Тема: Юридическая помощь online бесплатно, offline по договоренности

Ответить в теме
Страница 3 из 16 ПерваяПервая 1 2 3 4 5 13 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 41 по 60 из 320
  1. Вверх #41
    Посетитель Аватар для Garry70
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    392
    Репутация
    95
    Спасибо за ответ)Банк-Приватбанк)Но проблема не в том,где открыть депозит,а в том,что нас заставили понервничать.Если наш паспорт считается утерянным, значит кто-то писал заявление на утерю.Я правильно понимаю?И я так понимаю ,это не очень хороший человек.Неприятная ситуация.


  2. Вверх #42
    Посетитель Аватар для meratr
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Возраст
    46
    Сообщений
    187
    Репутация
    63
    Вячеслав спасибо Вам, очень информативно

  3. Вверх #43
    Частый гость Аватар для Dbd1936
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    760
    Репутация
    289
    Здрaвствуйтe!У мeня тaкой вопрос:рaботaю нa крупном прeдприятии пeкaрeм ужe болee 5 лeт.никогдa нe возникaло проблeм.Я рaботaю один,вмeто двоих чeловeк,в других смeнaх рaботaют по 2 чeловeкa.Рaньшe мнe зa тaкую рaботу плaтили совмeщeниe или оплaту зa повышeный объём рaбот в рaзмeрe 50% от стaвки и всe были довольны.Мaстeр смeны писaлa служeбную зaписку нa имя прeдсeдaтeля прaвлeния,нaч.цeхa подписывaлa и всё было ок.Сeйчaс сложилaсь тaкaя ситуaция,рaботaю один ужe 2 мeсяц,служeбнaя зaпискa мaстeром смeны былa нaписaнa и отдaнa нaч.цeхa,один экзeмпляр я попросил сeбe нa всякий случaй и мaстeр мнe нaписaлa.Суть в том,что вмeсто 50% она(нач.цеха) добавила мне премию 200гр.и всё.Когда я начал выяснять в расчётном отделе в чём дело,девочки мне сказали,что им никто ничего не давал,я им показал дубликат(который мне написала мастер),но они сказали,что там нужна подпись начальника цеха(молодая девица),и они всё тогда начислят.В итоге я выяснил,что она не подаёт служебные записки в расчётный отдел,максимум может добавить незначительную премию,также были случаи,когда она задерживала специально больничные листы и подавала их через месяц,и такие проблемы не у меня одного,в большинстве случаев народ не знает куда обратиться,она этим и пользуется.Какая ей с этого выгода не знаю?но думаю узнаю.Сейчас она ушла в отпуск до 27мая,я так думаю знала,что я начну с ней серьёзный разговор(больше некому,все кричат,жалуются друг другу,потом совсем соглашаются и всё на этом),не успел.Подскажите как юредически грамотно себя вести в этой ситуации?в проф.союз перечесляю каждый месяц по 70-80грн,а толку от них...Помогите пожалуйста?Заранее благодарю!
    Мы из Одессы и гордимся этим!!!

  4. Вверх #44
    Посетитель
    Пол
    Мужской
    Возраст
    42
    Сообщений
    100
    Репутация
    19
    "... рaботaю нa крупном прeдприятии пeкaрeм ужe болee 5 лeт.никогдa нe возникaло проблeм.Я рaботaю один,вмeто двоих чeловeк,в других смeнaх рaботaют по 2 чeловeкa.Рaньшe мнe зa тaкую рaботу плaтили совмeщeниe или оплaту зa повышeный объём рaбот в рaзмeрe 50% от стaвки и всe были довольны.Мaстeр смeны писaлa служeбную зaписку нa имя прeдсeдaтeля прaвлeния,нaч.цeхa подписывaлa и всё было ок.Сeйчaс сложилaсь тaкaя ситуaция,рaботaю один ужe 2 мeсяц,служeбнaя зaпискa мaстeром смeны былa нaписaнa и отдaнa нaч.цeхa,один экзeмпляр я попросил сeбe нa всякий случaй и мaстeр мнe нaписaлa.Суть в том,что вмeсто 50% она(нач.цеха) добавила мне премию 200гр.и всё.Когда я начал выяснять в расчётном отделе в чём дело,девочки мне сказали,что им никто ничего не давал,я им показал дубликат(который мне написала мастер),но они сказали,что там нужна подпись начальника цеха(молодая девица),и они всё тогда начислят.В итоге я выяснил,что она не подаёт служебные записки в расчётный отдел,максимум может добавить незначительную премию,также были случаи,когда она задерживала специально больничные листы и подавала их через месяц,и такие проблемы не у меня одного,в большинстве случаев народ не знает куда обратиться,она этим и пользуется.Какая ей с этого выгода не знаю?но думаю узнаю.Сейчас она ушла в отпуск до 27мая,я так думаю знала,что я начну с ней серьёзный разговор(больше некому,все кричат,жалуются друг другу,потом совсем соглашаются и всё на этом),не успел.Подскажите как юредически грамотно себя вести в этой ситуации?в проф.союз перечесляю каждый месяц по 70-80грн,а толку от них..."

    Попробуйте поговорить с начальником цеха в духе соблюдения должностных инструкций руководителями структурных подразделений (в том числе и цехов). Если не поможет, обращайтесь с письменной претензией к руководству. В случае игнорирования Вашего вопроса руководством предприятия, объясните, что обратитесь в суд с иском, в котором кроме всего прочего укажете некомпетентность ответственных лиц структурных подразделений предприятия, в данном случае - начальника цеха.
    Такой подход в разговоре по-моему мнению будет более-ли менее юридически грамотным и обоснованным.
    В соответствии с положениями ст. 106 КЗоТ Украины, оплата за работу в надурочный час проводится в размере минимум 100% ставки в зависимости от системы оплаты.
    Желаю удачи в разговоре и компетентном решении сложившейся проблемы.

  5. Вверх #45
    Частый гость Аватар для Dbd1936
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    760
    Репутация
    289
    Цитата Сообщение от Вячеслав Кучмий Посмотреть сообщение
    "... рaботaю нa крупном прeдприятии пeкaрeм ужe болee 5 лeт.никогдa нe возникaло проблeм.Я рaботaю один,вмeто двоих чeловeк,в других смeнaх рaботaют по 2 чeловeкa.Рaньшe мнe зa тaкую рaботу плaтили совмeщeниe или оплaту зa повышeный объём рaбот в рaзмeрe 50% от стaвки и всe были довольны.Мaстeр смeны писaлa служeбную зaписку нa имя прeдсeдaтeля прaвлeния,нaч.цeхa подписывaлa и всё было ок.Сeйчaс сложилaсь тaкaя ситуaция,рaботaю один ужe 2 мeсяц,служeбнaя зaпискa мaстeром смeны былa нaписaнa и отдaнa нaч.цeхa,один экзeмпляр я попросил сeбe нa всякий случaй и мaстeр мнe нaписaлa.Суть в том,что вмeсто 50% она(нач.цеха) добавила мне премию 200гр.и всё.Когда я начал выяснять в расчётном отделе в чём дело,девочки мне сказали,что им никто ничего не давал,я им показал дубликат(который мне написала мастер),но они сказали,что там нужна подпись начальника цеха(молодая девица),и они всё тогда начислят.В итоге я выяснил,что она не подаёт служебные записки в расчётный отдел,максимум может добавить незначительную премию,также были случаи,когда она задерживала специально больничные листы и подавала их через месяц,и такие проблемы не у меня одного,в большинстве случаев народ не знает куда обратиться,она этим и пользуется.Какая ей с этого выгода не знаю?но думаю узнаю.Сейчас она ушла в отпуск до 27мая,я так думаю знала,что я начну с ней серьёзный разговор(больше некому,все кричат,жалуются друг другу,потом совсем соглашаются и всё на этом),не успел.Подскажите как юредически грамотно себя вести в этой ситуации?в проф.союз перечесляю каждый месяц по 70-80грн,а толку от них..."

    Попробуйте поговорить с начальником цеха в духе соблюдения должностных инструкций руководителями структурных подразделений (в том числе и цехов). Если не поможет, обращайтесь с письменной претензией к руководству. В случае игнорирования Вашего вопроса руководством предприятия, объясните, что обратитесь в суд с иском, в котором кроме всего прочего укажете некомпетентность ответственных лиц структурных подразделений предприятия, в данном случае - начальника цеха.
    Такой подход в разговоре по-моему мнению будет более-ли менее юридически грамотным и обоснованным.
    В соответствии с положениями ст. 106 КЗоТ Украины, оплата за работу в надурочный час проводится в размере минимум 100% ставки в зависимости от системы оплаты.
    Желаю удачи в разговоре и компетентном решении сложившейся проблемы.
    Спасибо!
    Мы из Одессы и гордимся этим!!!

  6. Вверх #46
    Новичок Аватар для Милашка "N"
    Пол
    Женский
    Возраст
    35
    Сообщений
    32
    Репутация
    17
    Нужна помощь!!!


    Ситуация такая. Дала человеку деньги, чтобы он купил мне ноутбук.
    Он написал расписку, что обещает предоставить ноутбук до определенного числа или вернуть деньги. Все его паспортные данные, подпись есть.

    Даты прошли. Человек морозится.
    Что делать?
    Расписка у меня.

  7. Вверх #47
    Посетитель
    Пол
    Мужской
    Возраст
    42
    Сообщений
    100
    Репутация
    19
    "Ситуация такая. Дала человеку деньги, чтобы он купил мне ноутбук.
    Он написал расписку, что обещает предоставить ноутбук до определенного числа или вернуть деньги. Все его паспортные данные, подпись есть.
    Расписка у меня.
    Даты прошли. Человек морозится.
    Что делать?"


    Смотрите комментарий на 2-й странице по поводу похожей ситуации поручения. Я думаю он Вам прояснит Вашу ситуацию. Если что-то будет не понятно - пишите, разберёмся.

  8. Вверх #48
    Живёт на форуме Аватар для Тигра88
    Пол
    Женский
    Возраст
    36
    Сообщений
    3,980
    Репутация
    2300
    Здравствуйте! У меня такая неприятная ситуация. Заболел ребенок моей кумы, у 5-ти летней девочки обнаружили опухоль на почке, нужна была химия и операция, в семье денег не было... обратились в благотворительную организацию, которая обещела помочь, открыла сбор денег на данного ребенка, собрали 10 тыс грн, а куме отдали только 3 тыс. грн, а по поводу остальных денег говорят, мама ребенка отказалась от них, и что деньги отдали другим детям...
    Что делать и куда обратиться? (хотябы чтоб так больше других не обманывали...)

  9. Вверх #49
    Частый гость Аватар для Sabrina0702
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Возраст
    39
    Сообщений
    612
    Репутация
    194
    Доброго времени суток! подскажите пожалуйста ситуация такая: была выдана генеральная доверенность на автомобиль на 10лет, есть копия заверенная гос. нотариусом, а оригинал найти не можем, можно ли востановить оригинал? и могут ли по копии дать обычную доверенность третьему лицу?спасибо

  10. Вверх #50
    Постоялец форума Аватар для зоря
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    2,531
    Репутация
    3854
    Нужен юрист для ведения дела в Европейском международном суде по правам человека. Все детали в личку
    Продам дрова. Недавно наломала!

  11. Вверх #51
    Посетитель
    Пол
    Мужской
    Возраст
    42
    Сообщений
    100
    Репутация
    19
    Цитата Сообщение от Тигра88 Посмотреть сообщение
    Здравствуйте! У меня такая неприятная ситуация. Заболел ребенок моей кумы, у 5-ти летней девочки обнаружили опухоль на почке, нужна была химия и операция, в семье денег не было... обратились в благотворительную организацию, которая обещела помочь, открыла сбор денег на данного ребенка, собрали 10 тыс грн, а куме отдали только 3 тыс. грн, а по поводу остальных денег говорят, мама ребенка отказалась от них, и что деньги отдали другим детям...
    Что делать и куда обратиться? (хотябы чтоб так больше других не обманывали...)
    Можно обратиться в налоговую инспекцию по месту нахождения благотворительной организации с просьбой проверить целевое расходование благотворительных средств, параллельно обратится в прокуратуру з заявлением проверить законность финансовых операций при осуществлении благотворительной помощи.
    В обоих случаях нужно будет чётко, корректно, полно и содержательно описать ситуации и сослаться на положения законов "о Государственной налоговой службе" и "о прокуратуре". При этом желательно хотя бы как-то выяснить направление оставшихся 7 000 гривен, попросить информацию о тех людях, которым по мнению организации ушли оставшиеся деньги.
    Нестандартная ситуация конечно.

  12. Вверх #52
    Живёт на форуме Аватар для Тигра88
    Пол
    Женский
    Возраст
    36
    Сообщений
    3,980
    Репутация
    2300
    Цитата Сообщение от Вячеслав Кучмий Посмотреть сообщение
    Можно обратиться в налоговую инспекцию по месту нахождения благотворительной организации с просьбой проверить целевое расходование благотворительных средств, параллельно обратится в прокуратуру з заявлением проверить законность финансовых операций при осуществлении благотворительной помощи.
    В обоих случаях нужно будет чётко, корректно, полно и содержательно описать ситуации и сослаться на положения законов "о Государственной налоговой службе" и "о прокуратуре". При этом желательно хотя бы как-то выяснить направление оставшихся 7 000 гривен, попросить информацию о тех людях, которым по мнению организации ушли оставшиеся деньги.
    Нестандартная ситуация конечно.
    Спасибо, попробуем что-то сделать...

  13. Вверх #53
    Посетитель
    Пол
    Мужской
    Возраст
    42
    Сообщений
    100
    Репутация
    19
    Цитата Сообщение от Sabrina0702 Посмотреть сообщение
    Доброго времени суток! подскажите пожалуйста ситуация такая: была выдана генеральная доверенность на автомобиль на 10лет, есть копия заверенная гос. нотариусом, а оригинал найти не можем, можно ли востановить оригинал? и могут ли по копии дать обычную доверенность третьему лицу?спасибо
    Оригинал доверенности при наличии её заверенной копии всегда можно восстановить. По поводу перепоручения третьему лицу, я думаю, что умный нотариус возьмётся переоформить доверенность на третье лицо при наличии заверенной фотокопии. В соответствии с положениями Инструкции "о порядке осуществления нотариальных действий нотариусами Украины", утверждённой приказом Министерства юстиции Украины, фотокопия документа, в том числе и доверенности, заверенная нотариусом подтверждает факт наличия оригинала и считается законной.
    Лучше будет, если Вы пойдёте к тому же нотариусу, котрый удостоверял оригинальную доверенность и попросите её восстановить с последующей переуступкой прав третьему лицу за один визит в данную нотариальную контору.
    Удачи.

  14. Вверх #54
    Посетитель
    Пол
    Мужской
    Возраст
    42
    Сообщений
    100
    Репутация
    19
    Задавайте свои вопросы, с удовольствием на них отвечу.

  15. Вверх #55
    Посетитель Аватар для rusaja
    Пол
    Женский
    Сообщений
    132
    Репутация
    55
    Добрый день! Скажите, пожалуйста, может ли налоговая милиция или какой-либо другой налоговый орган наложить арест на сдаваемую в аренду недвижимость (налог не платится)? что может послужить аргументом для такого рода действий? Какие официальные документы для этого необходимы(жалобы, акты)?

  16. Вверх #56
    Посетитель
    Пол
    Мужской
    Возраст
    42
    Сообщений
    100
    Репутация
    19
    Выкладываю извлечения из законодательства об оформлении земельных участков при совершении сделок продажи частного дома

    ЗЕМЕЛЬНИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ

    Стаття 120. Перехід права на земельну ділянку у разі набуття
    права на жилий будинок, будівлю або споруду

    1. У разі набуття права власності на жилий будинок, будівлю
    або споруду, що перебувають у власності, користуванні іншої особи,
    припиняється право власності, право користування земельною
    ділянкою, на якій розташовані ці об'єкти. До особи, яка набула
    право власності на жилий будинок, будівлю або споруду, розміщені
    на земельній ділянці, що перебуває у власності іншої особи,
    переходить право власності на земельну ділянку або її частину, на
    якій вони розміщені, без зміни її цільового призначення.

    2. Якщо жилий будинок, будівля або споруда розміщені на
    земельній ділянці, що перебуває у користуванні, то в разі набуття
    права власності на ці об'єкти до набувача переходить право
    користування земельною ділянкою, на якій вони розміщені, на тих
    самих умовах і в тому ж обсязі, що були у попереднього
    землекористувача.

    3. У разі переходу права власності на будинок або його
    частину від однієї особи до іншої за договором довічного утримання
    право на земельну ділянку переходить на умовах, на яких ця
    земельна ділянка належала попередньому землевласнику
    (землекористувачу).

    4. У разі набуття права власності на жилий будинок, будівлю
    або споруду кількома особами право на земельну ділянку
    визначається пропорційно до часток осіб у праві власності жилого
    будинку, будівлі або споруди.

    5. У разі набуття права власності на жилий будинок, будівлю
    або споруду фізичними або юридичними особами, які не можуть мати у
    власності земельних ділянок, до них переходить право користування
    земельною ділянкою, на якій розташований жилий будинок, будівля
    або споруда, на умовах оренди.

    6. Істотною умовою договору, який передбачає набуття права
    власності на жилий будинок, будівлю або споруду, є кадастровий
    номер земельної ділянки, право на яку переходить у зв'язку з
    набуттям права власності на ці об'єкти.

    Укладення договору, який передбачає набуття права власності
    на жилий будинок, будівлю або споруду, що пов'язане з переходом
    права на частину земельної ділянки, здійснюється після виділення
    цієї частини в окрему земельну ділянку та присвоєння їй окремого
    кадастрового номера.

    У разі набуття права власності на жилий будинок (крім
    багатоквартирного), який розташований на землях державної або
    комунальної власності, що перебувають у користуванні іншої особи,
    та необхідності поділу земельної ділянки площа земельної ділянки,
    що формується, не може бути меншою, ніж максимальний розмір
    земельних ділянок відповідного цільового призначення, визначених
    статтею 121 Земельного кодексу України (крім випадків, коли
    формування земельної ділянки в такому розмірі є неможливим).
    { Стаття 120 із змінами, внесеними згідно із Законом N 997-V
    ( 997-16 ) від 27.04.2007; в редакції Закону N 1702-VI ( 1702-17 )
    від 05.11.2009 }

    МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

    Л И С Т

    25.03.2010 N 31-32/69

    Начальнику Головного
    управління юстиції
    Міністерства юстиції
    України в Автономній
    Республіці Крим,
    начальникам головних
    управлінь юстиції
    в областях, мм. Києві
    та Севастополі


    У зв'язку з неодноразовими зверненнями громадян та юридичних осіб щодо відмови нотаріусів у посвідченні заповітів та видачі свідоцтв про право на спадщину на житлові будинки, будівлі, споруди з підстав відсутності кадастрового номера земельної ділянки, на яких розташовані ці об'єкти, та з метою однакового застосування нотаріусами вимог статей 120 Земельного кодексу України та 377 Цивільного кодексу України, Міністерством юстиції України повідомляється наступне.

    Згідно статті 1233 Кодексу заповітом є особисте розпорядження фізичної особи на випадок своєї смерті.

    Положеннями частини третьої статті 56 Закону України "Про нотаріат" передбачено, що при посвідченні заповіту від заповідача не вимагається подання доказів, які підтверджують його право на майно, що заповідається.

    Відповідно до вимог статті 202 Земельного кодексу України державна реєстрація земельних ділянок здійснюється у складі державного реєстру земель, який складається з двох частин: а) книги записів реєстрації державних актів на право власності на землю та на право постійного користування землею, договорів оренди землі із зазначенням кадастрових номерів земельних ділянок: б) Поземельної книги, яка містить відомості про земельнуділянку.

    Державним комітетом України із земельних ресурсів наказом від 15.02.2010 N 168 затверджено Порядок присвоєння кадастрових номерів земельним ділянкам.

    Пунктом 5.2 зазначеного Порядку встановлено, що для формування та присвоєння кадастрового номера земельній ділянці, яка на момент набрання чинності цим наказом (надана у власність (користування) та не має кадастрового номера, власник (користувач) такої земельної ділянки або уповноважена ним особа подає до територіального органу Держкомзему за місцем знаходження земельної ділянки заяву про присвоєння кадастрового номера земельної ділянки.

    Статтею 1216 Цивільного кодексу України (далі - Кодекс) встановлено, що спадкуванням є перехід прав та обов'язків (спадщини) від фізичної особи, яка померла (спадкодавця), до інших осіб (спадкоємців).

    До складу спадщини входять усі права та обов'язки, що належали спадкодавцеві на момент відкриття спадщини і не припинилися внаслідок його смерті (стаття 1218 Кодексу).

    Вимогами частини першої статті 1297 Кодексу ( 435-15 ) встановлено, що спадкоємець, який прийняв спадщину, у складі якої є нерухоме майно, зобов'язаний звернутися до нотаріуса за видачею йому свідоцтва про право на спадщину на нерухоме майно.

    Право власності на нерухоме майно виникає у спадкоємця з моменту державної реєстрації цього майна (частина друга статті 1299 Цивільного кодексу України).

    Враховуючи зазначене, а також положення статті 377 Цивільного кодексу України, якими передбачено, що розмір та кадастровий номер земельної ділянки, право на яку переходить у зв'язку з переходом права власності на житловий будинок, будівлю або споруду, є істотними умовами договору, який передбачає набуття права власності на ці об'єкти (крім багатоквартирних будинків), вважаємо, що відсутність кадастрового номера земельної ділянки не може бути підставою відмови у видачі нотаріусами свідоцтв про право на спадщину на вищевказані об'єкти нерухомого майна та у посвідченні заповітів.

    Прошу довести зазначене до відома нотаріусів.


    Заступник Міністра Л.В.Єфіменко
    Последний раз редактировалось Вячеслав Кучмий; 21.07.2010 в 23:33.

  17. Вверх #57
    Посетитель
    Пол
    Мужской
    Возраст
    42
    Сообщений
    100
    Репутация
    19
    ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ ІЗ ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ
    (Держкомзем)

    Н А К А З
    15 лютого 2010 року Київ № 168

    Про затвердження Порядку присвоєння кадастрових номерів земельним ділянкам

    Відповідно до Законів України від 05.11.2009 № 1702-VI „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення порядку набуття прав на землю” та від 05.03.2009 № 1066-VI „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо документів, що посвідчують право на земельну ділянку, а також порядку поділу та об'єднання земельних ділянок”
    Н А К А З У Ю:
    1. Затвердити Порядок присвоєння кадастрових номерів земельним ділянкам (додається).
    2. Визнати такою, що втратила чинність, вказівка Державного комітету України по земельних ресурсах від 20.03.2002 № 12 „Про присвоєння кадастрових номерів земельним ділянкам для ведення Державного реєстру земель”.
    3. Голові Рескомзему АР Крим, начальникам Головних управлінь Держкомзему в областях, містах Києві та Севастополі, Генеральному директору державного підприємства „Центр державного земельного кадастру” забезпечити неухильне виконання цього наказу.
    4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
    Голова О. М. Кулініч
    ЗАТВЕРДЖЕНО
    Наказ Держкомзему
    від 15.02.2010 № 168

    Порядок
    присвоєння кадастрових номерів земельним ділянкам
    І. Загальні положення
    1.1. Порядок присвоєння кадастрових номерів земельним ділянкам (далі - Порядок) і визначає процедуру формування та присвоєння кадастрового номеру земельної ділянки, внесення відповідних відомостей до державного реєстру земель.
    1.2. У цьому Порядку терміни вживаються у такому значенні:
    індексна кадастрова карта - графічне зображення, що відображає розташування кадастрових зон і кварталів у межах існуючих адміністративно-територіальних утворень на момент складання карти, із зазначенням нумерації кадастрових зон і кварталів;
    кадастрова зона - сукупність кадастрових кварталів у межах окремого населеного пункту або у межах території району за межами населених пунктів;
    кадастровий квартал - компактне об'єднання земельних ділянок, обмежене природними або штучними рубежами (річками, струмками, каналами, лісосмугами, вулицями, шляхами, шляховими і інженерними спорудами, парканами, огорожами, фасадами будівель та іншими лінійними спорудами і рубежами тощо);
    кадастровий номер земельної ділянки - індивідуальний цифровий код (номер) земельної ділянки, що не повторюється на території України, який формується підчас проведення кадастрової зйомки, відображається на кадастровому плані земельної ділянки та документації із землеустрою та присвоюється їй при здійсненні державної реєстрації. Кадастровий номер зберігається за земельною ділянкою протягом усього часу її існування, забезпечує унікальність ідентифікації земельної ділянки в державному земельному кадастрі і державному реєстрі земель, та зазначається на чергових кадастрових планах, у відомостях автоматизованої системи державного земельного кадастру, документах, що посвідчують право на земельну ділянку, договорах, угодах, витягах, охоронних зобов'язаннях, свідоцтвах, повідомленнях та довідках;
    кадастровий план земельної ділянки - аналітичне графічне зображення зовнішніх меж земельної ділянки, меж земельних угідь та земель, обмежених у використанні та обмежених правами інших осіб;
    територіальна зона - частина території, яка характеризується особливим правовим режимом використання земельних ділянок;
    черговий кадастровий план - актуалізоване в часі графічне зображення місцезнаходження земельних ділянок у межах кадастрового кварталу, кадастрової зони, у цілому в межах території адміністративно-територіальної одиниці (село, селище, місто, район) із зазначенням номерів кадастрових зон та кварталів, їх меж, розмірів і кадастрових номерів земельних ділянок, меж земельних угідь, земельних сервітутів, територіальних зон.
    1.3. Система кадастрової нумерації земельних ділянок є єдиною на всій території України.
    1.4. Земельним ділянкам при їх формуванні, земельним ділянкам, утвореним у результаті поділу чи об'єднання інших земельних ділянок, присвоюються нові кадастрові номери. При цьому попередні кадастрові номери отримують статус архівних і в подальшому не використовуються.
    1.5. Кадастрові номери присвоюються усім земельним ділянкам незалежно від форм власності. При переході права власності на земельну ділянку від однієї особи до іншої, при встановленні інших, крім права власності, речових прав на земельну ділянку кадастровий номер залишається без змін.
    1.6. Кадастровий номер використовується тільки для кодування земельної ділянки, містить в собі інформацію щодо віднесення земельної ділянки до кадастрового кварталу та кадастрової зони, визначених згідно з індексною кадастровою картою. Дублювання кадастрових номерів земельних ділянок не припускається.
    1.7. Черговий кадастровий план ведеться територіальними органами Держкомзему.

  18. Вверх #58
    Посетитель
    Пол
    Мужской
    Возраст
    42
    Сообщений
    100
    Репутация
    19
    IV. Формування та присвоєння кадастрових номерів земельним ділянкам,
    які утворюються вперше
    4.1. Формування кадастрових номерів земельних ділянок, які утворюються вперше, здійснюється територіальними органами Держкомзему.
    Плата за формування кадастрових номерів не стягується.
    4.2. Для формування кадастрового номера земельній ділянці, яка утворюється вперше, у тому числі в результаті поділу чи об'єднання інших земельних ділянок, розробник документації із землеустрою подає до територіального органу Держкомзему за місцем знаходження земельної ділянки відповідну заяву. До заяви додаються:
    відповідна документація із землеустрою, яка обов'язково включає документи, зазначені у абзацах п'ятому та шостому пункту 2.2 цього Порядку;
    результати робіт із землеустрою в електронному вигляді (далі – обмінний файл).
    Заяві присвоюється обліковий номер.
    4.3. Територіальний орган Держкомзему протягом трьох робочих днів перевіряє відповідність розташування меж земельної ділянки даним чергового кадастрового плану та:
    1) у разі відповідності розташування меж земельної ділянки даним чергового кадастрового плану територіальний орган Держкомзему:
    формує кадастровий номер земельної ділянки з дотриманням вимог розділу II цього Порядку;
    відображає сформований кадастровий номер земельної ділянки на титульному аркуші документації із землеустрою, плані меж (кадастровому плані) земельної ділянки, відомостях обробки теодолітного ходу та вирахування координат поворотних точок меж земельної ділянки шляхом проставлення відмітки такого змісту: «Кадастровий номер __________________ сформовано «__» _________ 20__ p., прізвище, ім'я, по батькові посадової особи, підпис». Виправлення у відмітці не допускаються;
    повертає документацію із землеустрою із проставленою відміткою про формування кадастрового номера її розробнику.
    Сформований та відображений на сторінках документації із землеустрою кадастровий номер земельної ділянки не є присвоєним до моменту відкриття Поземельної книги;
    2) у разі виявлення невідповідностей розташування меж земельної ділянки даним чергового кадастрового плану територіальний орган Держкомзему повертає документацію із землеустрою її розробнику для доопрацювання разом з протоколом перевірки та викопіюванням з чергового кадастрового плану.

    4.4. Розробник документації із землеустрою надає Центру ДЗК документацію із землеустрою із проставленою відміткою про формування кадастрового номера земельної ділянки та обмінний файл.
    4.5. Процедура перевірки та приймання обмінного файлу Центром ДЗК, реєстрація та видача документа, що посвідчує право на земельну ділянку, унесення відомостей до державного реєстру земель та бази даних АС ДЗК здійснюється відповідно до Тимчасового порядку ведення державного реєстру земель, затвердженого наказом Держкомзему від 02.07.2003 № 174, зареєстрованого в Мін'юсті України 25.07.2003 за № 641/7962 (із змінами) (далі – Тимчасовий порядок).
    Під час перевірки та приймання обмінного файлу Центром ДЗК здійснюється перевірка кадастрового номеру земельної ділянки за наступними критеріями:
    відповідність вимогам, установленим до структури кадастрового номеру земельної ділянки;
    відповідність структурних елементів кадастрового номера земельної ділянки індексній кадастровій карті;
    унікальність кадастрового номеру земельної ділянки на предмет його дублювання.
    У разі негативного висновку щодо результатів перевірки кадастрового номеру розробнику документації надаються відповідні вимоги та зауваження, що включаються до протоколу перевірки обмінного файлу.
    Перевірка та приймання обмінного файлу Центром ДЗК здійснюється протягом п'яти робочих днів.
    4.6. Територіальні органи Держкомзему протягом трьох робочих днів перевіряють достовірність відображення кадастрового номеру в реєстраційній картці та вчиняють інші дії, передбачені пунктом 2.4 Тимчасового порядку.
    4.7. Кадастровий номер земельної ділянки вважається присвоєним з моменту відкриття Поземельної книги на відповідну земельну ділянку. Відкриття Поземельної книги здійснюється структурним підрозділом філії Центру ДЗК шляхом внесення кадастрового номера земельної ділянки та дати відкриття Поземельної книги у відповідні поля на титульному аркуші, що посвідчується підписом начальника міської філії Центру ДЗК або керівника структурного підрозділу філії Центру ДЗК та скріплюється печаткою.
    Поземельна книга відкривається у день державної реєстрації та видачі документа, що посвідчує право на земельну ділянку.
    Про присвоєння кадастрового номера земельній ділянці відповідний структурний підрозділ філії Центру ДЗК видає витяг з державного реєстру т земель за формою, яка додається. Видача витягу з державного реєстру земель про присвоєння кадастрового номера земельній ділянці у разі звернення громадян та юридичних осіб здійснюється одночасно з видачею документа, що посвідчує право на земельну ділянку.
    V. Формування та присвоєння кадастрового номера земельним ділянкам,
    наданим у власність (користування)

    5.1. Формування кадастрових номерів земельних ділянок, які на момент цабрання чинності цим наказом надані у власність (користування) та не мають кадастрових номерів, здійснюється територіальними органами Держкомзему.
    Плата за формування кадастрових номерів не стягується.
    5.2. Для формування та присвоєння кадастрового номера земельній ділянці, яка на момент набрання чинності цим наказом надана у власність (користування) та не має кадастрового номера, власник (користувач) такої земельної ділянки або уповноважена ним особа подає до територіального органу Держкомзему за місцем знаходження земельної ділянки заяву про присвоєння кадастрового номера земельної ділянки.
    До заяви додаються:
    копія документа, що посвідчує особу;
    копія ідентифікаційного номера у Єдиному державному реєстрі фізичних осіб - для фізичної особи, коду в Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України - для юридичної особи;
    копія документа, що посвідчує право на земельну ділянку.
    5.3. Територіальний орган Держкомзему протягом трьох робочих днів розглядає подані документи та:
    1) у разі наявності в архіві документації із землеустрою на відповідну земельну ділянку, що включає документи, зазначені у абзацах п'ятому та шостому пункту 2.2 цього Порядку, та відповідності розташування меж земельної ділянки даним чергового кадастрового плану:
    формує кадастровий номер земельної ділянки з дотриманням вимог розділу II цього Порядку;
    відображає дані про формування кадастрового номера земельної ділянки на титульному аркуші документації із землеустрою, плані меж (кадастровому плані) земельної ділянки, відомостях обробки теодолітного ходу та вирахування координат поворотних точок меж земельної ділянки шляхом проставлення відмітки такого змісту: «Кадастровий номер ________________ сформовано «__» ___________ 20__ p., прізвище, ім'я, по батькові посадової особи, підпис». Виправлення у відмітці не допускаються;
    передає документацію із землеустрою та копію заяви власника (користувача) земельної ділянки з доданими до неї документами до філії Центру ДЗК для внесення відомостей до АС ДЗК та відкриття Поземельної книги.
    Сформований та відображений на сторінках документації із землеустрою кадастровий номер земельної ділянки не є присвоєним до
    моменту відкриття Поземельної книги;
    2) у разі відсутності документації із землеустрою, що включає документи, зазначені у абзацах п'ятому та шостому пункту 2.2 цього Порядку, або виявлення невідповідностей розташування меж земельної ділянки даним чергового кадастрового плану, інформує заявника про необхідність розробки документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості). Присвоєння кадастрового номера у цьому випадку здійснюється відповідно до розділу IV цього Порядку.
    5.4. Після передачі відповідно до абзацу п'ятого пункту 5.3 цього Порядку до філії Центру ДЗК документації із землеустрою; копії документа, що посвідчує особу; копії ідентифікаційного номера у Єдиному державному реєстрі фізичних осіб – для фізичної особи, коду в Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України – для юридичної особи; копії документу, що посвідчує право на земельну ділянку; копії документа про оплату послуг з ведення державного реєстру земель, філія Центру ДЗК протягом п'ятнадцяти робочих днів з моменту їх надходження:
    формує обмінний файл;
    перевіряє кадастровий номер земельної ділянки згідно критеріїв, визначених у пункті 4.5 цього Порядку;
    заповнює та підписує реєстраційну картку земельної ділянки (у двох примірниках);
    вносить відомості до АС ДЗК про що робить відповідну відмітку в документації із землеустрою;
    передає другий примірник реєстраційної картки земельної ділянки до відповідного структурного підрозділу для відкриття Поземельної книги;
    повертає до територіальному органу Держкомзему передані ним документи.
    5.5. Територіальні органи Держкомзему протягом трьох робочих днів перевіряють достовірність відображення кадастрового номеру в реєстраційній картці та вчиняють інші дії, передбачені пунктом 2.4 Тимчасового порядку.
    5.6. Відповідний структурний підрозділ філії Центру ДЗК у день отримання реєстраційної картки земельної ділянки відкриває Поземельну книгу. Відкриття Поземельної книги здійснюється шляхом внесення кадастрового номера земельної ділянки та дати відкриття Поземельної книги у відповідні поля на титульному аркуші, що посвідчується підписом начальника міської філії Центру ДЗК або керівника структурного підрозділу філії Центру ДЗК та скріплюється печаткою.
    Кадастровий номер земельної ділянки вважається присвоєним з моменту відкриття Поземельної книги.
    Про присвоєння кадастрового номера земельній ділянці відповідний структурний підрозділ філії Центру ДЗК видає витяг з державного реєстру земель за формою, яка додається.

    Директор Департаменту
    державного земельного кадастру І.В. Славін

  19. Вверх #59
    Посетитель
    Пол
    Мужской
    Возраст
    42
    Сообщений
    100
    Репутация
    19
    МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

    Л И С Т

    15.04.2010 N 31-32/77

    Начальнику Головного
    управління юстиції
    Міністерства юстиції
    України в Автономній
    Республіці Крим,
    начальникам головних
    управлінь юстиції
    в областях, мм. Києві
    та Севастополі


    25.03.2010 за N 31-32/69 ( v0031323-10 ) Міністерством юстиції України було направлено роз'яснення щодо порядку застосування нотаріусами вимог статей 120 Земельного кодексу України ( 2768-14 ) та 377 Цивільного кодексу України ( 435-15 ) при посвідченні заповітів та видачі свідоцтв про право на спадщину.

    За результатами правової експертизи наказу Держкомзему від 15.02.2010 N 168 ( v0168675-10 ) "Про затвердження Порядку присвоєння кадастрових номерів земельним ділянкам" було встановлено, що він підлягає державній реєстрації в Міністерстві юстиції, оскільки містить нові правові норми, що зачіпають права, свободи й законні інтереси громадян та мають міжвідомчій характер.

    Наказ в Міністерстві юстиції не зареєстровано, він є нечинним, а його застосування є порушенням законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів.

    Враховуючи зазначене, роз'яснення Мін'юсту в частині посилання на вказаний вище наказ не застосовуються.


    Заступник Міністра Л.В.Єфіменко

  20. Вверх #60
    Посетитель
    Пол
    Мужской
    Возраст
    42
    Сообщений
    100
    Репутация
    19
    Сами определяйте уровень законности проводимой процедуры и учитывайте в случае возникновения у вас соответствующей ситуации.


Ответить в теме
Страница 3 из 16 ПерваяПервая 1 2 3 4 5 13 ... ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. Игровой сервер Ultima Online : Samurai Empire - Lorien
    от Dis в разделе Компьютерные игры
    Ответов: 1
    Последнее сообщение: 23.12.2005, 23:33
  2. Ишю друзей <<<<EVE-ONLINE>>>>
    от Roon в разделе Компьютерные игры
    Ответов: 0
    Последнее сообщение: 29.09.2005, 09:27
  3. Ultima Online
    от Даркнесс в разделе Компьютерные игры
    Ответов: 1
    Последнее сообщение: 23.09.2005, 21:21
  4. Ultima Online: Darkness World
    от Aksash в разделе Компьютерные игры
    Ответов: 0
    Последнее сообщение: 18.08.2005, 21:31
  5. Ragnarok Online in Ukraine
    от uaRO в разделе Компьютерные игры
    Ответов: 3
    Последнее сообщение: 14.01.2005, 20:39

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения