Тема: Танцi с зiрками на 1+1.

Ответить в теме
Страница 197 из 198 ПерваяПервая ... 97 147 187 195 196 197 198 ПоследняяПоследняя
Показано с 3,921 по 3,940 из 3941
  1. Вверх #3921
    Постоялец форума Аватар для Ніжність
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,777
    Репутация
    1045
    Коли дивилася перший танець Харлан, то думала, ну що за паршива постановка, ці червоні тіні, зуби, які портять вигляд... Але, передивившись танці конкурентів, зрозуміла, що Олін танець - дуже класний в порівнянні з іншими. В Войтенка ще так сяк, а Логай... Ча-чи не було зовсім, стегна не працюють, в ритм не попадав. До цього всього жахлива постановка в жахливих перуках. І для цього треба було кликати Мішину?) Могли б опозоритися самі. Навіть підтримки не вийшли. І після цього Кухар ставить 9. Там навіть 8 було забагато.
    Другі танці були кращі. Але якось так дивно, що Логаю попадається єдиний стиль, який в нього нормально виходить і де можна тулити підтримки без кінця:джайв. Бо ча-ча-ча, самба, румба- це танці, де треба танцювати стегнами(а вони в нього дерев'яні) і кучу підтримок зі стрибками туди не вставиш. І після того він ще котить бочку на Костю, який вибрав йому найкраще з того, що пропонували.А сам Артурчик поступив підленько, знаючи, що румба не готова в Олі, вибрав саме її. Не самбу з ча-ча-ча, яку вона непогано танцювала. Ще й після того, як вона йому тейпи клеїла на плечі і коліна. Неприємний тип. А Костя так гарно танцював непросту самбу і так дякував потім Олі, що я практично впевнена, що Харлан йому шепнула, до чого готуватись.
    Танго було класне. Єдиний гарно поставлений номер за вчора. Але знову виділили Артура. При тому, що було невпевнено, неідеально. Але Аню почастіше на передній план, поближче до жюрі, ефектно перекинув її біля стола і все- судді дають 3 бали. Видно, Чмерковський був з цим не згодний, але симпатія Кухар до Логая і ненависть Ями до Дікусара перемогли


  2. Вверх #3922
    Не покидает форум
    Пол
    Женский
    Сообщений
    5,945
    Репутация
    8379
    Пока все по плану)))
    Битва сексимволов)))
    Настолько смешно и абсурдно, что Олю , конечно, нельзя убирать с паркета.
    Инвесторы Страшко явно негодуют.
    В общем какие-то подковерные , пока неразрешимые, игры.
    Не имеющие отношения к танцу.

  3. Вверх #3923
    Не покидает форум Аватар для Стралковская
    Пол
    Женский
    Адрес
    Житомир
    Сообщений
    10,847
    Репутация
    4674
    Посмотрела ча-чу Логая, ну не умеет он ее танцевать и точка, не даётся ему латина..Надеюсь, победит Ольга Харлан, потому что это не цирковое шоу с акробатикой, а танцевальное

  4. Вверх #3924
    Не покидает форум Аватар для Людам
    Пол
    Женский
    Адрес
    Киев
    Сообщений
    5,634
    Репутация
    10633
    Цитата Сообщение от Стралковская Посмотреть сообщение
    Посмотрела ча-чу Логая, ну не умеет он ее танцевать и точка, не даётся ему латина..Надеюсь, победит Ольга Харлан, потому что это не цирковое шоу с акробатикой, а танцевальное
    И я за Ольгу.Чмерковский к ней расположен.Войтенко в фильме вроде ничего так был,в танцах его актерская соло игра мне ни уму, ни сердцу.

  5. Вверх #3925
    Постоялец форума Аватар для Агнес
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Возраст
    43
    Сообщений
    1,325
    Репутация
    629
    Посмотрела agasi show про танцы со звездами 2021,на очень многие вещи открывает глаза ,и на заранее прописаные комментарии от судей, и на все шоу в целом,как влияет продюсер ,и для чего все эти продуманные сценарии о жизни героев))

  6. Вверх #3926
    Не покидает форум
    Пол
    Женский
    Сообщений
    5,945
    Репутация
    8379
    Славик Вакурчук вернулся в Голос. И вообще вернулся на свою стезю.
    (Может, дай Бог, вернуться и другие к своим истокам, так сказать.)

    Дикусару надо размножаться))) Гены!
    Последний раз редактировалось file; 28.11.2021 в 21:38.

  7. Вверх #3927
    Частый гость Аватар для Tayaya
    Пол
    Женский
    Сообщений
    727
    Репутация
    585
    3-место Войтенко и Маланчук
    2-место Харлан и Дикусар
    1-место Логай и Карелина

  8. Вверх #3928
    Не покидает форум
    Пол
    Женский
    Сообщений
    5,945
    Репутация
    8379
    Ничего нового.
    Инвесторы 1 +1 победили.
    В Страшко вложили. Плюс реклама. И тд.
    Карелина получила приз.


    Дикусар это Ди Каприо.

  9. Вверх #3929
    Не покидает форум Аватар для Стралковская
    Пол
    Женский
    Адрес
    Житомир
    Сообщений
    10,847
    Репутация
    4674
    Разочарование года...победил акробат, а не танцор. Анна, конечно, отработала от и до все 13 эфиров, а Логай всё это время ее либо крутил, либо носил, танцевать так и не начал

  10. Вверх #3930
    Не покидает форум Аватар для Стралковская
    Пол
    Женский
    Адрес
    Житомир
    Сообщений
    10,847
    Репутация
    4674
    Фаны Мэловина дождались его ночью под павильоном №12 на ВДНХ и вручили такие же металлические кубки с Танцев, ему и Русиной))) Мэл офигел, сказал, что это «пи***ц»))) всех пообнимал, из павильона вышел со стаканом вина. Вот таких фанов нужно иметь, те в свою очередь ещё тусили полночи и пили, правда уже без Мэловина)

  11. Вверх #3931
    Постоялец форума Аватар для Ніжність
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,777
    Репутация
    1045
    Цитата Сообщение от Стралковская Посмотреть сообщение
    Фаны Мэловина дождались его ночью под павильоном №12 на ВДНХ и вручили такие же металлические кубки с Танцев, ему и Русиной))) Мэл офигел, сказал, что это «пи***ц»))) всех пообнимал, из павильона вышел со стаканом вина. Вот таких фанов нужно иметь, те в свою очередь ещё тусили полночи и пили, правда уже без Мэловина)
    Я не розумію такого фанатизму. Це вже щось хворобливе. Одна справа любити пісні, ходити на концерти, голосувати в шоу, а інша витрачати своє життя, щоб постійно десь чекати кумира ночами, переслідувати...
    Щось фани у Мела не послухали його і не проголосували за Костю)))

  12. Вверх #3932
    Не покидает форум Аватар для Стралковская
    Пол
    Женский
    Адрес
    Житомир
    Сообщений
    10,847
    Репутация
    4674
    Цитата Сообщение от Ніжність Посмотреть сообщение
    Я не розумію такого фанатизму. Це вже щось хворобливе. Одна справа любити пісні, ходити на концерти, голосувати в шоу, а інша витрачати своє життя, щоб постійно десь чекати кумира ночами, переслідувати...
    Щось фани у Мела не послухали його і не проголосували за Костю)))
    Мабуть не було прямої вказівки голосувати за Войтенка, та й усі гроші пішли на ті кубки для Мела, навіть коту Цитрусу подарунок передали, бо ж нова пісня носить назву «Кіт&драма»))
    А фани Меловіна- звичайні жінки та дівчата різного віку, в основному 25+, є літні жінки, просто ці люди мають такі ж самі погляди на життя, як і Мел, мають соціофобію та панічні атаки, люблять випити вина)) а постійно ходять за ним ті, хто має багато вільного часу. Я бачу у цьому фанклубі групу людей, які мають багато чого спільного, вони не живуть тільки музикою та своїм кумиром. Я з деякими жінками спілкувалася, запрошували до свого товариства досить цікаві люди)
    Звичайно, там є і справжні фанати. Так як у релігії: є віра у Бога і є фанатизм. Імхо.

  13. Вверх #3933
    Не покидает форум
    Пол
    Женский
    Сообщений
    5,945
    Репутация
    8379
    Я розчарований. Я вважаю це нечесним. І не тому, що я ображений, не тому, що не маю кубка, він мені не потрібен,
    – зізнався Дмитро Дікусар
    https://showbiz.24tv.ua/ya-rozcharovaniy-dmitro-dikusar-pro-porazku-novini-shou-biznesu_n1809170

  14. Вверх #3934
    Постоялец форума Аватар для Edellweiss
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,505
    Репутация
    1054
    Колишня star-продюсерка "Танців із зірками" розповіла, як Кухар зайняла крісло судді на проєкті



    Мая Двалішвілі:
    "Усе, що стосувалося знаменитостей, робив star-продюсер зі star-відділом. Якщо брати сценарно, долучався Володимир Завадюк, бо все-таки він креативний продюсер. Але я могла переконати, що це краще. Наприклад, Катю Кухар привів мій відділ. Тому що [хореографа] Влада Яму вони одразу бачили, Monatik – теж одразу, бо всі хотіли Діму Монатіка. Він пасував в усіх аспектах – він і співає, і танцює, Яма теж через це пройшов. Катя Кухар? Нам потрібна була темна конячка, трішки стервозна панночка. І ми з моєю помічницею Людою знайшли Катю Кухар", – розповіла Двалішвілі.
    За її словами, Завадюк спочатку не дуже хотів зустрічатися з нею.
    "Привели її на зустріч. До того ж креативному продюсеру шалено не хотілося цієї зустрічі, але ми її привели. І ось коли вона зайшла, така вся вікторіанська жінка, одразу стало зрозуміло, що це вона. Ось складно пояснити – це лише на рівні відчуттів. Ти працюєш на проєкті та розумієш – ця людина "зайде", – резюмувала продюсерка.

  15. Вверх #3935
    Постоялец форума Аватар для Edellweiss
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,505
    Репутация
    1054
    Переможець "Танців з зірками" Кузьменко розповів, як пишуть щоденники учасників


    За словами Кузьменка, який у 2017 році танцював у парі з українською співачкою Наталією Могилевською, артистка попередила його перед записом щоденника про те, щоб він говорив короткими фразами, які не можна нарізати.
    "Могилевська вже брала участь у сезоні з [на той час хореографом, а зараз суддею шоу Владом] Ямою. Вона каже: "Зараз робитимуть щоденники, говори короткими фразами, не розтягуй і не відповідай на їхні навідні запитання". Не пам'ятаю, хто тоді брав у мене інтерв'ю, каже: "Нам треба, щоб ти сказав, що [український ведучий, учасник того самого сезону шоу Дмитро] Комаров – колода". Я кажу: "Не буду цього казати". – "Що ти не казатимеш?" – "Я не казатиму, що Комаров – колода". Вони такі: "Дякую, Ігорю, давай". І вони вирізають, де я кажу, що Комаров – колода", – розповів танцюрист.
    Експродюсерка проєкту Наталія Фурманова, коментуючи його заяву, наголосила, що так роблять, бо щоденники учасників мають бути цікавими.
    "На жаль, коли все добре, це нікому нецікаво, – зауважила вона. – Це закони шоу".

  16. Вверх #3936
    Не покидает форум
    Пол
    Женский
    Сообщений
    5,945
    Репутация
    8379
    Я почему-то сомневаюсь, что Дикусар сядет в кресло судьи вместо Макса.
    То, что Яма там навечно, то это понятно, он у нас уже навсегда главный эксперт. Он переходит в категорию старейшин. Ушли в мир иной яркие судьи прошлого поколения.
    Да и возраст к 40 уже. Из эфира видно, что он сдал физически. Так что шоубиз как тренер и хореограф.


    А вот Дима моложе, он ещё в прекрасной форме, да и характер у него явно непростой. Женился всегда на ярких женщинах. Сильных.
    Не хочу , чтобы он сел в это кресло. Рано.
    Хочется, чтобы он ставил постановки. Развивался дальше. Стал известным хореографом. Женился удачно. И были прекрасные дети.
    Очень желаю этого Дмитрию. Хотя вообще его лично не знаю
    Может на досуге вступить в его фан-клуб)))
    Может время пришло и мне шампанское попить где-то под павильоном.

    Спасибо, девочки, вам за компанию. Очень приятно было с вами провести время.

  17. Вверх #3937
    Постоялец форума Аватар для Edellweiss
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,505
    Репутация
    1054
    Два роки тому Тарас Цимбалюк був учасником "Танців з зірками". Він один з небагатьох, хто не погодився "грати" за правилами продюсерів. Актор пригадав, як на проєкті вигадували конфлікти, зокрема з Alyona Alyona.

    Глядачів української версії "Танців з зірками" приковують до екранів не лише ефектними постановками, а й інтрижками з-за лаштунків, які часто вигадують самі продюсери. Тарас Цимбалюк відмовився танцювати під їхню дудку, однак його намагалися затягти в тенета пліток і конфліктів. Він зізнається, що продюсери "Танців" просили його дорікнути Alyona Alyona через зайву вагу.

    У мене волосся дибки ставало, коли мені: "Скажіть, що в Alyona Alyona зайва вага. Тарасе, нам треба це сказати". Я не можу писати ці щоденники, бо для мене це якийсь трешняк. Якийсь "Дом-2",
    – пригадує Тарас Цимбалюк.

    Натомість їхній конфлікт з партнеркою Яною Заєць не був вигаданим. Вони справді не зійшлися характерами.

    "З Яною ми не знайшли спільну мову. Її амбіції значно більші, ніж мої можливості в танцях. Мабуть, у цьому, звичайно, є моя вина", – визнає актор.

  18. Вверх #3938
    Постоялец форума Аватар для Edellweiss
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,505
    Репутация
    1054
    Цьогоріч Ілона Гвоздьова, як і мріяла, спробувала себе в ролі хореографині-постановниці на "Танцях зірками". Щоправда, не в Україні, а в Грузії. Заради проєкту вона полетіла в Тбілісі й більш як місяць не бачила своїх дітей.

    "Зараз перебуваю у фазі свого танцювального росту та розвитку. Круто, що є можливість постійного обміну досвідом і мотивація бути краще, швидше, сильніше та цікавіше", – писала Ілона Гвоздьова.

    Після грандіозного фіналу вона порівняла українську версію "Танців з зірками" з грузинською. Так, хореографиня поіронізувала над подарунками, які дістаються переможцям в обох країнах. У Грузії спонсори вручають всім учасникам гроші, сертифікати, путівки в Європу, а в Україні – кубок і шоколадки, та й ті лише переможцям.

    Прикро за наших танцівників в Україні. За 1 місце – квартира, за 2 місце – машина, за 3 місце – гроші. У той час як у нас за перемогу нам вручили кубок і річний запас шоколадок,
    – посміялась Ілона Гвоздьова.



    До слова, цьогорічних переможців "Танців з зірками" Артура Логая та Анну Кареліну теж нагородили кубком і річним запасом шоколаду. Ользі Харлан і Дмитру Дікусару, Кості Войтенко та Роксоляні Маланчук дістались лише оплески.
    Цікаво, що продюсери "Танців з зірками" в Грузії не скупляться і на запрошених гостей. Уже вдвічі до них прилітала українська співачка Тіна Кароль

  19. Вверх #3939
    Рофлік невмирущій

    Аватар для <VIKUSIK>
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    95,884
    Репутация
    51690
    Илона - типичная обиженка, ей все плохо, где нет её.
    Она в Грузии короной заболела, сейчас на изоляции.
    Оставайся человеком, какие бы животные тебя не окружали. тел. 094-94-694-97

  20. Вверх #3940
    Не покидает форум
    Пол
    Женский
    Сообщений
    5,945
    Репутация
    8379
    Она обиженка, базарная и тд.
    Говорит то, что знает и как умеет.
    Я считаю, креатива пора менять.


Ответить в теме
Страница 197 из 198 ПерваяПервая ... 97 147 187 195 196 197 198 ПоследняяПоследняя

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения