Тема: Саакашвили. Новое лицо в украинской политике.

Ответить в теме
Страница 2936 из 2972 ПерваяПервая ... 1936 2436 2836 2886 2926 2934 2935 2936 2937 2938 2946 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 58,701 по 58,720 из 59425
  1. Вверх #1
    Не покидает форум Аватар для Shaun
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Стародавнє місто Хаджибей, Велике князівство Литовське
    Сообщений
    14,583
    Репутация
    10533

    По умолчанию Саакашвили. Новое лицо в украинской политике.

    Новым губернатором Одесской области стал Михаил Саакашвили?
    Министр экологии Игорь Шевченко заявил, что экс-президент Грузии Михаил Саакашвили стал новым губернатором Одесской области.

    «Еще один меритократ назначен на руководящую должность в Украине! Михаил Саакашвили — губернатор Одесской области», — написал чиновник на своей странице в «Фейсбуке».

    На сайте главы государства указа о назначении Саакашвили нет.
    Мы проверяем эту информацию.

    Отметим, что ранее Михаил Саакашвили принял участие в одесском марше вышиванок.

    ОБНОВЛЕНО В 21:48. «Украинская Правда» цитирует замглавы Администрации президента. По словам чиновника, Кабмин отправил Порошенко представление на Саакашвили: «Если бы меня спросили, как аналитика, который делает прогнозы, я думаю, что с вероятностью 99% — да», — сказал он.

    ОБНОВЛЕНО В 21:59. Источники «Думской» подтверждают назначение Саакашвили. По их данным, представление нового губернатора состоится завтра. В качестве альтернативы бывшему президенту Грузии рассматривался замминистра инфраструктуры Юрий Васьков.

    Прозвище "Михуил" приравнивается к завуалированному мату и наказывается, в соответствии с правилами форума! (модератор)
    Последний раз редактировалось ЯсноСолнышко; 18.08.2018 в 14:50.
    Качество жизни обратно пропорционально количеству дураков в стране

  2. Вверх #58701
    Не покидает форум Аватар для litissia
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Возраст
    67
    Сообщений
    18,461
    Репутация
    15771
    Цитата Сообщение от Shaun Посмотреть сообщение
    Сабж сам подвел итоги
    Не помню где и кто конкретно, но накатили по полной программе на Зеленского в отношении этой циферки при нём, а первую циферку, которая была при Порохе, то просто выпустили из виду..., под дурачка откосили.
    Последний раз редактировалось litissia; 11.03.2021 в 15:08.
    Я пришла к вам всем с приветом, рассказать, что солнце встало.


  3. Вверх #58702
    Не покидает форум Аватар для zarema
    Пол
    Женский
    Сообщений
    45,512
    Репутация
    23804
    Цитата Сообщение от litissia Посмотреть сообщение
    Не помню где и кто конкретно, но накатили по полной программе на Зеленского в отношении этой циферке при нём, а первую циферку, которая была при Порохе, то просто выпустили из виду..., под дурачка откосили.
    Ну ты что, ну не могут же сейчас они признать,что при Порошенко было лучше)))

  4. Вверх #58703
    Постоялец форума Аватар для Laron
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    1,287
    Репутация
    2620

  5. Вверх #58704
    Не покидает форум Аватар для Жемчужинк@
    Пол
    Женский
    Сообщений
    20,491
    Репутация
    10696
    Mikheil Saakashvili
    Вчора о 13:45 ·
    Реформа митниці від початку була визначена Президентом Зеленським як пріоритетна, а питання розмитнення авто є невід’ємною її складовою. Саме тому останні місяці ми були зосередженні на напрацюванні дієвого та революційного механізму, який би знищив корупцію та спростив життя громадян.

    Ми розробили концепцію, яка передбачає скасування принципу розмитнення на основі вартості автомобіля, а також максимальну автоматизацію процесів. Згідно з нашою концепцією реформи, митники будуть повністю виключені з процесу розмитнення, а всі платежі громадяни зможуть самостійно здійснити в програмі Дія.
    У процесі обговорення Президент та учасники Нацради мали слушні зауваження щодо досконалості запропонованої нами формули розмитнення, але сам принцип автоматизації розмитнення був підтриманий і особисто Президентом, і всіма учасниками засідання!

    Нашим наступним кроком буде подання відповідного законопроекту у ВРУ. Ми вже мали консультації з Міністерством фінансів та іншими стейкхолдерами, тому сподіваюсь, цей законопроект отримає належну підтримку, буде проголосований та швидко втілений у життя.

    https://www.youtube.com/watch?v=5NuQqJV8qC4

  6. Вверх #58705
    Не покидает форум Аватар для zarema
    Пол
    Женский
    Сообщений
    45,512
    Репутация
    23804
    Цитата Сообщение от Laron Посмотреть сообщение
    Как всегда вылизал Зе и сьехал с вопроса про Ахметова, молодца

  7. Вверх #58706
    Не покидает форум Аватар для Shaun
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Стародавнє місто Хаджибей, Велике князівство Литовське
    Сообщений
    14,583
    Репутация
    10533
    Цитата Сообщение от zarema Посмотреть сообщение
    Как всегда вылизал Зе и сьехал с вопроса про Ахметова, молодца
    Тут сабж возмутился по поводу вомбата.

    Саакашвілі: СБУ "викрила" ПВК, яка вже кілька років легально діє в Польщі. Це розслідування - розправа з НАБУ

    Глава виконавчого комітету Національної ради реформ Міхеіл Саакашвілі стверджує (https://censor.net/ua/n3255438), що приватна військова компанія, діяльність якої "викрила" Служба безпеки України, "абсолютно відкрито тренує людей, як в Україні, так і в Польщі".

    "Якщо СБУ хоче розправитися з НАБУ та його представником Шевченком, нема чого вигадувати ці байки. Це звичайна помста корупціонерів і головної корупційної організації в Україні - СБУ", - упевнений Саакашвілі.

    Він порадив Зеленському "гнати в шию таких "зхисничків" національної безпеки", тому що "вони ні до чого хорошого ні його, ні українську державність не доведуть".
    Качество жизни обратно пропорционально количеству дураков в стране

  8. Вверх #58707
    Не покидает форум Аватар для zarema
    Пол
    Женский
    Сообщений
    45,512
    Репутация
    23804
    Цитата Сообщение от Shaun Посмотреть сообщение
    Тут сабж возмутился по поводу вомбата.
    Ну так это же его товарищ, вместе границу прорывали в воюющем государстве. И опять царь хороший,бояре плохие

  9. Вверх #58708
    Не покидает форум Аватар для Dave
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    35,630
    Репутация
    22502
    Цитата Сообщение от zarema Посмотреть сообщение
    Ну так это же его товарищ, вместе границу прорывали в воюющем государстве. И опять царь хороший,бояре плохие
    Саакашвили - барыга!!!

  10. Вверх #58709
    Не покидает форум Аватар для Жемчужинк@
    Пол
    Женский
    Сообщений
    20,491
    Репутация
    10696
    Mikheil Saakashvili в місті Одеса.
    26 березня
    Ми дуже близькі до того, щоб скасувати корупційну годівницю по екзаменації моряків через наказ міністра Криклія, який зайняв дуже правильну державну та антикорупційну позицію з цього питання.
    Просто згідно з українською бюрократичною процедурою на затвердження наказу потрібен як мінімум місяць і потрібно зібрати зауваження всіх відомств. Останні зауваження міністр отримав вже вчора, і десь на початку наступного тижня цей наказ вже має бути підписаний, а годівниця закрита.
    Це погана новина для сотень корупціонерів, які з цього годуються в Морської адміністрації та міністерствах, але дуже хороша для ста п'ятдесяти тисяч українських моряків.


    https://www.youtube.com/watch?v=Dn2pzUsXAAM

  11. Вверх #58710
    User banned
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    14,902
    Репутация
    7652
    Цитата Сообщение от Жемчужинк@ Посмотреть сообщение
    Mikheil Saakashvili в місті Одеса.
    26 березня
    Ну может в Киеве этому поверят но в Одессе......это полный трэш

  12. Вверх #58711
    Не покидает форум Аватар для Жемчужинк@
    Пол
    Женский
    Сообщений
    20,491
    Репутация
    10696
    Mikheil Saakashvili
    4 год ·
    Я був губернатором Одеської області і не з чуток знаю, хто такі контрабандисти.
    Крім того, я, напевно, єдиний губернатор за всю історію сучасної України, який не просто боровся з контрабандою, а й зміг її перемогти. Я знав і знаю поіменно всіх головних контрабандистів, тому мене дуже дивує вибірковість тих, хто потрапив під санкції.

    На правах того, хто за своє життя переміг контрабанду вже двічі (в масштабах країни і області), хочу сказати — санкційні списки проблему не вирішать.
    Проблему може вирішити тільки комплексна реформа митниці. І ця реформа у нас є! Вона повністю готова і чекає тільки політичної волі, щоб її запустити! Я можу гарантувати, що наша реформа зможе начисто знищити корупцію на українській митниці за лічені місяці.

    Вчора мій виступ та ідеї підтримали політики з різних політичних сил країни. Всі на словах згодні з тим, що проблему потрібно вирішувати. То нумо вирішувати її не на словах, а на ділі! Цій реформі альтернативи немає. Або вона, або все й надалі залишиться як є!
    https://www.facebook.com/profile.php?id=100044568183561

  13. Вверх #58712
    Не покидает форум Аватар для sashav
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Єдина Україна
    Возраст
    51
    Сообщений
    22,571
    Репутация
    35399
    Назвіть хоч одну реформу від грузина, за більш чим рік на посаді, з зарплатнею в 20 штук зелених?????
    "Вони всі там вживають наркотики?": Депутат Європарламенту фон Крамон.

  14. Вверх #58713
    Не покидает форум Аватар для zarema
    Пол
    Женский
    Сообщений
    45,512
    Репутация
    23804
    Цитата Сообщение от sashav Посмотреть сообщение
    Назвіть хоч одну реформу від грузина, за більш чим рік на посаді, з зарплатнею в 20 штук зелених?????
    Вороги же не дають проводити реформы))))

  15. Вверх #58714
    Постоялец форума Аватар для -spartak-
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    2,447
    Репутация
    1675
    Либо те реформы особо засекречены,либо написаны грузинскими иероглифами.Потому никто ничего о них не знает.А посла Грузия к нам возвращает-может и прочитали что то..

  16. Вверх #58715
    Не покидает форум Аватар для Shaun
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Стародавнє місто Хаджибей, Велике князівство Литовське
    Сообщений
    14,583
    Репутация
    10533
    Цитата Сообщение от -spartak- Посмотреть сообщение
    Либо те реформы особо засекречены,либо написаны грузинскими иероглифами.Потому никто ничего о них не знает.
    Качество жизни обратно пропорционально количеству дураков в стране

  17. Вверх #58716
    Не покидает форум Аватар для Shaun
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Стародавнє місто Хаджибей, Велике князівство Литовське
    Сообщений
    14,583
    Репутация
    10533
    бебебебе

    Я потом в интервью говорю, что он негодяй и подлец, и что этот человек, который…

    Кто, Саакашвили?

    Шулер с большой дороги, это приезжий гастрабайтер. Он приехал, что-то попытался сделать, какие-то идеи, которые не зашли и сейчас он пытается обвинить в своих проблемах кого-то другого. Выбрал меня. Я не буду это терпеть. Поэтому, я говорю, что условный товарищ С, покажи, что ты можешь, ты в Украине уже показывал в губернаторстве и сейчас ты просто пытаешься раздувать мыльный пузырь. Ты фейк, ты фейковая история, тебя подпитывают просто информационно, потому, что почему-то считается, что тебя должны носить на руках. Вот я его хочу спросить через вас, кто он такой и что он сделал для Украины, что он позволяет себе меня, как министра финансов в чем-то обвинять?
    https://lb.ua/economics/2021/04/19/482688_sergey_marchenko_v_problema.html

    Голова виконавчого комітету Національної ради реформ Михайло Саакашвілі назвав міністра фінансів Сергія Марченка "козявкою і нікчемою".

    Таким чином він відреагував на інтерв'ю Марченка виданню LB.ua, де той назвав Саакашвілі шулером з великої дороги.

    "Хто такий Саакашвілі, знає весь світ. Хто такий Марченко, знають тільки контрабандисти. З ним добре знайомі всі кришувальники тіньових схем, скрутчики, директори конвертаційних центрів і всі, хто займаються розкраданням українського бюджету. У нас просто різні кола знайомств, які перетинаються тільки там, де я стежу, щоб не розікрали український бюджет, а цей тип зі своїми подільниками його активно розкрадають. Марченко, схоже, вважає, що я ще недостатньо досяг у житті, щоб коментувати результати роботи цілого міністра фінансів, але не вважаю за потрібне опускатися до його рівня, доводячи, що я чогось, на відміну від нього, вартую. Це безглуздо" , - написав Саакашвілі у фейсбуці.
    Качество жизни обратно пропорционально количеству дураков в стране

  18. Вверх #58717
    Не покидает форум Аватар для Bivaliu
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    41,929
    Репутация
    33440
    Цитата Сообщение от zarema Посмотреть сообщение
    Ну ты что, ну не могут же сейчас они признать,что при Порошенко было лучше)))
    Бо тут одразу ж виникає питання: "Кому і де?"
    "Новороссы" - биологические остатки Российской империи...

  19. Вверх #58718
    Не покидает форум Аватар для Bivaliu
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    41,929
    Репутация
    33440
    Цитата Сообщение от Dave Посмотреть сообщение
    Саакашвили - барыга!!!
    Ви особисто у нього щось купували, чи свідомі того, чим він приторговує?
    Ні, ну зрозуміло, що Вам кортить з відомих лише Вам причин, принизити його, але оцінювати його діяльність не Вам, а історії, яка має достовірні факти. Крім того, потрібно зважати на обсяги його праці/здобутків і рамки його можливостей, щодо реалізації її результатів.
    Зрозуміло й те, що багатьом, чи то свідомо, чи то за гроші вкрай необхідно помножити цю роботу на "0", а його облити брудом, як колись Чорновола. Та от жаль, що Саакашвілі не можна ототожнити з "біндєровцамі"...
    Последний раз редактировалось Bivaliu; 20.04.2021 в 10:34.
    "Новороссы" - биологические остатки Российской империи...

  20. Вверх #58719
    Не покидает форум Аватар для zarema
    Пол
    Женский
    Сообщений
    45,512
    Репутация
    23804
    Цитата Сообщение от Bivaliu Посмотреть сообщение
    Ви особисто у нього щось купували, чи свідомі того, чим він приторговує?
    Ні, ну зрозуміло, що Вам кортить з відомих лише Вам причин, принизити його, але оцінювати його діяльність не Вам, а історії, яка має достовірні факти. Крім того, потрібно зважати на обсяги його праці/здобутків і рамки його можливостей, щодо реалізації її результатів.
    Зрозуміло й те, що багатьом, чи то свідомо, чи то за гроші вкрай необхідно помножити цю роботу на "0", а його облити брудом, як колись Чорновола. Та от жаль, що Саакашвілі не можна ототожнити з "біндєровцамі"...
    Угу))) вже зелені починають правду говорити про вашого мишу реформатора, на мою думку вони це все і раніше знали,але використовували його в своїх цілях, поки він був потрібен

    «Сначала матчасть выучи». Марченко назвал Саакашвили «шулером с большой дороги и приезжим гастарбайтером»

    «Вы же знаете, в чем действительно состоит проблема борьбы с коррупцией? К примеру, Саакашвили что-то там сказал про Марченко. Но никто же не разбирается. Все запомнили, что Саакашвили сказал, что Марченко якобы коррупционер. Я потом в интервью говорю, что он [Саакашвили] негодяй и подлец, и что этот человек — шулер с большой дороги, приезжий гастарбайтер. Он приехал, что-то попытался сделать, какие-то идеи, которые не зашли, и сейчас он пытается обвинить в своих проблемах кого-то другого. Выбрал меня. Я не буду это терпеть. Поэтому я говорю: „Условный товарищ С, покажи что ты можешь. Ты в Украине уже показывал в губернаторстве, и сейчас ты просто пытаешься раздувать мыльный пузырь. Ты — фейк, фейковая история, тебя подпитывают просто информационно, потому что почему-то считается, что тебя должны носить на руках“. Вот я его хочу через вас спросить, кто он такой и что он сделал для Украины, что он позволяет себе меня как министра финансов в чем-то обвинять?» — заявил Марченко.

  21. Вверх #58720
    Не покидает форум Аватар для sashav
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Єдина Україна
    Возраст
    51
    Сообщений
    22,571
    Репутация
    35399
    Цитата Сообщение от zarema Посмотреть сообщение
    Угу))) вже зелені починають правду говорити про вашого мишу реформатора, на мою думку вони це все і раніше знали,але використовували його в своїх цілях, поки він був потрібен
    Скоро грузинського кондома, уже навіть від членограя поженуть. Не довго Міші залишилось...
    "Вони всі там вживають наркотики?": Депутат Європарламенту фон Крамон.


Ответить в теме
Страница 2936 из 2972 ПерваяПервая ... 1936 2436 2836 2886 2926 2934 2935 2936 2937 2938 2946 ... ПоследняяПоследняя

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения