Тема: ШОУ "МАСКА" НА ТРК "УКРАЇНА"

Ответить в теме
Страница 10 из 11 ПерваяПервая ... 8 9 10 11 ПоследняяПоследняя
Показано с 181 по 200 из 205
  1. Вверх #181
    Посетитель Аватар для Maгдалена
    Пол
    Женский
    Сообщений
    481
    Репутация
    2262
    Я щось цього разу в масках нікого не вгадую. Теж думаю, що в тигрі може бути Потап. В мухоморі іноді слишу Юрко Юрченко, но може бути хто завгодно. В скандалі може бути Монро? Аж в двух масках слишу Славу Камінську. В горілі може бути Гайтана. надо ще переслухати їх виступи.


  2. Вверх #182
    Постоялец форума Аватар для Ніжність
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,777
    Репутация
    1045
    Цитата Сообщение от Maгдалена Посмотреть сообщение
    Я щось цього разу в масках нікого не вгадую. Теж думаю, що в тигрі може бути Потап. В мухоморі іноді слишу Юрко Юрченко, но може бути хто завгодно. В скандалі може бути Монро? Аж в двух масках слишу Славу Камінську. В горілі може бути Гайтана. надо ще переслухати їх виступи.
    Намагаються заплутати і справжніх підказок дуже мало. Взяти совеня, наприклад. В підказках було, що він молодий, починаючий - а Танчинець вже давно співає, і останніх 5-6 років його багато хто знає. Ще там щось було про майбутніх пташенят і наче в нього ще немає дітей. А в Танчинця дитині вже напевно років 10.
    В Скандалі точно не Слава, я думаю. Голос підробляють під неї. І думаю, що та, що там ховається, співає пісні в нижньому, не притаманному для себе, регістрі. Була б Слава, то, напевно, щоб заплутати співала б більш вище та тоншим голосом, а не тим, як завжди. Плюс, якщо все таки вірити підказкам, то скандал народилася взимку і на півночі. А Слава влітку. Всі підказки на Тіну Кароль вказують: і пісні, і назва маски, і народилась взимку і на півночі Росії, і військову форму незаконно могла носити, бо була солісткою військового ансамблю (там щось про порушення закону було). Та й я ще раз переконалась, що та, хто в скандалі, не така висока, як сама маска. Придивилась, вона ледве ноги переставляє, її під руки виводять зі сцени, не просто притримують і показують, куди йти, як іншим маскам. Таке враження, що на дуже високих каблуках, чи платформі. І руками рухи, як в Кароль. Короче, заплутують нас капітально. Голос під Славу, все інше під Тіну, зріст і мова під Марув, чи Лободу. А насправді там хтось зовсім інший)))))
    Последний раз редактировалось Ніжність; 15.11.2021 в 21:38.

  3. Вверх #183
    Посетитель Аватар для Maгдалена
    Пол
    Женский
    Сообщений
    481
    Репутация
    2262
    Думаю, що Скандал - це Олена Кравець, Робот-Слава Камінська, Жирафа - Мелоувин, Горила - Гайтана або Таяна, в мухоморі все одно чую Юрченка, тигр - Потап, кіт не знаю. Ну я взагалі в цьому сезоні нікого вгадати не можу.

  4. Вверх #184
    Постоялец форума Аватар для Ніжність
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,777
    Репутация
    1045
    Цитата Сообщение от Maгдалена Посмотреть сообщение
    Думаю, що Скандал - це Олена Кравець, Робот-Слава Камінська, Жирафа - Мелоувин, Горила - Гайтана або Таяна, в мухоморі все одно чую Юрченка, тигр - Потап, кіт не знаю. Ну я взагалі в цьому сезоні нікого вгадати не можу.
    Я теж, крім Ступки ще нікого не вгадала))) Я думаю, що Скандал - Кароль, Робот - Надя Мейхер, Жираф-Могилевська/Меловін, Горила - Булітко, Мухомор - Кензов, тигр-Потап, а Кіт -Станіслав Боклан. Не знаю, чи вміє він(Боклан) співати, але підказки дуже йому підходили. Ющенко був прем'єр-міністром в Кучми, а Боклан грав роль прем'єра в "Слузі народа". В трьох частинах цього серіалу грав з Зеленським. Ніби одна дитина в нього. Єдине, що не сходиться, що кіт одинокий, а Стас ніби одружений. Але могли надурити.
    Лєна Кравець по інтонації підходить до Скандалу, але підказки щось зовсім не про неї. Ні в які скандальні історії не попадала. Була ще промайнула в мене думка, що можливо там блогер Машуковський. Я його не знала до цього літа, але він останнім часом постійно з кимось скандалить і часто в новинах з'являється. З Приходько публічно сварився довго, то на Співають всі скандалив. Щось там ніби співає, може й жіночим голосом вміє. Він підійшов би під маску Скандал. Не знаю, чи вліз би в той костюм, тому поки що на Кароль більше думаю
    Последний раз редактировалось Ніжність; 06.12.2021 в 18:11.

  5. Вверх #185
    Не покидает форум Аватар для Dejka
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    23,900
    Репутация
    16137
    горила Тайяна может...
    кот - крутоголов

  6. Вверх #186
    Посетитель Аватар для Maгдалена
    Пол
    Женский
    Сообщений
    481
    Репутация
    2262
    все може бути. Ось я буду сміятися з Дідзьо, коли в жирафі буде Меловін, він так до нього залицяється.

  7. Вверх #187
    Постоялец форума Аватар для Ніжність
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,777
    Репутация
    1045
    Цитата Сообщение от Maгдалена Посмотреть сообщение
    все може бути. Ось я буду сміятися з Дідзьо, коли в жирафі буде Меловін, він так до нього залицяється.
    Меловінатори всюди кричать, що Мел там. І підказки, як на зло, підходять))) Не люблю його

  8. Вверх #188
    Постоялец форума Аватар для Ніжність
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,777
    Репутация
    1045
    Маска в цьому році набагато гірша, ніж в тому. Костюми погані, за виключенням деяких. Як можна було в найкращі костюми грифона і феї засунути неспіваючих людей? Їх же ж по любому довго не тримали б. А в страшну горилу дуже класну співачку. Одягнути на Таяну фею і вона доспівала б до фіналу. Зіброва можна було б в грифона і дати йому складніший репертуар. Він потягнув би. Одна надія на тигра. Найкрутіший вокал на даний момент. Скандал те ж непогано, але могли б дати складніші пісні, щоб прямо вау було. Ніби там Цибульська. По підказкам багато чого підходить, але чого скандал і російська мова?) Плутають...
    Маскарад в цьому сезоні набагато крутіший був. Шикарні костюми, постановки. Мені більше сподобалось

  9. Вверх #189
    Посетитель Аватар для Maгдалена
    Пол
    Женский
    Сообщений
    481
    Репутация
    2262
    100% мені теж в цьому році Маскарад більш сподобався

  10. Вверх #190
    Не покидает форум Аватар для Dejka
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    23,900
    Репутация
    16137
    а меня скандал бесит...

    нравятся мухомор и тигр.

    у Го-А красивый костюм был и спела она потрясающе)

  11. Вверх #191
    Постоялец форума Аватар для Edellweiss
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,502
    Репутация
    1053
    Цитата Сообщение от Maгдалена Посмотреть сообщение
    100% мені теж в цьому році Маскарад більш сподобався
    а я тільки Маскарад і дивлюся.

  12. Вверх #192
    Постоялец форума
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,374
    Репутация
    510
    Цитата Сообщение от Ніжність Посмотреть сообщение
    Маска в цьому році набагато гірша, ніж в тому. Костюми погані, за виключенням деяких. Як можна було в найкращі костюми грифона і феї засунути неспіваючих людей? Їх же ж по любому довго не тримали б. А в страшну горилу дуже класну співачку. Одягнути на Таяну фею і вона доспівала б до фіналу. Зіброва можна було б в грифона і дати йому складніший репертуар. Він потягнув би. Одна надія на тигра. Найкрутіший вокал на даний момент. Скандал те ж непогано, але могли б дати складніші пісні, щоб прямо вау було. Ніби там Цибульська. По підказкам багато чого підходить, але чого скандал і російська мова?) Плутають...
    Маскарад в цьому сезоні набагато крутіший був. Шикарні костюми, постановки. Мені більше сподобалось
    Якщо брати лише костюми, то у першому сезоні все було дуже якісно зроблено.От тому глядачі мимоволі чекали чогось подібного і тепер.А тримати таку високу планку важко постійно, тому не дивно, що цьогоріч все виглядає гірше.Мені як глядачу сама ідея проекту цікава, але через поведінку суддів дивитись його важко.Тому дивлюсь лише номери у нарізці та момент відкриття маски наприкінці випуску

  13. Вверх #193
    Постоялец форума Аватар для Ніжність
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,777
    Репутация
    1045
    Цитата Сообщение от evl Посмотреть сообщение
    Якщо брати лише костюми, то у першому сезоні все було дуже якісно зроблено.От тому глядачі мимоволі чекали чогось подібного і тепер.А тримати таку високу планку важко постійно, тому не дивно, що цьогоріч все виглядає гірше.Мені як глядачу сама ідея проекту цікава, але через поведінку суддів дивитись його важко.Тому дивлюсь лише номери у нарізці та момент відкриття маски наприкінці випуску
    Судді -це жах. В цьому сезоні ніби трохи краще Настя. Врахувала, напевно, критику. Полякова, як завжди, але вже менше чогось поганого говорить про інших зірок. А Винник, найбільше розчарування. В минулому сезоні просто мовчав, а зараз постійно щось вульгарне ляпає і до Насті заграє. Краще вже б мовчав. І Данилко теж не подобається. Замість того, щоб версії обговорювати, він мовчить. Знає, але мовчить. То чого сидіти в жюрі? Щоб два рази за ефір щось ляпнути смішне? Ну а які вони питання задають, то взагалі не піддається ніякому поясненню. Ні смішного, ні розумного придумати не можуть. Бекають, як і в першому сезоні, а потім питають за дітей. На цьому фантазія закінчується. Невже не можна підготуватися до ефіру, список запитань придумати завчасно. Хай би посадили туди Зіброва замість Винника, Славу Дьоміна замість Дзідзьо (з почуттям гумору краще і співаків знає), а Полякову замінити на Лесю. Ще когось можна посерйозніше, з добре підвішаним язиком, але такого, щоб дуже добре розбирався в естраді і сучасних зірках.

  14. Вверх #194
    Не покидает форум Аватар для Стралковская
    Пол
    Женский
    Адрес
    Житомир
    Сообщений
    10,847
    Репутация
    4674
    Цитата Сообщение от Ніжність Посмотреть сообщение
    Меловінатори всюди кричать, що Мел там. І підказки, як на зло, підходять))) Не люблю його
    А я люблю)))
    Всі підказки вказують на Меловіна: учора у підказках був інститут Глієра та премія "Прорив року" (пр... ку), кава з апельсиновим соком, вогонь на сцені. Жирафа родом з Одеси, бо там у 70-х роках був мером тезка Маяковського, тобто Володимир- дійсно таке було; пісня «1944 » дуже важлива, бо вона з євробачення; цифра 6- перемога на Хфакторі 6; маски- Мел ховається за окулярами та лінзою, лінзу зняв, розповів, що бісексуал (камінг аут),тому 2021- це важливий для нього рік. Меловін любить все блискуче, навіть гуртки "мали блискучу назву"- "Самоцвіти", наприклад...один гороскоп з Гітлером- Овен/Бик, у Одесі в роки війни була вул.А.Гітлера. Любить 70-ті, "вони його зробили", бо часто виступав в образі Сердючки, а Данилко 1973 р.н. МЕЛанхолійна та ВІНтажна жирафа...у "Мадагаскарі" жираф Мелман з неврозом, а Меловін вживав антидепресанти, соціофоб. Що там ще було?)) 40 чоловік на сцені- то фанати..фата в одному з виступів- у кліпі «Вітрила» дівчина у фаті. Пісню Шер "Стронг" Мел співає своїм голосом, там його голос добре чути. Акцент на копитах- Мел носить підбори(каблук високий). На сцені менше 10 років. Не переносить невдачі, важко їх переживає. Вінтаж- "подаруйте мені музику": у Меловіна є купа вінілових пластинок 70-80 років. Ноти до "К Элизе" Бетховена: бабуся подарувала Мелу шкатулку, де грала ця мелодія, так він зацікавився музикою+ Мел піаніст...
    Я зараз не згадаю все))) але усі підказки вказують на цього співака...ще згадала: "я зробив його частиною себе"- це
    коли мова йшла про вільного художника, тезку мастера бойових мистецтв- Брюс ЛІ та ЛІ Александр Макквін (він себе називав вільним художником), а псевдонім Меловін- це Хеловін+Макквін...
    Якщо там хтось інший- під маскою Жирафи, я дуже здивуюся))

    ПС: вибачаюсь за помилки та многабукафф, можливо ці підказки вже розібрали, я тільки знайшла цю тему, ще нічого не встигла прочитати) але вже давай строчити

    ПС: і мені не сподобалося, що тигра та жирафу поставили разом, Тигр був достойним учасником, краще б вигнали Скандал або Мухомора

  15. Вверх #195
    Не покидает форум Аватар для galya2013
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    18,926
    Репутация
    26495
    Так кто в маске СКАНДАЛ! пропустила, девочки напишите..КРавец или Мейхер или ???..вышла на полчасика.Но Жирафа - это круто!
    Слабые мстят,сильные прощают,а счастливые забывают.

  16. Вверх #196
    Постоялец форума Аватар для Ніжність
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,777
    Репутация
    1045
    Цитата Сообщение от galya2013 Посмотреть сообщение
    Так кто в маске СКАНДАЛ! пропустила, девочки напишите..КРавец или Мейхер или ???..вышла на полчасика.Но Жирафа - это круто!
    Оля Цибульська)))

  17. Вверх #197
    Не покидает форум Аватар для galya2013
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    18,926
    Репутация
    26495
    А-а.Спасибо!Я ее плохо знаю..
    Слабые мстят,сильные прощают,а счастливые забывают.

  18. Вверх #198
    Постоялец форума Аватар для Ніжність
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,777
    Репутация
    1045
    Я так насміялась, як жираф зняв маску) Бідний Дзідзьо реально був в шоці)))

  19. Вверх #199
    Не покидает форум Аватар для galya2013
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    18,926
    Репутация
    26495
    DZIDZIO и Ольга Цибульская поделились личными историями только для ЖВЛ

    https://www.youtube.com/watch?v=IXSma28J7_M
    Слабые мстят,сильные прощают,а счастливые забывают.

  20. Вверх #200
    Не покидает форум Аватар для Стралковская
    Пол
    Женский
    Адрес
    Житомир
    Сообщений
    10,847
    Репутация
    4674
    Цитата Сообщение от Ніжність Посмотреть сообщение
    Я так насміялась, як жираф зняв маску) Бідний Дзідзьо реально був в шоці)))
    Я вчора теж своїм сміхом мабуть сусідів розбудила))) Там в усіх детективів реакція була неперевершена, хто онімів, у кого істерики...як каже сучасна молодь:" топчик")))


Ответить в теме
Страница 10 из 11 ПерваяПервая ... 8 9 10 11 ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. 22 июля: Synth Gothic Party "Note From a Decadence"
    от Dimiz в разделе Музыка
    Ответов: 17
    Последнее сообщение: 05.04.2020, 21:20
  2. 06.05.2005 Gothic-party "Серый сон", концерт "
    от Оборотень в разделе Музыка
    Ответов: 4
    Последнее сообщение: 15.03.2014, 11:48
  3. Кто-нибудь сталкивался с фирмой "Портал" (ЧП "
    от OTM в разделе Основной форум
    Ответов: 2
    Последнее сообщение: 08.04.2004, 09:37

Метки этой темы

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения