Тема: Шоу "Холостяк" на СТБ. 5 сезон

Ответить в теме
Страница 6617 из 6900 ПерваяПервая ... 5617 6117 6517 6567 6607 6615 6616 6617 6618 6619 6627 6667 6717 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 132,321 по 132,340 из 137988
  1. Вверх #132321
    Постоялец форума Аватар для Resiente
    Пол
    Женский
    Адрес
    Киев
    Сообщений
    1,431
    Репутация
    539
    Цитата Сообщение от Paria Посмотреть сообщение

    По поводу википедии - у меня есть , кхекхекхе , высокопоставленный публичный знакомый , который имеет свою страничку в вики ))
    Он уже лет 6 официально в разводе и лет 10 не живет с семьёй и оп-ля , а вики рисует что он в браке по сей день .
    И нет он не врет мне , так как это не возможно по объективным причинам .
    .
    Я не считаю Вики надежным инсточником в таких делах. А то прям звучит как-будто Загс на прямой связи все телепортирует, кто с кем женился/развелся. Это ж кто-то должен узнать специально, поинтересоваться и озаботиться обновлением инфы, а про Богдана сами сми и отец говорили, что он скрывает все личное.


  2. Вверх #132322
    Не покидает форум Аватар для Стралковская
    Пол
    Женский
    Адрес
    Житомир
    Сообщений
    10,847
    Репутация
    4674
    Цитата Сообщение от Resiente Посмотреть сообщение
    Я не считаю Вики надежным инсточником в таких делах. А то прям звучит как-будто Загс на прямой связи все телепортирует, кто с кем женился/развелся. Это ж кто-то должен узнать специально, поинтересоваться и озаботиться обновлением инфы, а про Богдана сами сми и отец говорили, что он скрывает все личное.
    Если он так скрывает все личное, почему мы сейчас узнаем об ещё одной жене, как оказалось, и их романтической истории с ЗАГСом через три месяца знакомства? Конечно, сейчас напишешь, что это не он говорит, а она. Тогда уже пусть всё рассказывает, а то «поженились через три месяца знакомства, романтика сплошная с воздушным шаром и Н-Й....инициатор разрыва отношений я, он был слишком ревнив, на работу не пускал...но я не буду о нём говорить, это публичная личность». Вот вообще всё сходится и всё логично??
    Говорить не могу, но кое-что для рейтинга шоу ляпну.

  3. Вверх #132323
    Не покидает форум Аватар для Будикка
    Пол
    Женский
    Адрес
    село Пісюневичі, проспект Манюній, дім 2 кв. 84.
    Возраст
    46
    Сообщений
    17,234
    Репутация
    5557
    Цитата Сообщение от Стралковская Посмотреть сообщение
    Если он так скрывает все личное, почему мы сейчас узнаем об ещё одной жене, как оказалось, и их романтической истории с ЗАГСом через три месяца знакомства? Конечно, сейчас напишешь, что это не он говорит, а она. Тогда уже пусть всё рассказывает, а то «поженились через три месяца знакомства, романтика сплошная с воздушным шаром и Н-Й....инициатор разрыва отношений я, он был слишком ревнив, на работу не пускал...но я не буду о нём говорить, это публичная личность». Вот вообще всё сходится и всё логично??
    Говорить не могу, но кое-что для рейтинга шоу ляпну.
    Кожен думає, а як би поступи в?
    Це шоу, де із всіх витягують всю найпотаємнішу інформацію, яка може характеризувати особу. І вже стб вирішує, що можна оприлюднювати, а що ні. Враховуючи, що Богдан зараз при силі ще, хоч його і кишнули, а стб належить до того ж політичного табору, що і зелена влада, то не думаю, що вони б ризикнули б судитись з юристом Богданом. Тобто логічно ж допустити, що стб має межі? Тобто я допускаю, що прорекламувати шоу за рахунок чужого прізвища стб могло, і за це дозволити Богданші не розповідати нічого. Але це, знову ж таки, ще одна привілея. Бо це не перша ляді високопосадовця. Ми пам"ятаємо і помічниць депутатів, і коханок депутатів. Але прізвища папіків не оприлюднювались. Чому ж тут інакше?

    І от Богданша, могла сказати, що у мене були стосунки з хлопцем Андрієм. І не говорити, що це за Андрій. Тоді вона могла б розповісти про самі стосунки, як це роблять інші дівчата. Але вона пішла іншим шляхом і дві вигоди на лице. Перша вигода прорекламувала себе як статусна .... Друга вигода - можна прикритись прізвищем і не розповідати, що це були за стосунки. Це викликає багато питань, недовіру, підозру у тому чи було це дійсно так. А вже з цього логічно робити висновок чому вона у привілейованому положенні.
    Последний раз редактировалось Будикка; 04.05.2021 в 07:24.
    Ми переможемо цю російську наволоч.

  4. Вверх #132324
    Постоялец форума Аватар для Ніжність
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,777
    Репутация
    1045
    Цитата Сообщение от Стралковская Посмотреть сообщение
    Если он так скрывает все личное, почему мы сейчас узнаем об ещё одной жене, как оказалось, и их романтической истории с ЗАГСом через три месяца знакомства? Конечно, сейчас напишешь, что это не он говорит, а она. Тогда уже пусть всё рассказывает, а то «поженились через три месяца знакомства, романтика сплошная с воздушным шаром и Н-Й....инициатор разрыва отношений я, он был слишком ревнив, на работу не пускал...но я не буду о нём говорить, это публичная личность». Вот вообще всё сходится и всё логично??
    Говорить не могу, но кое-что для рейтинга шоу ляпну.
    А що тут так явно не сходиться, що не логічно?) Якщо й десь бреше, то по однаковому, не те, що деякі))) Через три місяці він запропонував, а через скільки одружились, не уточняла) Вона правильно все робить, не паскудить його, сказала мінімум. А кому треба її плаксиві історії про те, що зрадив, чи принижував?) Вона -єдина, хто не розводив нюні і не давив на жалість(або я прослухала).
    Я просто впевнена, що за одруження не брехала. Якби сказала неправду, то вже, якщо б не Богдан, то його родичі, чи 1 дружина, чи її подружки /куми, чи "подруги" самої Ані вже б розказали, як все було насправді. А так мовчок. Не могла б вона всім рота закрити, чи наказати мовчати. Може, в наступному випуску хтось з рідних по доброті душевній викриє брехню Вже ж було не раз, як родичі здають учасниць) Здається з плавцем в сезоні була якась плаксива дамочка(типу зайця), яка така щира й невинна була, всі її ображали і били, а потім папаша розказав зовсім не ту історію про одружених чоловіків)))

  5. Вверх #132325
    Не покидает форум Аватар для Будикка
    Пол
    Женский
    Адрес
    село Пісюневичі, проспект Манюній, дім 2 кв. 84.
    Возраст
    46
    Сообщений
    17,234
    Репутация
    5557
    Цитата Сообщение от Ніжність Посмотреть сообщение
    Вона правильно все робить, не паскудить його, сказала мінімум. )))
    Сказала мінімум.... хм

    Я пригадую шкандаль з Катею Кравченко в другому сезоні. Я з нею спілкувалась особисто. Вона розповіла, що, якщо у тебе нема нічого у минулому і нема цноти, то твої шанси невеликі потрапити у шоу. Тому, затиснуті в ці рамки, дівчата розповідають про стосунки у минулому. Їм здається це логічно, адже вони ідуть на шоу про стосунки і повідомити про себе якусь інформацію у цьому ракурсі закономірно. Вони не бачать в цьому нічого поганого. Але це лише зачіпка. Потрібно розуміти, що претенденток дуже багато, а чим далі ти проходиш, тим сильніше ти хочеш лишитись. Це є психологічним тиском на дівчину.
    І тут все і починається. На якомусь етапі (третьому чи четвертому) тебе починають розпитувати про невдачу у попередніх стосунках і починають разом з тобою "шукати" причину цієї невдачі і так вони залазять навіть у дитинство. Тому тут ми бачимо стільки плаксивих історій про поганих батьків, хоча молода людина вже давно доросла і, я впевнена, не думає про того тата чи маму, які були якимось не такими. Але ми бачимо сльози.
    І от Катя мені розповідала, що у неї в принципі нормальні стосунки з мамою. Але у минулому у неї були претензії до мами і образи на маму. Вона з цим довго працювала, щоб налагодити ці стосунки. І на той час вони були на стадії покращення, вона вже досягла певного рівня у роботі над собою і над сприйняттям мами. І тут вона пішла на шоу і з неї витягнули ці деталі. Вона просила про це не говорити відкрито, бо це може зруйнувати те тендітне, що їй вже вдалося вибудувати у стосунках з мамою. Але стб її не пожаліло. Вона навіть хотіла подавати в суд, але її шанси = 0.

    Я це до чого. В цьому сезоні ми спостерігаємо те ж саме. Нічого у стб не змінилось - витягують все. Але нами маніпулюють, як і холостяком, показуючи дівчат з різних, вигідних оргам, сторін. І Богданша в цьому "компоті" займає привілейоване місце. З неї витягнули теж все, що можна було. Але їй дозволили говорити про себе по мінімуму. Вона розповідала про поганого тата? Але на цьому не акцентували увагу, це не мусолили, я навіть не звернула на це уваги, бо цього було мало.

    Ніжність, я не хочу бути категоричною, але хіба не логічно задати питання, чому у Богданший такі привілеї? Плюс до того. Що подарували Розалінді на ДР? Теж сережки, чи 12 годин і матрас в піску?
    Побачення Богданши, хоч одне було десь у піску, шампанське з горлА, чи якісь нецікаві розмальовки?

    Найцікавіші і найромантичніші побачення саме у Богданши. Подарунки у Богданши.

    Два тижні відпочинку поза конкуренцією у Богданши. Вона була у ізоляції два тижні - це інкубаційний період. Вона перший тиждень провела з дівками. Чому вона одна була в ізоляції? Висновок логічно ж зробити, що вона або не хворіла, або не жила з дівками.

    Коли Богданша провела ніч з холостяком без камер, і логічно допустити, що там був секс, бо вона себе так і веде, але дівчата ні пари з вуст про те, що вона ніч провела не дома. З цього можна зробити висновок, що вона або живе окремо, або дівкам заборонили про це говорити.

    Я мовчу про те, що вона приїхала на ідивідуальному авто, а не з дівчатами в салоні.

    Я вже мовчу про деталі власне її поведінки. Лише узагальню, що вона веде себе так, як вже перемогла, як наче знає, що саме вона буде побєділка.

    Знову з глядачів роблять лохів. Мені це не подобається.

    Вийшло категорично? )))))
    Последний раз редактировалось Будикка; 04.05.2021 в 08:36.
    Ми переможемо цю російську наволоч.

  6. Вверх #132326
    Частый гость
    Пол
    Женский
    Сообщений
    811
    Репутация
    354
    Цитата Сообщение от Будикка Посмотреть сообщение
    Сказала мінімум.... хм

    Я пригадую шкандаль з Катею Кравченко в другому сезоні. Я з нею спілкувалась особисто. Вона розповіла, що, якщо у тебе нема нічого у минулому і нема цноти, то твої шанси невеликі потрапити у шоу. Тому, затиснуті в ці рамки, дівчата розповідають про стосунки у минулому. Їм здається це логічно, адже вони ідуть на шоу про стосунки і повідомити про себе якусь інформацію у цьому ракурсі закономірно. Вони не бачать в цьому нічого поганого. Але це лише зачіпка. Потрібно розуміти, що претенденток дуже багато, а чим далі ти проходиш, тим сильніше ти хочеш лишитись. Це є психологічним тиском на дівчину.
    І тут все і починається. На якомусь етапі (третьому чи четвертому) тебе починають розпитувати про невдачу у попередніх стосунках і починають разом з тобою "шукати" причину цієї невдачі і так вони залазять навіть у дитинство. Тому тут ми бачимо стільки плаксивих історій про поганих батьків, хоча молода людина вже давно доросла і, я впевнена, не думає про того тата чи маму, які були якимось не такими. Але ми бачимо сльози.
    І от Катя мені розповідала, що у неї в принципі нормальні стосунки з мамою. Але у минулому у неї були претензії до мами і образи на маму. Вона з цим довго працювала, щоб налагодити ці стосунки. І на той час вони були на стадії покращення, вона вже досягла певного рівня у роботі над собою і над сприйняттям мами. І тут вона пішла на шоу і з неї витягнули ці деталі. Вона просила про це не говорити відкрито, бо це може зруйнувати те тендітне, що їй вже вдалося вибудувати у стосунках з мамою. Але стб її не пожаліло. Вона навіть хотіла подавати в суд, але її шанси = 0.

    Я це до чого. В цьому сезоні ми спостерігаємо те ж саме. Нічого у стб не змінилось - витягують все. Але нами маніпулюють, як і холостяком, показуючи дівчат з різних, вигідних оргам, сторін. І Богданша в цьому "компоті" займає привілейоване місце. З неї витягнули теж все, що можна було. Але їй дозволили говорити про себе по мінімуму. Вона розповідала про поганого тата? Але на цьому не акцентували увагу, це не мусолили, я навіть не звернула на це уваги, бо цього було мало.

    Ніжність, я не хочу бути категоричною, але хіба не логічно задати питання, чому у Богданший такі привілеї? Плюс до того. Що подарували Розалінді на ДР? Теж сережки, чи 12 годин і матрас в піску?
    Побачення Богданши, хоч одне було десь у піску, шампанське з горлА, чи якісь нецікаві розмальовки?

    Найцікавіші і найромантичніші побачення саме у Богданши. Подарунки у Богданши.

    Два тижні відпочинку поза конкуренцією у Богданши. Вона була у ізоляції два тижні - це інкубаційний період. Вона перший тиждень провела з дівками. Чому вона одна була в ізоляції? Висновок логічно ж зробити, що вона або не хворіла, або не жила з дівками.

    Коли Богданша провела ніч з холостяком без камер, і логічно допустити, що там був секс, бо вона себе так і веде, але дівчата ні пари з вуст про те, що вона ніч провела не дома. З цього можна зробити висновок, що вона або живе окремо, або дівкам заборонили про це говорити.

    Я мовчу про те, що вона приїхала на ідивідуальному авто, а не з дівчатами в салоні.

    Я вже мовчу про деталі власне її поведінки. Лише узагальню, що вона веде себе так, як вже перемогла, як наче знає, що саме вона буде побєділка.

    Знову з глядачів роблять лохів. Мені це не подобається.

    Вийшло категорично? )))))
    Вышло логично
    А еще им с Анной сделали экстремальное свидание, типа адреналин, сближение...

  7. Вверх #132327
    Частый гость Аватар для Lady_Winter
    Пол
    Женский
    Адрес
    Kyiv
    Сообщений
    807
    Репутация
    466
    Цитата Сообщение от Будикка Посмотреть сообщение
    Сказала мінімум.... хм

    Я пригадую шкандаль з Катею Кравченко в другому сезоні. Я з нею спілкувалась особисто. Вона розповіла, що, якщо у тебе нема нічого у минулому і нема цноти, то твої шанси невеликі потрапити у шоу. Тому, затиснуті в ці рамки, дівчата розповідають про стосунки у минулому. Їм здається це логічно, адже вони ідуть на шоу про стосунки і повідомити про себе якусь інформацію у цьому ракурсі закономірно. Вони не бачать в цьому нічого поганого. Але це лише зачіпка. Потрібно розуміти, що претенденток дуже багато, а чим далі ти проходиш, тим сильніше ти хочеш лишитись. Це є психологічним тиском на дівчину.
    І тут все і починається. На якомусь етапі (третьому чи четвертому) тебе починають розпитувати про невдачу у попередніх стосунках і починають разом з тобою "шукати" причину цієї невдачі і так вони залазять навіть у дитинство. Тому тут ми бачимо стільки плаксивих історій про поганих батьків, хоча молода людина вже давно доросла і, я впевнена, не думає про того тата чи маму, які були якимось не такими. Але ми бачимо сльози.
    І от Катя мені розповідала, що у неї в принципі нормальні стосунки з мамою. Але у минулому у неї були претензії до мами і образи на маму. Вона з цим довго працювала, щоб налагодити ці стосунки. І на той час вони були на стадії покращення, вона вже досягла певного рівня у роботі над собою і над сприйняттям мами. І тут вона пішла на шоу і з неї витягнули ці деталі. Вона просила про це не говорити відкрито, бо це може зруйнувати те тендітне, що їй вже вдалося вибудувати у стосунках з мамою. Але стб її не пожаліло. Вона навіть хотіла подавати в суд, але її шанси = 0.

    Я це до чого. В цьому сезоні ми спостерігаємо те ж саме. Нічого у стб не змінилось - витягують все. Але нами маніпулюють, як і холостяком, показуючи дівчат з різних, вигідних оргам, сторін. І Богданша в цьому "компоті" займає привілейоване місце. З неї витягнули теж все, що можна було. Але їй дозволили говорити про себе по мінімуму. Вона розповідала про поганого тата? Але на цьому не акцентували увагу, це не мусолили, я навіть не звернула на це уваги, бо цього було мало.

    Ніжність, я не хочу бути категоричною, але хіба не логічно задати питання, чому у Богданший такі привілеї? Плюс до того. Що подарували Розалінді на ДР? Теж сережки, чи 12 годин і матрас в піску?
    Побачення Богданши, хоч одне було десь у піску, шампанське з горлА, чи якісь нецікаві розмальовки?

    Найцікавіші і найромантичніші побачення саме у Богданши. Подарунки у Богданши.

    Два тижні відпочинку поза конкуренцією у Богданши. Вона була у ізоляції два тижні - це інкубаційний період. Вона перший тиждень провела з дівками. Чому вона одна була в ізоляції? Висновок логічно ж зробити, що вона або не хворіла, або не жила з дівками.

    Коли Богданша провела ніч з холостяком без камер, і логічно допустити, що там був секс, бо вона себе так і веде, але дівчата ні пари з вуст про те, що вона ніч провела не дома. З цього можна зробити висновок, що вона або живе окремо, або дівкам заборонили про це говорити.

    Я мовчу про те, що вона приїхала на ідивідуальному авто, а не з дівчатами в салоні.

    Я вже мовчу про деталі власне її поведінки. Лише узагальню, що вона веде себе так, як вже перемогла, як наче знає, що саме вона буде побєділка.

    Знову з глядачів роблять лохів. Мені це не подобається.

    Вийшло категорично? )))))
    Згодна з тобою повністю. В неї явні привілеї. Чому цього не видно нікому, теж не розумію. Мені теж було дуже цікаво, як різко виріс інтерес холостяка до неї після повернення. Побачення по скайпу затмило інші побачення? Смішно, не вірю, до цього в них конекта не сталося зовсім.

  8. Вверх #132328
    Посетитель Аватар для Натанка
    Пол
    Женский
    Сообщений
    338
    Репутация
    568
    Цитата Сообщение от Lady_Winter Посмотреть сообщение
    Згодна з тобою повністю. В неї явні привілеї. Чому цього не видно нікому, теж не розумію. Мені теж було дуже цікаво, як різко виріс інтерес холостяка до неї після повернення. Побачення по скайпу затмило інші побачення? Смішно, не вірю, до цього в них конекта не сталося зовсім.
    На дні народженні своєму Аня ніяка була, на фоні інших дівчат - бліда пляма...От її і прибрали на пару тижнів, поки трохи інших приберуть, а то ще хтось щось ляпне не те))

    В неї емоцій живих немає, посмішка штучна, говорить як текст з монітора читає... Там почуттів до холостяка - нуль. Не розумію, де Міха потяг до неї знайшов

  9. Вверх #132329
    Постоялец форума Аватар для Liberty 88
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,196
    Репутация
    771
    https://sport.znaj.ua/ru/380911-holo...oto-z-vesillya

    "Холостяк" Заливако может встретиться с бывшим Богдан: все еще хранит фото со свадьбы

  10. Вверх #132330
    Не покидает форум Аватар для Стралковская
    Пол
    Женский
    Адрес
    Житомир
    Сообщений
    10,847
    Репутация
    4674
    Цитата Сообщение от Liberty 88 Посмотреть сообщение
    https://sport.znaj.ua/ru/380911-holo...oto-z-vesillya

    "Холостяк" Заливако может встретиться с бывшим Богдан: все еще хранит фото со свадьбы
    Я ржу))) Андрей Богдан придёт на шоу Холостяк, ага-ага ))) Кстати, свадебная фотография только с невестой, она там одна, а где жОних?
    А родителей всё-таки покажут.
    И почему её называют Богдан Анна, если фамилию она не меняла? Она Сторожук.

  11. Вверх #132331
    Постоялец форума Аватар для Ніжність
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,777
    Репутация
    1045
    Цитата Сообщение от Стралковская Посмотреть сообщение
    Я ржу))) Андрей Богдан придёт на шоу Холостяк, ага-ага ))) Кстати, свадебная фотография только с невестой, она там одна, а где жОних?
    А родителей всё-таки покажут.
    И почему её называют Богдан Анна, если фамилию она не меняла? Она Сторожук.
    Вона після розлучення прізвище Богдан назад на дівоче не змінювала.

  12. Вверх #132332
    Не покидает форум Аватар для Стралковская
    Пол
    Женский
    Адрес
    Житомир
    Сообщений
    10,847
    Репутация
    4674
    Цитата Сообщение от Ніжність Посмотреть сообщение
    Вона після розлучення прізвище Богдан назад на дівоче не змінювала.
    А я так поняла, что она свою девичью не меняла, так как она турагент, два паспорта, открытые визы- это куча волокиты.

  13. Вверх #132333
    Постоялец форума Аватар для Ніжність
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,777
    Репутация
    1045
    Цитата Сообщение от Стралковская Посмотреть сообщение
    А я так поняла, что она свою девичью не меняла, так как она турагент, два паспорта, открытые визы- это куча волокиты.
    На пост-шоу вона про це розповідала. Горе-психолог ще хотіла довести, що раз вона Богдан до цих пір, то значить хоче, щоб він повернувся)

  14. Вверх #132334
    Посетитель
    Пол
    Женский
    Сообщений
    425
    Репутация
    247
    Уже писали на другом форуме об этой Ане :
    Жынка Богдана, такое пипипи. Её за месяц до проекта парень бросил с которым они были год, а бросил, потому что спалил её с другим мужиком в рестеле, она наврала что с подругой встречается Слёзки лила свои Ох ж Октрыссса и походу на кастинг тайком пошла

  15. Вверх #132335
    Частый гость
    Пол
    Женский
    Сообщений
    811
    Репутация
    354
    Разве то Богдан на фото?

  16. Вверх #132336
    Не покидает форум Аватар для Стралковская
    Пол
    Женский
    Адрес
    Житомир
    Сообщений
    10,847
    Репутация
    4674
    то вона мабуть з кузеном, а Богдан руку подає на першому фото))

  17. Вверх #132337
    Частый гость
    Пол
    Женский
    Сообщений
    811
    Репутация
    354
    Там мужчина в пиджаке, там без пиджака.
    Может Богдан был приглашенным другом, поэтому у невесты с ним только одна фотка?)))

  18. Вверх #132338
    Постоялец форума Аватар для Барбара 00
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,546
    Репутация
    586
    На фото праворуч- фотошоп. Ну не буде Аня на всю країну виставляти фото із Богданом

  19. Вверх #132339
    Постоялец форума Аватар для Барбара 00
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,546
    Репутация
    586
    Цитата Сообщение от Натанка Посмотреть сообщение
    На дні народженні своєму Аня ніяка була, на фоні інших дівчат - бліда пляма...От її і прибрали на пару тижнів, поки трохи інших приберуть, а то ще хтось щось ляпне не те))

    В неї емоцій живих немає, посмішка штучна, говорить як текст з монітора читає... Там почуттів до холостяка - нуль. Не розумію, де Міха потяг до неї знайшов
    Між ногами...)))

  20. Вверх #132340
    Частый гость
    Пол
    Женский
    Сообщений
    811
    Репутация
    354
    Цитата Сообщение от Барбара 00 Посмотреть сообщение
    На фото праворуч- фотошоп. Ну не буде Аня на всю країну виставляти фото із Богданом
    А почему нет? Стесняется?

    Говорить о нем можно, фамилию его юзать можно, а фотки показать или какие нибудь доказательства нельзя))


Ответить в теме
Страница 6617 из 6900 ПерваяПервая ... 5617 6117 6517 6567 6607 6615 6616 6617 6618 6619 6627 6667 6717 ... ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. 22 июля: Synth Gothic Party "Note From a Decadence"
    от Dimiz в разделе Музыка
    Ответов: 17
    Последнее сообщение: 05.04.2020, 20:20
  2. 06.05.2005 Gothic-party "Серый сон", концерт "
    от Оборотень в разделе Музыка
    Ответов: 4
    Последнее сообщение: 15.03.2014, 10:48
  3. Кто-нибудь сталкивался с фирмой "Портал" (ЧП "
    от OTM в разделе Основной форум
    Ответов: 2
    Последнее сообщение: 08.04.2004, 08:37

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения