Тема: Чому я зелебот?

Ответить в теме
Показано с 1 по 2 из 2
  1. Вверх #1
    User banned
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одеса
    Сообщений
    15,319
    Репутация
    2346

    По умолчанию Чому я зелебот?

    Я - зелебот. Тому що краще бути зелеботом ніж опльованим патріотом.
    Я взагалі не є якимось ультра-радикалом й не кажу, що всіх регіоналів-українофобів потрібно розстріляти, повісити, повідрубувати їм бошки, втопити, забити камінням, чвертувати, колесувати і таке інше. Хоча... проїхали.
    Я навіть не проти аби взяти до себе перебіжчиків-регіоналів. Але взяти у який якості? Взяти тільки в якості "шісток". Нехай відпрацьовують. 10 років був українофобом? Відпрацьовуй тепер 10 років. Але за це немає бути жодної вдячності, жодної винагороди. Це вони ще мають бути вдячні, що їх взяли хоча б "шістками", а не чвертували, колесували, ну і таке інше.
    Але що роблять наші патріоти? Вони беруть і призначають українофоба Гончаренка своїм лідером, і самі стають його "шістками". Це був перший пльовок, коли посіпака Зека став лідером в "патріотичній силі" і патріоти з цим погодилися.
    Потім був другий пльовок. Відома одеська патріотка, журналістка, Олена Балаба та й інші патріоти намагалися переконати свого лідера-підера, Гончаренка, аби він українізував свій ЗМІ, сайт "Думская". Але не вимогали це у нього, а вже випрошували: "Ну нарешті може ми колись дочекаємося аби наш патріотичний лідер Гончаренко українізував свій сайт?" А ось тобі дуля від регіонала. Нічого він досі не українізував й не збирається.
    Потім третій пльовок. Гончаренко вписав до прохідної частини списку "самої патріотичної сили" свого родича, зятя Потапського, а також інших своїх друзів та колег по Партії Регіонів, яких не було на рекламних проспектах в передвиборчу кампанію. Проте, Балінський, який був у центрі на рекламному проспекті партії "ЄС", не пройшов. Українофоб-регіонал, Гончаренко, використовує патріотів у своїх корисних цілях, замість того аби патріоти використовували його. Патріоти стали "шістками" регіонала. Це суцільна ганьба. Всі, хто ходить "під Гончаренком" та вважає його своїм лідером, ганьблять патріотизм. Ви тричі опльовані патріоти і мені ваше "зелебот" до лампочки. Я - зелебот і буду підтримувати Зеленського та зекоманду. Тому що з вами, опльованими патріотами, мені ганебно стояти в одному ряду.


  2. Вверх #2
    Не покидает форум
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Возраст
    50
    Сообщений
    7,194
    Репутация
    4897
    Погоди, сейчас пробежит мусик))) и расскажет про лобковые вши)))

Ответить в теме

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения