Шановні друзі!
В умовах російської агресії проти незалежної України нам потрібна ваша допомога, щоб продовжувати чинити опір та підтримувати роботу форуму.
Фінансову підтримку можна перераховувати на ETH: 0x66aF142983485BF6a88e1700d43D084c1E8Cb90C / Monobank card 5375 4141 2138 8473
Ми будемо дуже вдячні вам за допомогу та розуміння 💙💛
Dear friends!
In condtions of Russian aggression against independent Ukraine, we need your help in order to continue to resist and keep the forum up and running.
You can help financially through next channel: ETH 0x66aF142983485BF6a88e1700d43D084c1E8Cb90C
Thanks in advance for your help and understanding 💙💛

Тема: Евровидение

Ответить в теме
Страница 589 из 589 ПерваяПервая ... 89 489 539 579 587 588 589
Показано с 11,761 по 11,763 из 11763
  1. Вверх #11761
    Не покидает форум Аватар для Ванилла
    Цитата Сообщение от SanaMebel Посмотреть сообщение
    Калуш-молодці. Дуже прикро,,що їм не дозволили використувати кліп з кадрами війни.....
    Але,гадаю,що наступного року ми вже встигнемо перемогти рашистів і зможемо провести конкурс в Україні. Назло всім ворогам )))) життя продовжуеться....

Ванілла,ви мені таке дивне смс написали .....в репку....Нічого не зрозуміла.... вы нічого не сплутали??? Війна почалася зовсім не в 2019.....,а в 2014.....
    Ми вже поховали дуже багато українців.... Деяких наразі поховати неможливо((((
    Зараз турбуватися про те,де буде проходити пісенний конкурс,та хто на ньому буде піаритись -дуже дивно....та й недоречно... ругати владу теж зараз недоречно....та й не по темі
    Шо, серьезно? На всякий случай, у меня есть родня на Донбассе, так что я в курсе.
    А если у вас есть ко мне вопросы - так для того есть личка. Фигли вы тему зас@раете личными сообщениями?
    Словами: "Я же говорил" - этого не передать!

2. Вверх #11762
    Не покидает форум Аватар для ValVed
    Цитата Сообщение от Tellani Посмотреть сообщение
    А давайте повангуємо: що буде далі? Ми всі розуміємо, що на даний момент Україна не може проводити будь-які масові заходи, а тим більше такі великі. До наступного травня війна, впевнена, вже закінчиться, тобто з точки зору безпеки вже можна буде приймати в нас гостей, принаймні у західних областях. А ось все інше під великим питанням. Як вважаєте, що наша влада буде робити з цією перемогою? Буде готуватися до проведення? Чи віддасть це право Британії? Вистачить духу у "кварталівців" відмовитися від можливості такого гучного піару чи ні?
    HI!

Hу чоґо можна ж і в Украіні,

ну подумаеш, там убuлu, розбомбили ґоловне, щоб шоуменам було де похизyватись жізн' Ze.... сцена і песні .

Oс' "Калуш" зробuв подаруноk Україні, а вони обов'язово примажуться і ще бабосікі "отмоють".

А Відео дуже сумне - неймовірно сумне (((
    Последний раз редактировалось ValVed; Вчера в 04:40.
    Радуюсь успехам людей, как своим, но пока еще не реализованным!

3. Вверх #11763
    Не покидает форум Аватар для ValVed
    Цитата Сообщение от Tellani Посмотреть сообщение
    Дуже шкода, що Ви мене не зрозуміли. Хоча я, здається, дуже детально все пояснила.
    "He na чаci" (Zeвлада)

Радуюсь успехам людей, как своим, но пока еще не реализованным!

Ответить в теме
Страница 589 из 589 ПерваяПервая ... 89 489 539 579 587 588 589

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права