Тема: Шоу "Холостяк" на СТБ. 5 сезон

Ответить в теме
Страница 6888 из 6900 ПерваяПервая ... 5888 6388 6788 6838 6878 6886 6887 6888 6889 6890 6898 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 137,741 по 137,760 из 137988
  1. Вверх #137741
    Не покидает форум Аватар для Будикка
    Пол
    Женский
    Адрес
    село Пісюневичі, проспект Манюній, дім 2 кв. 84.
    Возраст
    46
    Сообщений
    17,234
    Репутация
    5557
    А взагалі я не довіряю дівкам з проекту, коли вони валять всю провину за своє лайно на чоловіка. Я вважаю, що побачила, зрозуміла, і не потрібно вивалювати свої брудні труси всім.

    Це фуфуфу

    Барбарося, є хтось, хто не ллє бруд на інших дівчат і на холостяка?
    Ми переможемо цю російську наволоч.


  2. Вверх #137742

    Антиковидник форума

    Сообщений
    9,882
    Репутация
    3680
    Цитата Сообщение от blanca Посмотреть сообщение
    А мені Катя сподобалась на пост-шоу.
    І як поділилась про "найбажанішого холостяка". Відіграв роль, і крапка
    Все верно. Ради чего бегать за мужчиной, чтоб потом всю жизнь удерживать? Было б кого.

  3. Вверх #137743
    Не покидает форум Аватар для Будикка
    Пол
    Женский
    Адрес
    село Пісюневичі, проспект Манюній, дім 2 кв. 84.
    Возраст
    46
    Сообщений
    17,234
    Репутация
    5557
    Цитата Сообщение от ytrnj Посмотреть сообщение
    Побуду в белом пальто - но это аморально. Без любви с мужчиной заниматься сексом. Для чего? Это не поведение истинной женщины. И за такой женщиной будут бегать такие же астральные мужчины. Женятся на таких крайне редко и только неуверенные в себе недозавоеватели.
    Це архаїчні погляди, на мій погляд. Реалії інші.
    Ми переможемо цю російську наволоч.

  4. Вверх #137744

    Антиковидник форума

    Сообщений
    9,882
    Репутация
    3680
    Цитата Сообщение от Будикка Посмотреть сообщение
    Це архаїчні погляди, на мій погляд. Реалії інші.
    Реалии мы создаём сами. Есть понятие нравственности, и если его всеми силами пытаются высмеивать в обществе как пережитки прошлого (ибо аморальным обществом проще управлять), это не значит что это норма.
    Кесарю кесарево.

  5. Вверх #137745
    Не покидает форум Аватар для Будикка
    Пол
    Женский
    Адрес
    село Пісюневичі, проспект Манюній, дім 2 кв. 84.
    Возраст
    46
    Сообщений
    17,234
    Репутация
    5557
    Цитата Сообщение от ytrnj Посмотреть сообщение
    Реалии мы создаём сами. Есть понятие нравственности, и если его всеми силами пытаются высмеивать в обществе как пережитки прошлого (ибо аморальным обществом проще управлять), это не значит что это норма.
    Кесарю кесарево.
    Я не висміюю, я просто констатую факт. Якщо порівняти погляди на секс моєї бабусі і нинішніх дівчат, то не можна не помітити різницю. Плюс до того ж в части 50-80х років засуджували секс до шлюбу, але це зовсім не означає, що його не було.Було все те саме, але просто приховувалось. ))

    Мораль у суспільстві змінюється. У 70-х було аморально секс до шлюбу, зараз аморально ханжество. Тобто, людина має бути вільною у своєму виборі, і зараз більш аморально судити інших, ніж мати секс заради сексу.
    Ми переможемо цю російську наволоч.

  6. Вверх #137746
    Постоялец форума Аватар для Liberty 88
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,196
    Репутация
    771
    Як правило це такі жінки які і особливих сімейних цінностей теж не мають. Вони легко влазить в чужі сім'ї і сплять з олруженними бо ж "чоловік не річ - дружині не належить". Не відчувають потім якоїсь своєї "співучасті" в тому що там залишаються діти далі без батька жити...бо ж "якби була гармонія - він би зі мною не подався, а так значить дружина якась "бракована" була" і т.д.
    Оце і є відсутність моралі.
    Для мене Седакова - типова така бабьенка) четверо чоловіків, троє дітей...і в дружини свого останнього хотіла щось там ще й відібрати - ну, якщо можна мужиком маніпулювати і "робити нерви" його колишній...то чом би й не скористатися?...

    У Чашки Мудрої вочевидь був цей 40 річний спонсор ще до шоу...тому зрозуміло чому вона так впевнено себе несла зі всім своїм лайном)
    Варлей там натякає що Катя-победілка неспроста. "Бо дуже спокійна завжди була" - цікавий аргумент)) Для запальної імпульсивної людини це мабуть мега-доказ! - чиясь рівновага емоційна )))

    І знов таки "я зрозуміла чому Саша..."...як бідненька Саша жила така нещасна - мама мала ще чоловіка і народила брата. Капець! Тепер Мужній можна ВСЕеее! Бо в неї "ну дуже важке дитинство". Цікаво як тоді мають право сеье діти з будинку для дітей...чи ті хто без батька...чи матері ріс...
    Он у Аліни було 5 дітей - навряд чи її, старша доньку, в "дупку цілували". Скоріш за все була нянькою всім молодшим з постійними "зроби..."

    Ну то таке. Мудра в Маямі з багатим спонсором - Віка з нею вже дружить...тому Мудра "білий Зайчик"

  7. Вверх #137747
    Не покидает форум Аватар для Paria
    Пол
    Женский
    Адрес
    ...где-то возле моря...
    Сообщений
    11,407
    Репутация
    9747
    Мне очень понравилось , что Алекс ждал от Кати подарки
    Так мило ...

    .
    Что - благодать? А что - порок?
    Остался миг, и я - исчезну...

  8. Вверх #137748
    Не покидает форум Аватар для Paria
    Пол
    Женский
    Адрес
    ...где-то возле моря...
    Сообщений
    11,407
    Репутация
    9747
    Цитата Сообщение от Liberty 88 Посмотреть сообщение
    Як правило це такі жінки які і особливих сімейних цінностей теж не мають. Вони легко влазить в чужі сім'ї і сплять з олруженними бо ж "чоловік не річ - дружині не належить". Не відчувають потім якоїсь своєї "співучасті" в тому що там залишаються діти далі без батька жити...бо ж "якби була гармонія - він би зі мною не подався, а так значить дружина якась "бракована" була" і т.д.
    Оце і є відсутність моралі.
    "
    Никогда не могла понять когда так рассуждают .
    Вот чесслово .
    В таких ситуациях я всегда на стороне женщин/любовниц .
    Для меня мужчина , которого можно вот просто взять и увести из семьи -не является мужчиной .
    Если в семье отношения закончились , значит их надо разрывать и строить свою жизнь дальше , а не обвинять любовницу в разрушении ...
    Кстати , женщины тоже часто ломают свою семью ради другого мужчины .
    И да , секс ради секса не вызывает у меня отношения - ой-ё-ёй и ну-ну-ну
    В общем у меня панамка почти сомбреро , вынесу всё )
    Что - благодать? А что - порок?
    Остался миг, и я - исчезну...

  9. Вверх #137749
    Не покидает форум Аватар для Будикка
    Пол
    Женский
    Адрес
    село Пісюневичі, проспект Манюній, дім 2 кв. 84.
    Возраст
    46
    Сообщений
    17,234
    Репутация
    5557
    Цитата Сообщение от Liberty 88 Посмотреть сообщение
    Як правило це такі жінки які і особливих сімейних цінностей теж не мають. Вони легко влазить в чужі сім'ї і сплять з олруженними бо ж "чоловік не річ - дружині не належить". Не відчувають потім якоїсь своєї "співучасті" в тому що там залишаються діти далі без батька жити...бо ж "якби була гармонія - він би зі мною не подався, а так значить дружина якась "бракована" була" і т.д.
    Оце і є відсутність моралі."
    А ти таких жінок багато знала? Звідки ти знаєш яка у них мораль? Вони тобі сповідувались? Чоловік, як і жінка дійсно не річ. І сімейні цінності не полягають у тому, що чоловік, втративши інтерес до дружини, дрочить у туалеті на юну колегу. Чи хай дрочить? Для мене, як для жінки, це було б образливо. Це неповапга до мого інтелекту, тіпа я така глупа, що мене можна дурити? То краще хай шпілить юну колегу, то я хоч дорікнути зможу.
    Дами, ви мене шокуєте. По скільки вам років? По 80?
    залишаються діти далі без батька жити...
    І знов маячня, вибач мене Liberty .
    Те, що у жінки нема чоловіка не означає, що у дітей нема батька. Якщо у результаті подружньої невірності діти лишаються без батька, то це вже провина жінки, яка або була сліпа і не думала яким батьком буде її чоловік, або егоїстка.
    бо ж "якби була гармонія - він би зі мною не подався, а так значить дружина якась "бракована" була" і т.д.
    Ні, не ця причина. Причина у тому, що між чоловіком і дружиною нема поваги і у дружини (ми говоримо зараз про чоловічу зраду) нема інтелекту, вона просто тупа курка.
    У Чашки Мудрої вочевидь був цей 40 річний спонсор ще до шоу...тому зрозуміло чому вона так впевнено себе несла зі всім своїм лайном)
    Різниця у віці гарантує відсутність любові? Так ти це бачиш? Я з тобою не погоджуюсь.
    Тепер Мужній можна ВСЕеее!
    Конкретно, що означає "ВСЕ"?
    А як бути з твоїми, моїми, інших учасників форуму комплексами, які ти, я і інші набули у дитинстві і які яскравими ліхтарями сяють на цьому форумі? Робити вигляд, що їх нема?
    Он у Аліни було 5 дітей - навряд чи її, старша доньку, в "дупку цілували". Скоріш за все була нянькою всім молодшим з постійними "зроби..."
    І тому у неї свій комплекс - вона лізла за всіх заступатись і шкодить цим самим, не дає можливості іншим. Її хтось там просив про захист? Чого вона лізла всюди ?
    Ми переможемо цю російську наволоч.

  10. Вверх #137750
    Не покидает форум Аватар для Будикка
    Пол
    Женский
    Адрес
    село Пісюневичі, проспект Манюній, дім 2 кв. 84.
    Возраст
    46
    Сообщений
    17,234
    Репутация
    5557
    Цитата Сообщение от Paria Посмотреть сообщение
    Мне очень понравилось , что Алекс ждал от Кати подарки
    Так мило ...

    .
    Ну, це вона так вважає, ае це не факт. Зараз вона може пиати, що завгодно.... )))) Може було, швидше за все, навпаки....))))
    Ми переможемо цю російську наволоч.

  11. Вверх #137751
    Не покидает форум Аватар для Будикка
    Пол
    Женский
    Адрес
    село Пісюневичі, проспект Манюній, дім 2 кв. 84.
    Возраст
    46
    Сообщений
    17,234
    Репутация
    5557
    Цитата Сообщение от Paria Посмотреть сообщение
    Никогда не могла понять когда так рассуждают .
    Вот чесслово .
    В таких ситуациях я всегда на стороне женщин/любовниц .
    Для меня мужчина , которого можно вот просто взять и увести из семьи -не является мужчиной .
    Если в семье отношения закончились , значит их надо разрывать и строить свою жизнь дальше , а не обвинять любовницу в разрушении ...
    Кстати , женщины тоже часто ломают свою семью ради другого мужчины .
    И да , секс ради секса не вызывает у меня отношения - ой-ё-ёй и ну-ну-ну
    В общем у меня панамка почти сомбреро , вынесу всё )
    А якщо врахувати, що часто чоловіки одружуються, бо цього дуже хоче дама, або аби одружитись бо всі вже одружені, або думав, що любить, а насправді сам себе дурив.... і багато всяких варіантів.
    Я погоджуюсь, що тоді тре розвестись і іти собі геть. Але не всі можуть наважитись на розлучення. Як уявлять собі соплі/слюні від дружини, ці безкінечні розмови, а якщо дружина ще й дурочка, то маніпуляції дітьми, то і бажання нормального життя зникає.
    Ми переможемо цю російську наволоч.

  12. Вверх #137752
    Частый гость Аватар для oliyal
    Пол
    Женский
    Сообщений
    687
    Репутация
    359
    Цитата Сообщение от Siara83 Посмотреть сообщение

    Якось так((
    Надо же, может просто пиар-ход, чтоб о них не забывали?

  13. Вверх #137753
    Постоялец форума Аватар для tyna dako
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,249
    Репутация
    518
    Цитата Сообщение от Будикка Посмотреть сообщение
    А взагалі я не довіряю дівкам з проекту, коли вони валять всю провину за своє лайно на чоловіка. Я вважаю, що побачила, зрозуміла, і не потрібно вивалювати свої брудні труси всім.

    Це фуфуфу

    Барбарося, є хтось, хто не ллє бруд на інших дівчат і на холостяка?
    Будет желание посмотри интервью Варлей с Ольницкой, там она много говорит о Мудрой. У неё давно есть мужчина, и ей глубоко не нужен лохостяк. И конечно, читать эти все рассуждения по поводу Александр.. кому он нужен. А ещё они с Мариной эаписали видео, было интересно тоже глянуть

  14. Вверх #137754
    Постоялец форума Аватар для Liberty 88
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,196
    Репутация
    771
    Дівчатка, я розумію так що бувають ситуації коли жінка маніпулює дітьми...що відносини скінчились і живуть за звичкою...
    Але Я писала саме про тих самих коханок які навмисно влазить щоб "отримати чоловіка не дивлячись ні на шо!"

    Седокова коли зі своїм останнім знайомилась - дружина ще вагітна була. Вони там одружились, прожили трохи, стали чекати на дитину...і тут його Седокова облюбувала) Бо їй то теж чоловік потрібен - і їй пофіг було б чи там він любить...чи не...
    Я кажу саме про таких діточок для яких і секс "не привід для знайомства" і наявність сім'ї - теж.
    Чому ж тоді Варлей так каже про свого- хоч і не жив з дружиною років 5, але одружений таки!
    Бо в неї інший підхід.

    А є такі які "виривають" з ще "живої і дихаючої" сім'ї. Де ще справжня родина і діти і норм все...а потім є та що поставила ціль і починає того мужика усіляко...а показати, провокувати...


    І доводи "якби було ВСЕ добре - не пішов би" - маніпуляції. Якщо колега буде в короткій сукні кожен день боротися як "весняна кішка", фліртувати, себе відкрито пропонувати...
    То 99,9 чоловіків поведеться - на секс. Без планів початкових на нього. Бо у них ця тема більш спрацьовує фізіологічно...

    А те що бувають просто відносини де вигоріли і перемагали в сім'ї або коли сам по собі чоловік такий що по всіх...
    То багато різних і я не кажу там коханок треба засуджувати.

    А діти однозначно переживають важко. Якщо була наче норм родина, а потім все змінилось.

    Комплекси Аліни мені теж були дивні на шоу. Але вони не настільки для оточуючих несуть негатив, як комплекси Мудрої.
    Ось у кожної свої. Але якщо чіпляють інших - то вже вибачте. Серійні вбивці мають комплекси.
    І дівчина з зайвою вагою, яка малоспілкується з оточуючими і сидить днями дома з собакою чи котом, - теж має.
    Я не хочу нічого нікому доказувати намагатись. І мені не 90 років. Просто у кожного своя моральна якась основа є. У кожного вона своя)
    Аліна он на пост-шоу казала про її сприйняття поцілунків з малознайомим чоловіком і її відношення до сеье "моє тіло -це моя фортеця". То в неї таке сприйняття. А хтось і "секс не привід..."

    А для когось і секс з одруженим - теж таке собі...як "чужою зубною щіткою"))

  15. Вверх #137755
    Частый гость Аватар для avrora.
    Пол
    Женский
    Сообщений
    558
    Репутация
    226
    Цитата Сообщение от oliyal Посмотреть сообщение
    Надо же, может просто пиар-ход, чтоб о них не забывали?
    Думаю, так и есть

  16. Вверх #137756
    Живёт на форуме Аватар для Зайцева
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    4,027
    Репутация
    11610
    Варлей вышла замуж))) клёвая она все таки!)))
    Счастье есть)))

  17. Вверх #137757
    Постоялец форума Аватар для Барбара 00
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,546
    Репутация
    586
    Віка в інтерв'ю сказала, що Катя з Алексом жили разом у її квартирі.
    А я з іншого джерела знаю, що жили вони у Катіній квартирі, що він не давав гроші на побут, її не влаштовувало, що він не працює.
    У Мудрої вже є чоловік.
    Последний раз редактировалось Барбара 00; 22.01.2023 в 08:08.

  18. Вверх #137758
    Постоялец форума Аватар для tyna dako
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,249
    Репутация
    518
    Цитата Сообщение от Paria Посмотреть сообщение
    Никогда не могла понять когда так рассуждают .
    Вот чесслово .
    В таких ситуациях я всегда на стороне женщин/любовниц .
    Для меня мужчина , которого можно вот просто взять и увести из семьи -не является мужчиной .
    Если в семье отношения закончились , значит их надо разрывать и строить свою жизнь дальше , а не обвинять любовницу в разрушении ...
    Кстати , женщины тоже часто ломают свою семью ради другого мужчины .
    И да , секс ради секса не вызывает у меня отношения - ой-ё-ёй и ну-ну-ну
    В общем у меня панамка почти сомбреро , вынесу всё )
    Не плюсуешься, полностью согласна)

  19. Вверх #137759
    Постоялец форума Аватар для tyna dako
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,249
    Репутация
    518
    Цитата Сообщение от blanca Посмотреть сообщение
    А мені Катя сподобалась на пост-шоу.
    І як поділилась про "найбажанішого холостяка". Відіграв роль, і крапка
    Так само, як и Катька, отсиделась на диванчике и крапка) Хто такая Катька, що вона там робила, хто його знает...)))

  20. Вверх #137760
    Не покидает форум Аватар для Будикка
    Пол
    Женский
    Адрес
    село Пісюневичі, проспект Манюній, дім 2 кв. 84.
    Возраст
    46
    Сообщений
    17,234
    Репутация
    5557
    Liberty 88, в житті буває по-різному і все залежить від рівня духовного розвитку кожно го. А говорити про страждання дітей.... я вважаю це чистої води маніпуляцією.

    Ти говориш про чоловіка, як про річ, ти ні разу не згадала, що у нього має бути теж своє мнєніє. Ні? .
    Якщо чоловік стрибнув у гречку, дуже багато залежить від дружини. Зазвичай чоловіки не хочуть проходити процедуру розлучення і одруження знову. Їх влаштовує дружина+коханка. Козанка може настояти щоб розвівся і одружився з нею. І тут все залежить від дружини. Якщо вона буде мудрою, помірковано, не буде егоїстичною, то шлюб збережеться. Але зазвичай дружина починає фиркати, задирати хвоста, ридати, пускати соплі слюні, ображати чоловіка, вимагати розлучення, і спекулювати дітьми. Чому про дітей має думати коханка, а не мамаша?
    У моєї сестри чоловік завів собі коханку. Сестра спочатку його вигнала. Вона наївна думала, що він впаде на коліна і буде битись в істериці і благати. А він взяв речі і пішов до коханки, хоча розлучатись не збирався. Вона від злості подала його на розлучення в надії, що він буде її благати. А він тупо прийшов і дав згоду на розлучення. Моя сестра роками не могла примиритись х цим. Вона шукала його по соцмережам, проклинала, ненавиділа, чи може любила. І до чого тут коханка? Якби моя сестра повела себе мудро, то чоловік лишився б з нею.

    Кожен випадок індивідуальний. Але все ж я вважаю, що у розлученні винуваті чоловік і жінка, а не коханка. Не буде ця, то буде інша. Якщо шлюб дав тріщину, то його потрібно лікувати. А якщо дружина не хоче працювати над собою і чекає, що чоловік щось должен, то те і отримує. І спекуляція дітьми тут ні до чого. Якщо лружина любить своїх дітей, вона докладе всіх зусиль, щоб між дітьми і батьком бул гарні стосунки, і щоб у дітей був батько. Але здебільшого жінка корчить з себе жертву і навіть свою дитину неспроможна нормально виховати.

    Я не засуджую коханок. Якби у мого чоловіка з"явилась коханка, я б знала, що мені робити і не звинувачувала б її.
    Ми переможемо цю російську наволоч.


Ответить в теме
Страница 6888 из 6900 ПерваяПервая ... 5888 6388 6788 6838 6878 6886 6887 6888 6889 6890 6898 ... ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. 22 июля: Synth Gothic Party "Note From a Decadence"
    от Dimiz в разделе Музыка
    Ответов: 17
    Последнее сообщение: 05.04.2020, 20:20
  2. 06.05.2005 Gothic-party "Серый сон", концерт "
    от Оборотень в разделе Музыка
    Ответов: 4
    Последнее сообщение: 15.03.2014, 10:48
  3. Кто-нибудь сталкивался с фирмой "Портал" (ЧП "
    от OTM в разделе Основной форум
    Ответов: 2
    Последнее сообщение: 08.04.2004, 08:37

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения