Тема: Служба в воинском резерве Национальной гвардии Украины

Ответить в теме
Страница 2 из 3 ПерваяПервая 1 2 3 ПоследняяПоследняя
Показано с 21 по 40 из 41
  1. Вверх #21
    Новичок
    Пол
    Мужской
    Возраст
    36
    Сообщений
    31
    Репутация
    14
    Цитата Сообщение от Репатриант Посмотреть сообщение
    «Парни от 18-ти…»
    А каков предельный возраст рассматриваемых кандидатур?
    После истечения которого им можно "даже не рыпаться" насчет зачисления в резерв НГУ?
    Старше 56-ти согласно закону набирать не можем.


  2. Вверх #22
    Живёт на форуме Аватар для balanced
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Возраст
    48
    Сообщений
    3,404
    Репутация
    1946
    Цитата Сообщение от Daniil81 Посмотреть сообщение
    Прошу извинить, уточнил вопрос выслуги в период пребывания в воинском резерве... Согласно абзацу 2 подпункта 2.6 раздела 2 ПОЛОЖЕННЯ*
    про організацію в Міністерстві оборони України роботи з обчислення вислуги років для призначення пенсій військовослужбовцям і соціального забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та членів їх сімей (скорее всего в НГУ исключения не сделали), далее цитата на языке оригинала:
    До вислуги років для призначення пенсій не зараховуються періоди:

    1) перебування у військових частинах як вихованці та юнги, а також навчання у військових ліцеях, суворовському та нахімовському училищах;

    2) перебування громадян у запасі та у військовому резерві Збройних Сил України, у тому числі перебування їх на зборах (командирських заняттях) у військових частинах;


    Но!
    Законом України №1080 - VIII "Про внесення змін до деяких законів України щодо соціального захисту резервістів, які постраждали внаслідок участі в антитерористичній операції, та членів їх сімей" передбачається, що пенсійне забезпечення резервістів, які стали інвалідами внаслідок виконання обов’язків служби у військовому резерві військових формувань під час безпосередньої їх участі в антитерористичної операції та членів сімей резервістів, які загинули з таких же причин, здійснюється у порядку та на умовах, установлених законодавством для військовослужбовців відповідних посад та членів їх сімей", т.е., другими словами: "...законом встановлюється, що служба у військовому резерві під час безпосередньої участі в АТО чи забезпеченні її проведення, зараховуватиметься до вислуги років для призначення пенсії".
    думаю Ви трошки не так розумієте.
    в наведеній Вами цитаті мова йде про резервістів які стали інвалідами внаслідок.... , а інвалідам призначається пенсія на умовах Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб звільнених з військової служби.." не залежно від вислуги років
    Іншими словами - Служба в резерві не зараховується до вислуги років для обчислення пенсії, але якщо під час проходження зборів резервіст став інвалідом війни внаслідок участі в АТО, то він має право на пенсійне забезпечення на умовах згаданого вище закону, або ж його сімя на пенсію в разі втрати годувальника, у випадку його загибелі.

    Правда в світлі підготовленого законопроекту яким вводяться кардинальні зміни в згаданий вище пенсійний закон, ця пільга для резервістів буде досить сумнівна...(
    Народ мій є! Народ мій завжди буде!
    "пуйло" не перекреслить мій народ!...

  3. Вверх #23
    Посетитель Аватар для Daniil81
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Без определённого места жительства
    Возраст
    54
    Сообщений
    183
    Репутация
    111
    Цитата Сообщение от balanced Посмотреть сообщение
    думаю Ви трошки не так розумієте.
    в наведеній Вами цитаті мова йде про резервістів які стали інвалідами внаслідок.... , а інвалідам призначається пенсія на умовах Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб звільнених з військової служби.." не залежно від вислуги років
    Іншими словами - Служба в резерві не зараховується до вислуги років для обчислення пенсії, але якщо під час проходження зборів резервіст став інвалідом війни внаслідок участі в АТО, то він має право на пенсійне забезпечення на умовах згаданого вище закону, або ж його сімя на пенсію в разі втрати годувальника, у випадку його загибелі.

    Правда в світлі підготовленого законопроекту яким вводяться кардинальні зміни в згаданий вище пенсійний закон, ця пільга для резервістів буде досить сумнівна...(
    Вибачте, я всіх заплутав. Не той пункт закону я вказав, але суть є вірною, тобто: згідно пункту "й" (яким було доповнено на підставі з-ну 1080-VIII) частини першої ст. 17 з-ну України "Про пенсійне забезпечення..." служба у військовому резерві під час безпосередньої участі в антитерористичній операції чи забезпеченні її проведення зараховується до вислугі років для призначення пенсії. А я процитував ту частину закону, яка регламентує призначення пенсії резервістам (помилково) внаслідок набуття інвалідності або загибелі, хоча мова йшла (і я мав привести цитату) тільки в частині, що стосується періоду служби у військовому резерві, який зараховується для обчислення років для призначення пенсії. Сподіваюсь я вам розяснив суть помилки та ви зрозуміли вірно моє пояснення
    Последний раз редактировалось Daniil81; 03.02.2018 в 00:24.

  4. Вверх #24
    Новичок
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Возраст
    46
    Сообщений
    5
    Репутация
    12
    А к подполковнику Ахримову зам по техом можно без взяких ВЛК и этих бредовых анализов?

  5. Вверх #25
    Живёт на форуме Аватар для balanced
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Возраст
    48
    Сообщений
    3,404
    Репутация
    1946
    Цитата Сообщение от Daniil81 Посмотреть сообщение
    Вибачте, я всіх заплутав. Не той пункт закону я вказав, але суть є вірною, тобто: згідно пункту "й" (яким було доповнено на підставі з-ну 1080-VIII) частини першої ст. 17 з-ну України "Про пенсійне забезпечення..." служба у військовому резерві під час безпосередньої участі в антитерористичній операції чи забезпеченні її проведення зараховується до вислугі років для призначення пенсії. А я процитував ту частину закону, яка регламентує призначення пенсії резервістам (помилково) внаслідок набуття інвалідності або загибелі, хоча мова йшла (і я мав привести цитату) тільки в частині, що стосується періоду служби у військовому резерві, який зараховується для обчислення років для призначення пенсії. Сподіваюсь я вам розяснив суть помилки та ви зрозуміли вірно моє пояснення
    Закони України мають вищу силу над Положеннями які затвердженні постановами кабміну., взагалі то повинні були внести зміни в 393 постанову
    Народ мій є! Народ мій завжди буде!
    "пуйло" не перекреслить мій народ!...

  6. Вверх #26
    Посетитель Аватар для Daniil81
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Без определённого места жительства
    Возраст
    54
    Сообщений
    183
    Репутация
    111
    Цитата Сообщение от balanced Посмотреть сообщение
    Закони України мають вищу силу над Положеннями які затвердженні постановами кабміну., взагалі то повинні були внести зміни в 393 постанову
    Це я знаю. Але до чого тут ваше посилання на Положення, як я процитував пункт доповнення до З-ну України? Крім того, Положення затверджується не тільки ПКМУ, але і наказами відповідних профільних міністерств. Але, якщо Ви уважно читаєте, в кожній преамбулі до Наказу, Постанови та ін. вказується посилання на норматино-законодавчі акти, які мають вищу юридичну силу: Закони України. У даному випадку Положення затверджено Наказом, але відповідно до вимог законів України "Про пенсійне забезпечення
    осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" і "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей". У будь-якому разі вислуга років резервистам не зараховується під час військової служби у резерві, окрім випадку виконання резервістом завдань у зоні АТО або забезпечення виконання завдань у зоні АТО.

  7. Вверх #27
    Живёт на форуме Аватар для balanced
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Возраст
    48
    Сообщений
    3,404
    Репутация
    1946
    Цитата Сообщение от Daniil81 Посмотреть сообщение
    Це я знаю. Але до чого тут ваше посилання на Положення, як я процитував пункт доповнення до З-ну України? Крім того, Положення затверджується не тільки ПКМУ, але і наказами відповідних профільних міністерств. Але, якщо Ви уважно читаєте, в кожній преамбулі до Наказу, Постанови та ін. вказується посилання на норматино-законодавчі акти, які мають вищу юридичну силу: Закони України. У даному випадку Положення затверджено Наказом, але відповідно до вимог законів України "Про пенсійне забезпечення
    осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" і "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей". У будь-якому разі вислуга років резервистам не зараховується під час військової служби у резерві, окрім випадку виконання резервістом завдань у зоні АТО або забезпечення виконання завдань у зоні АТО.
    ок. в Положенні затвердженому 530 наказом МОУкраїни від 2014 року дійсно нема цього пункту: "служба у військовому резерві під час безпосередньої участі в антитерористичній операції чи забезпеченні її проведення;" але він є в Постанові 393 КМУ від 1992 року, отже повинен цей термін зараховуватись до вислуги років.

    про що ми сперечаємось? )))
    Народ мій є! Народ мій завжди буде!
    "пуйло" не перекреслить мій народ!...

  8. Вверх #28
    Посетитель Аватар для Daniil81
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Без определённого места жительства
    Возраст
    54
    Сообщений
    183
    Репутация
    111
    Цитата Сообщение от balanced Посмотреть сообщение
    ок. в Положенні затвердженому 530 наказом МОУкраїни від 2014 року дійсно нема цього пункту: "служба у військовому резерві під час безпосередньої участі в антитерористичній операції чи забезпеченні її проведення;" але він є в Постанові 393 КМУ від 1992 року, отже повинен цей термін зараховуватись до вислуги років.

    про що ми сперечаємось? )))
    Я взагалі не з ким не сперечався, ви щось плутаєте. Я роз'яснив деякі питання щодо особливості проходження служби у військовому резерві)

  9. Вверх #29
    Новичок
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    1
    Репутация
    10
    Цитата Сообщение от slepoj911 Посмотреть сообщение
    Требуются парни возрастом от 18-ти лет для службы в воинском резерве.
    Резервист привлекается на учебные сборы раз в год, сроком до месяца. Оплата - 7000 грн.
    Всем резервистам которые не проходили военную подготовку даётся отстрочка на весь период нахождения в резерве.
    Люди которые получили воинскую подготовку - изымаются из общего котла мобилизации и приписываются к выбранной ими части.

    В программу подготовки резервиста включены занятия по тактике, топографии, огневой подготовки, базовые элементы физической подготовки.

    Никакой строевой или прочей подготовительной чепухи.

    073-060-85-57
    При подписании контракта в резерве физо нужно сдавать???

  10. Вверх #30
    Новичок
    Пол
    Мужской
    Возраст
    36
    Сообщений
    31
    Репутация
    14
    Нет. Физо здавать не нужно.

  11. Вверх #31
    Постоялец форума
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,087
    Репутация
    274
    Короче, парни, которые отслужили, еще теперь всю жизнь должны

  12. Вверх #32
    Постоялец форума Аватар для Репатриант
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Улыбка Бога ;)
    Возраст
    60
    Сообщений
    2,886
    Репутация
    744
    «Принял Присягу?
    Назад ни шагу!»(с)
    Где прохождение медкомиссии?
    По месту жительства в своей районной поликлинике?
    Последний раз редактировалось Репатриант; 21.02.2019 в 10:05.

  13. Вверх #33
    Частый гость Аватар для S.e.r.g
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    506
    Репутация
    102
    А офицеров берёте в резерв?
    ***

  14. Вверх #34
    Новичок Аватар для stazher
    Пол
    Мужской
    Возраст
    46
    Сообщений
    93
    Репутация
    91
    Цитата Сообщение от S.e.r.g Посмотреть сообщение
    А офицеров берёте в резерв?
    Таке ж питання. Необов,язково в склад командування.

  15. Вверх #35
    Новичок
    Пол
    Мужской
    Возраст
    36
    Сообщений
    31
    Репутация
    14
    на данный момент остались вакантные места для сержантского состава... если кому еще интерестно будет..

  16. Вверх #36
    Частый гость
    Пол
    Мужской
    Возраст
    39
    Сообщений
    657
    Репутация
    146
    Что вы ноете, враг с востока напал, вам за это еще деньги платят, мало вам. Подождите горячую объявят, все заработаем.

  17. Вверх #37
    Посетитель Аватар для KillHanter
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Возраст
    44
    Сообщений
    195
    Репутация
    91
    Враги не с Востока напали, а изнутри уже все попрадовали, 6 лет поете про войну, а Россия зашла типа и как лох, топчется всей своей армией на территории этих двух областей, где логика, если б она с Украиной воевала, уже бы оборонялись на уровне польской границы, комики.

  18. Вверх #38
    Постоялец форума
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    1,970
    Репутация
    771
    Цитата Сообщение от KillHanter Посмотреть сообщение
    Враги не с Востока напали, а изнутри уже все попрадовали, 6 лет поете про войну, а Россия зашла типа и как лох, топчется всей своей армией на территории этих двух областей, где логика, если б она с Украиной воевала, уже бы оборонялись на уровне польской границы, комики.
    О. Кребот. По чём Xy#лo платит за сообщение?
    П#дopaшкa напала - это доказано.
    А внутри враги тоже есть - оккупационный блок.

  19. Вверх #39
    Частый гость
    Пол
    Мужской
    Возраст
    39
    Сообщений
    657
    Репутация
    146
    Цитата Сообщение от KillHanter Посмотреть сообщение
    Враги не с Востока напали, а изнутри уже все попрадовали, 6 лет поете про войну, а Россия зашла типа и как лох, топчется всей своей армией на территории этих двух областей, где логика, если б она с Украиной воевала, уже бы оборонялись на уровне польской границы, комики.
    Наверное получу еще один бан но выдержать сложно. Но ты что идиот? Или ты тролль? Даже совсем отсталому безмозглому понятно, кто там воюет.

  20. Вверх #40
    Посетитель Аватар для KillHanter
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Возраст
    44
    Сообщений
    195
    Репутация
    91
    Насмешили , ладно кричите дальше, что там у вас Россия жить мешает, Путин во всем виноват. Мне интересно, не было бы этих факторов, кто был бы виноват, что вы в глубокой .опе?!


Ответить в теме
Страница 2 из 3 ПерваяПервая 1 2 3 ПоследняяПоследняя

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения