Тема: Автогражданка, какую выбрать?

Ответить в теме
Страница 10 из 10 ПерваяПервая ... 8 9 10
Показано с 181 по 183 из 183
  1. Вверх #181
    Постоялец форума Аватар для Nikkola
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Бандерштадт
    Сообщений
    1,972
    Репутация
    3028
    Тільки хмара не всюди доступна...
    На трасі Київ-Ужгород ні я ні діїшник не змогли подивитися мій поліс. Нета нєту інтернету нема.
    Повірив на слово.
    Потім я закачав поліс на телефон, бо в у давній пошті без нету не проглянеш.
    Ось вам і мінуси, а телефон ще може і розрядитися, глюкнути, постраждати в ДТП і т.д. Але пплюсіву такого поліса безперечно більше.
    Та й роздрукувати його ж також можна.
    Колись настане день... закінчиться війна...


  2. Вверх #182
    Новичок
    Пол
    Женский
    Сообщений
    2
    Репутация
    11
    Сейчас уже популярно онлайн страхование, электронный полис также действует как и бумажный. Можно оформить на сайте https://strahovka-24.com.ua/ и у них есть офис в Одессе. На сайте вводите данные автомобиля, выбираете лучшую цену и покупаете.

  3. Вверх #183
    Новичок Аватар для Vlad0929
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Возраст
    40
    Сообщений
    2
    Репутация
    10

    По умолчанию Страхування Автоцивілки та отримання відшкодування

    Добрий день, Форумчани!
    Хочу поділитися своїм досвідом при страхуванні авто та як ми вибивали гроші зі страхової компанії. Десь 4 роки тому купив я поліс ОСАГО/Автоцивілка від страхової Український страховий страндарт. Нажаль трапилось ДТП де я був винним. Моя страхова повинна була відшкодовувати потерпілому, але більше 6 місяців нічого потерпілий так і не отримав. Потім потерпілий намагався подати позов до Суду на мене, щоб отримати відшкодування від мене. Я звернувся за допомогою до юриста по таких випадках. Він допоміг мені, щоб страхова компанія заплатила потерпілому, а на мене позов ніхто не подавав. Зробив він це кільеома дзвінками. Зараз цієї страхової компанії вже не існує.

    І розповів трохи історії про автострахування у нас в Україні. З 2005 року, коли Автоцивілку зробили обов'язковою, то всі страхові бобвігли за Ліцензіями на цей вид страхування. Але багато з них м'яко кажучи - "погано виплачували". Це підірвало довіру людей до страхування в цілому. На сьогодні вже практично не залишилося таких страхових компаній які не платять відшкодування. За ними є дуже суровий контроль. Але краще намагатись обирати страхову яка з гарним рейтингом в МТСБУ https://mtsbu.ua/ua/assessment/

    Та й ще один момент, за весь період чистки страхового ринку, немає жодної Європейської страхової компанії, яка би втратила Ліцензію. Тому я намагаюсь обирати Страхову з іноземними корнями.

    Юрист який мені допоміг при страховому випадку працює у компанії OCA-GO Страховий сервіс автострахування. Ці хлопці дуже давно працюють в сфері страхування. В них можна обрати будь яку страховку від будь якої страхової компанії. Кому буде корисно тут їх сайт https://oca-go.ua/

Ответить в теме
Страница 10 из 10 ПерваяПервая ... 8 9 10

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения