Тема: Шоу "Холостяк" на СТБ. 5 сезон

Ответить в теме
Страница 6873 из 6900 ПерваяПервая ... 5873 6373 6773 6823 6863 6871 6872 6873 6874 6875 6883 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 137,441 по 137,460 из 137988
  1. Вверх #137441
    Новичок
    Пол
    Женский
    Сообщений
    95
    Репутация
    24
    Цитата Сообщение от Будикка Посмотреть сообщение
    Такі речі робив мені мій брат. І шо? А нічого. У 2016 році ми з ним говорили і він раптом зізнався, що все життя мене дражнив.

    Ну і що? Але я вважаю його прекрасним братом і взагалі довгий час він був для мене ідеалом. Коли людина робить погані вчинки, це завжди говорить про брак любові в її житті.
    например. Есть синдром нехватки внимания у детей, они если не получают таблеток специальных(не уверена что у нас они разрешены) громят все вокруг. И это не от недостатка любви, это мозг такой, хоть залюби их до красноты. Ничего не изменится.


  2. Вверх #137442

    Антиковидник форума

    Сообщений
    9,882
    Репутация
    3680
    Цитата Сообщение от Keeetrin Посмотреть сообщение
    Абсолютно согласна что по телевизору поставить диагноз нельзя ) Поэтому я и говорю что ей надо обратится к психиатру. Не к психологу, это не их профиль) У психологов на шоу другая задача они работают не на пользу девочек, а на пользу шоу)
    С точки зрения шоу она, конечно, находка, но хотелось ли быть в близких отношениях с таким человеком ??? Не мне

    Не знаю что там у вас с братом было, но ты можешь или могла в нем ошибатся так как и в других людях)

    Я просто наслаждаюсь тем что люди смотрят одинаковое, а видят разное)



    Для того что б стать или быть такой эгоисткой нужна какая-то предыстория, боюсь что развод и рождение брата не настолько травматические вещи.
    Получается, что причин издеваться над людьми у нее нет, кроме "веселья". Она этим наслаждается. А это психически не нормально.
    Да. Я как раз про то что брат это способ оправдать нам героиню и ее поведение. Но это слишком банально.

  3. Вверх #137443
    Форумная Злюка

    Аватар для Freedom*
    Пол
    Женский
    Адрес
    Мачу Пикчу
    Сообщений
    30,474
    Репутация
    10127
    Цитата Сообщение от Будикка Посмотреть сообщение
    Просто ти бачиш те, що хочеш бачити, відсутня об"єктивність. У тебе упереджене ставлення до Саші М. Буває. Багато у кого воно таке.....)))))

    Саші важко стимпатизувати і рідко хто може побачити в ній те, що приховано глибоко. У кожної людини є чесноти. ОДні їх бачать інші ні, одним таке підходить, іншим ні. Все просто. Просто у нас різні цінності .......))))))
    Да нет у неё ничего глубоко. Она мелкая

  4. Вверх #137444
    Не покидает форум Аватар для Людам
    Пол
    Женский
    Адрес
    Киев
    Сообщений
    5,634
    Репутация
    10633
    Цитата Сообщение от Будикка Посмотреть сообщение
    Саша дуже напружилась і це видно, вона навіть злякалась

    Сашина мама сама в собі. Вона холодна і байдужа, а Саша налякана.
    Цитата Сообщение от Paria Посмотреть сообщение
    Какая странная мама у Мудрой...
    Цитата Сообщение от Барбара 00 Посмотреть сообщение
    А мені шкода Сашу, що батьки від неї так відморозились. Не підтримали свою доньку. Дивна зустріч.
    Цитата Сообщение от Будикка Посмотреть сообщение
    Мама сидить і думає: Що ти до мене причепилась , доню.

    Мама прийшла просто в тєлєвізорє посвітитись. Саша говорить, говорить, а мама мовчить.
    Цитата Сообщение от oliyal Посмотреть сообщение
    М-да.. мама Саши М просто "сплошная душевность и обаяние" реально как буд-то удав приехал навестить дочку-змиючку
    В суботу СТБ повтор Холостяка показало.Прочитала вас і не можу не висловитися.Дівчаточка,Саша Мудра і мама -це мама боїться Сашу,вся як натягнута струна сиділа,боялася слово мовити.Саша почувалася досить впевнено,посмішка зміючки-Оленки не сходила з обличчя.
    Якби там не було в їх стосунках,але Саша М. добряче настрашила свою маму.

  5. Вверх #137445
    Форумная Злюка

    Аватар для Freedom*
    Пол
    Женский
    Адрес
    Мачу Пикчу
    Сообщений
    30,474
    Репутация
    10127
    Цитата Сообщение от Людам Посмотреть сообщение
    В суботу СТБ повтор Холостяка показало.Прочитала вас і не можу не висловитися.Дівчаточка,Саша Мудра і мама -це мама боїться Сашу,вся як натягнута струна сиділа,боялася слово мовити.Саша почувалася досить впевнено,посмішка зміючки-Оленки не сходила з обличчя.
    Якби там не було в їх стосунках,але Саша М. добряче настрашила свою маму.
    Я так не думаю. Я увидела совсем другое.
    Что эта мерзкая Саша так достала свою маму, что та уже видеть её не хочет .
    Это не страх, это отторжение

  6. Вверх #137446
    Новичок
    Пол
    Женский
    Сообщений
    95
    Репутация
    24
    Цитата Сообщение от Людам Посмотреть сообщение
    В суботу СТБ повтор Холостяка показало.Прочитала вас і не можу не висловитися.Дівчаточка,Саша Мудра і мама -це мама боїться Сашу,вся як натягнута струна сиділа,боялася слово мовити.Саша почувалася досить впевнено,посмішка зміючки-Оленки не сходила з обличчя.
    Якби там не було в їх стосунках,але Саша М. добряче настрашила свою маму.
    Цитата Сообщение от Freedom* Посмотреть сообщение
    Я так не думаю. Я увидела совсем другое.
    Что эта мерзкая Саша так достала свою маму, что та уже видеть её не хочет .
    Это не страх, это отторжение
    И это и то. Что чувствует мама когда один ребенок издевается над другим ее ребенком? Море любви?

    И ее попытка сказать что у нее мужской характер, это о ее жестокости, но завуалированно.

  7. Вверх #137447
    Постоялец форума Аватар для Барбара 00
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,546
    Репутация
    586
    Я передивилась цей момент з мамою Мудрої і зрозуміла, що була неправа і що у мами і Саши чудові відносини. Просто для Саши це не перший і не останній проект і мамі не захотілось, щоб дочка її в це вплутувала, не захотіла мама з родиною бути у тєлєвізорі, знаючи, що для доні це не серйозно. Мама там сиділа і думала, щоб скоріше все закінчилось, вони дивились одна на одну і не знали що сказати. Мою думку підтверджує друг Мудрої, який сказав, що у них з мамою гарні відносини.

  8. Вверх #137448
    Новичок
    Пол
    Женский
    Сообщений
    95
    Репутация
    24
    Мне понравилось - когда холостяк спросил друга "Какая саша в дружбе"
    Тот ответил - "Сладкоежка"

    Это вообще 5 баллов )))

  9. Вверх #137449
    Постоялец форума Аватар для Liberty 88
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,196
    Репутация
    771
    20 січня буде пост-шоу! В інеті це вже анонсували)
    Цікаво буде на дівчат подивитися. Все таки цього сезону дуже гарний підбір учасниць. Різні, гарні, цікаві, особистості - за кожною, з залишених з 1 вечірки, було дуже цікаво спостерігати.

  10. Вверх #137450
    Постоялец форума Аватар для Барбара 00
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,546
    Репутация
    586
    На пост шоу будуть дівчата, які залишились у Києві (Погорєлова, Катя). Цікаво, Алекса покажуть онлайн чи як? Не уявляю як буде пост шоу без головного героя і як переможниця буде віддуватись одна за двох? І що вона скаже через що не склались їх відносини? Я більше вірю в те, що переможниця дала під зад холостяку і це і буде неочікуваний фінал.

  11. Вверх #137451
    Частый гость
    Пол
    Женский
    Сообщений
    811
    Репутация
    354
    Хоть бы раз победительница сказала, что холостяк оказался не тем, кем рассказывал, голым босым, и она его бросила))

  12. Вверх #137452
    Не покидает форум Аватар для Paria
    Пол
    Женский
    Адрес
    ...где-то возле моря...
    Сообщений
    11,407
    Репутация
    9747
    А я стала наблюдать за дружбой Мудрой и Марины в данный момент .
    Они таки подружки-подружки . Вместе сейчас путешествуют и выкладывают сторис в инсте .
    Марина мне продолжает не нравится , а Мудрая нравится . И по сторис она совсем не злая , а милая девочка .
    Та что уверенна , что стб выбрало ее тип лица для злого персонажа в шоу . Красивая и злая ....
    Что - благодать? А что - порок?
    Остался миг, и я - исчезну...

  13. Вверх #137453
    Постоялец форума Аватар для Барбара 00
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,546
    Репутация
    586
    А як можна свою злість показувати в сторіз? Там всі добрі. Ну і СТБ надає відповідний образ своєму персонажу.

  14. Вверх #137454
    Новичок
    Пол
    Женский
    Сообщений
    95
    Репутация
    24
    Цитата Сообщение от Paria Посмотреть сообщение
    А я стала наблюдать за дружбой Мудрой и Марины в данный момент .
    Они таки подружки-подружки . Вместе сейчас путешествуют и выкладывают сторис в инсте .
    Марина мне продолжает не нравится , а Мудрая нравится . И по сторис она совсем не злая , а милая девочка .
    Та что уверенна , что стб выбрало ее тип лица для злого персонажа в шоу . Красивая и злая ....
    Ну да) кто-то будет себя в сториз показывать с плохой стороны ))))))

  15. Вверх #137455
    Новичок
    Пол
    Женский
    Сообщений
    47
    Репутация
    18
    Коли пропустив кілька випусків і передивляєшся останній...)
    Побачення Каті - початок надзвичайно сподобався! Дуже легко, весело, цікаво. Катіна мама була замолоду таки красунькою, доня в неї. А брат мені видався дуже схожим на алекса! А потім "щось пішло не так" і татко "запоров".. або просто розказав як є)) Ну і "акторишка" (або сценаристи) вчепився)
    Побачення Марини. Тут навіть важко підібрати слова. Це яким ницим та пустим гівном треба бути, щоб соромитися свого життя та батьків?! Просто кончена шмара... Щодо її "бізнесів" - тут мені шкода її батьків, які або щиро вірять у цю брехню, або намагаються "вибілити" свою "простигосподидешеву" дитинку. Той випадок, коли шкода, що таке виросло.
    Силіконши батько - величезний молодець, бо розвивати малий бізнес тваринництва ще до повномасштабної війни було надзвичайно важкою справою! А вона - просто тупа й невдячна шмара, якій це ніколи не усвідомити. До речі, друзів у такої ш.. не може бути в принципі, тому вона стидливо (не сором'язливо, а саме стидливо та гидуюче) обмежилась родиною
    Побачення Саші П. Дівчину реально шкода.. закохалася.. і знову в бозна що(( Правильно, гадаю, що спочатку була зустріч з друзями. Було класно. Щодо батьків - Саша дуже схожа на тата. Мама дуже мила й витончена, а що тато військовий - то біда... З досвіду (споглядань) - люди з військової, міліцейської справи - в родині деспоти, там вибору у дружини та особливо (!) у дітей немає жодного. Бо буде визначати їх життя та долю (ким бути, з ким бути, що робити) та контролювати до останнього свого подиху... діти їх - дуже нещасні люди, які будуть вічними рабами деспотизму свого батька(( Бідна Саша, і бідний її майбутній обранець(( Там поламане усе родинне її життя(((
    Побачення Саші М. Вона - гравець, просто по життю. Незважаючи на нібито свідомий вік, її просто ще несе емоційно.. це мінус, якщо говорити про чоловіка, який дійсно прагне стосунків. Тобто для "акторишки" це комфорт) А Сашка - типовий "недолюбленець", звідси уся її (Сашина) "типу агресія, підй..ливість" тощо... Сашина "сповідь" - це образа на батьків. Нормальна реакція... на жаль.. Шкода дівчину(( Стосунки з "мамою" - це чиста "дічь", причому саме з боку типу "мами"!... Як може не виникнути у матері бажання просто обійняти свою дитину!!! І скільки ще своїх років життя Саша витратить на намагання отримати хоч краплю любові від таких "батьків"!...
    Виходячи з того, що "яке йшло - таке й здибало" - не дивна типу "дружба" між силіконовою та мудрою... Обидві в комплексах, як в багні, по шию. Жодному чоловіку, а тим паче екранізованому ескортнику, не потрібні такі трабли навіть короткотривало (на період контракту).
    "Вибір" (хаха) очевидний - на період контракту "желеподібнакатя".
    Насправді - поганий піар - це теж піар. Ескортник з цьоцями його отримав сповна.
    Висновок: найгів..ший сезон з можливих.
    Закривати цю мутню варто було давно
    Последний раз редактировалось AkunaMatata; 12.01.2023 в 01:20.

  16. Вверх #137456
    Не покидает форум Аватар для Будикка
    Пол
    Женский
    Адрес
    село Пісюневичі, проспект Манюній, дім 2 кв. 84.
    Возраст
    46
    Сообщений
    17,234
    Репутация
    5557
    Цитата Сообщение от Keeetrin Посмотреть сообщение
    Расскажи мне о чеснотах чикатило))) Есть люди психически ненормальные и судить их по параметрам обычных людей по той же линейке вообще не стоит.
    мое предубеждение против саши из-за ее поведения, не потому что она мне не нравится как человек, а потому какое она поведение показывает, какое не показывает и как реагиует. Она совершенный бриллиант для психиатра )

    И дел не в ценностях, а в том чтоб в людях разбираться. Кто подлый а кто нет и тп)
    Я чула, що росіяни часто згадують якогось чекатілу, тіпа він був маніяк, але про нього я нічого не знаю. То ж розповісти тобі не можу. Але є зустрічне питання, а яке відношення маніяк має до розважального шоу Холостяк?

    І до чого тут підлість? Саша відкрито провокує людей на перепалку, підтрунює, а сАме головне, ЩО так дратує всіх вас, це її зверхність. Її в ній дуже багато. А найбільш дратую те, що ця зверхність у неї не тупа. Саша усвідомлює. що вона гарна, вона знає, що її врода і ось ця манера недоступності чіпляє чоловіків і це придає їй самовпевненості. Ні одна жінка самовпевненості і зверхності на грунті стосунків з чоловіками не переносить. А ви ж жінки....))))))

    А підлості там ніякої нема, вона все робить відкрито. Більш того, вона навіть визнає, що дражнить і зачіпає людей.
    Ми переможемо цю російську наволоч.

  17. Вверх #137457
    Не покидает форум Аватар для Будикка
    Пол
    Женский
    Адрес
    село Пісюневичі, проспект Манюній, дім 2 кв. 84.
    Возраст
    46
    Сообщений
    17,234
    Репутация
    5557
    Цитата Сообщение от ytrnj Посмотреть сообщение
    Да… Саша подлая. Не то слово.
    А можна більш детально в чому полягає її підлість?
    Ми переможемо цю російську наволоч.

  18. Вверх #137458
    Не покидает форум Аватар для Будикка
    Пол
    Женский
    Адрес
    село Пісюневичі, проспект Манюній, дім 2 кв. 84.
    Возраст
    46
    Сообщений
    17,234
    Репутация
    5557
    Цитата Сообщение от ytrnj Посмотреть сообщение
    Да хоть 100 раз нехватка любви у нее была. Суть подости в том есть она или нет, а не в перекладывании ответственности за эту подлость на других.
    Оправдания подлости нет и быть не может, если эта полость направлена против кого-то. Иначе мы так прийдем к тому , чтои начнем оправдывать преступников, потому что их кто-то обидел в детстве.
    В создание надо направлять недовольство и обиду и стараться исправить что в силах.
    Если говорить о Мудрой - она типичная эгоистка, которая ни за что обидела мать и брата, просто потому что привыкла брать от родителей 100%, а с рождением брата стали давать меньше. И после всего сейчас не стесняется жить на их шее. Такие дамы идут по головам без тени сожаления. Предаст, сдаст, обкрутит и бровью не поведет. Живет обманом. И себя и окружающих.
    Вона не перекладає відповідальність на інших, вона намагається пояснити і розібратись сама звідки в ній це є. Це різні речі. Не треба в одну миску мух і котлети.
    Ми переможемо цю російську наволоч.

  19. Вверх #137459
    Не покидает форум Аватар для Будикка
    Пол
    Женский
    Адрес
    село Пісюневичі, проспект Манюній, дім 2 кв. 84.
    Возраст
    46
    Сообщений
    17,234
    Репутация
    5557
    Цитата Сообщение от ytrnj Посмотреть сообщение
    Да. Я как раз про то что брат это способ оправдать нам героиню и ее поведение. Но это слишком банально.
    Дічатка, а ви розумієте різницю між виправдати і пояснити? Чи ви про пояснення нічого не знаєте?

    Ви мене так дивуєте. Мені Саша цікава як глядачу, мені цікаво, як вона вміло провокує дівчат показати свою сутність. А Сашина сутність на певерхні лежить.

    І виправдовувати Сашу М. мені нема чого, бо це не мої вчинки, а неїні. Я лише намагаюсь пояснити як Я бачу її характер і прикладом свого брата поясню чому саме я так думаю.

    Дами, я прошу вас не пишіть такої примітивності. Ви ж не вони.
    Ми переможемо цю російську наволоч.

  20. Вверх #137460
    Не покидает форум Аватар для Будикка
    Пол
    Женский
    Адрес
    село Пісюневичі, проспект Манюній, дім 2 кв. 84.
    Возраст
    46
    Сообщений
    17,234
    Репутация
    5557
    Цитата Сообщение от Keeetrin Посмотреть сообщение
    например. Есть синдром нехватки внимания у детей, они если не получают таблеток специальных(не уверена что у нас они разрешены) громят все вокруг. И это не от недостатка любви, это мозг такой, хоть залюби их до красноты. Ничего не изменится.
    Цікаво було б знати який сАме синдром змушує тебе так реагувати ....або мене....))))))
    чи це може просто комплес?

    я не з метою обрАзити, а лише як приклад, що у кожної людини є якісь свої синдроми і є якісь свої комплекси, які проявляються ось у таких типах поведінки. Когось недолюбили, хтось ревнував все життя до молодшого брата чи сестри, когось мама так і не відпустила від себе тощо, тощо, тощо. То що, тобі, мені , Юлі, Саші, Людамі, всім нам до психіатра бігти?
    Последний раз редактировалось Будикка; 12.01.2023 в 10:52.
    Ми переможемо цю російську наволоч.


Ответить в теме
Страница 6873 из 6900 ПерваяПервая ... 5873 6373 6773 6823 6863 6871 6872 6873 6874 6875 6883 ... ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. 22 июля: Synth Gothic Party "Note From a Decadence"
    от Dimiz в разделе Музыка
    Ответов: 17
    Последнее сообщение: 05.04.2020, 20:20
  2. 06.05.2005 Gothic-party "Серый сон", концерт "
    от Оборотень в разделе Музыка
    Ответов: 4
    Последнее сообщение: 15.03.2014, 10:48
  3. Кто-нибудь сталкивался с фирмой "Портал" (ЧП "
    от OTM в разделе Основной форум
    Ответов: 2
    Последнее сообщение: 08.04.2004, 08:37

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения