Тема: Степан Бандера - герой Украины

Ответить в теме
Страница 1524 из 1530 ПерваяПервая ... 524 1024 1424 1474 1514 1522 1523 1524 1525 1526 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 30,461 по 30,480 из 30586
  1. Вверх #30461
    Не покидает форум Аватар для Bivaliu
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    41,929
    Репутация
    33440
    Цитата Сообщение от Вениамин Зорин Посмотреть сообщение
    - як права колективу (народу, нації) співвідносяться з правами людини?
    Як казав колись гуморист: "Свобода - это не вседозволенность! Значит там, где нет вседозволенности, там есть свобода..."
    "Новороссы" - биологические остатки Российской империи...


  2. Вверх #30462
    User banned
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Київ
    Возраст
    64
    Сообщений
    6,463
    Репутация
    4367
    Цитата Сообщение от Вениамин Зорин Посмотреть сообщение
    - як права колективу (народу, нації)
    співвідносяться з правами людини?
    Цитата Сообщение от Bivaliu Посмотреть сообщение
    Як казав колись гуморист:
    "Свобода - это не вседозволенность!
    Значит там, где нет вседозволенности, там есть свобода..."
    Зворотні вислови не завжди є вірними.

    Так, будь-який святий - це обов'язково жебрак,
    але водночас далеко не кожен жебрак є святим.

    Так, всі розумні обов'язково десь навчалися,
    проте далеко не всі хто вчились - розумні,
    тощо.

    Насправді співвідношення прав людини з правами будь-якого суспільства
    (починаючи з сім'їі і виробничого колектива, і закінчуючи міжнародними організаціями) -
    це дуже важливе, фундаментальне філосовське питання, від правильної відповіді на яке
    залежить правильність чи помилковість всіх інших державотворчих теорій, а отже
    і життя мільйонів людей (включно з фактом існування української нації і держави).


    https://tsitaty.com/%D1%86%D0%B8%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%B0/182601

    https://twitter.com/Veniamin_Zorin2/status/1381056080185278464


    На мій погляд правильна віповідь на це питання звучить так:
    інтереси людини і суспільства майже ніколи не співпадають,
    тому природний конфлікт цих інтересів - явище закономірне.

    Вирішити це протиріччя можна лише так:
    метою суспільства має бути благо людини,
    а єдиним способом досягнення цієї мети
    має бути служіння людини суспільству.

    Це як в сім'ї, де мета визначається колективно (дружиною і дітьми),
    а шлях до неї обирається одноосібно (головою сім'ї, чоловіком).

    Звичайно, подружжя має радитись при прийнятті важливих рішень,
    але в будь-якому випадку:
    - останнє слово при постановці мети залишається за дружиною (за колективом),
    - а останнє слово при визначенні шляху до цієї мети залишається за чоловіком
    (саме так проявляється їх взаємна любов - або її відсутність).
    https://proza.ru/2012/01/20/1823

    І тут це питання плавно переходить в інше, а саме:
    що є благом для людини - і що є благом для суспільства
    (що таке добро - і що таке зло)?

    Моя на нього відповідь знаходиться тут:
    https://proza.ru/2009/07/25/892


    ------------------------------------------

    Рекомендую ознайомитись:

    https://www.facebook.com/veniamin777zorin/posts/903192753348599

    https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1059494911209489&id=100014469698543


    --------------------------------------
    P.S. Можливо я дещо повторююсь,
    але мова йде про дуже важливі речі,
    тому краще я зайвий раз повторюсь,
    ніж про щось невиправдано промовчу.

    --------
    Далі буде
    https://forumodua.com/showthread.php?t=306945&p=75967624&viewfull=1#post 75967624
    Изображения
    Последний раз редактировалось Вениамин Зорин; 20.04.2021 в 09:21.

  3. Вверх #30463
    User banned
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Київ
    Возраст
    64
    Сообщений
    6,463
    Репутация
    4367

    Степан Бандера та його тюрми |
    Яневський про Бандеру. Серія #12
    Последний раз редактировалось Вениамин Зорин; 20.04.2021 в 08:48.

  4. Вверх #30464
    Душніла форумна


    Пол
    Мужской
    Сообщений
    6,395
    Репутация
    2645
    Вельмишановний Вениамин Зорин! Будь ласка допоможіть мені розібраться тепер з проблемою "СС Галичина"...
    Бо Ізраїльскі політики виступили з осудженням виступу людей, які в Україні святкували Вишиванки нещодавно.
    Мені треба "начитатися" серьозної літератури з приводу цього...
    То ж, якщо можете, порадьте...
    Дякую Вам заздалегідь..
    "Борітеся - поборете"
    "Русофобії не буває забагато"
    "Слава Україні"

  5. Вверх #30465
    Посетитель
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    285
    Репутация
    88
    Я так думаю шо относиться к такому явлению как эта дивизия можно по разному. Но нужно прежде всего понять причины которые заставили этих людей вступить в ряды дивизии, а потом уж судить.
    И что бы там не говорили те евреи, поляки, дарагие рассеяне и т.д. факта международного осуждения нет. Вины вояк не нашли ни на разборе полётов на Нюрнбергском процессе ни в результате расследований комиссии Дешена.

  6. Вверх #30466
    Душніла форумна


    Пол
    Мужской
    Сообщений
    6,395
    Репутация
    2645
    Цитата Сообщение от митрик Посмотреть сообщение
    Я так думаю шо относиться к такому явлению как эта дивизия можно по разному. Но нужно прежде всего понять причины которые заставили этих людей вступить в ряды дивизии, а потом уж судить.
    И что бы там не говорили те евреи, поляки, дарагие рассеяне и т.д. факта международного осуждения нет. Вины вояк не нашли ни на разборе полётов на Нюрнбергском процессе ни в результате расследований комиссии Дешена.
    Именно поэтому я хочу познакомиться, изучить несколько серьезных работ по проблеме "СС-Галичины", как я это сделал по поводу Бандеры.
    И, конечно, это должны быть не работы советских "историков": репутация не та...
    Я перевернул "Флибусту", но не нашел... Жду появления Вениамина Зорина...
    Пока прослушал Ирину Фарион по этой теме... Очень интересно. Но это ролики... а я хочу читать... (по привычке - конспектирую, иначе не запоминаю)...
    "Борітеся - поборете"
    "Русофобії не буває забагато"
    "Слава Україні"

  7. Вверх #30467
    Посетитель
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    285
    Репутация
    88
    Цитата Сообщение от Ніколи Посмотреть сообщение
    Именно поэтому я хочу познакомиться, изучить несколько серьезных работ по проблеме "СС-Галичины", как я это сделал по поводу Бандеры.
    И, конечно, это должны быть не работы советских "историков": репутация не та...
    Я перевернул "Флибусту", но не нашел... Жду появления Вениамина Зорина...
    Пока прослушал Ирину Фарион по этой теме... Очень интересно. Но это ролики... а я хочу читать... (по привычке - конспектирую, иначе не запоминаю)...
    Фарион не историк. Она филолог. Можно Ю.Михальчишина послушать в ютубе. Вроде как сечёт тему. А излагает прям заслушаешься.

  8. Вверх #30468
    Посетитель
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    285
    Репутация
    88
    Цитата Сообщение от Вениамин Зорин Посмотреть сообщение

    Степан Бандера та його тюрми |
    Яневський про Бандеру. Серія #12
    Не знаю. Мне показалось что как то предвзято он излагает. Интересно почитать комменты с возникающими вопросами.

  9. Вверх #30469
    Не покидает форум Аватар для ValVed
    Пол
    Женский
    Сообщений
    11,514
    Репутация
    15528
    Цитата Сообщение от митрик Посмотреть сообщение
    Фарион не историк. Она филолог. Можно Ю.Михальчишина послушать в ютубе. Вроде как сечёт тему. А излагает прям заслушаешься.
    Вона філолог Доктор Наук - Української Мови.
    Мови, яка була і ще є страшниm вороgom для московитів,

    бо нема мови у нації, нема нації. Мова це крів нації.


    Не можливо бути філолоґом Української Мови і не знати історію народу, який спілкується цією Мовою. Історію мови, яку ґнобили, вбивали, а, над людьми, хто знав Мову, навіть не розмовляв, а знав, надсміхалися або знущалися, а то й вбивали, як вбили Депутата Рибака московські шакали, посланні пуйлом вбивати Україну і Українців.

    За можливість спілкуватись на своїй рідній Мові, мати свою історію, написану не на масковії, мати свою книґи, театри і т.п. і боровся Ґерой України Степан Бандера, Роман Шухевич i всі e

    Ґерої, хто боровся з вбивцями із московських болот.
    Последний раз редактировалось ValVed; 17.05.2021 в 21:25.
    Радуюсь успехам людей, как своим, но пока еще не реализованным!

  10. Вверх #30470
    Душніла форумна


    Пол
    Мужской
    Сообщений
    6,395
    Репутация
    2645
    Цитата Сообщение от митрик Посмотреть сообщение
    Фарион не историк. Она филолог. Можно Ю.Михальчишина послушать в ютубе. Вроде как сечёт тему. А излагает прям заслушаешься.
    Спасибо! Я её лекции слушаю и по филологии, и по истории... Она, конечно, маргиналка, но я ведь тоже... Он искренняя.
    Так что, "свой свояка видит издалека"...
    "Борітеся - поборете"
    "Русофобії не буває забагато"
    "Слава Україні"

  11. Вверх #30471
    Душніла форумна


    Пол
    Мужской
    Сообщений
    6,395
    Репутация
    2645
    Цитата Сообщение от митрик Посмотреть сообщение
    Фарион не историк. Она филолог. Можно Ю.Михальчишина послушать в ютубе. Вроде как сечёт тему. А излагает прям заслушаешься.
    Послухав. Дякую. Цікаво. Але мені потрібні не виступи, не промови!
    Мені потрібні наукові книжки... Документи, свідчення... результати архівних пошуків...
    Тобто, справжні наукові труди с приводу "СС-Галичини"...
    Щоб я був більш-меньш впевнений у своїй позиції в суперечках, в думках...
    "Борітеся - поборете"
    "Русофобії не буває забагато"
    "Слава Україні"

  12. Вверх #30472
    Не покидает форум Аватар для ValVed
    Пол
    Женский
    Сообщений
    11,514
    Репутация
    15528
    https://en.wikipedia.org/wiki/14th_Waffen_Grenadier_Division_of_the_SS_(1st_Galician)



    Germans made two political concessions: It was stipulated that the division shall not be used to fight Western Allies, and would be used exclusively to "fight Bolsheviks". The other concession was in that its oath of allegiance to Hitler was conditional on the fight against Bolshevism and in the fact that Christian (mostly Ukrainian Greek Catholic Church and Ukrainian Orthodox) chaplains were integrated into the units and allowed to function


    Читайте про жuття міста Львіва на початку 19 століття. Tам вже люди за столuками на вулиці каву пили, а на московії у цей час батоґами шмаґали до смерті рабів.

    На Західі України люди ґрамоті вчилися, а в cей час на масковії пани ґвалтyвали 13 дівчаток - про "вялікоґо зvеря" ґрафа талстоґо правду прочітайте.


    Вlлючіт' лоґіку - якщо оgин із старіших ресторанів Европи в Варшаві (I там пате із печінки дикоґо кабанчіка їла), то не думаєте ж ви, що у Львові не було ресторанів v 19 stolitti ))))


    Захід України це центр Европи і туди 17 серпня прийшли рязанскіе морди, які не бачили ніколи нічоґо в жітті;

    - яка там філіжанка кави чи віденьське тістечко;

    - для них українці вороґи, бо вони баґатші, розумніші, вбранні ґарно, не з п'яними мордами, ще й "ґрамату знають", а "некатарuє із ніх "жидачі морди" ;

    - рязянскіе вбивці з насолодою вбивали українців і єvреїв у Львовіl - 300 000 било вивезено до Сибіру за першуй рік;

    - а коли відступали, то zaкuдали ґранати в тюрьмах, щоб ніхто не виzhuив і не розповів про катування.


    Ось з цим савецкім саюзом боролися Ґерої Дівізії Ґалісіа.
    Последний раз редактировалось ValVed; 11.05.2021 в 04:54.
    Радуюсь успехам людей, как своим, но пока еще не реализованным!

  13. Вверх #30473
    Посетитель
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    285
    Репутация
    88
    Цитата Сообщение от ValVed Посмотреть сообщение
    https://en.wikipedia.org/wiki/14th_Waffen_Grenadier_Division_of_the_SS_(1st_Galician)



    Germans made two political concessions: It was stipulated that the division shall not be used to fight Western Allies, and would be used exclusively to "fight Bolsheviks". The other concession was in that its oath of allegiance to Hitler was conditional on the fight against Bolshevism and in the fact that Christian (mostly Ukrainian Greek Catholic Church and Ukrainian Orthodox) chaplains were integrated into the units and allowed to function


    Читайте про жuття міста Львіва на початку 19 століття. Tам вже люди за столuками на вулиці каву пили, а на московії у цей час батоґами шмаґали до смерті рабів.

    На Західі України люди ґрамоті вчилися, а в cей час на масковії пани ґвалтyвали 13 дівчаток - про "вялікоґо зvеря" ґрафа талстоґо правду прочітайте.


    Вйлючіт' лоґіку - якщо оgин із старіших ресторанів Европи в Варшаві ( I там пате із печінки дикоґо кабанчіка їла), то не думаєте ж ви, що у Львові не було ресторанів))))


    Захід України це центр Европи і туди 17 серпня прийшли рязанскіе морди, які не бачили ніколи нічоґо в жітті;

    яка там філіжанка кави чи віденьське тістечко

    - для них українці вороґи, бо вони баґатші, розумніші, вбранні ґарно, не з п'яними мордами, ще й ґрамату знають, а "некатарuє із ніх жидачі морди"

    - рязянскіе вбивці з насолодою вбивали українців і єvреїв у Львовіl

    300 000 било вивезено до Сибіру за першуй рік,

    а коли відступали, то кuдали ґранати в тюрьмах, щоб ніхто не виzhuив і не розповів про катування.


    Ось з цим савецкім саюзом боролися Ґерої Дівізії Ґалісіа.
    Пані Ірино, Ви?
    Про зупу у ноцнику забули та про спідню білизну на командірских жонах у Опері.)))

    А хто Львова не шанує
    Фай дулі фай, дулі фай.
    Най нас в дупу поцілює
    Фай дулі фай, дулі фай.
    Но пасаран!

  14. Вверх #30474
    User banned
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Київ
    Возраст
    64
    Сообщений
    6,463
    Репутация
    4367
    Цитата Сообщение от Ніколи Посмотреть сообщение
    допоможіть мені розібраться...з проблемою "СС Галичина"...
    Мені треба "начитатися" серйозної літератури з приводу цього...
    То ж, якщо можете, порадьте...
    На жаль, я не є ні науковцем, ні істориком, і через це нічого не можу вам порадити.
    Я простий шофер (водій таксі) з середньою освітою (інститут так і не закінчив),
    тому інформацію здобуваю у відкритих джерелах - і на загальних підставах.
    Це питання я глибоко не вивчав, і якоїсь особливої власної думки з цього приводу не маю.

    Наскільки мені відомо, зараз йде прихована, але дуже потужна боротьба на історично-ідеологічному фронті.
    Я вже підзабув деталі, але після обрання Зеленського президентом дуже гостро стояло питання про те,
    хто саме буде очолювати Інститут національної пом'яті (про те, щоб це був НЕ В'ятрович).
    Я тоді зробив для себе висновок, що за це крісло б'ються не менш завзято, ніж за крісло прем'єра.


    "Войны начинаются в умах людей"
    (из преамбулы Устава ЮНЕСКО)

    Последний раз редактировалось Вениамин Зорин; 12.05.2021 в 10:14.

  15. Вверх #30475
    Не покидает форум Аватар для Bivaliu
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    41,929
    Репутация
    33440
    Цитата Сообщение от Вениамин Зорин Посмотреть сообщение
    Можливо я дещо повторююсь,
    але мова йде про дуже важливі речі,
    тому краще я зайвий раз повторюсь,
    ніж про щось невиправдано промовчу.
    Я цілком підтримую Вас і на Вашому ідейному боці.
    Але немає нічого гіршого в темі, ніж її розмивання сторонніми посиланнями. Бо, яким би розумним та далекоглядним не був той Карл Теодор Ясперс, але тема ця не про нього, а перехід на нього - розмиває її суть.
    Последний раз редактировалось Bivaliu; 11.05.2021 в 10:54.
    "Новороссы" - биологические остатки Российской империи...

  16. Вверх #30476
    Душніла форумна


    Пол
    Мужской
    Сообщений
    6,395
    Репутация
    2645
    Цитата Сообщение от Вениамин Зорин Посмотреть сообщение
    На жаль, я не є ні науковцем, ні істориком, і через це нічого не можу вам порадити.
    Я простий шофер (водій таксі) з середньою освітою (інститут так і не закінчив),
    тому інформацію здобуваю у відкритих джерелах - і на загальних підставах.
    Це питання я глибоко не вивчав, і якоїсь особливої власної думки з цього приводу не маю.
    По-перше, дуже радий бачити Вас після довгої для мене перерви! І засмучений тим, що Ви не можете мені допомогти... Поки...
    Але, по-друге, сподіваюсь, якщо Вам щось потрапить на очі про "СС-Галичина", не забудьте зі мною поділитися! Я вам буду вдячний! На все добре!
    "Борітеся - поборете"
    "Русофобії не буває забагато"
    "Слава Україні"

  17. Вверх #30477
    Не покидает форум Аватар для Bivaliu
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    41,929
    Репутация
    33440
    Цитата Сообщение от Ніколи Посмотреть сообщение
    По-перше, дуже радий бачити Вас після довгої для мене перерви! І засмучений тим, що Ви не можете мені допомогти... Поки...
    Але, по-друге, сподіваюсь, якщо Вам щось потрапить на очі про "СС-Галичина", не забудьте зі мною поділитися! Я вам буду вдячний! На все добре!
    Вуйку, я поважаю людей будь-якої нації, що люблять свій нарід, культуру, звичаї, не змінюють прізвищ на "геацинтов", "алмазов", чи навіть на Троцький, або чисто по-одеському - зі Штеймана на "Камєнний". Але всі ми повинні знати, що моя свобода закінчується там, де починається Ваша. Будь-який націоналіст (людина, що поважає своє "коріння") повинен шукати не ворогів, а союзників. Тоді у них буде змога перемогти сильніщого ворога-шовініста/фашиста, який ненавидить їх усіх разом.
    Щодо Вашого наполегливого прохання.., вуйку, це питання досить гарно досліджене і розглянуте у матеріалах Нюнбергського процесу. Зверніться туди, а не користуйтеся чужими поглядами на нього, бо вони можуть бути лише суб'єктивними. Поцікавтесь, скільки по штату полків (батальйонів) у дивізії і чому в означеній було всього лише два ОХОРОННИХ батальйони(?), тоді, коли навіть у полку цих підрозділів значно більше. Як, з кого і для чого формувалась означена дивізія і чому так і не змогла зформуватись??
    Последний раз редактировалось Bivaliu; 16.05.2021 в 17:01.
    "Новороссы" - биологические остатки Российской империи...

  18. Вверх #30478
    Душніла форумна


    Пол
    Мужской
    Сообщений
    6,395
    Репутация
    2645
    Цитата Сообщение от Bivaliu Посмотреть сообщение
    Вуйку, я поважаю людей будь-якої нації, що люблять свій нарід, культуру, звичаї, не змінюють прізвищ на "геацинтов", "алмазов", чи навіть на Троцький, або чисто по-одеському - зі Штеймана на "Камєнний". Але всі ми повинні знати, що моя свобода закінчується там, де починається Ваша. Будь-який націоналіст (людина, що поважає своє "коріння") повинен шукати не ворогів, а союзників. Тоді у них буде змога перемогти сильніщого ворога-шовініста/фашиста, який ненавидить їх усіх разом.
    Щодо Вашого наполегливого прохання.., вуйку, це питання досить гарно досліджене і розглянуте у матеріалах Нюнбергського процесу. Зверніться туди, а не користуйтеся чужими поглядами на нього, бо вони можуть бути лише суб'єктивними. Поцікавтесь, скільки по штату полків (бальйонів) у дивізії і чому в означеній було лише два ОХОРОННИХ батальйони(?), тоді, коли навіть у полку цих підрозділів значно більше. Як, з кого і для чого формувалась означена дивізія і чому так і не змогла зформуватись??
    Коли я хочу зрозуміти, якесь складне явище, я спочатку вдаюся до популярного викладу, яке дає мені, ділетанту, загальне уявлення! Інакше, мені не зрозуміти ...
    Поринуть відразу в юридичну термінологію високого трибуналу мені, людині, суто цивільній? І там потонути в параграфах, розділах, посиланнях на інші Закони та прецеденти...
    Просто я не потягну! "Мов не знаю", - як казав Чапаєв...
    Мені потрібно на людській мові опис мотивів, які рухали молодих людей...
    Зараз начитався творів Бандери! І переді мною виріс могутній чолов'яга! Який не має нічого спільного з тим, що мені все життя малювали...
    Такі книжки теперь хочу про СС-Галичину...
    "Борітеся - поборете"
    "Русофобії не буває забагато"
    "Слава Україні"

  19. Вверх #30479
    User banned
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Київ
    Возраст
    64
    Сообщений
    6,463
    Репутация
    4367
    «З москалями нема спільної мови»

    Степан Бандера, 1952 р.



    І ще:
    ("ихтанеты" придумані не вчора):


    ''...Москва офіціяльно не ангажується у війну, нею спровоковану,
    а тільки веде її посередньо, руками своїх сателітів
    чи так званими “добровільцями”.

    Последний раз редактировалось Вениамин Зорин; 24.05.2021 в 13:35.

  20. Вверх #30480
    User banned
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Київ
    Возраст
    64
    Сообщений
    6,463
    Репутация
    4367



    Порівняйте звичаї:






    Гѣнеалогическія кущі великороссовъ...
    https://mysliwiec.livejournal.com/1906107.html

    18+ (ненормативна лексика)
    http://www.vforum.org/forum/t267-2.html#post17601
    Изображения
    Последний раз редактировалось Вениамин Зорин; 24.05.2021 в 14:24.


Ответить в теме
Страница 1524 из 1530 ПерваяПервая ... 524 1024 1424 1474 1514 1522 1523 1524 1525 1526 ... ПоследняяПоследняя

Метки этой темы

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения