Тема: Гидрофильные масла, убтаны, мыло с нуля и авторская косметика.

Ответить в теме
Страница 187 из 187 ПерваяПервая ... 87 137 177 185 186 187
Показано с 3,721 по 3,724 из 3724
  1. Вверх #3721
    Не покидает форум Аватар для Biba
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    8,849
    Репутация
    2867
    Дівчата, доброго дня, сподіваюсь усі цілі.
    Е декілька порцій крема під очі "Арника", відгуки на нього в мене просто чудові. Спробуйте.
    І зараз розповім про дуже потужний крем для обличчя, якій багато хто знає, хоч він раза з три переформульовувався, "Венера"


  2. Вверх #3722
    Не покидает форум Аватар для Biba
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    8,849
    Репутация
    2867

    По умолчанию ОМОЛОДЖУЮЧИЙ КРЕМ З СПФ ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ "ВЕНЕРА"

    Нажмите на изображение для увеличения
Название: IMG_8387.JPG
Просмотров: 0
Размер:	108.6 Кб
ID:	13602792Назва пасує цьому крему, тому що він ну може й не те щоб досконалий, але близький до цього. Він пережив декілька досить значних трансформацій, бо якісь активи зникали, якісь здавались мені бильш дієвими. І для мене було справжнім сюрпризом, що я ніколи про нього не розповідала вам. Ну ось, мабуть, час настав.
    Завдання крему- омолодження, захист від сонця, повернення шкірі пружності. У жирної фазі тут олія аргану, усім відома, трохи навіть надто популярна, але справді робоча (розгладжує дрібні зморшки, робить шкіру більш пружною, повертає їй свіжість і здоровий колір), емолент коко каприлат, який використовується у сонцезахистній косметиці, со2 екстракт розмарину( антиоксидант, має протизапальну дію). У активній фазі, по-перше, швейцарський пиптид Easyliance ( з моментальним та видимим ефектом ліфтингу, який миттєво розгладжує та підтягує шкіру), по-друге, пептід Agefinity( отримав золоту нагороду за іновації в Кореї, його "тема"- підтяжка контуру обличчя і шії, ще він бореться з носогубними зморшками). По-трете, у цьому кремі Hymagic 4D ( комплекс із чотирьох видів гіалуронової кислоти з різними властивостями, може будувати та формувати тривимірну зволожуючу сітку та точно впливати на різні шари шкіри, щоб збільшувати кількість води зовні та утримувати воду зсередини).
    Ще тут ензімний екстракт опунції, якій м'яко відновлює шкіру, уліточний муцин, про який ви, напевно, вже усе знаете, і мій справжній улюбленець, актив на основі мікроводоростей Pepha® — Tight (швидко ущільнює шкіру, захищає клітини фібробласти від реакцій окисного стресу, зміцнює дерму завдяки стимуляції синтезу колагену-1). Ну і звичайно, німецькі сонцезахисні фільтри Тонисорб М та Тонисорб Аква лайт.
    У цього крема приємній цікавий аромат "смородина на сонці", на мій погляд, від смородини там нічого не має, но все одно добрий. Як ви розумієте, крем, у якому є фільтри, вікористовується лише в день, навіть, якщо ви не сидите ціліми годинами на сонці. Тож наносимо його зранку за 5-10 хвилин до макіяжу. Використовуємо від 30 років. Сподіваюсь, ви будете отримувати лише компліменти стосовно своєї зовнішності.
    Последний раз редактировалось Biba; 26.03.2024 в 15:51.

  3. Вверх #3723
    Не покидает форум Аватар для Biba
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    8,849
    Репутация
    2867

    По умолчанию БАЛЬЗАМ ДЛЯ ВОЛОССЯ "МАГІЯ"

    Я вчу свою доньку, що самі великі банальністі- це, частіше за все, істина. Ну там " три рази відмірь, один-відріж", "хто рано встає, тому Бог дає" ну і т. п. Є такі рекламні банальності: ти гідна найкращого, наприклад. Але ось коли я створювала цей бальзам для волосся, я керувалась саме цією затертою до дир фразою. Хотілось зробити бальзам, який буде не тільки там розплутувати, пом'якшувати, але й за виделені йому декілька хвилин робити волосся дійсно кращім, а головне, не накопичуватися на ньому, та не жирнити занадто. Тому компоненти відбирались дуже ретельно, і вийшла справжня "Магія"
    Що ж тут є? Зовсім трохи олій, які дуже корисні, це кунжут і мацерат амли. Медовий зволожувач Honeyquat(низька молекулярна вага дозволяє йому проникати у волосся так, щоб забезпечити їх інтенсивне зволоження та утримання в них вологи протягом тривалого періоду часу), гідролізат протеїнів шовку(утворюють захисну плівку, що надає волоссю блиск, еластичність, а також захищає від несприятливих впливів), бета глюкан (рослинний полісахарид, виділений із зерен вівса), Behenamidopropyl Dimethylamine ( робить волосся гладким і шовковистим, знімаючи статичний заряд і додаючи блиску), ну і чудовий Sunflohair(актив з суміші екстракту насіння соняшнику і фосфоліпідів для відновлення ліпідного захисту, здатний реструктурувати навіть пересушене і втомлене від хлорки волосся, перешкоджає вимиванню пігменту, живить волосся по всій довжені і во всіх шарах). Бальзам густий, з приємним парфюмерним ароматом. Невелику кількість його наносите на вимите рідким шампунем(не шампуневою плиткою, бо вона вже йде зі своїм кондіціонером) волосся, прочісуєте хвилину-дві і змиваете. Ви відчуєте, що волосся стане наче шовковим, слухняним, блискучим. При цьому воно не буде швидше ніж завжди бруднитися. На корені бальзам не наносимо, лише по довжині.
    Изображения
    Последний раз редактировалось Biba; 26.03.2024 в 20:09.

  4. Вверх #3724
    Не покидает форум Аватар для Biba
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    8,849
    Репутация
    2867

    По умолчанию НІЧНИЙ ОМОЛОДЖУЮЧИЙ КРЕМ "ЖАСМИН"

    Нажмите на изображение для увеличения
Название: LEX_1162.jpg
Просмотров: 0
Размер:	78.0 Кб
ID:	13602819Нажмите на изображение для увеличения
Название: LEX_1159.jpg
Просмотров: 0
Размер:	75.0 Кб
ID:	13602820Так трапилось, що опинившись у сонячній Болгаріїї два роки тому, я жорстоко прорахувалась, наскільки вона насправді сонячна, і заробила собі добру таку пігментацію. Списую це на розгубленість у перші місяці війни,бо давно вже не гуляю влітку без сонцезахистного крему. Але що зроблено, то зроблено. Сподівалась якось поправити це за допомогою крема "Золото" з ретінолом і бакучіолом, но коли добралась до нього, виявилось, що вже березень, і дуже скоро ретінол вживати буде небажано. Але якось віровняти тон обличчя, скористатися чимось з добрячим омоложуючим потенциалом було ну дуже потрібно (ще й постійний недосип в мої роки ніяк не красив). І що ж я зробила? Так, варіантів і справді небагато, я зробила новий крем. І ось користуюсь їм декілько днів і вважаю, що він просто чудовий. Пігментація , звісно, не зникла ще, але навіть за декілька днів тон обличчя і стан шкіри покращілися. Крем називаеться "Жасмин", ну, по-перше, він пахне парфумованою олією з таким ароматом, по-друге, жасмин сімволізує ту молочну білізну, за якою гоняються усілякі японські красуні. І хоч в Одесі бліді особи завжди вважалися трохи хворими( як і худи діти), зараз я на стороні японок
    Цей крем став для мене ще й випробувальнім майданчиком для двох чудових активів: транексамової кислоти і азаміду.Саме вони зараз борються з моєю пігментацією.
    Про транексамову кислоту я вперше почула декілька років тому, японці(ну хто ж ще!)ще у делекому 1979 помітили, що коли її вживали внутрішньо при різних кроворечах(від гемофілії до травм і рясних місячних), пацієнти з мелазмою отримували приемний побічний єфект- їх п'ятна світліли і навіть зникали. Японці, звісно, стрепенулися. Дослідження довели, що транексамова кислота тормозить синтез тирозинази-ферменту, прискорюючого синтез меланіну, крім того, вона ще й прибирае небажане почервоніння шкіри, завдяки цьому її додали до протоколів лікування розацеа та куперозу. І що дуже важливо,як на мене, використовувати транексамову кислоту можливо цілорічно(тобто і в літку), звісно, користуючись днем захистом від сонця.
    Азамід – це безпечне похідне азелаїнової кислоти, що має ті ж властивості, але без недоліків та її побічних ефектів, таких як подразнення, печіння, сухість, лущення та почервоніння шкіри.Цей актив знижує фолікулярну гіперкератинізацію, очищає пори, прибирає плями постакне, бореться з бактеріями, інгібує фермент тирозиназу, що дає ефективне лікування різних порушень із гіперпігментацією, у тому числі хлоазми вагітних, вирівнює пігментацію при постпілінгових процедурах. Крім цих чудових і головних для "Жасміну" активив, тут є липосомальна форма витамину С, прославлений бакучіол( його теж можно і влітку), расвератрол 98% чистоти(є найсильнішим природним антиоксидантом, що перевершує за своєю активністю бета каротин у 5 разів, вітамін Е у 50 разів, вітамін С у 20 разів. Серед численних позитивних ефектів ресвератролу клітинного обміну та посилення транспорту кисню, зміцнення судинної стінки та зниження її проникності. Ресвератрол стимулює синтез колагену та попереджує зшивання його волокон, що підвищує пружність шкіри. Тести показали, що в концентрації 0,01 - 0,05% сухої речовини ресвератрол повністю блокує вироблення меланіну на 72 години. Це його властивість використовується в косметичних засобах проти зайвої пігментації). Ше в кремі є ензими клюкви,які покращують колір обличчя, чудовий екстракт едельвейсу(антиоксидант і т.п), биоферментована ламінарія( неперевершено зволожує, заспокіює шкіру). Звісно, є богата жирна фаза: олії інка-інчі, маракуї та рижикова, со2 екстракти гранату та солодки( остання теж має відбілюючий та заспокійливий ефект для шкіри).
    Крем наносимо на чисте обличчя після тоніку у вечері. Він дуже ніжний, дає шовковисте відчуття, не залишає надмірної жирності, при тому, що добре питає. Звісно, йому потрібен час, щоб показати себе у полну силу, але вже зараз це справді мій новий фаворит.
    Последний раз редактировалось Biba; 27.03.2024 в 11:25.

Ответить в теме
Страница 187 из 187 ПерваяПервая ... 87 137 177 185 186 187

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения