Тема: Танцi с зiрками на 1+1.

Ответить в теме
Страница 192 из 198 ПерваяПервая ... 92 142 182 190 191 192 193 194 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 3,821 по 3,840 из 3941
  1. Вверх #3821
    Не покидает форум Аватар для Стралковская
    Пол
    Женский
    Адрес
    Житомир
    Сообщений
    10,847
    Репутация
    4674
    Цитата Сообщение от Ніжність Посмотреть сообщение
    Ілона Гвоздьова буде танцювати разом з Меловіном і Русіною в наступному ефірі. Цікаво, яку постановку їм придумають, щоб Ліза не дуже провально виглядала на її фоні)))
    Ліза виглядала не дуже провально, а у Меловіна танцю було замало. Його фани казали, що Гвоздьова «соізволіла» явитися на репетицію танцю аж у п'ятницю, танець готували один день, тому й не дивно, що постановка слабенька.
    Особисто мені сподобалося тріо Харлан/Дікусар/Ризатдінова. Про голого Логая з товстим черевом взагалі мовчу, то було огидно.


  2. Вверх #3822
    Частый гость Аватар для Lady_Winter
    Пол
    Женский
    Адрес
    Kyiv
    Сообщений
    807
    Репутация
    466
    Цитата Сообщение от evl Посмотреть сообщение
    А мене обурила витівка з Дікусаром.Ведучі балкону забули, що тут не КВН і не Ліга сміху.Торт у обличчя це було недоречно як мінімум
    Згодна, це було недоречно! Забагато цих гумористів останнім часом.

  3. Вверх #3823
    Частый гость Аватар для Lady_Winter
    Пол
    Женский
    Адрес
    Kyiv
    Сообщений
    807
    Репутация
    466
    Цитата Сообщение от Ніжність Посмотреть сообщение
    Для мене танці Логая і Власової були дуже вульгарними. От прямо дуже логічно, що обидва танцювали за життя. А Кухар така непослідовна) Суровцев з голим торсом -це фривольно і фу-фу, і дуже низький бал. А Логай з таким самим голим, але менш накачаним торсом, і ще більш фривольним танцем, то 10, чи 9 балів. Да, Артур технічніший за стриптизера, але суть танця то така сама)))
    Жюрі необ'єктивне, Суровцева мочили як тільки могли,згодна. Кому все, а кому нічого.

  4. Вверх #3824
    Постоялец форума Аватар для Edellweiss
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,506
    Репутация
    1054
    Цитата Сообщение от Lady_Winter Посмотреть сообщение
    Жюрі необ'єктивне, Суровцева мочили як тільки могли,згодна. Кому все, а кому нічого.
    мабуть, він надто збуджував Катерину )

  5. Вверх #3825
    Постоялец форума Аватар для Edellweiss
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,506
    Репутация
    1054
    У 8 випуску "Танців з зіркамі-2021" MELOVIN і Ліза Русіна станцювали пасодобль разом з Ілоною Гвоздьової - переможницею 5 сезону шоу, яка раніше не раз критикувала пару.

    Незважаючи на яскраву постановку, співак та його партнерка опинилися у самому низу таблиці за оцінками журі, а Гвоздьовій у мережі дорікнули за відсутність результату і "емоційне насильство". Танцівниця, мовляв, поставила танець під себе, пропіарилась і зовсім не займалася з парою.

    "Я в шоці, який яскравий приклад емоційного насильства на ТБ. Спочатку публічно назвати Лізу слабкою ланкою, знецінити талант і досвід. Потім не вибачитися перед нею (ні Ілона, ні продюсери). Потім змусити танцювати типу з більш професійної тіткою, яка виправляє ситуацію, яку сама ж і наворотила", - писали глядачі шоу.

    Гвоздьова вирішила "назавжди покінчити з історією пари" і відповіла на критику в Instagram.

    "Приниження, обмеження, моральна і психологічна травма, булінг, насильство емоційне. Бідна Ліза, жертва обставин, народ, ви серйозно?! - написала танцівниця. - Її вчорашній щоденник - це маячня повна. Вона знала, куди йде, і як профі мала чітко розуміти, як потрібно х***чити цілодобово, щоб показати результат своєї пари. Яким досвідом виконавця і постановника потрібно володіти, мати педагогічний досвід і яким внутрішнім стрижнем потрібно володіти, як боротися за свою пару, як реагувати на критику і конструктивну критику, бути стресостійкою і вміти працювати в команді. Найлегше корчити з себе жертву. Раз потрапила в це шоу - не скаржся, йди і працюй! Щотижня показуй результат своєї пари!"



    Сама Ліза Русіна у відеощоденнику зізналася, що погодилася працювати з Ілоною Гвоздьовою тільки заради MELOVIN'а і натякнула на лицемірство танцівниці. "Вона може посміхатися в обличчя і говорити, що все добре, а потім приходить додому, включає свої сторіз і починає мене обливати", - сказала учасниця "Танців з зірками".

  6. Вверх #3826
    Постоялец форума
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,374
    Репутация
    510
    Цитата Сообщение от Стралковская Посмотреть сообщение
    Ліза виглядала не дуже провально, а у Меловіна танцю було замало. Його фани казали, що Гвоздьова «соізволіла» явитися на репетицію танцю аж у п'ятницю, танець готували один день, тому й не дивно, що постановка слабенька.
    Особисто мені сподобалося тріо Харлан/Дікусар/Ризатдінова. Про голого Логая з товстим черевом взагалі мовчу, то було огидно.
    Фани ще й не те скажуть, аби виправдати свого кумира.На те вони і фани.Фанатизм засліплює

  7. Вверх #3827
    Не покидает форум Аватар для Людам
    Пол
    Женский
    Адрес
    Киев
    Сообщений
    5,634
    Репутация
    10633
    Цитата Сообщение от Стралковская Посмотреть сообщение
    Ліза виглядала не дуже провально, а у Меловіна танцю було замало. Його фани казали, що Гвоздьова «соізволіла» явитися на репетицію танцю аж у п'ятницю, танець готували один день, тому й не дивно, що постановка слабенька.
    Особисто мені сподобалося тріо Харлан/Дікусар/Ризатдінова. Про голого Логая з товстим черевом взагалі мовчу, то було огидно.
    То вважай,що поталанило Лізі і Меловіну,що Гвоздьова лише в п"ятницу була з ними на репитиціях).Не уявляю як її можна витримати більше.Від її голосу,не беручи до уваги агресивний тон ,зуби зводить.

  8. Вверх #3828
    Постоялец форума Аватар для Ніжність
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,777
    Репутация
    1045
    Цитата Сообщение от Стралковская Посмотреть сообщение
    Ліза виглядала не дуже провально, а у Меловіна танцю було замало. Його фани казали, що Гвоздьова «соізволіла» явитися на репетицію танцю аж у п'ятницю, танець готували один день, тому й не дивно, що постановка слабенька.
    Особисто мені сподобалося тріо Харлан/Дікусар/Ризатдінова. Про голого Логая з товстим черевом взагалі мовчу, то було огидно.
    Ілона написала, що коли вона могла прийти на репетицію, то Меловін з Лізою відпочивали. Потім вони відмовились від її постановки і цей танець, який був в ефірі, їм ставив за 1 день інший хореограф. Ні Меловін, який був, на думку Ілони випивший, ні партнерка і не намагались його добре вивчити.
    Так що скандал продовжується)))

  9. Вверх #3829
    Рофлік невмирущій

    Аватар для <VIKUSIK>
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    95,964
    Репутация
    51716
    Цитата Сообщение от Людам Посмотреть сообщение
    То вважай,що поталанило Лізі і Меловіну,що Гвоздьова лише в п"ятницу була з ними на репитиціях).Не уявляю як її можна витримати більше.Від її голосу,не беручи до уваги агресивний тон ,зуби зводить.
    Вот базарная бабка мне Илона, причем еще со времен танцев с Ткачом.
    Оставайся человеком, какие бы животные тебя не окружали. тел. 094-94-694-97

  10. Вверх #3830
    Не покидает форум Аватар для Стралковская
    Пол
    Женский
    Адрес
    Житомир
    Сообщений
    10,847
    Репутация
    4674
    Цитата Сообщение от evl Посмотреть сообщение
    Фани ще й не те скажуть, аби виправдати свого кумира.На те вони і фани.Фанатизм засліплює
    Та ні, фани Меловіна багато чого знають, ходять за ним слідом, чекають після кожного ефіру о другій ночі, Меловін поки всіх не перецілує, додому не їде)) Ще є якийсь канал Патреон, там Меловін викладає багато цікавого матеріалу.

  11. Вверх #3831
    Не покидает форум Аватар для Стралковская
    Пол
    Женский
    Адрес
    Житомир
    Сообщений
    10,847
    Репутация
    4674
    Цитата Сообщение от Ніжність Посмотреть сообщение
    Ілона написала, що коли вона могла прийти на репетицію, то Меловін з Лізою відпочивали. Потім вони відмовились від її постановки і цей танець, який був в ефірі, їм ставив за 1 день інший хореограф. Ні Меловін, який був, на думку Ілони випивший, ні партнерка і не намагались його добре вивчити.
    Так що скандал продовжується)))
    Ілона вже видалила цей пост) Я це прочитала в сторіс у Меловіна)) До речі, ніколи не бачила Мела на підпитку)))

  12. Вверх #3832
    Постоялец форума Аватар для Ніжність
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,777
    Репутация
    1045
    Цитата Сообщение от Стралковская Посмотреть сообщение
    Ілона вже видалила цей пост) Я це прочитала в сторіс у Меловіна)) До речі, ніколи не бачила Мела на підпитку)))
    Видалила, напевно, щоб меловінатори їй не гадили в коментарях і не проклинали) Тоді, коли Мел брав участь в відборі на Євробаченні, то його фани збирались вбити Джамалу за те, що вона критикувала його в жюрі.

  13. Вверх #3833
    Не покидает форум Аватар для Стралковская
    Пол
    Женский
    Адрес
    Житомир
    Сообщений
    10,847
    Репутация
    4674
    Цитата Сообщение от Ніжність Посмотреть сообщение
    Видалила, напевно, щоб меловінатори їй не гадили в коментарях і не проклинали) Тоді, коли Мел брав участь в відборі на Євробаченні, то його фани збирались вбити Джамалу за те, що вона критикувала його в жюрі.
    Тоді було за що))) Нашу країну через неї на Євробаченні представляв Оторвальд, зайняв майже останнє місце. А у Мела пісня була досить непогана.

  14. Вверх #3834
    Постоялец форума
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,374
    Репутация
    510
    Цитата Сообщение от Стралковская Посмотреть сообщение
    Та ні, фани Меловіна багато чого знають, ходять за ним слідом, чекають після кожного ефіру о другій ночі, Меловін поки всіх не перецілує, додому не їде)) Ще є якийсь канал Патреон, там Меловін викладає багато цікавого матеріалу.
    У такому випадку я не розумію, навіщо це роздувати.Основна маса глядачів далека від цього всього, нам цікавий результат, який пари демонструють на паркеті.А оці всі розбірки потрібні хіба меловінаторам, які на все ладні, аби свого кумира захистити.Коли це виноситься у публічну площину, подібне честі не робить нікому.

  15. Вверх #3835
    Не покидает форум Аватар для Стралковская
    Пол
    Женский
    Адрес
    Житомир
    Сообщений
    10,847
    Репутация
    4674
    Цитата Сообщение от evl Посмотреть сообщение
    У такому випадку я не розумію, навіщо це роздувати.Основна маса глядачів далека від цього всього, нам цікавий результат, який пари демонструють на паркеті.А оці всі розбірки потрібні хіба меловінаторам, які на все ладні, аби свого кумира захистити.Коли це виноситься у публічну площину, подібне честі не робить нікому.
    Я не розумію, чому Ілона так ставиться до Русіної, це ж Гвоздьова перша розпочала ці розбірки в Інстаграмі....сама викладачем працює, відома танцівниця та хореограф, мати двох дітей, а веде себе як нерозумна базарна баба

  16. Вверх #3836
    Постоялец форума Аватар для Ніжність
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,777
    Репутация
    1045
    Цитата Сообщение от Стралковская Посмотреть сообщение
    Я не розумію, чому Ілона так ставиться до Русіної, це ж Гвоздьова перша розпочала ці розбірки в Інстаграмі....сама викладачем працює, відома танцівниця та хореограф, мати двох дітей, а веде себе як нерозумна базарна баба
    Я думаю, що Ілона озвучила те, про що всі говорили за кулісами. Незрозуміло, як на таке шоу взяли непрофесіонала. Просто медійна особа(чи як там її представляють), чи дівчина з реклами повинна бути готова до того, що її будуть критикувати за танці, які вона слабенько виконує. Не Ілона, так хтось інший би сказав. В інших парах партнерки своїми гарними, відточеними рухами прикривають недоліки зірок, посилюють пару, а тут все тягне на собі Меловін і його фанати.
    Ілона за свій язик вже відгребла по повній. Буде думати на другий раз, чи висловлювати свою авторитетну думку І цими своїми випадами вона лише робить рекламу Русіній і допомагає Мелу до цих пір бути в шоу, бо фанати ще більше голосують, щоб підтримати ображену Лізочку)

  17. Вверх #3837
    Не покидает форум Аватар для Стралковская
    Пол
    Женский
    Адрес
    Житомир
    Сообщений
    10,847
    Репутация
    4674
    Цитата Сообщение от Ніжність Посмотреть сообщение
    Я думаю, що Ілона озвучила те, про що всі говорили за кулісами. Незрозуміло, як на таке шоу взяли непрофесіонала. Просто медійна особа(чи як там її представляють), чи дівчина з реклами повинна бути готова до того, що її будуть критикувати за танці, які вона слабенько виконує. Не Ілона, так хтось інший би сказав. В інших парах партнерки своїми гарними, відточеними рухами прикривають недоліки зірок, посилюють пару, а тут все тягне на собі Меловін і його фанати.
    Ілона за свій язик вже відгребла по повній. Буде думати на другий раз, чи висловлювати свою авторитетну думку І цими своїми випадами вона лише робить рекламу Русіній і допомагає Мелу до цих пір бути в шоу, бо фанати ще більше голосують, щоб підтримати ображену Лізочку)
    Так, чим більше критики від Ілони, тим більше підтримки від фанів. Я не знаю, як ця мадам потрапила у шоу, але вона дуже додобре товаришує з Лаудом та Антоном Нестерко (партнер Джамали), її хтось просунув у шоу, можливо через неї Ілона цього року не танцює. Але я не знаю, кого можна було поставити у пару з Меловіном, окрім Лізки, можливо Яну Цибульську

  18. Вверх #3838
    Постоялец форума Аватар для Edellweiss
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,506
    Репутация
    1054
    "За*бало это двуличие!": MELOVIN накинулся на Илону Гвоздеву после ее обвинений на Танцях з зірками


    Хореограф назвала партнершу MELOVIN недостаточно профессиональной, после чего трио примирилось и станцевало на проекте. После эфира Гвоздева снова наехала на Мела и Лизу Русину

    Танец MELOVIN, Лизы Русиной и Илоны Гвоздевой должен был положить конец их вражде, но все стало только хуже.
    После восьмого выпуска танцевального шоу Илона Гвоздева в своем Instagram вновь резко высказалась о MELOVIN и Лизе. Хореограф и приглашенная судья "Танців з зіками" написала, что во время подготовки и номеру пара то и дело отвлекалась, снимала видео в TikTok и занималась другими делами. В результате они плохо отрепетировали танец.


    Последний раз окунулась в это говно. В пн и вт отдыхала моя невероятная звездная пара, снимали тик-ток и кривляния. В среду он был слегка выпивший, пил прямо в зале и ему было плохо, поэтому он ушел с тренировки, а та все никак не могла настроиться на работу, ни рукой, ни ногой, ни поставить, ни станцевать, просто ноль, – написала Илона в сторис, которую потом удалила.

    MELOVIN опубликовал скриншот сторис Гвоздевой у себя на странице и ответил, что его достало двуличие хореографа и что он жалеет, что обнимался с ней и "пытался сгладить углы".

  19. Вверх #3839
    Не покидает форум
    Пол
    Женский
    Сообщений
    5,945
    Репутация
    8379
    Какое время - такие и герои.
    На этом фоне Дикусар и Харлан просто старый Голливуд

    Они их ещё утопят,как титаник во имя этого трэшака.
    Мне ещё Карелина очень нравится
    Просто открытие для меня. Ноги лучшие на паркете.

  20. Вверх #3840
    Не покидает форум Аватар для Стралковская
    Пол
    Женский
    Адрес
    Житомир
    Сообщений
    10,847
    Репутация
    4674
    Цитата Сообщение от file Посмотреть сообщение
    Какое время - такие и герои.
    На этом фоне Дикусар и Харлан просто старый Голливуд

    Они их ещё утопят,как титаник во имя этого трэшака.
    Мне ещё Карелина очень нравится
    Просто открытие для меня. Ноги лучшие на паркете.
    Но партнер Карелиной способен только носить на руках свою партнершу, я понимаю, что у него поддержки шикарные, но хотелось бы и танец увидеть, но пока Анна за двоих отрабатывает.

    Дикусар и Харлан- пара очень достойная и для финала, и для победы, но будут ли они там...


Ответить в теме
Страница 192 из 198 ПерваяПервая ... 92 142 182 190 191 192 193 194 ... ПоследняяПоследняя

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения