Тема: Шоу "Холостяк" на СТБ. 5 сезон

Ответить в теме
Страница 6897 из 6900 ПерваяПервая ... 5897 6397 6797 6847 6887 6895 6896 6897 6898 6899 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 137,921 по 137,940 из 137988
  1. Вверх #137921
    Постоялец форума Аватар для Барбара 00
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,546
    Репутация
    586
    Цитата Сообщение от Маттиола Посмотреть сообщение
    З Дьоміним посратись - це мистецтво. Якийсь токсичний інфантил цей холостяк. Це єдиний сезон, який я частково дивилась. Підкажіть, будь-ласка, був хтось більш зашкварніший?
    Рождєн, 8 сезон. Всі казали, що він найгірший. Але судячи з того, як себе поводять учасниці після сезону з Рождєном і як себе поводять учасниці після цього сезону, то у Рождєна з'явився конкурент))) Я ще не бачила, щоб від холостяка відписалось більше 50 тисяч підписників (звісно, велику частину Алекс заблокував сам).


  2. Вверх #137922
    Постоялец форума Аватар для Барбара 00
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,546
    Репутация
    586
    https://ru.files.fm/u/hdzucdj2p Думки у Алексової дівки, наче у нашого Віталіка Кличка).

    Дівку звати Аліна Герасимчук, вона знімалась для журналу плейбой


    А те позорище до сих пір не показує її обличчя. Чоловіку 33 роки, а він смайликами затуляє її обличчя. Поблокував всіх, хто написав, що Катька таки гарніша).

    Алекс говорив, що у його дівки власний бренд одягу. У цього бренду 143 підписники і розпочався він на початку січня. А ще на неї підписані (і вона на них) колишні учасниці холостяка (ескортниці).

    В принципі, я розумію чому він її не показує)))))))...Уявляю як з нього будуть ржати учасниці холостяка) Йому не звикати)
    Последний раз редактировалось Барбара 00; 30.03.2023 в 00:04.

  3. Вверх #137923
    Постоялец форума Аватар для Барбара 00
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,546
    Репутация
    586
    Як сюди вставити фото? Радикал не працює.

  4. Вверх #137924
    Постоялец форума Аватар для Liberty 88
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,196
    Репутация
    771
    Я копіюю ссилку на фото. І на "іконку" третю справа натискаю...але також вже дуже давно робила таке ...)
    Алекс...нема гіршого в чоловікові, ніж відсутність рівня інтелекту.

  5. Вверх #137925
    Постоялец форума Аватар для Барбара 00
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,546
    Репутация
    586
    Алекс зробив папку у збережених сторіз з назвою "Кохання" і там зберіг всі сторіз зі своєю дівкою із смайликом на пиці. Це так тупо з боку 33-річного мужика. Хочеш ти її показати - покажи, всім в принципі начхати. Або взагалі не показуй. Але ж ні, треба начепити на неї дебільний смайлик, щоб показати, що дівка є, але я ще не готовий її показати. Мені це нагадує, коли на маленьких дітей чіпляють такий же смайлик, щоб не зглазили. Я через нього дізналась що є таке слово "крінжатіна", бо це на нього всі так пишуть.

    Дівка підписана в інста як @alina_alina_279
    Последний раз редактировалось Барбара 00; 01.04.2023 в 08:35.

  6. Вверх #137926
    Постоялец форума Аватар для Барбара 00
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,546
    Репутация
    586
    Інтервью Каті: https://www.youtube.com/watch?v=908TWltEU0A

  7. Вверх #137927
    Постоялец форума Аватар для Liberty 88
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,196
    Репутация
    771
    Дякую! Я б сама не знайшла, бо не шукала б)
    Ну таке...затягнули - ці майже 2 години то якось забагато...
    І Марина некоректно сама коментувала інших учасників. Не гарно виглядає обсирати позаочі.

    Катерина схудла, підкачала губи...пишуть що брекети в неї (я на екрані телефона не вдивлялась "в рота")...і якось втратила чарівність..не можу зрозуміти що саме настільки змінилось в ній, але отієї "вау" - нема. Від краси захоплення. Гарна дівчина.
    Та на проекті якось була гарніша...не розумію чого мені зараз вона не така гарна стала...

    Нуднувато на 2 години. Якби скоротили трохи - було б цікавіше. А так затягнуто і Катя вже під кінець дійсно стала монотонною.
    Последний раз редактировалось Liberty 88; 06.04.2023 в 07:33.

  8. Вверх #137928
    Постоялец форума Аватар для Барбара 00
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,546
    Репутация
    586
    Інтерв'ю Катьки у Дьоміна: https://www.youtube.com/watch?v=MRDdos7F6FM

  9. Вверх #137929
    Постоялец форума Аватар для Liberty 88
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,196
    Репутация
    771
    Не згадаю ніяк як відео додати...
    Там вийшло відео у Олицької інтерв'ю з Олександрою Шульгіною - яка все таки вона цікава!
    З такою людиною хочеться спілкуватися. Брати приклад по ставленню до життя.

  10. Вверх #137930
    Новичок
    Пол
    Женский
    Возраст
    34
    Сообщений
    3
    Репутация
    12
    Подивилась інтервʼю Олицької. Коли був перший Холостяк Саша була моєю фавориткою. Вона була справжня : «я такая какая я есть!». Але зараз неможливо слухати її брехню, вона стала заробляти інфоциганством в мабуть в цьому причина, а може вона завжди була такою нещирою і брехливою. І те що інформацію і коментарі про її чоловіка Олицька ретельно підчищає, говорить про те що інтервʼю замовне і Шульгіна вирішила зробити redemption, щоб більше заробляти грошей, бо їй потрібна аудиторія для своїх семінарів.
    Якщо вона така правдива, то нехай розкаже правду, вона ж навчає дівчат як влаштувати особисте життя, то нехай розкаже правду про своє особисте життя, а не виставляє всіх лохами.
    Последний раз редактировалось Ingingerda25; 07.05.2023 в 10:52.

  11. Вверх #137931
    Новичок
    Пол
    Женский
    Возраст
    34
    Сообщений
    3
    Репутация
    12

    По умолчанию Відповідь про супермена і реальність

    Цитата Сообщение от Liberty 88 Посмотреть сообщение
    Не згадаю ніяк як відео додати...
    Там вийшло відео у Олицької інтерв'ю з Олександрою Шульгіною - яка все таки вона цікава!
    З такою людиною хочеться спілкуватися. Брати приклад по ставленню до життя.
    Як можна брати приклад з людини, яка не щира і бреше на кожному кроці. В інтервʼю каже мій чоловік, чоловік, ховає, не називає імʼя , а чому спитаєте ви.
    Бо я не знаю який він там чоловік Олександрі,
    може de-facto partner але я не думаю, що
    вони одружені! справжнє імʼя супермена Сантьяго Арана ( Santiago Arana) є в інтернеті в наявності стаття де сказано, що станом на 4 November 2022 він все ще одружений зі своєю former wife, а також, що Kyle Arana була ініціатором розлучення. Також скажу більше,
    базуючись на виписках з суду процес
    розлучення все ще триває і в 2023 році! Чітко памʼятаю, що в своїх попередніх заявах Олександра казала , так нібито вони одружені , це притому, що процес розлучення ще тривало і триває �� казкарка Шульгіна, а ви наївні і тупі несіть свої грошики.
    Саме цікаве в цій історії, що Шульгіна каже,що не вона стала причиною розлучення, але - цікаве спостереження, на розлучення дружина подала в 16-07-21, а Шульгіна почала зустрічатися з Сантьяго в квітні 2021. Нічого не хочу сказати, але є багато дописів в
    інтернеті про його розлучення, яке за словами преси сталося дуже раптово і несподівано, буквально за декілька місяців !
    От і вір заявам Олександри, що вона тут не при чому. Звичайно цей дядько публічна особа, що заробляє на комісійних по продажу розкішних будинків зіркам Голівуду і має приблизний статок в 3-4$ мільйони доларів. А так звичайно Саша не gold digger i не брехуха ні разу ��
    А ще також місяць назад вона давала інтервʼю російською і на питання чи не хоче вона створювати контент виключно для
    українців сказала, що ні, бо російською аудиторія більша зі пострадянського простору.Подивіться ! Це для тих, хто тут переймається ії мега патріотичністю і мовою.
    Посилання на статті про дружину :

    https://gossipnextdoor.com/meet-patricia-kyle-arana-santiago-arana-wife-age-job/

    https://mixedarticle.com/santiago-aranas-wife-kyle-arana

    Інтервʼю Саші

    https://youtu.be/5IKYipFIkJo

  12. Вверх #137932
    Постоялец форума Аватар для Liberty 88
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,196
    Репутация
    771
    Дякую! Я не "копала" так - мені якось...досліджувати ії стан сімейний не хотілось...
    Що сподобалось - подача.
    ( Так, інфоциганство...як і Квіткова та і ця брехушка актриса з цього сезону...і Сашка Мудра..)
    У Шульгіної є якийсь внутрішній спокійний позитив.
    Мабуть я просто перенасичена людським негативом зараз...
    Тому так хочеться слухати просто когось на приємних хвилях)

    Ну то ще ні одна коханка не сказала "так, через мене!" - жодна))
    Последний раз редактировалось Liberty 88; 08.05.2023 в 23:39.

  13. Вверх #137933
    Новичок
    Пол
    Женский
    Возраст
    34
    Сообщений
    3
    Репутация
    12
    Тут справа не в дослідженнях, а в тому, що людина продає семінари,де вчить дівчат як побудувати своє особисте життя, сімʼю, бере за це гроші! Каже сама, щоб чогось навчити наче треба самою бути прикладом. Питання постає, а який вона приклад, якщо все, що вона нам розказує- це фікція і треба ділити все на 100. Всі чомусь обурились з тієї психологині, яку Саша зробила антивідомою, але по суті вона робить те саме! Свідомо обманює дівчат: говорить в обличчя одне, а сама просто рахує грошики в голові. Так і яка різниця тоді між ними?! Позитиву хочеться всім, але це не спосіб самообманюватись. Критичне мислення має бути завжди при собі.

  14. Вверх #137934
    Постоялец форума Аватар для Liberty 88
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,196
    Репутация
    771
    Критично мислячі я розумію що мене не зачіпає ЩО вона там бреше)) якось не хочу перейматися таки питанням. Квіткова вже до огиди з ії "програмами" продажів.
    В Шульгіної є позитив подачі себе. На цьому все...більше не цікавить далі що і як у неї.

    Бачили Злату в білій сукні на святі в Андрія Хветкевича?
    Як наречена - незрозуміло навіщо..)

  15. Вверх #137935
    Частый гость Аватар для avrora.
    Пол
    Женский
    Сообщений
    558
    Репутация
    226
    Цікаво!
    Я теж дивилась інтервю. Але шульгіна не каже ніде, що вони одружені, а навпаки, що неодружені. А все інше у вас - цікаво

  16. Вверх #137936
    Новичок
    Пол
    Женский
    Сообщений
    95
    Репутация
    24
    Цитата Сообщение от Ingingerda25 Посмотреть сообщение
    Тут справа не в дослідженнях, а в тому, що людина продає семінари,де вчить дівчат як побудувати своє особисте життя, сімʼю, бере за це гроші! Каже сама, щоб чогось навчити наче треба самою бути прикладом. Питання постає, а який вона приклад, якщо все, що вона нам розказує- це фікція і треба ділити все на 100. Всі чомусь обурились з тієї психологині, яку Саша зробила антивідомою, але по суті вона робить те саме! Свідомо обманює дівчат: говорить в обличчя одне, а сама просто рахує грошики в голові. Так і яка різниця тоді між ними?! Позитиву хочеться всім, але це не спосіб самообманюватись. Критичне мислення має бути завжди при собі.
    Мне, лично, не понятно как она учит "работать с травмами"???? Она психотерапевт????? Пусть диплом покажет!

  17. Вверх #137937
    Постоялец форума Аватар для Барбара 00
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,546
    Репутация
    586
    А мені особисто цікаво, хто вірить цим інстаграмним коучам, марафонщикам та псевдопсихологам? Є навіть такі люди. які запитують поради у блогерів.

    Доречі, хтось дивиться сьогодні Євробачення?

  18. Вверх #137938
    Не покидает форум Аватар для Liker
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    6,458
    Репутация
    1822
    Благодаря проекту куча знакомых теперь у меня :
    Зашел в магаз, там Федирко, прогулялся в Аркадию ,там Мельник,
    не удивлюсь, если еще и Чмырика увижу !

  19. Вверх #137939

  20. Вверх #137940
    Постоялец форума
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,374
    Репутация
    510


Ответить в теме
Страница 6897 из 6900 ПерваяПервая ... 5897 6397 6797 6847 6887 6895 6896 6897 6898 6899 ... ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. 22 июля: Synth Gothic Party "Note From a Decadence"
    от Dimiz в разделе Музыка
    Ответов: 17
    Последнее сообщение: 05.04.2020, 20:20
  2. 06.05.2005 Gothic-party "Серый сон", концерт "
    от Оборотень в разделе Музыка
    Ответов: 4
    Последнее сообщение: 15.03.2014, 10:48
  3. Кто-нибудь сталкивался с фирмой "Портал" (ЧП "
    от OTM в разделе Основной форум
    Ответов: 2
    Последнее сообщение: 08.04.2004, 08:37

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения