Тема: Коронавирус. Новый вирус из Китая *

Ответить в теме
Страница 7773 из 7801 ПерваяПервая ... 6773 7273 7673 7723 7763 7771 7772 7773 7774 7775 7783 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 155,441 по 155,460 из 156017
  1. Вверх #1
    Постоялец форума Аватар для Шаки
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,815
    Репутация
    2425

    По умолчанию Коронавирус. Новый вирус из Китая *

    Рекомендации ВОЗ для населения в связи c распространением коронавирусной инфекции (COVID-19)

    Украина:
    Коронавірус в Україні. Офіційний інформаційний портал Кабінету Міністрів України
    МОЗ. Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції 2019-nCoV
    ЕПІДЕМІЧНА СИТУАЦІЯ ЩОДО COVID-19 У РЕГІОНАХ УКРАЇНИ
    Апарат РНБО України. Система моніторингу поширення епідемії коронавірусу
    Візуалізація епідемічних показників на рівні районів та міст обласного значення

    Одесса:
    Одесса. COVID-19. АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

    Ход вакцинации от коронавируса в мире

    Актуальные статистические данные по заболеваемости:
    - Worldometers
    - Johns Hopkins University

    Если есть врачи, кому нужна помощь добраться с/на работу или водители, готовые помочь врачам, присоединяйтесь к чату: https://t.me/HelpDoctorOd




    Запись на вакцинацию по телефонам:

    788-97-04



    Запрет на общение в теме ФРОЛЯ
    Запрет на общение в теме БАР-КАС
    Запрет на общение в теме vsegdaodin2016
    Запрет на общение в теме Buzza
    Запрет на общение в теме Бозон
    Последний раз редактировалось Вселенская скорбь; 12.10.2021 в 10:33.

  2. Вверх #155441
    Модератор
    Мистер Одесский Форум
    Аватар для maxx™
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одеса
    Возраст
    45
    Сообщений
    29,042
    Репутация
    12615
    Цитата Сообщение от ytrnj Посмотреть сообщение
    - А эта от чего?
    - Да какая теперь уже разница.
    Ти кажеш - нас кинули, я питаю у чому кидалово? А ти у відповідь якісь комікси. У чому кідалово можеш сказати?
    Последний раз редактировалось maxx™; 09.11.2023 в 14:38.


  3. Вверх #155442
    Не покидает форум Аватар для MAMASTASA
    Пол
    Женский
    Возраст
    49
    Сообщений
    17,806
    Репутация
    14888
    Цитата Сообщение от ytrnj Посмотреть сообщение
    т.е. Ві приняли неизвестную нетестированную жижу (точнее тестировалась на Вас, согласно закону тестирования єкспериментальніх препаратов на територии Украины), просто чтоб принять, Вам даже не важен конечный результат? Вы уверены что не заболели именно благодаряэтой жиже, а не эффекту плацебо?
    в моем окружении никто над собой не эксперменторовал и в принципе не болел.
    Ой, а кто-то писал, что вся семья болела
    рашка,развались!

  4. Вверх #155443

    Антиковидник форума

    Сообщений
    9,882
    Репутация
    3680
    Цитата Сообщение от MAMASTASA Посмотреть сообщение
    Ой, а кто-то писал, что вся семья болела
    Найдите цитату. У меня никто не болел, маски не носил, дома не сидел. Разве что в Ваших фантазиях.


    И снова британский "Телеграф":

    "Настоящий скандал с кoвuдными эликсирами наконец-то вырывается наружу.

    Молодым и здоровым людям нельзя было говорить, что им требуется сделать прuвuвку"

    https://www.telegraph.co.uk/news/2023/11/09/the-real-covid-jab-scandal-is-finally-emerging/

  5. Вверх #155444
    Постоялец форума
    Пол
    Мужской
    Возраст
    49
    Сообщений
    1,323
    Репутация
    1072
    Цитата Сообщение от MAMASTASA Посмотреть сообщение
    Ой, а кто-то писал, что вся семья болела
    Я писал Да, вся семья болела: дети по разу, мы с супругой по два. Младшие - вообще без единого симптома. Старшая и мы - трёх дневная простуда. Второй раз конечно легче. И нет, мы не делалили никаких прививок.

  6. Вверх #155445
    Ковидофил

    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса-мама
    Сообщений
    9,467
    Репутация
    3723
    "Рускій карабль, іді нахуй!" (захисники острова Зміїний)

  7. Вверх #155446
    Гражданин начальник


    Аватар для ПЧ.Петро Чорномор
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одеса, Рідна, Україна.
    Возраст
    55
    Сообщений
    32,510
    Репутация
    22060
    Цитата Сообщение от MAMASTASA Посмотреть сообщение
    А это?
    Я думаю, не ст0ит. Ведь и так ясно, что здесь ничего не докажешь, "разные логики, практически без общих точек соприкосновения" (из моего сообщения раньше).
    Даже большая королевская печать не сможет повлиять на реальность.

  8. Вверх #155447
    Модератор
    Мистер Одесский Форум
    Аватар для maxx™
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одеса
    Возраст
    45
    Сообщений
    29,042
    Репутация
    12615
    Цитата Сообщение от ytrnj Посмотреть сообщение
    Найдите цитату. У меня никто не болел, маски не носил, дома не сидел. Разве что в Ваших фантазиях.
    И снова британский "Телеграф":
    "Настоящий скандал с кoвuдными эликсирами наконец-то вырывается наружу.
    Молодым и здоровым людям нельзя было говорить, что им требуется сделать прuвuвку"
    https://www.telegraph.co.uk/news/2023/11/09/the-real-covid-jab-scandal-is-finally-emerging/
    Знову якісь газети замість наукових досліджень, Ти мені скажеш у чому було кидалово з щепленнями чи ти просто накинути без аргументів?

  9. Вверх #155448
    Модератор
    Мистер Одесский Форум
    Аватар для maxx™
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одеса
    Возраст
    45
    Сообщений
    29,042
    Репутация
    12615
    Я експеримент не проводив, але
    Команда створила екстракт, подрібнивши кору верби й помістивши її в гарячу воду, а тоді просіявши. Потім розчин додавали до клітин, інфікованих ентеровірусами та сезонним коронавірусом або SARS-CoV-2. Дослідники визначили час, протягом якого екстракт діяв на інфіковані клітини, і наскільки добре йому вдалося пригнічувати активність вірусу.
    На мою думку можна замінити цей екстракт на односолодовий шотландський віски з тим самим результатом.

  10. Вверх #155449
    Форумная Злюка

    Аватар для Freedom*
    Пол
    Женский
    Адрес
    Мачу Пикчу
    Сообщений
    30,464
    Репутация
    10125
    Цитата Сообщение от Stierliz Посмотреть сообщение
    Я писал Да, вся семья болела: дети по разу, мы с супругой по два. Младшие - вообще без единого симптома. Старшая и мы - трёх дневная простуда. Второй раз конечно легче. И нет, мы не делалили никаких прививок.
    У нас соседи тоже прививки не делали . Оба попали в больницу , муж и жена .Женщину похоронили .

    Вторым похоронили сантехника, который обслуживал наш район .
    Потом молодого мужчину, мужа сотрудницы. Потом ещё одного сотрудника.
    Я сейчас уже не сосчитаю точно , сколько умерло людей , которых я знала .
    Венера в скорпионе

  11. Вверх #155450
    Живёт на форуме
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    3,342
    Репутация
    1776
    Цитата Сообщение от Freedom* Посмотреть сообщение
    У нас соседи тоже прививки не делали . Оба попали в больницу , муж и жена .Женщину похоронили .

    Вторым похоронили сантехника, который обслуживал наш район .
    Потом молодого мужчину, мужа сотрудницы. Потом ещё одного сотрудника.
    Я сейчас уже не сосчитаю точно , сколько умерло людей , которых я знала .
    ну брехня ведь, лжунья. У меня тоже есть умершие от ковида, но это всё старые больные люди были Большинству за 65л.

  12. Вверх #155451
    Форумная Злюка

    Аватар для Freedom*
    Пол
    Женский
    Адрес
    Мачу Пикчу
    Сообщений
    30,464
    Репутация
    10125
    Цитата Сообщение от Tefush Посмотреть сообщение
    ну брехня ведь, лжунья. У меня тоже есть умершие от ковида, но это всё старые больные люди были Большинству за 65л.
    Брехня ты
    Венера в скорпионе

  13. Вверх #155452
    Не покидает форум Аватар для MAMASTASA
    Пол
    Женский
    Возраст
    49
    Сообщений
    17,806
    Репутация
    14888
    Цитата Сообщение от Tefush Посмотреть сообщение
    ну брехня ведь, лжунья. У меня тоже есть умершие от ковида, но это всё старые больные люди были Большинству за 65л.
    50 лет,55 ,35,это из близких,сразу кого вспомнила,кому меньше 65
    рашка,развались!

  14. Вверх #155453
    Не покидает форум
    Пол
    Женский
    Сообщений
    9,507
    Репутация
    3275
    МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

    НАКАЗ

    07.08.2023 N 1416
    м. Київ



    Про внесення Зміни до Переліку особливо небезпечних, небезпечних інфекційних та паразитарних хвороб людини і носійства збудників цих хвороб





    Відповідно до статті 6 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», статті 28 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», підпункту 12 пункту 4, пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 267 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24 січня 2020 року № 90)



    НАКАЗУЮ:



    1. Унести до Переліку особливо небезпечних, небезпечних інфекційних та паразитарних хвороб людини і носійства збудників цих хвороб, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 19 липня 1995 року № 133, такі зміни:



    пункт «39. COVID-19» виключити.



    2. Департаменту громадського здоров’я (Олексію Даниленку) забезпечити оприлюднення цього наказу на офіційному вебсайті Міністерства охорони здоров’я України.



    3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра охорони здоров’я України – головного державного санітарного лікаря України Ігоря Кузіна.





    Міністр Віктор ЛЯШ

  15. Вверх #155454
    User banned
    Пол
    Женский
    Сообщений
    15,498
    Репутация
    23911
    Згідно з цим наказом, COVID-19 викреслили з переліку особливо небезпечних захворювань.

    Відтепер це офіційно звичайнісінька і не дуже небезпечна вірусна інфекція, одна з сотень інших. Більш того, додаток до цього наказу (невідомо ким складений і невідомо кім підписаний) визначає, що "доцільним є переведення нагляду за COVID-19 до розділу нагляду за грипом та ГРВІ".

    Ось так, дуже тихо і кулуарно, хвороба, яка на кілька років поставила на вуха весь світ, була викреслена з переліку, де вона фігурувала в компанії з чумою, холерою, сказом, сибіркою та СНІД.

    Безглуздість і незаконність такого рішення була зрозуміла одразу після того, як 25.02.2020 цю хворобу зробили "особливо небезпечною". Але саме це рішення - безглузде, незаконне та антинаукове, так, дозволило ввести "карантин" та оголосити фактично примусову вакцинацію.

    А так, якщо це зійшло з рук - хоч завтра МОЗ може визнати особливо небезпечною хворобою, наприклад, сколіоз. Оголосять карантин, закриють парки, сквери, школи та кав'ярні, примусять усіх носити маски, отримувати довідки про відсутність сколіозу і робити профілактичні щеплення. І неважливо, що сколіоз не є інфекцією: сибірка теж не передається від людини до людини, і нічого.

    Лікар Дібров.

  16. Вверх #155455
    Модератор
    Мистер Одесский Форум
    Аватар для maxx™
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одеса
    Возраст
    45
    Сообщений
    29,042
    Репутация
    12615
    Цитата Сообщение от Vestna Посмотреть сообщение
    Згідно з цим наказом, COVID-19 викреслили з переліку особливо небезпечних захворювань.

    Відтепер це офіційно звичайнісінька і не дуже небезпечна вірусна інфекція, одна з сотень інших. Більш того, додаток до цього наказу (невідомо ким складений і невідомо кім підписаний) визначає, що "доцільним є переведення нагляду за COVID-19 до розділу нагляду за грипом та ГРВІ".

    Ось так, дуже тихо і кулуарно, хвороба, яка на кілька років поставила на вуха весь світ, була викреслена з переліку, де вона фігурувала в компанії з чумою, холерою, сказом, сибіркою та СНІД.

    Безглуздість і незаконність такого рішення була зрозуміла одразу після того, як 25.02.2020 цю хворобу зробили "особливо небезпечною". Але саме це рішення - безглузде, незаконне та антинаукове, так, дозволило ввести "карантин" та оголосити фактично примусову вакцинацію.

    А так, якщо це зійшло з рук - хоч завтра МОЗ може визнати особливо небезпечною хворобою, наприклад, сколіоз. Оголосять карантин, закриють парки, сквери, школи та кав'ярні, примусять усіх носити маски, отримувати довідки про відсутність сколіозу і робити профілактичні щеплення. І неважливо, що сколіоз не є інфекцією: сибірка теж не передається від людини до людини, і нічого.

    Лікар Дібров.
    І кого ж примушували вакцинуватись? Не бажаєш вакцінуватись, тусуйся з своїм колом не вакцинованих і хворій чим завгодно. Бажаєш тусуватись з вакцинованими - вакцинуйся.
    Ти ще скаи що під час розповсюдження хвороби лікарні були пусті, ніхто не шукав кисень, а це все було тільки у статтях.

  17. Вверх #155456
    User banned
    Пол
    Женский
    Сообщений
    15,498
    Репутация
    23911
    Цитата Сообщение от maxx™ Посмотреть сообщение
    І кого ж примушували вакцинуватись? Не бажаєш вакцінуватись, тусуйся з своїм колом не вакцинованих і хворій чим завгодно. Бажаєш тусуватись з вакцинованими - вакцинуйся.
    Ти ще скаи що під час розповсюдження хвороби лікарні були пусті, ніхто не шукав кисень, а це все було тільки у статтях.
    Цитата Сообщение от ***IRIN@*** Посмотреть сообщение
    Слушайте, больницы забиты всегда больными пневмонией что летом, что зимой. Мы лежали летом полная больница была еще 6 лет назад. Через два года лежали зимой - та же картина была.
    Ткнула в первое попавшееся сообщение за 23.11. 2018.
    Там много подобных...

  18. Вверх #155457
    Модератор
    Мистер Одесский Форум
    Аватар для maxx™
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одеса
    Возраст
    45
    Сообщений
    29,042
    Репутация
    12615
    Цитата Сообщение от Vestna Посмотреть сообщение
    Ткнула в первое попавшееся сообщение. Там много подобных...
    Ну якщо лікарні постійно забити хворими то чому постійно ніхто не шукав кисневі концентратори? Що змінилось, що раптово різко зросла кількість бажаючих лягти у лікарню з пневмонією та отримати кисневий концентратори?

  19. Вверх #155458
    User banned
    Пол
    Женский
    Сообщений
    15,498
    Репутация
    23911
    Цитата Сообщение от maxx™ Посмотреть сообщение
    Ну якщо лікарні постійно забити хворими то чому постійно ніхто не шукав кисневі концентратори? Що змінилось, що раптово різко зросла кількість бажаючих лягти у лікарню з пневмонією та отримати кисневий концентратори?
    Мабуть, штучне скорочення їхньої кількості?

  20. Вверх #155459
    Модератор
    Мистер Одесский Форум
    Аватар для maxx™
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одеса
    Возраст
    45
    Сообщений
    29,042
    Репутация
    12615
    Цитата Сообщение от Vestna Посмотреть сообщение
    Мабуть, штучне скорочення їхньої кількості?
    А чому у 2020 померло в Україні на 100000 людей більше ніж у середньому за попередні роки? https://index.minfin.com.ua/ua/reference/people/deaths/2015/

  21. Вверх #155460
    User banned
    Пол
    Женский
    Сообщений
    15,498
    Репутация
    23911
    Цитата Сообщение от maxx™ Посмотреть сообщение
    А чому у 2020 померло в Україні на 100000 людей більше ніж у середньому за попередні роки? https://index.minfin.com.ua/ua/reference/people/deaths/2015/
    Хочете сказати, саме тому по всьому світу оголосили пандемію і вакцинацію?


Ответить в теме
Страница 7773 из 7801 ПерваяПервая ... 6773 7273 7673 7723 7763 7771 7772 7773 7774 7775 7783 ... ПоследняяПоследняя

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения