Тема: Шоу "Холостяк" на СТБ. 5 сезон

Ответить в теме
Страница 6896 из 6899 ПерваяПервая ... 5896 6396 6796 6846 6886 6894 6895 6896 6897 6898 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 137,901 по 137,920 из 137979
  1. Вверх #137901
    Постоялец форума Аватар для Liberty 88
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,196
    Репутация
    771
    Цитата Сообщение от Будикка Посмотреть сообщение
    Інтерв"ю Саші я дивилась, до речв, то ж.... мімо....))))
    Якщо коло спілкування формує думку, то про тебе можна сказати, що ти любителька випити? ))))

    Важливо не саме коло спілкування, а те, як ти сприймаєш цей світ і різні явища у цьому світі. Для когось кожен день випити норма, для когось ні і це ніяк не залежить і не впливає на коло спілкування. Має значення лише світосприйняття. А воно, у свою чергу, залежить від особистісних природніх даних і виховання. І відразу, щоб двічі не вставати, виховання це не обов"язково те, що каже мама чи тато. Інколи погані батьки можуть сформувати у дитини нетерпимість до того поганого.
    Ні, про мене такого не можна сказати...) тому тому я і втекла звідти )
    Подивилась все ж таки Сашку Мудру??? Писала що: "тільки на форумі вас дівчатка читаю..."...

    Бачиш як гарно ти розписуєш про те як оточення може формувати...або навпаки - відразу і протилежну поведінку формувати...
    То чому ж стосовно сексу "ВСІ жінки торгують сексом"?
    Звідки такі висновки - якщо гарно так розписуєш що таки всі люди різні?)

    Інколи "побалакати щоб не сумувати" - гарно... але ж не на тему "шльондри ви всі")))

    Треба оточення змінювати все таки...коли складається враження що всі навкруги: "всі ви....!!!"))
    Як кажуть всі психологи : Починати треба з себе - себе змінювати. Тоді оточення зміниться. Бо коли змінюється сама - то вже не цікаво з тими, з ким спілкувалася раніше. Бо ти інша.


  2. Вверх #137902
    Не покидает форум Аватар для Будикка
    Пол
    Женский
    Адрес
    село Пісюневичі, проспект Манюній, дім 2 кв. 84.
    Возраст
    46
    Сообщений
    17,234
    Репутация
    5557
    Цитата Сообщение от Liberty 88 Посмотреть сообщение
    Ні, про мене такого не можна сказати...) тому тому я і втекла звідти )
    Подивилась все ж таки Сашку Мудру??? Писала що: "тільки на форумі вас дівчатка читаю..."...
    Я ж писала тут, що подивилась відразу після шоу, де вона відповідала на запитання. І дала свою оцінку, своє враження.
    Бачиш як гарно ти розписуєш про те як оточення може формувати...або навпаки - відразу і протилежну поведінку формувати...
    То чому ж стосовно сексу "ВСІ жінки торгують сексом"?
    Звідки такі висновки - якщо гарно так розписуєш що таки всі люди різні?)
    Тому, що я не вважаю проституцію, чи просто "гулящість" чимось поганим, я не засуджую це. Тому що така поведінка жінки виходить не з якоїсь там кримінальної схильності, тому що це не злочин і навіть не впевнена, що це гріх. Задовольняти свої потреби - це нормально, тим паче, що у всіх вони є.

    Коли я когось називаю "хвойдою", то я роблю акцент не на сексі з багатьма чоловіками, а на духовній аморальності, на відсутності в жінці чи дівчині порядності. Тобто, якщо жінка кожен день міняє хлопаків (образно), але ніколи нікого не підставить, допоможе, якщо людина потребує допомоги, може зрозуміти іншу людину, не маніпулює іншими, не використовує інших, то яке моє діло, що вона робить у своєму ліжку?

    Інколи "побалакати щоб не сумувати" - гарно... але ж не на тему "шльондри ви всі")))
    чому ні?
    Треба оточення змінювати все таки...коли складається враження що всі навкруги: "всі ви....!!!"))
    Неправильний висновок. Я тверда у своїх переконаннях. Хіба по моїй дурнуватій категоричності це не помітно? )))))
    Ще раз повторю не оточення формує погляди, а особистіні якості, вихованні і життєвий досвід. Не треба змінювати середовище, якщо воно не таке. Я жила в російськомовному середовищі. То я мала виїхати? Я живу в середовищі безвідповідальних громадян, які у час війни обрали у президенти і у ВР не професійних політиків, а клоунів, простигоспаді, гвалтівників тощо тощо. То мені як його змінити?
    Як кажуть всі психологи : Починати треба з себе - себе змінювати.
    З чого ти взяла, що мені потрібно змінюватись? Якщо когось іншого не влаштовують мої погляди, то це ж не означає, що я маю змінюватись. У мене є недоліки, як у кожної людини, я з ними намагаюсь працювати, але вони ніяк не впливають на мої погляди.
    Тоді оточення зміниться. Бо коли змінюється сама - то вже не цікаво з тими, з ким спілкувалася раніше. Бо ти інша.
    І як мені змінитись, щоб наш народ більше не обирав Зеленського і Слуг, які навіть зараз, після стількох їхніх злочинів пісяють кип"ятком на ноги від щастя? ((
    Ми переможемо цю російську наволоч.

  3. Вверх #137903
    Не покидает форум Аватар для Liker
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    6,452
    Репутация
    1822
    А кто новый Хллостяк?
    Марченко?

  4. Вверх #137904
    Посетитель
    Пол
    Женский
    Сообщений
    458
    Репутация
    279
    Мудрая, хоть и примитивная, но красивая отпад, харизматка.

  5. Вверх #137905

  6. Вверх #137906
    Постоялец форума Аватар для Барбара 00
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,546
    Репутация
    586
    Пічалька( Мене Топольський заблокував через те, що я написала нік його дівки і що він виглядає так само смішно, як Черкасов, який показував руки/ноги/волосся свого манекена )))))...
    У нього там третя частина розповіді про те, як він познайомився зі своєю дівчиною. А я ще до цієї історії знайшла хто вона.

    Не мужик, а чудо Господнє маятись такою дурницею у 33 роки

  7. Вверх #137907
    Форумная Злюка

    Аватар для Freedom*
    Пол
    Женский
    Адрес
    Мачу Пикчу
    Сообщений
    30,371
    Репутация
    10088
    Цитата Сообщение от Барбара 00 Посмотреть сообщение
    Пічалька( Мене Топольський заблокував через те, що я написала нік його дівки і що він виглядає так само смішно, як Черкасов, який показував руки/ноги/волосся свого манекена )))))...
    У нього там третя частина розповіді про те, як він познайомився зі своєю дівчиною. А я ще до цієї історії знайшла хто вона.

    Не мужик, а чудо Господнє маятись такою дурницею у 33 роки
    А тебе сколько лет , что ты переживаешь по поводу блокировки?
    Венера в скорпионе

  8. Вверх #137908
    Форумная Злюка

    Аватар для Freedom*
    Пол
    Женский
    Адрес
    Мачу Пикчу
    Сообщений
    30,371
    Репутация
    10088
    Цитата Сообщение от Маттиола Посмотреть сообщение
    Мудрая, хоть и примитивная, но красивая отпад, харизматка.
    Чем она красивая ? Таких красивых миллион в каждом большом городе
    Самая обычная амбициозная дура
    Венера в скорпионе

  9. Вверх #137909
    Постоялец форума Аватар для Барбара 00
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,546
    Репутация
    586
    Цитата Сообщение от Freedom* Посмотреть сообщение
    А тебе сколько лет , что ты переживаешь по поводу блокировки?
    Я з сарказмом написала попереднє повідомлення. Я взагалі не переживаю з приводу блокування. Я пишу до того, що він блокує всіх, хто написав щось не те, що йому подобається. Дуже самозакоханий .
    Він заблокував всіх, кому подобалась Катька.
    Последний раз редактировалось Барбара 00; 19.03.2023 в 10:43.

  10. Вверх #137910
    Не покидает форум Аватар для Будикка
    Пол
    Женский
    Адрес
    село Пісюневичі, проспект Манюній, дім 2 кв. 84.
    Возраст
    46
    Сообщений
    17,234
    Репутация
    5557
    Цитата Сообщение от Барбара 00 Посмотреть сообщение
    Я з сарказмом написала попереднє повідомлення. Я взагалі не переживаю з приводу блокування. Я пишу до того, що він блокує всіх, хто написав щось не те, що йому подобається. Дуже самозакоханий .
    Він заблокував всіх, кому подобалась Катька.
    Ну, хай собі блокує. Катя теж не дуже гарно поступає, як і всі решта. Я вже казала, що дуже не сприймаю, коли поливають брудом бувших чи невдалі романи. Це ж приватна справа, навіщо вихлюпувати своє душевне лайно на інших, навіть якщо це було шоу.

    А, якщо тобі все ж кортить щось сказати йому неприємне, то ти можеш це говорити на сторінці Каті, він там теж читає, можеш не сумніватись. ))))
    Ми переможемо цю російську наволоч.

  11. Вверх #137911
    Не покидает форум Аватар для Будикка
    Пол
    Женский
    Адрес
    село Пісюневичі, проспект Манюній, дім 2 кв. 84.
    Возраст
    46
    Сообщений
    17,234
    Репутация
    5557
    Цитата Сообщение от Freedom* Посмотреть сообщение
    Чем она красивая ? Таких красивых миллион в каждом большом городе
    Самая обычная амбициозная дура
    Я б і амбіціозною її не назвала б. Амбіціозна людина чогось досягає в житті. А Саша в принципі ще нічого в житті не досягла.

    На мою думку, для шоу, на тлі інших дівчат вона була більш яскравою, саме в межах шоу, в тих умовах. А от я її подивилась в умовах життя, то вона не вміє використати свій потенціал яскравості і він, цей потенціал стає рутинним.
    Ми переможемо цю російську наволоч.

  12. Вверх #137912
    Постоялец форума Аватар для Liberty 88
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,196
    Репутация
    771
    https://telegraf.com.ua/ukr/lifestyl...oto-do-i-posle

    Додам сюди, бо в Холостячку менше заходять..))
    Ксюшу тепер всі нещадно хейтять - "суповий набір", "як так - всього 48 кг в Ваші 33 роки" і т.п.


    Мені подобається перевтіляння! Круто!
    Последний раз редактировалось Liberty 88; 19.03.2023 в 23:23.

  13. Вверх #137913
    Посетитель
    Пол
    Женский
    Сообщений
    458
    Репутация
    279
    Цитата Сообщение от Freedom* Посмотреть сообщение
    Чем она красивая ? Таких красивых миллион в каждом большом городе
    Самая обычная амбициозная дура
    Мне нравится такой типаж внешности. Открытая улыбка, правильные черты лица без явных инъекционных вмешательств. А то, что она мерзотная по характеру к внешке не относится. На мой вкус, победительница имеет безвкусную внешность с этим варениками на половину лица и щеками хомяка. Это таких уже пол страны ходит.

  14. Вверх #137914
    Постоялец форума Аватар для Барбара 00
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,546
    Репутация
    586
    А мені подобається і Катька, і Мудра чисто зовнішньо. Я б сказала, що цього року дуже вродливі дівчата. Дівчат дуже вдало підібрали. Щодо Алекса... то мені здається, що він добрий, але разом з тим і самозакоханий егоїст, через те і з дівчатами не виходить. Не пам'ятаю жодного сезону, щоб дівчата так гнали на холостяка. Мудра пару днів тому сказала, що не просто так. Він навіть на Варлей (з якою дружить) ображається, хоча вона на нього нічого такого не сказала в інтерв'ю.

  15. Вверх #137915
    Не покидает форум Аватар для Будикка
    Пол
    Женский
    Адрес
    село Пісюневичі, проспект Манюній, дім 2 кв. 84.
    Возраст
    46
    Сообщений
    17,234
    Репутация
    5557
    А мені Катя якась сальна, не в сенсі, що товста,а в сенсі, що її зовнішність яка а осліплена…. Просто не можу підібрати правильних слів, ну наче вона якась замурзана
    Ми переможемо цю російську наволоч.

  16. Вверх #137916
    Не покидает форум Аватар для Будикка
    Пол
    Женский
    Адрес
    село Пісюневичі, проспект Манюній, дім 2 кв. 84.
    Возраст
    46
    Сообщений
    17,234
    Репутация
    5557
    Цитата Сообщение от Liberty 88 Посмотреть сообщение
    https://telegraf.com.ua/ukr/lifestyl...oto-do-i-posle

    Додам сюди, бо в Холостячку менше заходять..))
    Ксюшу тепер всі нещадно хейтять - "суповий набір", "як так - всього 48 кг в Ваші 33 роки" і т.п.


    Мені подобається перевтіляння! Круто!
    А чого її хейтити не розумію. Нормальна дівчина, не гірша за інших, не гірша за попередню холостячку. Чого до неї причепилися….(((
    Ми переможемо цю російську наволоч.

  17. Вверх #137917
    Живёт на форуме Аватар для Siara83
    Пол
    Женский
    Адрес
    Киев
    Сообщений
    4,314
    Репутация
    1852
    Цитата Сообщение от Барбара 00 Посмотреть сообщение
    Пічалька( Мене Топольський заблокував через те, що я написала нік його дівки і що він виглядає так само смішно, як Черкасов, який показував руки/ноги/волосся свого манекена )))))...
    У нього там третя частина розповіді про те, як він познайомився зі своєю дівчиною. А я ще до цієї історії знайшла хто вона.

    Не мужик, а чудо Господнє маятись такою дурницею у 33 роки
    А можна мені нік дівчини) цікаво подивитися))

  18. Вверх #137918
    Постоялец форума Аватар для Барбара 00
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,546
    Репутация
    586
    Цитата Сообщение от Siara83 Посмотреть сообщение
    А можна мені нік дівчини) цікаво подивитися))
    Алекс вже показав її у сторіз.

    Все не може відпустити секс із Катькою, натякає, що нова дівка краща у сексі, ніж Катька. Позорище, а не мужик.

  19. Вверх #137919
    Постоялец форума Аватар для Барбара 00
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,546
    Репутация
    586
    Алекс вже навіть із найкращим другом Славою Дьоміним не спілкується, із яким дружив з дитинства. Слава побажав, щоб нова дівчина Алекса навчила його спілкуватись із людьми.

  20. Вверх #137920
    Посетитель
    Пол
    Женский
    Сообщений
    458
    Репутация
    279
    Цитата Сообщение от Барбара 00 Посмотреть сообщение
    Алекс вже навіть із найкращим другом Славою Дьоміним не спілкується, із яким дружив з дитинства. Слава побажав, щоб нова дівчина Алекса навчила його спілкуватись із людьми.
    З Дьоміним посратись - це мистецтво. Якийсь токсичний інфантил цей холостяк. Це єдиний сезон, який я частково дивилась. Підкажіть, будь-ласка, був хтось більш зашкварніший?


Ответить в теме
Страница 6896 из 6899 ПерваяПервая ... 5896 6396 6796 6846 6886 6894 6895 6896 6897 6898 ... ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. 22 июля: Synth Gothic Party "Note From a Decadence"
    от Dimiz в разделе Музыка
    Ответов: 17
    Последнее сообщение: 05.04.2020, 21:20
  2. 06.05.2005 Gothic-party "Серый сон", концерт "
    от Оборотень в разделе Музыка
    Ответов: 4
    Последнее сообщение: 15.03.2014, 11:48
  3. Кто-нибудь сталкивался с фирмой "Портал" (ЧП "
    от OTM в разделе Основной форум
    Ответов: 2
    Последнее сообщение: 08.04.2004, 09:37

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения