Тема: Владимир Зеленский, новый президент

Ответить в теме
Страница 9150 из 9150 ПерваяПервая ... 8150 8650 9050 9100 9140 9148 9149 9150
Показано с 182,981 по 182,990 из 182990
  1. Вверх #1
    Впечатлительная

    Пол
    Женский
    Сообщений
    8,180
    Репутация
    8743

    По умолчанию Владимир Зеленский, новый президент

    25.12.2018


    С удовольствием пересмотрела интервью Зеленского Гордону . Крутой чувак ! И кто бы что о нем ни говорил , очень умный и предлагает простые и умные вещи в своём президенстве) . В интервью , Коломойский категорически отрицает свою причастность к кандидатуре Владимира )) в общем у меня лично , опять затеплилась надежда на светлое будущее Украины !)) там же, у Гордона, увлекательнейшее интервью с Беней, и ещё две части Зеленского )
    11.08.2021
    Цитата Сообщение от Irina95\65\95 Посмотреть сообщение
    Меня иногда спрашивают, за что я так не люблю Зеленского. Спрашивали - отвечаю.
    За "отстаньте от русскоязычных", часть из которых внезапно (?) "повстанцы". За "просто перестать стрелять", за "договориться посередине".
    За то, что в кино длительностью в несколько сезонов нашлось место МВФ, велосипедам и нецензурной брани, но не нашлось - войне, во время которой велись съёмки. За комментарии по поводу гибели своих граждан - "инцидент". ИНЦИДЕНТ, Карл! Несчастный случай, блдь!
    За погоны таким же не служившим, как сам, друзьям.
    За спекуляцию имиджем вечно молодого и неопытного, как будто это может служить оправданием. Влез - соответствуй, развивайся, стремись. Престарелый вундеркинд это грустно. И не работает. Особенно в межправительственных встречах, где решают умные и опытные, пока наша подставка под микрофоны плещется в фонтанах.
    За красивые лживые обещания уйти, если нарушит закон. Если бы он отходил от Банковой на километр за каждое нарушение, то до конца каденции уже эмигрировал бы нафиг из страны!
    За накладные улыбки и слезы, за любую переигранную эмоцию в общении с газетчиками и чинотой. Знаете, комедианты вообще редко становятся хорошими трагиками. Просто по пальцам. Не тот случай. Противно до мурашек!
    За бесконечный иллюзион для граждан. Вроде перерасхода бюджетных средств на два билета экономклассом, при этом все равно гоняя правительственные борты. Видимо потому что из-за ручной клади жены, летящей на отдых, в салоне места не нашлось.
    Особенно не люблю за массовые галлюцинации украинцев, считающих, что человек, управляющий убыточными компаниями, не сделавший, в отличие от всех предыдущих, для родного города нихрена, вдруг станет успешным управленцем и меценатом. И ещё много чего думающего, а ещё больше не думающего. Но это тема отдельного поста.
    За рагульство.
    За "подслеповатый" траст в руках Шефиров.
    За украинофобский юмор.
    За то, что обвиняя Пороха во всех грехах, выполнил всю программу собственных обвинений и ещё насыпал сверху.
    За комплексы.
    За тряпичность в дипломатии.
    За то, что всегда ставил свои имиджевые и финансовые интересы выше государственных. Это я про ролик с возмущением от запрета въезда Добронравова вспомнила.
    За то, что устает больше, чем работает, а отдыхает чаще, чем устает.
    Завтра вспомнится что-то ещё, а то и добавится новых поводов.
    Если подумать, есть в нем и хорошее наверняка, но в бочке дегтя доля меда гомеопатическая, а я в гомеопатию как-то не очень, соррьки!
    Ирина Бельчич.
    Последний раз редактировалось Вселенская скорбь; 18.02.2022 в 19:58.

  2. Вверх #182981
    Пекельні борошна

    Аватар для vado
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    41,408
    Репутация
    145260
    "Теплову енергетику майже знищено", - Зеленський.
    Сказавши "А", треба казати і "Б":
    знищено за допомогою пройопів твого ЗЕрежиму, через "закінчення війни" в твоїй макітрі, через "мир в очах путіна", "росіяни не підуть війною на Україну" та асфальт, замість потужної оборони і ППО.
    Moscovia delenda est!


  3. Вверх #182982
    ФотоГений
    Аватар для Darth Bender
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Event Horizon
    Сообщений
    16,414
    Репутация
    84992
    Куди "дивилось" СБУ??? Чи дивилось зомбо-серіал разом з "посполитими"???

    Богдан Кавуліч:
    СЕКТА " ЗЕЛЕНЕ БРАТСТВО"
    На мою думку серіал "слуга народу"був використаний як маніпулятивна технологія, причому з порушенням етичних, моральних норм, а можливо і юридичних.

    Я займаюся юридичною психологією, моя колишня наукова керівниця, доктор наук, за завданням однієї правоохоронної структури вивчала "біле братство"увійшовши у цю секту.
    Через деякий час змушена була відмовитися від завдання, бо зрозуміла, що втрачає контроль над собою і над дійсністю, яка навколо неї відбувається.
    Вона доросла, сформована особистість, захищена знаннями, досвідом і силовою структурою.
    Вона не змогла з'ясувати, як здійснюється вплив і дати йому пояснення, лише констатувала, що він дуже небезпечний.

    Якщо пам'ятаєте, то в результаті діяльність, "білого братства" була заборонена, а головні персонажі(засновники) отримали тюремні терміни.
    Чоловік (прізвище кривоногов) виявися офіцером фсб.
    Це була "проба пера" на локальній групі. Наскільки мені відомо, дехто з учасників цієї секти досі є пацієнтами психіатричних лікарень, настільки небезпечним був цей вплив.

    Я вивчав і захищав тему "Маніпулювання свідомістю, прийоми і засоби".
    Уже після виборів 19 року, перебуваючи в легкому шоку від масового психозу великої кількості адекватних (раніше) людей я, за порадою своєї дочки заставив себе переглянути серіал "слуга народу".
    Я був ще більше шокований, коли після перегляду піймав себе на тому (на коротку мить), що я симпатизую голобородьку і, наче, довіряю персонажу, який його зіграв.
    Це при моєму політичному, життєвому досвіді, повному несприйнятті (гидливості) до кварталу, певному набору знань психології.
    Але воно на коротку мить на мене подіяло.
    І я уявив собі масштаб трагедії, коли мільйони людей не захищених так як я, подивилися серіал і зазнали масового психічного враження, ліків від якого у мене немає.

    Люди, які піддалися цьому впливу і досі не усвідомили своєї помилки, насправді, уже не здатні критично мислити.
    Наголошую ті, кого, навіть, вторгнення не "розблокувало".
    У нас, тих, хто не піддався масованому "зомбуванню" непочатий край роботи.
    На моє переконання, нам не можна відмежовуватися від людей, які під впливом маніпуляцій зробили фатальну помилку, бо вони зроблять її вдруге, а ми не знаємо їхньої точної кількості, можливо їх знову багато.
    Я неодноразово спостерігав, з якою маніакальною впертістю вони захищають свій вибір.
    У них немає аргументів, але вони на своєрідному "якорі" і самі без допомоги з нього не знімуться.
    Ми маємо змусити себе повернутися до них обличчям, змінити обвинувачувальний тон, на приятельський і крок за кроком, очевидними, простими аргументами привести до тями.
    Хоча допускаю, що є "безнадійні", лише сподіваюся, що їх не мільйони.
    "Ware tada shiru taru." ©

  4. Вверх #182983
    ФотоГений
    Аватар для Darth Bender
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Event Horizon
    Сообщений
    16,414
    Репутация
    84992
    "Ware tada shiru taru." ©

  5. Вверх #182984
    ФотоГений
    Аватар для Darth Bender
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Event Horizon
    Сообщений
    16,414
    Репутация
    84992
    "Ware tada shiru taru." ©

  6. Вверх #182985
    ФотоГений
    Аватар для Darth Bender
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Event Horizon
    Сообщений
    16,414
    Репутация
    84992


    Зіновій Гузар:
    Бидло стайл в усій красі. Українська бидломатія з під єрмака.
    За погрози насильством Спікеру Конгресу, до 5 років в тюрмі,або $250,000 штраф.
    Шкода, що мізки не протезують.

    Hercule Poirot:
    Скільки хамства в пості. Дуже контрастує з відео, як їх в Штатах зустрічали. Але так і буде коли на перемовини їздять не класні міжнародники, а ларьочники і фотографи.

    Katsapam_Death:
    А кцпи те все перекладають англійською, і знову в Твіттер вивалюють! А ми потім дивуємося, чому у американського істеблішменту погіршується ставлення до України!

    Таня:
    Це його відіслали в Штати, щоб він нас там ганьбив, бо в бубна ганьбилка закінчується?
    "Ware tada shiru taru." ©

  7. Вверх #182986
    Пекельні борошна

    Аватар для vado
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    41,408
    Репутация
    145260
    19.‎04.‎2024 785 доба війни
    Дев'ятнадцята доба неконституційної пролонгації правління режиму Зелемського з елементами позаконституційного обмеження конституційних прав і свобод українського народу.
    Moscovia delenda est!

  8. Вверх #182987
    Посетитель Аватар для Рыжик 20
    Пол
    Женский
    Сообщений
    244
    Репутация
    249
    Цитата Сообщение от vado Посмотреть сообщение
    19.‎04.‎2024 785 доба війни
    Дев'ятнадцята доба неконституційної пролонгації правління режиму Зелемського з елементами позаконституційного обмеження конституційних прав і свобод українського народу.
    Это не в бровь , а в ГЛАЗ !!! Помнится , еще Андрей Богдан про зелю говорил , что зеля дурачок и не в чем не смыслит .....

  9. Вверх #182988
    Не покидает форум Аватар для Ванилла
    Пол
    Женский
    Адрес
    Украина
    Сообщений
    21,476
    Репутация
    18060
    Цитата Сообщение от Darth Bender Посмотреть сообщение
    Куди "дивилось" СБУ??? Чи дивилось зомбо-серіал разом з "посполитими"???

    Богдан Кавуліч:
    СЕКТА " ЗЕЛЕНЕ БРАТСТВО"
    На мою думку серіал "слуга народу"був використаний як маніпулятивна технологія, причому з порушенням етичних, моральних норм, а можливо і юридичних.

    Я займаюся юридичною психологією, моя колишня наукова керівниця, доктор наук, за завданням однієї правоохоронної структури вивчала "біле братство"увійшовши у цю секту.
    Через деякий час змушена була відмовитися від завдання, бо зрозуміла, що втрачає контроль над собою і над дійсністю, яка навколо неї відбувається.
    Вона доросла, сформована особистість, захищена знаннями, досвідом і силовою структурою.
    Вона не змогла з'ясувати, як здійснюється вплив і дати йому пояснення, лише констатувала, що він дуже небезпечний.

    Якщо пам'ятаєте, то в результаті діяльність, "білого братства" була заборонена, а головні персонажі(засновники) отримали тюремні терміни.
    Чоловік (прізвище кривоногов) виявися офіцером фсб.
    Це була "проба пера" на локальній групі. Наскільки мені відомо, дехто з учасників цієї секти досі є пацієнтами психіатричних лікарень, настільки небезпечним був цей вплив.

    Я вивчав і захищав тему "Маніпулювання свідомістю, прийоми і засоби".
    Уже після виборів 19 року, перебуваючи в легкому шоку від масового психозу великої кількості адекватних (раніше) людей я, за порадою своєї дочки заставив себе переглянути серіал "слуга народу".
    Я був ще більше шокований, коли після перегляду піймав себе на тому (на коротку мить), що я симпатизую голобородьку і, наче, довіряю персонажу, який його зіграв.
    Це при моєму політичному, життєвому досвіді, повному несприйнятті (гидливості) до кварталу, певному набору знань психології.
    Але воно на коротку мить на мене подіяло.
    І я уявив собі масштаб трагедії, коли мільйони людей не захищених так як я, подивилися серіал і зазнали масового психічного враження, ліків від якого у мене немає.

    Люди, які піддалися цьому впливу і досі не усвідомили своєї помилки, насправді, уже не здатні критично мислити.
    Наголошую ті, кого, навіть, вторгнення не "розблокувало".
    У нас, тих, хто не піддався масованому "зомбуванню" непочатий край роботи.
    На моє переконання, нам не можна відмежовуватися від людей, які під впливом маніпуляцій зробили фатальну помилку, бо вони зроблять її вдруге, а ми не знаємо їхньої точної кількості, можливо їх знову багато.
    Я неодноразово спостерігав, з якою маніакальною впертістю вони захищають свій вибір.
    У них немає аргументів, але вони на своєрідному "якорі" і самі без допомоги з нього не знімуться.
    Ми маємо змусити себе повернутися до них обличчям, змінити обвинувачувальний тон, на приятельський і крок за кроком, очевидними, простими аргументами привести до тями.
    Хоча допускаю, що є "безнадійні", лише сподіваюся, що їх не мільйони.
    Лупайте сю скалу! Нехай ні жар, ні холод
    Не спинить вас! Зносіть і труд, і спрагу, й голод,
    Бо вам призначено скалу сесю розбить."

    Как говорится - танунах, тратить свое время на очередных сектантов.
    Триста лет назад этих технологий не было, и даже сто лет назад, а все те же забеги по тем же граблям были.
    Дьявол кроется в деталях

  10. Вверх #182989
    Не покидает форум Аватар для lenivec
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Земля Обетованная
    Сообщений
    11,745
    Репутация
    21896
    Цитата Сообщение от vado Посмотреть сообщение
    19.‎04.‎2024 785 доба війни
    Дев'ятнадцята доба неконституційної пролонгації правління режиму Зелемського з елементами позаконституційного обмеження конституційних прав і свобод українського народу.
    „У кого есть кошка, тот может не бояться одиночества.“ — Даниель Дефо

  11. Вверх #182990
    Пекельні борошна

    Аватар для vado
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    41,408
    Репутация
    145260
    В Офісі президента вже підготуватися до відповіді на рейтинг журнала Time і відповіли власною фотосесії. Це, щоб не було більше розмов, хто справді найвеличніший та найвпливовіший політик в Україні.
    Moscovia delenda est!


Ответить в теме
Страница 9150 из 9150 ПерваяПервая ... 8150 8650 9050 9100 9140 9148 9149 9150

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения