Киев: -3°С
Львов: -2°С
Рейтинг успешных женщин 2021

Тема: ШОУ "МАСКА" НА ТРК "УКРАЇНА"

Ответить в теме
Страница 6 из 6 ПерваяПервая ... 4 5 6
Показано с 101 по 103 из 103
  1. Вверх #101
    Постоялец форума Аватар для Ніжність
    Записей в дневнике
    2
    Цитата Сообщение от Liberty 88 Посмотреть сообщение
    Могилевская очень непринужденно и раскованно общалась с пятёркой за столом. Приятно удивила посылом песни и своей подачей. Хоть она и была в "Маскараде" - а все же пригласили..)

Непонятно с беремчатостью...зачем выдумали, к чему??(
    Гросу впечатлила своим певческим талантом. Жаль что ушла... Деффачек осталось в шоу три (!) из оставшихся девяти Масок...печально)

Дракон со своей "свирепостью и неуправляемостью" - с чего, к чему, зачем, почему...и т.п.))) Шо воно ото було???
    Вони ж не сказали, що вагітна саме в цій п'ятірці))) Теж не зрозуміла Дракона. Не може бути Мірзоян таким неадекватним. Чи може?)))) Так явно підказують, що це він. Відома теща ж тільки в нього. Хоча, може, це теща абсолютно іншого учасника і вона відома всім в своєму селі)))

2. Вверх #102
    Постоялец форума Аватар для Ніжність
    Записей в дневнике
    2
    Сонце для мене найцікавіший персонаж на даний момент. Всі інші, крім Дракона, набагато слабші вокально, або не співають на повну силу. Думаю, що якщо цю маску називали легендою в підказках, то це ніяк не може бути якась співачка, яка виникла пару років назад. По любому не менше 10 років на естраді і всім відома. Ліда Лі і т.п. відпадає. Легенда не може бути без звання народної артистки, я так думаю. І повинна була б сидіти у жюрі якихось відомих конкурсів(про багато діточок/вихованців мова йшла). Злата навіть не заслужена артистка Укр.(лише Криму) і в жюрі не була. Так що думаю, що 90% там не вона. Міка Ньютон і Міла Нітіч теж відпадають. Я передивилась список народних артистів. Хто чисто теоретично міг би підійти: Кароль, Лорак, Повалій, Руслана,Могилевська, Бужинська, Бучинська. Могилевська вже була в костюмі, Руслана, Повалій, Буж. і Бучинська виступають під своїми іменами. Залишається або Кароль, або Лорак, або хтось з оперних співачок(їх багато зі званнями, але більш-менш відомі набагато повніші за сонце і під своїми іменами співають). Лорак б дуже не хотілося, але організатори б могли піти на таке, щоб підняти хвилю хейту і збільшити увагу до свого шоу...
    Ще Джамалу забула. Теж народна арт. і давно на сцені. Виявляється її звати Сусана, а Джамала-це початок прізвища. Так що ніби під легенду і псевдонім підходить, але не знаю, чи змогла б вона так сховати свій специфічний голос. І вона недавно народила і ще не прийшла в форму, в костюм би не влізла...
    Последний раз редактировалось Ніжність; Вчера в 15:11.

3. Вверх #103
    Розу я угадала, мне все больше кажется что в солнце может быть Тина. Сом - Иракли, жабеня -Смарыгин, в драконе по подсказкам может быть Мирзоян(но все равно сомневаюсь)

Ответить в теме
Страница 6 из 6 ПерваяПервая ... 4 5 6