Тема: Шоу "Холостяк" на СТБ. 5 сезон

Ответить в теме
Страница 6805 из 6900 ПерваяПервая ... 5805 6305 6705 6755 6795 6803 6804 6805 6806 6807 6815 6855 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 136,081 по 136,100 из 137988
  1. Вверх #136081
    Мизантроп-людовед Аватар для Kiwi
    Пол
    Женский
    Сообщений
    9,643
    Репутация
    3580
    Цитата Сообщение от Ніжність Посмотреть сообщение
    Зайшла на сторінку до Зайки подивитись, що ж там за крутий курс в неї і яка вартість. Ціни високі: від майже 4000 до 14 тис. Дивлюсь, вже й відгуки є. Думаю, коли ж це вона вже встигла випустити 1-й поток і відгуки зібрати. А там дівчата розповідають про курс Діми))) Ні про яку Юлю і не згадують. Зайка відношення до того курсу немає))) Просто або той Діма її використав для того, щоб заманити її жалісливих підписників, або вона сама до нього прилипла на взаємовигідних умовах))) Поробили фотки, повставляли її ім'я поруч з тим Дімою, ось і весь курс. Максимум, записала якусь вступну лекцію, або буде в чаті переписуватись з учасниками)))
    У них с Димой взаимовыгодное сотрудничество. она ему людей, он ей деньги.

    А зачем ехать в отпуск с селебрети киевско-харьковского розлива? Они там танцы нагишом устраивают? Подрабатывают аниматорами для гостей своих?
    Последний раз редактировалось Kiwi; 20.06.2021 в 23:38.


  2. Вверх #136082
    Постоялец форума Аватар для Liberty 88
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,196
    Репутация
    771
    Так старались - и это похвально! Не всем дано, как "Квитковой", - свою толстопопую фигуру с низким задом, кривыми ножками, толстенькими ляхами и лошадинным личиком с мелкими чертами, так круто уметь продавать...)
    Стараются раскрутить что то - это уже хорошо!)
    11 сезонов...по 25-29 участниц...это ж сколько то "баб", а пытались - на пальцах пересчитать!)
    Кабанчик, Галька, Анетти...Алёна...не так и много их было...хоть пару месяцев на пике узнаваемости получить бонус - и то хорошо. Хоть какая польза с этого мучения: "влюбись в холостяка", не спи, нормально не ешь, не общайся с семьей, друзьями...музыку не слушать, книги не читать...психологи мозги промывают...и потом ещё и на пост-шоу ходи на перемывку костей...)

  3. Вверх #136083
    Не покидает форум Аватар для Стралковская
    Пол
    Женский
    Адрес
    Житомир
    Сообщений
    10,847
    Репутация
    4674
    Цитата Сообщение от Liberty 88 Посмотреть сообщение
    Так старались - и это похвально! Не всем дано, как "Квитковой", - свою толстопопую фигуру с низким задом, кривыми ножками, толстенькими ляхами и лошадинным личиком с мелкими чертами, так круто уметь продавать...)
    Стараются раскрутить что то - это уже хорошо!)
    11 сезонов...по 25-29 участниц...это ж сколько то "баб", а пытались - на пальцах пересчитать!)
    Кабанчик, Галька, Анетти...Алёна...не так и много их было...хоть пару месяцев на пике узнаваемости получить бонус - и то хорошо. Хоть какая польза с этого мучения: "влюбись в холостяка", не спи, нормально не ешь, не общайся с семьей, друзьями...музыку не слушать, книги не читать...психологи мозги промывают...и потом ещё и на пост-шоу ходи на перемывку костей...)
    Яна Соломка была ведущей одно время, Розита тоже ведущей была, хотя уступила место Грыцику))
    Я ничего плохого не вижу в создании каких-то проектов, если смогут пару рублей заработать да вложить их правильно в дальнейшую раскрутку, то обеспечат себе жизнь на плаву, да и на телевидении можно зацепиться.
    У Ани другие пути добывания хлеба, тоже имеет право))

  4. Вверх #136084
    Постоялец форума Аватар для Ніжність
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,777
    Репутация
    1045
    Цитата Сообщение от Стралковская Посмотреть сообщение
    Зайка має відношення до курсу, це спільний проект, Юля- смм спеціаліст, Дмитро психолог. Я переглядаю усі її сторіс, Юля та Дмитро дуже багато часу проводять разом, і судячи з його поглядів у її сторону складається враження, що прилип він до неї, хоча молодший на три роки.
    Навчання (2-х місячний курс) ще не почалося, було кілька безкоштовних вебінарів, можливо їх обговорюють, але там Зайка разом з Дмитром.

    Ну так вже хочеться вірити людям у те, що Юлія нерозумна, тупа ескортниця, актриса і т.п.... Але чому? дівчина має гарну освіту, навчалася в університеті ім.Шевченка, отримала додаткову освіту у Польші, її мама педагог з великим досвідом, зараз займається особливими дітками, свою дочку теж могла чомусь навчити. Не дурна вона, ну навіщо шукати докази її розумової відсталості? їх немає.
    І ще до проекту Юлія була тим смм спеціалістом та мала якийсь магазин, бо неодноразово говорила, що вона "торгашка", а після проекту тільки футболки з носками з'явилися, футболки скоро будуть нецікаві, а інші речі будуть купувати, звичайний одяг для жінок.
    Обговорюють не вебінари, а саме курс Діми, який вони вже пройшли і який їм там в чомусь допоміг. Я не кажу, що Юля - розумово відстала. Хитра дівчина, яка знає як ситуацію повернути в свою сторону і акуратно розвішати лапшу на вуха)

  5. Вверх #136085
    Не покидает форум Аватар для Будикка
    Пол
    Женский
    Адрес
    село Пісюневичі, проспект Манюній, дім 2 кв. 84.
    Возраст
    46
    Сообщений
    17,234
    Репутация
    5557
    Цитата Сообщение от Барбара 00 Посмотреть сообщение
    Направляють холостяка... Ну ок. А після проекту вони його також направляють? Яким чином? Що саме виграла Ряснова від того, що вона стала обраницею?
    Коли я кажу, що направляють, то це означає, що через маніпуляції фактами, враженнями, емоціями впливають на бачення і на сприйняття холостяком дівчини. Одні і ті ж слова, один і той же вчинок можна трактувати по-різному, а психолог апріорі є авторитетом, щоб пояснити холостяку, що шепіт і постійні натяки на секс у Богданши це не маніпуляція, а вєлікая страсті. Або, що розгубленість Зайця - це не розгубленість, а тупість. Якби Михасику було 60, то може він і зрозумів би, що ним граються психологи команди, а так …. ще молодий, дівок не так багато було… та і момент довіри холостяка до організаторів шоу теж грає свою роль.
    Іншими словами, в тій ситуації, що знаходиться лохосцяк, перебуваючи під впливом психологів кілька місяців, без альтернативної точки зору, він може реально полюбити кого завгодно. Особисто я подібне бачила в реалі, правда то була дівчина. І, до речі, такі псевдо почуття дійсно можуть переростати в почуття.
    Ти маєш розуміти, що шоу - це контрольований процес, ніхто не допустить, щоб у фінал увійшла проста, сіренька дівчинка. Ще на пробах роблять замітки на потенційних фіналісток. Тому, що це, в першу чергу, ШОУ, а не бюро сватання, і задача учасників і команди не знайти жониха чи наречену комусь, а розважити глядача і отримати від того прибуток.
    І головне, що в більшості сезонів все ж є певна змагальність між дівчатами і певна свобода вибору для холостяка. Але було кілька сезонів, коли побєділку призначали з самого початку і відверто підштовхували до неї холостяка. Чому так робили? Бо очевидно ж, що чомусь реж зацікавлена в конкретній дівці. Ряснова і Бугримова були свої і там були певні обіцянки з боку я Бугримовоі. Але Фроня був не слухняний, як і Макс. Іноземці, вони такі. Бачиш, вже не беруть більше іноземців. І для того, щоб Френсіс обрав Ряснова, їм створили умови для сексу на Мальдівах. А тут створили умови для Богданши, щоб її не тривожили дівки.
    Чому вони, холостяк і фіналістка разом після шоу? А чому ні? Молодому мужчині юна симпатична діва готова давати і не тре за равати зусилля, щоб знайти і закадрити …. чому б холостяку не шпагати її, поки вона дає і не брикається.
    Я не заперечую, що Михасику на даний час лягла в тему Богданша. Було видно, що у ліжку вона вміє і що секс з нею не скучний.
    Навіщо йому Юля - з нею буде важко і тре серйозно, навіщо йому Дара- на ній тре женитись. А з Богданшею все просто і гаряче.
    Але суть не у цьому. А у тому, що Богданша не чесно перемогла. Вірніш вона зовсім не перемогла, а їй тупо подарували перемогу і цим самим мене, як глядача пошили у дурні, підсунули мені грубу фальшивку.
    Пишу з телефону, можливо багато самовиправлень, як люди з телефону в інеті…
    Ми переможемо цю російську наволоч.

  6. Вверх #136086
    Постоялец форума
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,374
    Репутация
    510
    Переможниця сезону з Мельником виходить заміж
    https://karavan.ua/kultura/pobeditel...fxkn7Jo_JBmIQ8

  7. Вверх #136087
    Не покидает форум Аватар для Стралковская
    Пол
    Женский
    Адрес
    Житомир
    Сообщений
    10,847
    Репутация
    4674
    А Надин вчера сиськи сделала себе, репортаж был прямо с операционной, рекламировала хирурга, через час после операции прекрасно себя чувствовала, "скакала" по палате.
    Моя подруга много лет назад тоже грудь увеличила, так у неё была длительная реабилитация, боли, отходняки после наркоза и прочая хрень, сейчас готовится к повторной операции, по времени положено,
    уже 10 клиник обошла. А у Надин все зашибись, словно зуб однокорневой удалила, а не маммопластику сделала.
    Скоро, наверное, будет рекламировать восстановление девственности

  8. Вверх #136088
    Не покидает форум Аватар для Лун
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    5,532
    Репутация
    5724
    Цитата Сообщение от Siara83 Посмотреть сообщение
    Аня из сезона Рождена вышла замуж)
    Ура...) моя любимая участница..рада за нее. Предложение было давно вообще как бы...)))
    Раз два три больше бегай меньше жри

  9. Вверх #136089
    Не покидает форум Аватар для Будикка
    Пол
    Женский
    Адрес
    село Пісюневичі, проспект Манюній, дім 2 кв. 84.
    Возраст
    46
    Сообщений
    17,234
    Репутация
    5557
    Цитата Сообщение от evl Посмотреть сообщение
    Переможниця сезону з Мельником виходить заміж
    https://karavan.ua/kultura/pobeditel...fxkn7Jo_JBmIQ8
    Знов? О_О
    Ми переможемо цю російську наволоч.

  10. Вверх #136090
    Постоялец форума
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,374
    Репутация
    510
    Цитата Сообщение от Будикка Посмотреть сообщение
    Знов? О_О
    Цього разу принаймні офіційно.Я особливо не слідкую за ними всіма, так, трапилося на очі, тож принесла сюди.

  11. Вверх #136091
    Постоялец форума Аватар для Liberty 88
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,196
    Репутация
    771
    https://kp.ua/culture/698758-uchastn...stretyt-luibov

    Участница "Холостяка" Надя Воронцова: Инфантильно считать, что на телевидении можно встретить любовь

    https://kp.ua/culture/698960-follove...sa-mykhailuika

    Фолловеры поспорили, на кого больше похожа дочь Даши Хлистун и Макса Михайлюка

  12. Вверх #136092
    Постоялец форума
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,374
    Репутация
    510
    Цитата Сообщение от avrora. Посмотреть сообщение
    https://www.youtube.com/watch?v=6hzp0XKd4W4

    Як Михайло Заливако і Анна Богдан відпочивають в Туреччині після проєкту «Холостяк»
    Ось тут переходити зручніше
    https://www.youtube.com/watch?v=I91qVNksSZ4

  13. Вверх #136093
    Не покидает форум Аватар для Стралковская
    Пол
    Женский
    Адрес
    Житомир
    Сообщений
    10,847
    Репутация
    4674
    Цитата Сообщение от avrora. Посмотреть сообщение
    https://www.youtube.com/watch?v=6hzp0XKd4W4

    Як Михайло Заливако і Анна Богдан відпочивають в Туреччині після проєкту «Холостяк»
    Саме цікаве, що Зайка Юля не розвивається, глухо, як в танку: "Нет развития"- так сказав Михайло у фіналі, а от Анна за весь час після проекту зросла до небес- тільки у Кападокію з'їздила та по вечіркам бігає. А Юлька запустила лінію одягу, створила курс смм-щика, сама вчиться (я не зрозуміла де, вчиться там гарно та складно говорити), знялася в епізоді у серіалі, проводить прямі ефіри, учора взагалі з гінекологом эфір був...приймає участь у фотосесіях, виграла титул краща Холостячка, знялася у МШ, допомагає тваринам ....я вже й не згадаю усіх її регалій))) «нет развития, по-этому моё йокнуло, то не любовь»))))) Ржу до сих пор. У Ани в красной комнате с цепями развития побольше будет, это даже не обсуждается)))
    Кстати, эти улюбленные замок в Харькове рассматривают)

  14. Вверх #136094
    Не покидает форум Аватар для Будикка
    Пол
    Женский
    Адрес
    село Пісюневичі, проспект Манюній, дім 2 кв. 84.
    Возраст
    46
    Сообщений
    17,234
    Репутация
    5557
    Цитата Сообщение от Стралковская Посмотреть сообщение
    Саме цікаве, що Зайка Юля не розвивається, глухо, як в танку: "Нет развития"- так сказав Михайло у фіналі, а от Анна за весь час після проекту зросла до небес- тільки у Кападокію з'їздила та по вечіркам бігає. А Юлька запустила лінію одягу, створила курс смм-щика, сама вчиться (я не зрозуміла де, вчиться там гарно та складно говорити), знялася в епізоді у серіалі, проводить прямі ефіри, учора взагалі з гінекологом эфір був...приймає участь у фотосесіях, виграла титул краща Холостячка, знялася у МШ, допомагає тваринам ....я вже й не згадаю усіх її регалій))) «нет развития, по-этому моё йокнуло, то не любовь»))))) Ржу до сих пор. У Ани в красной комнате с цепями развития побольше будет, это даже не обсуждается)))
    Кстати, эти улюбленные замок в Харькове рассматривают)
    Та бовкнув шопопало, бо дуже хотів до червоної кімнати....)))
    Ми переможемо цю російську наволоч.

  15. Вверх #136095
    Посетитель Аватар для Maгдалена
    Пол
    Женский
    Сообщений
    481
    Репутация
    2262
    Мне интересно за какие это заслуги Юля вошла в ТОП 100 UKRAINIAN WOMEN, по версии журнала TOP.UA MAGAZINE

  16. Вверх #136096
    Не покидает форум Аватар для Стралковская
    Пол
    Женский
    Адрес
    Житомир
    Сообщений
    10,847
    Репутация
    4674
    Цитата Сообщение от Maгдалена Посмотреть сообщение
    Мне интересно за какие это заслуги Юля вошла в ТОП 100 UKRAINIAN WOMEN, по версии журнала TOP.UA MAGAZINE
    Она ещё и лучшая Холостячка по какой-то там версии, а еще ее пригласили возглавить жюри в конкурсе "Княгиня Покуття"- вот так девочка "стоит на месте", вообще не развивается, живёт только мыслями о гречке, сосисках и вынесенном мусоре)))
    "За какие заслуги?"- так ведь заставила плакать огромное количество женщин на финале холостяка))

  17. Вверх #136097
    Не покидает форум Аватар для Paria
    Пол
    Женский
    Адрес
    ...где-то возле моря...
    Сообщений
    11,407
    Репутация
    9747
    Если бы во всем в чем сейчас участвует Юля и "развивается" , и становится "лучшей" -принимала участие Богдан ,все сказали бы , что она этого всего достигла с помощью красной комнаты или б/у мужа ....Но неееет , Юлька молодчага , а остальные так себе ..)))

    А мне нравится наблюдать за Татьяной . Она хорошо ведёт свой инстаграм , чередую работу , отдых , поездки ... и муз сопровождение у нее всегда хорошее . ))
    Что - благодать? А что - порок?
    Остался миг, и я - исчезну...

  18. Вверх #136098

    Антиковидник форума

    Сообщений
    9,882
    Репутация
    3680
    Цитата Сообщение от Стралковская Посмотреть сообщение
    Она ещё и лучшая Холостячка по какой-то там версии, а еще ее пригласили возглавить жюри в конкурсе "Княгиня Покуття"- вот так девочка "стоит на месте", вообще не развивается, живёт только мыслями о гречке, сосисках и вынесенном мусоре)))
    "За какие заслуги?"- так ведь заставила плакать огромное количество женщин на финале холостяка))
    явно кто-то крепкий и толстый стоит за ее спиной. не удивлюсь если сценарий Лохостяка в этот раз под нее писали. мало того что полстраны жалеет, так еще и год после окончания не обязана отработать, в отличие от Богдан. сплошные бенефиты )
    ну а в жюри приглашения и титулы лучшей за красивые глаза не дают )

  19. Вверх #136099
    Не покидает форум Аватар для Будикка
    Пол
    Женский
    Адрес
    село Пісюневичі, проспект Манюній, дім 2 кв. 84.
    Возраст
    46
    Сообщений
    17,234
    Репутация
    5557
    Цитата Сообщение от Maгдалена Посмотреть сообщение
    Мне интересно за какие это заслуги Юля вошла в ТОП 100 UKRAINIAN WOMEN, по версии журнала TOP.UA MAGAZINE
    Мабуть за костюм зайця...))))) Капець, які ж у нас дешеві жінки, якщо Юля у топі....)))
    Ми переможемо цю російську наволоч.

  20. Вверх #136100
    Не покидает форум Аватар для Будикка
    Пол
    Женский
    Адрес
    село Пісюневичі, проспект Манюній, дім 2 кв. 84.
    Возраст
    46
    Сообщений
    17,234
    Репутация
    5557
    Цитата Сообщение от ytrnj Посмотреть сообщение
    явно кто-то крепкий и толстый стоит за ее спиной. не удивлюсь если сценарий Лохостяка в этот раз под нее писали. мало того что полстраны жалеет, так еще и год после окончания не обязана отработать, в отличие от Богдан. сплошные бенефиты )
    ну а в жюри приглашения и титулы лучшей за красивые глаза не дают )
    то нас вчергове надурили...? О_О
    Ми переможемо цю російську наволоч.


Ответить в теме
Страница 6805 из 6900 ПерваяПервая ... 5805 6305 6705 6755 6795 6803 6804 6805 6806 6807 6815 6855 ... ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. 22 июля: Synth Gothic Party "Note From a Decadence"
    от Dimiz в разделе Музыка
    Ответов: 17
    Последнее сообщение: 05.04.2020, 20:20
  2. 06.05.2005 Gothic-party "Серый сон", концерт "
    от Оборотень в разделе Музыка
    Ответов: 4
    Последнее сообщение: 15.03.2014, 10:48
  3. Кто-нибудь сталкивался с фирмой "Портал" (ЧП "
    от OTM в разделе Основной форум
    Ответов: 2
    Последнее сообщение: 08.04.2004, 08:37

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения