Одесса: 28°С (вода 24°С)
Киев: 27°С
Львов: 27°С
Velvet

Тема: Рейтинг ТОП-100 "Гордость и красота Украины - женщины"

Ответить в теме
Страница 8 из 10 ПерваяПервая ... 6 7 8 9 10 ПоследняяПоследняя
Показано с 141 по 160 из 189
  1. Вверх #141
    Я считаю, что команда Эльвиры Гавриловой вместе с ней лично заслуживают огромного уважения. Ведь то, что они делают очень круто. Я сейчас говорю о проектах, которые они реализовали в прошлом году. Мне на нескольких из них удалось даже поприсутствовать в виде зрителя))) была на топ 100 будущее страны дети и на топ 50 женщин. Была в восторге от увиденного… все проходило на высшем уровне. Сейчас поставила себе цель уже быть не зрителем, а принять участие в проекте топ 100 гордость и красота Украины женщины. Отзывы думаю о данном проекте будут очень крутыми.

2. Вверх #142
    Новичок
    Я давно намагаюся розвинути свій аккаунт в інстаграмі до такого стану, щоб доходів з цього мені вистачало, і я займалася тільки своїми соц. мережами (загалом як і багато хто зараз). Коли я зрозуміла, що у мене не дуже виходить це робити самій, я вирішила купити пару курсів з цього питання з відео-уроками. Останній, який я прикупила був Інстаграм магніт від Ельвіри Гаврилової, оскільки мені є з чим порівнювати, я точно можу сказати, що її курс виявився найбільш якісним, і для мене найбільш корисний за інформацією. Спасибі Ельвірі за її роботу, яку вона виконала над курсом.

3. Вверх #143
    Треба віддати належне сміливості редакторів рейтингу Топ 100 Гордість та краса України жінки, відгуки про який виправдовують нестандартний підхід до відбору номінантів. Замість тог, щоб піти перевіреним шляхом та скласти рейтинг виходячи лише з популярності тієї чи іншої жінки, редакційна рада рейтингу створила більш багатогранний та глибокий проект, який висвітлює здобутки найрізноманітніших жінок. Так до числа обраних попали і вчені, і громадські діячі, словом усі ті, хто своєю працею та досягненнями заслужив на те, щоб ним пишалася вся Україна, будучи дійсно її гордістю та красою.

4. Вверх #144
    Новичок
    Оскільки я давно підписана на інстаграм Ельвіри Гаврилової, і бачила своїми очима наскільки круто у неї виходить розвивати свій аккаунт, я не сумнівалася в тому, що мені варто купити її програму. Коли став доступним Інстаграм магніт від Ельвіри Гаврилової, я знала, що він може допомогти мені розвинути свій власний аккаунт до тих масштабів, до яких я хочу. Зараз я активно переглядаю всі відео уроки, які є в програмі, і «мотаю на вус» все, що радить Ельвіра. Програма мені дуже подобається, інформативності їй точно не позичати.

5. Вверх #145
    Новичок
    Цитата Сообщение от Екатерина Орхи Посмотреть сообщение
    Я считаю, что команда Эльвиры Гавриловой вместе с ней лично заслуживают огромного уважения. Ведь то, что они делают очень круто. Я сейчас говорю о проектах, которые они реализовали в прошлом году. Мне на нескольких из них удалось даже поприсутствовать в виде зрителя))) была на топ 100 будущее страны дети и на топ 50 женщин. Была в восторге от увиденного… все проходило на высшем уровне. Сейчас поставила себе цель уже быть не зрителем, а принять участие в проекте топ 100 гордость и красота Украины женщины. Отзывы думаю о данном проекте будут очень крутыми.
    Екатерина, команда Эльвиры действительно заслуживает большого уважения! И конечно же заслуга эта именно Эльвирочки ведь именно она была создателем данного проекта и именно она смогла воплотить его в жизнь! Я восхищаюсь этой девушкой и поэтому без сомнений узнав о ее новом проекте в соцсетях приобрела себе курс в инстаграмм - магнит от Эльвиры Гавриловой! Девочки очень крутая вещь для тех кто хочет стать блогером! Рекомендую!

6. Вверх #146
    Новичок
    Цитата Сообщение от Анастассія Посмотреть сообщение
    виправдовують нестандартний підхід до відбору номінантів.
    Анастассія, я в тому, що рейтинг ТОП 100 гордість і краса України жінки відгуки такі хвалебні отримує, заслуга саме його формату, так само як і ви, абсолютно не сумніваюся. Не можу сказати, що він би і зовсім не був популярним, якби в ньому брали участь різні жінки знаменитості, співачки і актриси, але такої популярності як даний рейтинг має зараз за той формат, в якому його представили нам Фінансофф і Ельвірочка Гаврилова, у нього точно б не було, я абсолютно в цьому впевнена. Я, до речі, вже дочекатися не можу весни, адже саме на цей час була перенесена церемонія оголошення нагородження переможниць.

7. Вверх #147
    Цитата Сообщение от Trelka Посмотреть сообщение
    інформативності їй точно не позичати.
    Trelka, я повністю підтримую вас в тому, що в курсі Інстаграм магніт від Ельвіри Гаврилової ну дуже багато інформації. Ви до речі помітили настільки грамотно и правильно вся інформація подається? Все так поетапно, чітко та зрозуміло, саме це мені сподобалось в її курсі найбільше. Адже, коли я раніше купляла собі подібні курси, часто виходило так, що використовувалося забагато термінології, яку я той момент не знала, тому мені доводилося зупинятися, щоб погуглити і дізнатись, що означає те чи інше слово, і таки зрозуміти суть сказаного, а це дуже не зручно.

8. Вверх #148
    Новичок
    Мені подобається спостерігати за Ельвірою Гаврилової, адже вона дуже багатогранна особистість, вона цікавиться різними сферами діяльності, і про все це розповідає в своєму Інстаграмі, власне, тому я на неї вже давно підписана. Коли я почула про навчальний курс Інстаграм магніт від Ельвіри Гаврилом, я відразу захотіла його собі купити. По-перше, тому що цей курс створила Ельвіра, а вона знає, що таке розкрутка аккаунта, а по-друге, тому що у мене не було сумнівів, що він якісний. І так, курс чудовий, я не помилилася, інформативний, насичений, я задоволена цією покупкою.

9. Вверх #149
    Я была в восторге от присутствия на прошлом женском рейтинге топ 50 женщин страны. Вообще, слышала , что все проекты которые реализовывает Эльвира Гаврилова вместе со своей командой профессионалов очень успешны. Недавно узнала, что скоро будет проходить женский рейтинг топ 100 гордость и красота Украины женщины. Отзывы о подготовке к этому мероприятию очень много слышала. Хочу поучаствовать в нем. Планирую зарегистрироваться на этот рейтинг. Уже постепенно буду начинать готовиться. Спасибо Эльвире Гавриловой за то, что она даёт такие возможности - показать себя всей стране.

10. Вверх #150
    Инстаграм - это двигатель! Так из простого отвлечения и времяпровождения , я решила извлекать толк и раскрутить свою страницу . Сейчас я активно ее веду, благодаря курсу «Инстаграм магнит от Эльвиры Гавриловой». Отзывы мне понравились , стоимость подъёмная , решила рискнуть , развиваться . Мне очень нравится этот курс своей простотой и понятностью . Все это я практикую . В целом , я довольна ! О коечном результате смогу поделится позже )

11. Вверх #151
    Цитата Сообщение от Анна Кар Посмотреть сообщение
    Я была в восторге от присутствия на прошлом женском рейтинге топ 50 женщин страны. Вообще, слышала , что все проекты которые реализовывает Эльвира Гаврилова вместе со своей командой профессионалов очень успешны. Недавно узнала, что скоро будет проходить женский рейтинг топ 100 гордость и красота Украины женщины. Отзывы о подготовке к этому мероприятию очень много слышала. Хочу поучаствовать в нем. Планирую зарегистрироваться на этот рейтинг. Уже постепенно буду начинать готовиться. Спасибо Эльвире Гавриловой за то, что она даёт такие возможности - показать себя всей стране.
    Анна, я не удивлена что вы остались под приятным впечатлением после посещения проекта! Очень многие уже в предвкушении нового конкурса топ 100, “Гордость и красота Украины”! Женщины отзывы о прошедших топ пятьдесят и дети о топ сто писали просто прекрасные! А мои впечатления о топ сто компаний, сложились просто потрясающие!! Как по мне каждый рейтинг был организован просто шикарно! Каждый из них был по особому удивителен! Я влюблена в этот проект и считаю что он заслуживает больших похвал и внимания!

12. Вверх #152
    Новичок
    З Ельвірою ми знайомі вже майже рік і я на власні очі бачила як зросла популярність її сторінки в інстаграм за цей рік, а отже Інстаграм магніт від Ельвіри Гаврилової дійсно побудований на якісному досвіді. Хоча навіть без цього наочного прикладу я цілком могла б стверджувати, що цей курс дійсно того вартий, адже я знаю Ельвіру і її порядність. Вона, в жодному разі не стане вводити людей в оману, пропонуючи їм придбати якійсь сумнівний продукт, а отже усі бажаючі прокачати свій інстаграм можуть сміливо користуватися порадами Ельвіри, знаючи, що ті принесуть результат.

13. Вверх #153
    Здобути популярність у інстаграм не так легко, як може здатися на перший погляд. Мені довелося спробувати кілька курсів з розвитку свого акаунту, щоб досягти прогресу у цьому. Я робила власні висновки з порад різних людей і зводила їх докупи, але найбільший вплив мав Інстаграм магніт від Ельвіри Гаврилової. Цей курс, на відміну від більшості інших містить у собі чіткі та дієві поради, скориставшись якими можна значно підвищити власну популярність. Саме дотримуючись цих порад, я досягла істотного успіху і привернула увагу до своєї сторінки в інстаграм.

14. Вверх #154
    Новичок
    Я давно знакома с Эльвирой и могу со всей серьезностью сказать, что всё, что она делает, это всегда качественно. Все идеи, все продукты всегда реализуются и довольно успешно, поэтому знаю точно, что Инстаграмм магнит от Эльвиры Гавриловой безусловно будет очень выгодным предложением и классным помощником для тех, кто пытается развивать свой инстаграм.

15. Вверх #155
    Новичок
    Журнал Фінансофф разом зі своїми партнерами без сумнівів взялися за грандіозний проект, який викликає великий інтерес у їхніх читачів. Проте з усіх рейтингів, які вже вийшли, чи лише плануються до виходу, найбільш інтригуючим, на мій погляд, є рейтинг Топ 100 Гордість та краса України Жінки. Відгуки не даремно віддають належне сміливості редакторів за те, що вони відійшли від звичних шаблонів жіночих рейтингів та роблять акцент на тому, що жінка може бути видатним професіоналом у будь якій галузі. Це значно більше мотивує інших жінок, ніж популярні інстаграми та історії самих лише зірок.

16. Вверх #156
    Новичок
    Цитата Сообщение от inga87 Посмотреть сообщение
    Я давно знакома с Эльвирой и могу со всей серьезностью сказать, что всё, что она делает, это всегда качественно. Все идеи, все продукты всегда реализуются и довольно успешно, поэтому знаю точно, что Инстаграмм магнит от Эльвиры Гавриловой безусловно будет очень выгодным предложением и классным помощником для тех, кто пытается развивать свой инстаграм.
    inga87, хочу сказать что так оно и есть! Данный продукт прекрасно себя показал! Я узнав в о курсе в инстаграмм, магнит от Эльвиры Гавриловой не колеблясь его приобрела, ведь уже больше года пытаюсь привлечь подписчиков и раскрутить свою страницу. А Эльвира Гаврилова прекрасный блогер, поэтому и решила что нужно учиться у таких как она. Результаты работ по ее курсу долго не заставили ждать, уже пожинаю первые плоды! Эльвира Гаврилова как всегда смогла выдать еще один успешный продукт!Она умничка!

17. Вверх #157
    Новичок
    Ельвіра Гаврилова справила на мене неабияке враження з першого дня нашого знайомства. Вихована, інтелігента, порядна, вона завжди прямує до мети лише чесним шляхом. Тому, попре відсутність в мене великого інтересу до просування власних сторінок у соціальних мережах, я можу з впевненістю сказати, що Інстаграм магніт від Ельвіри Гаврилової — буде корисним тим, хто прагне популярності в інстаграмі. А таких людей напевно немало бо популярний акаунт в інстаграм це такий сучасний індикатор успішності та популярності людини.

18. Вверх #158
    Новичок
    Чесно кажучи, якби це відбувалося не з моєю сторінкою в інстаграм, я б мабуть і не повірила, що можна привернути таку увагу до себе і збільшити кількість підписників, просто чітко дотримуючись порад з курсу Інстаграм магніт від Ельвіри Гаврилової. Але це факт! Впродовж кількох тижнів на мій інстаграм підписалося багато людей, тим самим дозволивши мені випередити усіх моїх подруг за кількістю підписників. Це неабияк потішило моє самолюбство і викликало певну заздрість моїх подруг які також намагаються бути яскравими та популярними в інстаграм.

19. Вверх #159
    Новичок
    На мій погляд, топ 100 гордість і краса України жінки відгуки повинен отримувати тільки найкращі. Цей рейтинг дає всім нам можливість познайомитися з безліччю прекрасних жінок, які досягли успіху в різних сферах діяльності, і які можуть сказати, що вони дійсно успішні. Я, як і всі інші, хто стежить активно за розвитком подій навколо цього рейтингу, була трохи розчарована тим, що гала-концерт з нагоди оголошення переможниць був перенесений на весну 2019 року. Але з іншого боку, це ще більше підігріло мій інтерес до топ 100 жінки, і я нетерпінням чекаю призначення дати презентації. Доречі, може хтось чув уже новині є які-небудь щодо дати?

20. Вверх #160
    Новичок
    В сучасному світі соціальних мереж кількість підписників є однією ключових показників популярності та успішності людини, але не так то і просто привернути увагу до своєї сторінки в інстаграм, якщо ти не є медійною персоною. Мені в цьому допоміг курс Інстаграм Магніт від Ельвіри Гаврилової. Завдяки чітко сформульованим рекомендаціям я збільшила кількість підписників моєї сторінки більше ніж у два з половиною рази. До того ж ці рекомендації є доволі простими і не вимагають якихось надзвичайних зусиль чи затрат, лише чіткого слідування плану.

Ответить в теме
Страница 8 из 10 ПерваяПервая ... 6 7 8 9 10 ПоследняяПоследняя