Тема: Восстановление колесной и гусеничной техники 28 ОМБр

Ответить в теме
Страница 180 из 181 ПерваяПервая ... 80 130 170 178 179 180 181 ПоследняяПоследняя
Показано с 3,581 по 3,600 из 3609
  1. Вверх #1
    Волонтер форума
    Аватар для Броневик
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    6,982
    Репутация
    6886

    По умолчанию Восстановление колесной и гусеничной техники 28 ОМБр



    Завдяки підтримці українців проводимо ремонт придбаної на пожертви та переданої безкоштовно на потреби фронту техніки для артилеристів 28 Окремої Механізованої Бригади. Всі роботи проводяться військовослужбовцями бригади,та добровольцями одеситами у пункті постійної дислокації пгт Чорноморське Одеської області. На даний час завдяки ВАШІЙ допомозі реанімовано десятки автомобілів та іншої військової техніки 28 бригади.



    На сьогодні група повністю орієнтована на ремонт ВОЛОНТЕРСЬКОЇ техніки.


    Сторінка на FACEBOOK - будьте завжди в курсі перебігу ремонт, актуальні потреби.




    Питання з приводу передачі допомоги задавайте в "особисті повідомлення", тут в темі на Одеському форумі, чи за телефоном - Олександр - 093-80-89-925







    Картка Приватбанк
    4149 4391 0318 6692
    Лоренц Олександр Сергійович
    Последний раз редактировалось Кац; 26.04.2018 в 08:48.
    Бегущие за машинами собаки - это души умерших гаишников

  2. Вверх #3581
    Волонтер форума
    Аватар для Броневик
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    6,982
    Репутация
    6886
    Про нашу роботу для армії.

    Вже надходять списки на запчастини до наших волонтерських машин, а частина вже замовлена і знаходиться на шляху до нас. Поки що я маю потреби лише на декілька авто, так як багато людей у відпустці. Це добре, адже не одразу велике фінансове навантаження, а поступове - є час зібрати кошти на майбутні замовлення. Також в разборку пішла ще одна комплектна Opel Fronterа (на гайки вже є дві машини) , і це звичайно знімає багато фінансових питань (не доведеться платити за запчастини). Більш детально про все це найближчим часом.



    Ще трохи прибрали територію, і здали на лом те, що погоріло в зоні (звісно тільки свою волонтерську "власність") + Ваша допомога без нагадування і постів - то ж на перший час грошей трохи є. Але трохи, тому долучайтесь!
    Допомагати сюди:
    4149 4391 0318 6692 Лоренц Олександр
    Для особистої зустрічі в місті Одеса:
    +380502601997 Олександр
    Дякую ВСІМ хто допомагає!
    Бегущие за машинами собаки - это души умерших гаишников


  3. Вверх #3582
    Волонтер форума
    Аватар для Броневик
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    6,982
    Репутация
    6886
    Доброго ранку друзі. Потрібна Ваша підтримка у ремонті волонтерської техніки артилеристів.



    На даний момент у нас є потреба сплатити наступні запчастини і послуги:
    Ремонт насоса гідропідсилювача Terrano1 = 800 грн
    Запчастини генератора Opel Monterey = 1100 грн
    Зчеплення Terrano 2.7 = 2780 грн
    Будь-ласка, у кого є можливість долучайтеся, бо на карті у нас 0 грн, а наразі треба мінімум ̶4̶6̶8̶0̶ ̶г̶р̶н̶ 2820 грн (1860 грн вже зібрали на Fb).

    Приват: 4149 4391 0318 6692 Лоренц Олександр

    Передати гроші особисто (в межах Одеси): 0502601997 Олександр
    Бегущие за машинами собаки - это души умерших гаишников

  4. Вверх #3583
    Волонтер форума
    Аватар для Броневик
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    6,982
    Репутация
    6886
    Від звіту до звіту зростає проміжок часу. Відчуваю, що треба внести декілька слів, щоб всі розуміли що відбувається, і чи взагалі продовжую я волонтерство. Мабуть дуже уважні зараз звернули увагу, що я написав не як звичайно "ми" - Я. Насправді, не існує ніякої команди на сьогодні, в класичному розумінні цього слова. Є лише кілька людей, що періодично можуть присвятити свій час допомозі військовим (не фінансовій, а витратити на щось свій час - в деякому сенсі дуже дорогу валюту), і таких людей я вже навіть не можу порахувати по пальцях однієї руки.

    На картку надходить все менше коштів, і це я пов'язую з двома моментами - по-перше я реально розумію що ви вже втомилися підтримувати матеріально допомогу армії, а по-друге - немає постів де я прошу ці гроші зі сльозами на очах. Цьому є пояснення - більшість коштів не переводилася вами на конкретні потреби, і я звик в любий момент дозволити нам придбати будь що для військових, це заощаджувало і дорогоцінний час, і сили. Відтепер буду намагатися звертатися до вас лише за конкретної потреби. Буде у вас бажання і можливості підтримати нас - добре, якщо ні - буду відмовляти у допомозі.

    Звісно, сам я виснажений - морально і фізично. Я став дозволяти не підіймати телефон коли дзвонять хлопці, якщо навіть і підіймаю одразу прошу писати все у viber, бо вислуховувати проблеми стало тяжче, ніж прочитати текст.

    Незважаючи на все, що ви прочитали вище - робота триває. Якщо ми ще можемо ховатися за якимись своїми проблемами - в армії не до цього. Машини ломаются, потребують уваги. Деякі замовлення їдуть, дещо вже зроблено, але я втомлений я не находжу сил і часу про це написати, розбираються на запчастини машини що заощаджують сотні $, дещо ще дають люди.

    Дякую ВСІМ хто допомагає.
    Боротьба триває.
    Бегущие за машинами собаки - это души умерших гаишников

  5. Вверх #3584
    Волонтер форума
    Аватар для Броневик
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    6,982
    Репутация
    6886
    Терміново потрібно 2600 грн.

    Друзі, ми все ще підтримаємо артилеристів 28 бригади, і вже навряд ми змінимо цих хлопців на когось іншого.



    "Тєчіку" потрібен капітальний ремонт ПНВТ - частину запчастин нам вже надали безкоштовно, робота - безкоштовно, але реставрація плунжерної пари і ще деяких елементів потребує витрат.
    Бажано вже мати цю суму завтра до обіду, я вже не знаю ваших можливостей і бажання допомагати, але давайте спробуємо:
    4149 4391 0318 6692 Лоренц Олександр
    Передати гроші особисто (в межах Одеси): 0502601997 Олександр
    Бегущие за машинами собаки - это души умерших гаишников

  6. Вверх #3585
    Волонтер форума
    Аватар для Броневик
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    6,982
    Репутация
    6886
    Планую відновити наш волонтерський рух.
    Був у бригаді , поспілкувався , визначив напрямок першочергової допомоги. Звісно в області допомоги з технікою. Відновлювати як раніше 20-30 одиниць бронетехніки не будемо , і немає в цьому потреби, але ще є живі наші волонтерські машини, а зараз, вже сьогодні вони дуже потрібні. Почнемо з малого: фільтри, мастило, деякі запчастини по ходовій. Лишилися в підвішеному стані деякі машини , можна їх відновити і віддати у військо. Завтра планую відкрити новий рахунок і почати поступово на щось із цього списку збирати кошти.
    Телефон для зв'язку старий: 093 8089925 Якщо є якісь питання чи побажання - телефонуйте. Звітність буду публікувати в своїй сторінці FB. По будь-яким питанням з допомоги можлива зустріч в Одесі (все як раніше).
    Розумію, ми втратили багато людей зі свого кола спілкування і допомоги, то ж не чекаю на диво , що потягнемо щось серйозне , але відчуваю (і на власні очі переконався сьогодні у бригаді) - треба повертатись.
    Бегущие за машинами собаки - это души умерших гаишников

  7. Вверх #3586
    Живёт на форуме Аватар для novenk
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    4,628
    Репутация
    1990
    Саша, кто-то может помочь в такой ситуации? "Знаю что полицейские уже сутки находятся в управлении на Королева, они с утра не ели, их никто не кормит, домой никого не выпускают естественно. Хочу просить помощи чтобы организовать подвоз им еды и питья"

  8. Вверх #3587
    Новичок
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    34
    Репутация
    23
    Цитата Сообщение от Броневик Посмотреть сообщение
    Планую відновити наш волонтерський рух.
    Був у бригаді , поспілкувався , визначив напрямок першочергової допомоги. Звісно в області допомоги з технікою. Відновлювати як раніше 20-30 одиниць бронетехніки не будемо , і немає в цьому потреби, але ще є живі наші волонтерські машини, а зараз, вже сьогодні вони дуже потрібні. Почнемо з малого: фільтри, мастило, деякі запчастини по ходовій. Лишилися в підвішеному стані деякі машини , можна їх відновити і віддати у військо. Завтра планую відкрити новий рахунок і почати поступово на щось із цього списку збирати кошти.
    Телефон для зв'язку старий: 093 8089925 Якщо є якісь питання чи побажання - телефонуйте. Звітність буду публікувати в своїй сторінці FB. По будь-яким питанням з допомоги можлива зустріч в Одесі (все як раніше).
    Розумію, ми втратили багато людей зі свого кола спілкування і допомоги, то ж не чекаю на диво , що потягнемо щось серйозне , але відчуваю (і на власні очі переконався сьогодні у бригаді) - треба повертатись.
    Зараз ще актуально? Копійчина (або пошукати щось) треба?

  9. Вверх #3588
    Посетитель Аватар для Сергей*
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    206
    Репутация
    44
    Жильцы Белгорода-Днестровского собрали посылку для 28-й бригады (теплая одежда, одеяла и пр.). Посылка весьма объемная, есть проблемы с доставкой!
    Кто сможет помочь? Может кто-то планирует передвижение между Белгородом и Одессой?
    т. (097)1560-555 Сергей

  10. Вверх #3589
    Живёт на форуме Аватар для novenk
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    4,628
    Репутация
    1990
    Цитата Сообщение от Сергей* Посмотреть сообщение
    Жильцы Белгорода-Днестровского собрали посылку для 28-й бригады (теплая одежда, одеяла и пр.). Посылка весьма объемная, есть проблемы с доставкой!
    Кто сможет помочь? Может кто-то планирует передвижение между Белгородом и Одессой?
    т. (097)1560-555 Сергей
    Ребята в фейсбуке в основном, не знаю есть ли у них время заглядывать сюда

    https://www.facebook.com/alexandr.lorents
    https://www.facebook.com/odessaviking

  11. Вверх #3590
    Волонтер форума
    Аватар для Броневик
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    6,982
    Репутация
    6886
    Шановні учасники Одеського форума. Хочу звернутися до вас особисто, так як 20.04 я встиг написати, що плануємо відновити зі свого боку волонтерський рух, а потім вже було не до звітів і подробиць. Багато хто, я сподіваюсь, ще пам'ятає хто я, чим я допоміг 28 ОМБр. Перша підтримка пішла саме з форума, і довгий час вона була найбільшою саме від вашої спільноти. Сьогодні я хочу розповісти вам, що ми встигли зробити за ці дні. Це буде "простынь", але я прошу модераторів не корегувати цей пост, щоб його побачило якомога більше людей. Дякую. Запитів дуже багато, намагаємось закривати першочергові проблеми. Я постійно знаходжуся в бригаді, не в самому ППД, а там де багно і бездоріжжя. Приблизно так проходять мої дні.

    Нажмите на изображение для увеличения
Название: 0da3ccf1-3b4c-48e9-8cf9-60b4776f7087.jpg
Просмотров: 47
Размер:	159.0 Кб
ID:	13547986

    Війську як і раньше потрібні колеса, і тут багато одеситів мене вразили - віддали свої машини безкоштовно, або за приємною ціною. На сьогодні, ми особисто завезли на позиції наступні машини:
    УАЗ (дизель 2.9 мерседес) 4000$
    УАЗ (бензин, після повного ремонту, на гумі) 2500$
    Мицубіші Л200 (дизель) 7000$
    Тойота Корола (бензин, повний привід) БЕЗКОШТОВНО від громадянина РФ, що постійно проживає в Одесі
    Нажмите на изображение для увеличения
Название: 53356680-5c96-4cb7-8a81-d771ef4abcc3.jpg
Просмотров: 40
Размер:	162.5 Кб
ID:	13547989
    ГАЗЕЛЬ бортова - БЕЗКОШТОВНО, від одесита Богдана Бойко (вікна та двері, "ТимАрт" тут є тема на форумі)
    KIA Sportage (дизель) 3000$
    Nissan Terrano (бензин) 3000$
    Нажмите на изображение для увеличения
Название: e471e76d-735d-402d-91b1-1a98034eca50.jpg
Просмотров: 26
Размер:	170.7 Кб
ID:	13547990
    Toyota HiAce (дизель, білий колір) - БЕЗКОШТОВНО від одесита Олександра
    Toyota HiAce (дизель, синій колір) - за якісь смішні гроші, 45 000 грн Олександру на продукти та ліки (вартість машини 4-5 тис. $)
    VW T4 (дизель, білий колір) - 3500$
    Opel Monterey - 3000$
    Mercedes T1 - БЕЗКОШТОВНО від одесита Олега
    Dodge Dakota - БЕЗКОШТОВНО від сім'ї одеситів
    Нажмите на изображение для увеличения
Название: a9a2bca5-e48e-4632-9dd5-e32920ca9464.jpg
Просмотров: 32
Размер:	166.5 Кб
ID:	13547991
    Toyota Corona - наша стара, волонтерська машина все ще жива і зараз працює в Самообороні міста
    Nissan Mistral (він же Terrano) - 1000$ , передано до Самооборони міста

    Якось так, це по основним пунктам. На жаль, зараз 2 машини з цього списку вже в ремонті (Спротейдж та бензиновий Террано), але враховуючи їх вік , на жаль це очікувано.

    Передати кошти особисто в руки:
    0502601997
    0938089925

    Карта ПриватБанк:
    4149629381012624 Лоренц Олександр
    Також приймемо в дарунок авто, навіть є запити на звичайний універсал , бажано 2102 чи 2104 - але умови, щоб на впевненому ходу, бо майже немає можливості щось ремонтувати (дуже важко).
    Бегущие за машинами собаки - это души умерших гаишников

  12. Вверх #3591
    Волонтер форума
    Аватар для Броневик
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    6,982
    Репутация
    6886
    На сьогодні:
    Організували пару чоловіків з головую і руками, допомагають з ремонтом машин військовим (не на СТО). Якщо ще є бажаючі - з ранку до комендантської години, але бути на ходу чи можливо знайдемо людину з бусом який буде возити (також пишіть в приват).
    Nissan Terrano та Kia Sportage в процесі ремонту. Одну роблять самі військові, іншу - патріоти. Гроші поки ніякі не беруть, лише оплата по запчастинам. По KIA треба запчастини (двигун дизель 2), маякуйте в особисті хто може підказати де взяти.
    2 генератори бензинові, хто займається запчастинами , пишіть або дайте контакти. Майстри є, проблема в запчастинах (не якісь рідкісні, просто не можемо знайти хто працює).
    Є потреба в машині, дизельний універсал, бляха або без документів, байдуже що аби не впевненому ходу - для Андрей Жук . Ця людина допомагала нам з 2014 року, зараз сам став солдатом. Розглянемо варіанти, безкоштовно чи дуже не дорого - коштів обмаль.
    Для користувачів "Одеського форуму" краще дзвоніть, бо буваю тут рідко:
    093 8089925
    050 2601997
    Бегущие за машинами собаки - это души умерших гаишников

  13. Вверх #3592
    Волонтер форума
    Аватар для Броневик
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    6,982
    Репутация
    6886
    ТРЕБА ДОПОМОГА!
    4149629381012624 Лоренц Олександр

    За останній час ми витратили близько 25000 грн на запчастини до військової техніки: ГАЗ-66, Зіл-131 та БРДМ (є ще проекти, я їх виведу окремо так як там на меншу кількість витрати в порівнянні набагато більші) та деякі інші машини. Це розійшлося на свічки запалювання та високовольтні провода, набори прокладок, патрубки та хомути до них, ремені (також до МТЛБ ЯМЗ-238), ремкомплекти карбюраторів, ще запчастини до ГАЗЕЛі яку в армію передав Bogdan Boyko , клеми до акумуляторів та інші дрібниці. Приблизно 50% цих запчастин встановлено нашими волонтерами, що прийняли безпосередню участь у ремонті 4 (чотирьох) ГАЗ-66, 1 (одного) БРДМ, 1 (одного) Новатору, ГАЗЕЛі (ще встигли попрацювати з багатьма машинами, але чекаємо на результат).
    Зараз, точечно, якщо хтось має можливість і бажання, нам дуже треба фінансова підтримка:
    1) В армію передано (не нами) повнопривідний VW Tiguan 2014 року, необхідно терміново замінити маховик та передню стійку. Приблизна вартість (з роботою, бо наші хлопці таке не зможуть зробити) 700$ . Це дуже дорого, але в порівнянні з купівлею якогось УАЗа за 1500 - нічого.
    2) ГБЦ Nissan Terrano - 280$ , якщо бажаєте, або є можливість закрити одним платежем - дам контакти продавця напряму !
    3) Збираємо гроші на бус , вже перевели 200 (від Ірини та Ігоря)+200 (від Артема Георгійовича)+300 (від Юрія,Дмитра та Дениса)= 700$ залишилося ще 800! Подробиці згодом.
    Це першочергові питання, ще по можливості продовжуємо закривати різні питання по запчастинам від військових, ну і наші волонтери Олександр та Ігор продовжують робити різну військову техніку яка щодня потребує запчастин. Лише тому, що питання всі більш менш не коштовні, за відносно незначні кошти усуваємо багато проблем.

    4149629381012624 Лоренц Олександр
    Можлива зустріч в Одесі:
    0938089925
    0502601997



      Показать скрытый текст
    11
    Изображения
    Бегущие за машинами собаки - это души умерших гаишников

  14. Вверх #3593
    Волонтер форума
    Аватар для Броневик
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    6,982
    Репутация
    6886
    Пам'ятаєте я казав , що є потреба придбати бус, але не вистачає 800$ ? Так ось, в той же день цю проблему вирішив Віктор з Одеського форума, за що дякуємо йому.
    Дякую ВСІМ хто допоміг: 200 (від Ірини та Ігоря)+200 (від Артема Георгійовича)+300 (від Юрія,Дмитра та Дениса) + 800 (від Віктора) = разом 1500.

    Нажмите на изображение для увеличения
Название: WthVTSO.jpeg
Просмотров: 3
Размер:	289.5 Кб
ID:	13549603

    Вже 5 день машина там де в ній була потреба. Ми продовжуємо ремонт техніки артилеристів 28 бригади, та по можливості розглядаємо варіанти придбання машин по їх запитам.
    Бегущие за машинами собаки - это души умерших гаишников

  15. Вверх #3594
    Волонтер форума
    Аватар для Броневик
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    6,982
    Репутация
    6886
    Для авто ЗСУ потрібен причіп.
    Знайшли непоганий варіант, хлопців влаштовую. Вартість 11 000 грн, але ще спробуємо торгуватись. Якщо є бажання придбати його для війська - 4149629381012624 , але будь-ласка, ставте примітку "на причіп для арти".

    Тел. для зустрічі в межах Одеси: 0938089925
    0502601997 Олександр
    Більше інформації та звітів ТУТ.

  16. Вверх #3595
    Волонтер форума
    Аватар для Броневик
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    6,982
    Репутация
    6886
    Дякую всім хто прийняв участь у зборі. Придбали причіп 2018 року за 10 000 грн. Він зараз в роботі , готуються його завантажувати, тому на фото ще пустий.

    Нажмите на изображение для увеличения
Название: 278958842_3237277796564425_5368720220878013011_n.jpg
Просмотров: 2
Размер:	200.8 Кб
ID:	13551333

    Також, ще давно (планувалося на волонтерський газ69 декілька років тому) було придбане причепне для УАЗу під звичайний причіп, то ж сталося у нагоді.
    Бегущие за машинами собаки - это души умерших гаишников

  17. Вверх #3596
    Волонтер форума
    Аватар для Броневик
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    6,982
    Репутация
    6886
    Дякую Костянтину та його друзям. З Рівного приїхав своїм ходом ось такий жужик для ЗСУ , але нам все ж довелося трохи з ним попрацювати. Замінили карбюратор та свічки: 2200 грн і тепер літає.

    Нажмите на изображение для увеличения
Название: 278576068_3241451922813679_197411288685569553_n.jpg
Просмотров: 4
Размер:	275.7 Кб
ID:	13551725

    У нас є потреба в бусах , якщо хтось ще має бажання передати , пишіть або дзвоніть. Можливо, якщо йому пощастить, ми навіть готові повернути після війни.
    050 2601997
    093 8089925
    Бегущие за машинами собаки - это души умерших гаишников

  18. Вверх #3597
    Волонтер форума
    Аватар для Броневик
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    6,982
    Репутация
    6886
    Пару тижнів після ремонту (придбали у перші дні вторгнення) авто вже експлуатується не в межах нашої області.

    Нажмите на изображение для увеличения
Название: изображение_viber_2022-05-04_23-06-44-727.jpg
Просмотров: 5
Размер:	157.3 Кб
ID:	13552518

    Зараз треба запчастини по ходовій частині разом на 170$ (це амортизатори, більшість сайлентблоків, наконечники та ін. : стандартний набір) + задні пружини (будемо "колхозити", сподіваюсь вліземо в 50$ за пару), а також дуже треба комплект гуми - приблизно 10 000 грн, це була в розмірі 235/75/15 китайська, типу "болото/асфальт", завтра лише буду знати точну ціну.

    Разом з запчастинами треба зібрати в районі 18 000 грн.
    4149629381012624 Лоренц Олександр

    Зараз у нас в ремонті декілька машин раніше нами придбаних, а декілька свіжих для ЗСУ - проходять підготовку, і це завдяки вашій постійній підтримці. В коментарях на Facebook повідомлю коли збір буде закрито.
    Бегущие за машинами собаки - это души умерших гаишников

  19. Вверх #3598
    Живёт на форуме Аватар для Zoroff
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    3,027
    Репутация
    856
    Возможно, дурацкий вопрос. А б/у резина не нужна? Для болота не пойдет, конечно, но может на вспомогательную технику/прицеп.
    летняя 185/65 r15, "всесезонная" 225/60 r18. не стертая вусмерть.
    Як там не було, що б там не було, Все одно добро закохає зло

  20. Вверх #3599
    Волонтер форума
    Аватар для Броневик
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    6,982
    Репутация
    6886
    Завдяки фінансовій підтримці та логістиці Дмитра та моряків України є чергове авто. Воно вже у підрозділі та експлуатується. Можливо пізніше буде відео з подробицями.

    Нажмите на изображение для увеличения
Название: IMG_2022-04-28_172927 — копия.jpg
Просмотров: 3
Размер:	104.2 Кб
ID:	13552801

    Наша задача була підібрати авто та усунути недоліки, за це, першочергову подяку висловлюю нашому волонтеру майстру Олександру.
    Проведено наступні роботи:
      Показать скрытый текст
    Запчастини

    Разом витрачено: 5355 грн, попереду ще заміна ГРМ, але поки що авто в роботі, то ж це зробимо пізніше. Фотографії на Facebook (додавайтесь, але попереджайте що з Одеського форума).

    Бажаєте долучитись до допомоги ? Номер карти ПриватБанк:
    4149629381012624 Лоренц Олександр
    Для передачі особисто в руки, в межах Одеси:
    +380502601997
    +380938089925
    Бегущие за машинами собаки - это души умерших гаишников

  21. Вверх #3600
    Волонтер форума
    Аватар для Броневик
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    6,982
    Репутация
    6886
    Дякую Ярославу, Ірині та Володимиру за автомобіль для артилеристів. Наша задача була підібрати авто та усунути недоліки, за це, першочергову подяку висловлюю нашому волонтеру майстру Олександру. Авто придбано декілька тижнів тому, вже встигло пробігти декілька тисяч км, навіть їздило в Київ.

    Нажмите на изображение для увеличения
Название: изображение_viber_2022-05-25_12-38-22-985.jpg
Просмотров: 0
Размер:	141.7 Кб
ID:	13554193

    Проведено наступні роботи:
      Показать скрытый текст
    Перелік

    Разом витрачено: 10148 грн.

    Нажмите на изображение для увеличения
Название: MyCollages (4).jpg
Просмотров: 0
Размер:	179.8 Кб
ID:	13554194

    Єдине, після значного пробігу вилізла несправність кардану, будемо щось з цим думати, бо він досить не дешевий.
    Бегущие за машинами собаки - это души умерших гаишников


Ответить в теме
Страница 180 из 181 ПерваяПервая ... 80 130 170 178 179 180 181 ПоследняяПоследняя

Метки этой темы

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения