмотреть сообщение
    А чому вони вмирають? Загальноосвітні школи ж не вмирають.
    У нас в школі в цьому році такий конкурс був великий - бажаючих багато. На мій погляд, держава має підтримувати талановитих дітей.


    Щодо вашого першого питання - вступні іспити у червні, подавати документи десь у травні. Разом з подачею документів, буде попереднє прослуховування.
    1 -2 клас - 5 уроків на тиждень (хор -2, сольфеджіо - 1, спеціальність - 2) + займатися дома щоденно.
    Іспити двічі на рік
    У нас хор 1 раз, сольфеджио 1 раз, специальность (эстр. вокал) - 2 раза. Должно было быть еще 1 урок фортепиано в неделю. Но с этого года сократили ��. Дочка очень хотела. Поэтому, если желание не уйдет, будем поступать летом еще и на фоно.
    счастье есть...

  11. Вверх #3231
    Живёт на форуме Аватар для SonyaL
    Пол
    Женский
    Возраст
    51
    Сообщений
    3,020
    Репутация
    1164
    Cкажите, а это обычная практика, когда в музшколе ученика, без согласия родителей и педагога, переводят к другому новому педагогу? Чтобы у нового была нагрузка....

  12. Вверх #3232
    Частый гость Аватар для CBeTlana
    Пол
    Женский
    Сообщений
    551
    Репутация
    349
    Цитата Сообщение от SonyaL Посмотреть сообщение
    Cкажите, а это обычная практика, когда в музшколе ученика, без согласия родителей и педагога, переводят к другому новому педагогу? Чтобы у нового была нагрузка....
    нет.
    что я могу сделать для тебя, Вирджил?.....

  13. Вверх #3233
    Инфант-Меланхолик Аватар для Nautilus
    Пол
    Женский
    Адрес
    Odessa
    Сообщений
    22,563
    Репутация
    16931
    Встретилось объявление
    Изображения
    Помощь детям отделения ОнкоГематологии нашего города

    Если вы думаете, что приключения опасны, попробуйте рутину - она смертельна

  14. Вверх #3234
    Постоялец форума
    Пол
    Женский
    Возраст
    44
    Сообщений
    1,426
    Репутация
    735
    Цитата Сообщение от tapa Посмотреть сообщение
    Дуже потрібна порада. Хочу щоб дитина спробувала музику, конктерно фо-но, донечці 5 років. Сама колись кинула музичну школу в випускному класі від тоді жодного разу за інструмент не сідала і навіть не підходила до нього, але хочу щоб дитина спробувала, може їй сподобається. В якому віці краще йти в музичну школу? Скількі часу вільного в день залишається якщо займатись, я пам'ятаю по 3-4 уроки щодня, окрім спеціальності 3 рази на тиждень, може зараз не так напружено? Що краще музична школа і купа уроків в ній (з того, що пам'ятаю: сольфеджио, муз. література, муз. історія, оркестр, хор, другий інструмент) чи просто репетитор вдома? Яка школа ближче до Середньофонтанської? Кого з викладачів з ф-но порадите для малечі?

    Дякую за відповіді.
    Мое мнение - музыкальная школа лучше с точки зрения общего развития, д и с с точки зрения музыки тоже. Сольфеджио отлично тренирует логику, музлитература расширяет кругозор. Про музыкальную историю впервые слышу , это где такой предмет был?
    Цитата Сообщение от tapa Посмотреть сообщение
    Здуріти можна, зрозуміло тоді, чому музичні школи вимирають. Я коли вчилася (це було 25 років тому) ціна була такою ж 250 (вже не пам'ятаю чи то рублів, чи то вже карбованців, чи може ще купонів,.. гривнів ще тоді не було)
    С чего Вы взяли что музыкальные школы вымирают? Все с ними в порядке, все на месте и очень популярны.

  15. Вверх #3235
    Постоялец форума Аватар для Melomanka
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,707
    Репутация
    1067
    Цитата Сообщение от Morsha Посмотреть сообщение
    Подскажите пожалуйста,студент араб хочет продолжить учиться на барабанах играть , кто преподает такие уроки?
    И где ?
    Сегодня узнала, где можно получить уроки игры на ударной установке.
    Сергей Полторак - ударник у Феликса Шиндера, в группе " Деньги вперед". Пишет в Фейсбуке: "Приглашаю на частные уроки по ударной установке, всех желающих учиться играть на барабанах!))
    Телефон: +380636085831."

  16. Вверх #3236
    Не покидает форум Аватар для tapa
    Пол
    Женский
    Адрес
    Украина, Одесса
    Возраст
    44
    Сообщений
    11,193
    Репутация
    7397
    Цитата Сообщение от Hanna2015 Посмотреть сообщение
    Мое мнение - музыкальная школа лучше с точки зрения общего развития, д и с с точки зрения музыки тоже. Сольфеджио отлично тренирует логику, музлитература расширяет кругозор. Про музыкальную историю впервые слышу , это где такой предмет был?


    С чего Вы взяли что музыкальные школы вымирают? Все с ними в порядке, все на месте и очень популярны.
    Коли я вчилася в музичній школі у нас були такі обо'язкові предмети:
    - Спеціальність
    - Сольфеджио
    - Хор
    - Оркестр
    - музлітература
    - музісторія
    - додатковий інструмент (в різні роки навчання - різний)

    Це те, що я згадала 100%, можливо ще щось було, но вже не пам'ятаю.


    Це дуже добре, що музичні школи популярні, чомусь мені здавалося, що ні.
    Ніколи країна на гербі якої курка, не переможе країну на гербі якої виделка

  17. Вверх #3237
    Постоялец форума
    Пол
    Женский
    Возраст
    44
    Сообщений
    1,426
    Репутация
    735
    Цитата Сообщение от tapa Посмотреть сообщение
    Коли я вчилася в музичній школі у нас були такі обо'язкові предмети:
    - Спеціальність
    - Сольфеджио
    - Хор
    - Оркестр
    - музлітература
    - музісторія
    - додатковий інструмент (в різні роки навчання - різний)

    Це те, що я згадала 100%, можливо ще щось було, но вже не пам'ятаю.


    Це дуже добре, що музичні школи популярні, чомусь мені здавалося, що ні.
    Странно, мы. Вами ровесницы, значит учились в одни годы. Но музистории точно не было ни у меня, ни у знакомых ребят из других школ. Вы в Одессе учились?

  18. Вверх #3238
    Модератор
    Welcome to Wonderland
    Аватар для illogical.alice
    Пол
    Женский
    Сообщений
    10,276
    Репутация
    6778
    Ребята, кто-то может поделиться координатами преподавателей, обучающих маленьких детей игре на скрипке в шестой школе или в Киевском районе?
    Open mind for a different view.

  19. Вверх #3239
    Живёт на форуме Аватар для SonyaL
    Пол
    Женский
    Возраст
    51
    Сообщений
    3,020
    Репутация
    1164
    Цитата Сообщение от illogical.alice Посмотреть сообщение
    Ребята, кто-то может поделиться координатами преподавателей, обучающих маленьких детей игре на скрипке в шестой школе или в Киевском районе?
    мне говорили, что в 84 школе есть хороший преподаватель. Правда, год назад это было

  20. Вверх #3240
    Не покидает форум Аватар для tapa
    Пол
    Женский
    Адрес
    Украина, Одесса
    Возраст
    44
    Сообщений
    11,193
    Репутация
    7397
    Цитата Сообщение от Hanna2015 Посмотреть сообщение
    Странно, мы. Вами ровесницы, значит учились в одни годы. Но музистории точно не было ни у меня, ни у знакомых ребят из других школ. Вы в Одессе учились?
    Ні в іншій країні (на теперішній час), але тоді це була одна країна і мені здавалося, що був якійсь стандарт, хоча може основа була одна, а вже щось додаткове було за бажанням країни чи школи...
    Ніколи країна на гербі якої курка, не переможе країну на гербі якої виделка


Ответить в теме
Страница 162 из 165 ПерваяПервая ... 62 112 152 160 161 162 163 164 ... ПоследняяПоследняя

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения