Тема: Солнечные батареи на крыше Вашего дома

Ответить в теме
Страница 152 из 154 ПерваяПервая ... 52 102 142 150 151 152 153 154 ПоследняяПоследняя
Показано с 3,021 по 3,040 из 3074
  1. Вверх #3021
    Посетитель Аватар для mOXAMED
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    120
    Репутация
    83
    Цитата Сообщение от maxx™ Посмотреть сообщение
    Для Одеси не дуже гарний варіант, дорого виходить за рахунок дороги.

    Хто підкаже контакти перевірених місцевих?
    Тоже интересно. Думаю летом заняться этим вплотную.
    Здесь должна быть какая-то философская подпись... - но ее нет! )))


  2. Вверх #3022
    Модератор
    Мистер Одесский Форум
    Аватар для maxx™
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одеса
    Возраст
    45
    Сообщений
    29,039
    Репутация
    12613
    Цитата Сообщение от mOXAMED Посмотреть сообщение
    Тоже интересно. Думаю летом заняться этим вплотную.
    Насправді все не так легко як здається. Не можна просто взяти панелі та інвертор та побудувати електростанцію. Обираємо інвертор, потім граємо в тетріс намагаючись розкласти панелі на даху, обираємо, розкладаємо, розклали - напруга панелей перевищує дозволену для інвертора. Обираемо інші, розкладаємо, розклали - з напругою все гаразд але панелей немає у наявності. Ну це якщо трохи придивитись до того що пропонують, а не просто замовити станцію на ХХ потужності. Це не кажучи про те, що обраного інвертора теж немає у наявності, але кажуть що він вже на митниці і повинен приїхати.
    Спілкувався 3 5-ма фрмами:
    1. Приїхав, поспілкувався, обіцяли порахувати, вже тиждень рахують. Ну може ще з'вляться. Казали що зайняти до січня.
    2. Написав, скинули орієнтовну пропозицію. Але там панелі котрі мені не подобаються, а ті що подобаються коштують на $50 дорожче за штуку ніж панелі інших виробників. А з іншими панелями вони не працюють
    3. Поспілкувався по телефону, але панелей поки у наявності немає, далі поки не спілкувався.
    4. Спілкувався з києвлянами - панелей теж немає, монтаж буде дорожче ніж місцеві. Інвертор на митниці
    5. Знайшов ще одну, з ними я раніше спілкувався по заземленню та брав в них все до нього. Як виявилось вони теж займаються, написав кілька годин тому про наявність панелей, поки не відповіли.

  3. Вверх #3023
    Не покидает форум Аватар для ralfique
    Пол
    Мужской
    Возраст
    44
    Сообщений
    9,873
    Репутация
    4278
    Цитата Сообщение от maxx[emoji769
    ;76773062]Насправді все не так легко як здається. Не можна просто взяти панелі та інвертор та побудувати електростанцію. Обираємо інвертор, потім граємо в тетріс намагаючись розкласти панелі на даху, обираємо, розкладаємо, розклали - напруга панелей перевищує дозволену для інвертора. Обираемо інші, розкладаємо, розклали - з напругою все гаразд але панелей немає у наявності. Ну це якщо трохи придивитись до того що пропонують, а не просто замовити станцію на ХХ потужності. Це не кажучи про те, що обраного інвертора теж немає у наявності, але кажуть що він вже на митниці і повинен приїхати.
    Спілкувався 3 5-ма фрмами:
    1. Приїхав, поспілкувався, обіцяли порахувати, вже тиждень рахують. Ну може ще з'вляться. Казали що зайняти до січня.
    2. Написав, скинули орієнтовну пропозицію. Але там панелі котрі мені не подобаються, а ті що подобаються коштують на $50 дорожче за штуку ніж панелі інших виробників. А з іншими панелями вони не працюють
    3. Поспілкувався по телефону, але панелей поки у наявності немає, далі поки не спілкувався.
    4. Спілкувався з києвлянами - панелей теж немає, монтаж буде дорожче ніж місцеві. Інвертор на митниці
    5. Знайшов ще одну, з ними я раніше спілкувався по заземленню та брав в них все до нього. Як виявилось вони теж займаються, написав кілька годин тому про наявність панелей, поки не відповіли.
    Такое ощущение, что все работают с колес и ажиотаж дикий в декабре-то месяце
    Подпись.

  4. Вверх #3024
    Модератор
    Мистер Одесский Форум
    Аватар для maxx™
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одеса
    Возраст
    45
    Сообщений
    29,039
    Репутация
    12613
    Цитата Сообщение от ralfique Посмотреть сообщение
    Такое ощущение, что все работают с колес и ажиотаж дикий в декабре-то месяце
    Можливо. Я не розбирався з зеленим тарифом, але 2 роки тому розмовляв з сусідом, так він намагався поставити станцію та під'єднати зелений тариф до кінця року, бо начебто від року коли підписуєш договір залежить подальша ціна.
    Але для зеленого тарифу станція здається повинна бути побудована ще кілька місяців тому, бо наскільки я знаю підписання договору це кілька місяців, хоча може у фірм є зв'язки хто за гроші прискорює процес.
    Последний раз редактировалось maxx™; 13.12.2021 в 17:49.

  5. Вверх #3025
    Посетитель Аватар для mOXAMED
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    120
    Репутация
    83
    Цитата Сообщение от maxx™ Посмотреть сообщение
    Насправді все не так легко як здається. Не можна просто взяти панелі та інвертор та побудувати електростанцію. Обираємо інвертор, потім граємо в тетріс намагаючись розкласти панелі на даху, обираємо, розкладаємо, розклали - напруга панелей перевищує дозволену для інвертора. Обираемо інші, розкладаємо, розклали - з напругою все гаразд але панелей немає у наявності. Ну це якщо трохи придивитись до того що пропонують, а не просто замовити станцію на ХХ потужності. Це не кажучи про те, що обраного інвертора теж немає у наявності, але кажуть що він вже на митниці і повинен приїхати.
    Спілкувався 3 5-ма фрмами:
    1. Приїхав, поспілкувався, обіцяли порахувати, вже тиждень рахують. Ну може ще з'вляться. Казали що зайняти до січня.
    2. Написав, скинули орієнтовну пропозицію. Але там панелі котрі мені не подобаються, а ті що подобаються коштують на $50 дорожче за штуку ніж панелі інших виробників. А з іншими панелями вони не працюють
    3. Поспілкувався по телефону, але панелей поки у наявності немає, далі поки не спілкувався.
    4. Спілкувався з києвлянами - панелей теж немає, монтаж буде дорожче ніж місцеві. Інвертор на митниці
    5. Знайшов ще одну, з ними я раніше спілкувався по заземленню та брав в них все до нього. Як виявилось вони теж займаються, написав кілька годин тому про наявність панелей, поки не відповіли.
    Так вот для того чтобы весь этот процесс прошел стороной, хотелось бы узнать координаты фирмы, которая занимается этим. Но не просо взять из рекламы в интернете, а по опыту кто уже реально сталкивался с этим и остался доволен результатом, так сказать "под ключ". Можно в личку что бы не считалось рекламой
    Здесь должна быть какая-то философская подпись... - но ее нет! )))

  6. Вверх #3026
    Модератор
    Мистер Одесский Форум
    Аватар для maxx™
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одеса
    Возраст
    45
    Сообщений
    29,039
    Репутация
    12613
    Цитата Сообщение от mOXAMED Посмотреть сообщение
    Так вот для того чтобы весь этот процесс прошел стороной, хотелось бы узнать координаты фирмы, которая занимается этим. Но не просо взять из рекламы в интернете, а по опыту кто уже реально сталкивался с этим и остался доволен результатом, так сказать "под ключ". Можно в личку что бы не считалось рекламой
    Одна з цих фірм ставила сусіду - він повністю задоволений.

  7. Вверх #3027
    Посетитель Аватар для mOXAMED
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    120
    Репутация
    83
    Цитата Сообщение от maxx™ Посмотреть сообщение
    Одна з цих фірм ставила сусіду - він повністю задоволений.
    Это в Одессе я так понимаю? можно контакты или название фирмы, спасибо
    Здесь должна быть какая-то философская подпись... - но ее нет! )))

  8. Вверх #3028
    Не покидает форум Аватар для Gansss
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    10,660
    Репутация
    8504
    Кто мне может объяснить не грамотному что такое трёхфазное подключение в частном секторе или садовом товариществе , это производство чего то или так выгодно потреблять электроэнергию и какие идут нагрузки на общую электролинию и общий трансформатор после такого подключения ?
    Если друг оказался вдруг, и не друг и не враг, а так...

  9. Вверх #3029
    Модератор
    Мистер Одесский Форум
    Аватар для maxx™
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одеса
    Возраст
    45
    Сообщений
    29,039
    Репутация
    12613
    Цитата Сообщение от Gansss Посмотреть сообщение
    Кто мне может объяснить не грамотному что такое трёхфазное подключение в частном секторе или садовом товариществе , это производство чего то или так выгодно потреблять электроэнергию и какие идут нагрузки на общую электролинию и общий трансформатор после такого подключения ?
    Якщо тобі треба більше ніж 5 кВт (взагалі до 10-ти, але не люблять на одну фазу більше 5-тит) то в тебе буде 3 фази. Наприклад електроплита та електрокотел бувають трьохфазні. Яне можу одразу пригадати інші побутові прибори з трьохфазним підключенням. У будинку 3 фази це швидше недолік ніж +, бо треба мати не менше 15 кВт та трохи ускладняється схема.

  10. Вверх #3030
    Посетитель Аватар для mOXAMED
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    120
    Репутация
    83
    Цитата Сообщение от maxx™ Посмотреть сообщение
    Якщо тобі треба більше ніж 5 кВт (взагалі до 10-ти, але не люблять на одну фазу більше 5-тит) то в тебе буде 3 фази. Наприклад електроплита та електрокотел бувають трьохфазні. Яне можу одразу пригадати інші побутові прибори з трьохфазним підключенням. У будинку 3 фази це швидше недолік ніж +, бо треба мати не менше 15 кВт та трохи ускладняється схема.
    Но если устанавливать солнечные панели и подключать "зеленый тариф" то надо обязательно 3 фазы заводить. Так мне сказали. Или это не так?
    Здесь должна быть какая-то философская подпись... - но ее нет! )))

  11. Вверх #3031
    Модератор
    Мистер Одесский Форум
    Аватар для maxx™
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одеса
    Возраст
    45
    Сообщений
    29,039
    Репутация
    12613
    Цитата Сообщение от mOXAMED Посмотреть сообщение
    Но если устанавливать солнечные панели и подключать "зеленый тариф" то надо обязательно 3 фазы заводить. Так мне сказали. Или это не так?
    Якщо тобі вистачить тієї потужності що в тебе є то можна й одну фазу. Але - щоб покрити власне споживання взимку у таку погоду як зараз то щоб виробити 500 Вт електроенергії тобі треба панелей на 10 кВт і то якщо пощастить. Влітку ці 10 кВт треба кудись дівати, тому треба 3 фази на таку потужність для продажу в мережу.

  12. Вверх #3032
    Живёт на форуме Аватар для Папа-я.
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    3,666
    Репутация
    7041
    Цитата Сообщение от maxx™ Посмотреть сообщение
    Насправді все не так легко як здається. Не можна просто взяти панелі та інвертор та побудувати електростанцію. Обираємо інвертор, потім граємо в тетріс намагаючись розкласти панелі на даху, обираємо, розкладаємо, розклали - напруга панелей перевищує дозволену для інвертора. Обираемо інші, розкладаємо, розклали - з напругою все гаразд але панелей немає у наявності. Ну це якщо трохи придивитись до того що пропонують, а не просто замовити станцію на ХХ потужності. Це не кажучи про те, що обраного інвертора теж немає у наявності, але кажуть що він вже на митниці і повинен приїхати.
    Спілкувався 3 5-ма фрмами:
    1. Приїхав, поспілкувався, обіцяли порахувати, вже тиждень рахують. Ну може ще з'вляться. Казали що зайняти до січня.
    2. Написав, скинули орієнтовну пропозицію. Але там панелі котрі мені не подобаються, а ті що подобаються коштують на $50 дорожче за штуку ніж панелі інших виробників. А з іншими панелями вони не працюють
    3. Поспілкувався по телефону, але панелей поки у наявності немає, далі поки не спілкувався.
    4. Спілкувався з києвлянами - панелей теж немає, монтаж буде дорожче ніж місцеві. Інвертор на митниці
    5. Знайшов ще одну, з ними я раніше спілкувався по заземленню та брав в них все до нього. Як виявилось вони теж займаються, написав кілька годин тому про наявність панелей, поки не відповіли.
    И сколько сейчас в среднем стоит СЭС пд ключ на 10-15 кВт?
    Отвечай на добро-добром, а на зло-по справедливости.

  13. Вверх #3033
    Модератор
    Мистер Одесский Форум
    Аватар для maxx™
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одеса
    Возраст
    45
    Сообщений
    29,039
    Репутация
    12613
    Цитата Сообщение от Папа-я. Посмотреть сообщение
    И сколько сейчас в среднем стоит СЭС пд ключ на 10-15 кВт?
    Це залежить від того яка станція, бо мережевий та гібрідний інвертор мають різницю у ціні у з рази.
    1. панелі - $0,4 Вт
    2. монтаж - $80-120 кВт
    3. Інвертор якщо гібрід - $3200-4300 на 12 кВт
    4. батарея - якщо збирати самому з Китаю то десь $800 за 4,8 кВт при умові якщо інвертор підтримує батарею на 48 вольт
    5. Матеріали для монтажу - не знаю, ну можна сказати що десь так само як й монтаж, але то вже залежиьь від того де її ставити.
    6. Підключення зеленого тарифу та збільшення потужності якщо треба не знаю. Потужність десь $100 за кВт, зелений тариф безкоштовно, але там треба придбати лічільник за здається кілька сотен $

  14. Вверх #3034
    Не покидает форум Аватар для Gansss
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    10,660
    Репутация
    8504
    Цитата Сообщение от maxx™ Посмотреть сообщение
    Якщо тобі треба більше ніж 5 кВт (взагалі до 10-ти, але не люблять на одну фазу більше 5-тит) то в тебе буде 3 фази. Наприклад електроплита та електрокотел бувають трьохфазні. Яне можу одразу пригадати інші побутові прибори з трьохфазним підключенням. У будинку 3 фази це швидше недолік ніж +, бо треба мати не менше 15 кВт та трохи ускладняється схема.
    украинскою техныною мовою не разумляю ,цэ як томожнэй або морскэ право а юридычна цэ зовсем мраки для обывателя -гражданина украины -японця иещё с ошибками в вашем разъяснение вопроса на украинской мове
    Если друг оказался вдруг, и не друг и не враг, а так...

  15. Вверх #3035
    Посетитель Аватар для zoloto1
    Пол
    Мужской
    Возраст
    53
    Сообщений
    131
    Репутация
    87
    Цитата Сообщение от Gansss Посмотреть сообщение
    украинскою техныною мовою не разумляю ,цэ як томожнэй або морскэ право а юридычна цэ зовсем мраки для обывателя -гражданина украины -японця иещё с ошибками в вашем разъяснение вопроса на украинской мове
    https://translate.google.ru/?sl=uk&t...4&op=translate

  16. Вверх #3036
    Живёт на форуме Аватар для Папа-я.
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    3,666
    Репутация
    7041
    Цитата Сообщение от mOXAMED Посмотреть сообщение
    Это в Одессе я так понимаю? можно контакты или название фирмы, спасибо
    Можно и мне контакты фирмы. В планах установить СЭС на 15 кВт, хотелось бы чтоб одна компания делала от проекта до включения.
    Отвечай на добро-добром, а на зло-по справедливости.

  17. Вверх #3037
    Живёт на форуме Аватар для Папа-я.
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    3,666
    Репутация
    7041
    Кто-то сталкивался с компаниями Intersolar или Reneco. Интересуют живые отзывы о них.
    Отвечай на добро-добром, а на зло-по справедливости.

  18. Вверх #3038
    Модератор
    Мистер Одесский Форум
    Аватар для maxx™
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одеса
    Возраст
    45
    Сообщений
    29,039
    Репутация
    12613
    Цитата Сообщение от Папа-я. Посмотреть сообщение
    Кто-то сталкивался с компаниями Intersolar или Reneco. Интересуют живые отзывы о них.
    З Intersolar я спілкувався з кимось по телефону, у розмові здається нормальні з технічного боку, але через відсутність в них батарей які мені треба на кфлькох телефоних розмовах та спілкуванні у вайбері все припинилось.

  19. Вверх #3039
    Живёт на форуме Аватар для Папа-я.
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    3,666
    Репутация
    7041
    Цитата Сообщение от maxx™ Посмотреть сообщение
    З Intersolar я спілкувався з кимось по телефону, у розмові здається нормальні з технічного боку, але через відсутність в них батарей які мені треба на кфлькох телефоних розмовах та спілкуванні у вайбері все припинилось.
    Благодарю за ответ. Если не секрет, на каких панелях остановились?
    Отвечай на добро-добром, а на зло-по справедливости.

  20. Вверх #3040
    Не покидает форум Аватар для passerby16
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    14,452
    Репутация
    10797
    Цитата Сообщение от maxx™ Посмотреть сообщение
    Це залежить від того яка станція, бо мережевий та гібрідний інвертор мають різницю у ціні у з рази.
    1. панелі - $0,4 Вт
    2. монтаж - $80-120 кВт
    3. Інвертор якщо гібрід - $3200-4300 на 12 кВт
    4. батарея - якщо збирати самому з Китаю то десь $800 за 4,8 кВт при умові якщо інвертор підтримує батарею на 48 вольт
    5. Матеріали для монтажу - не знаю, ну можна сказати що десь так само як й монтаж, але то вже залежиьь від того де її ставити.
    6. Підключення зеленого тарифу та збільшення потужності якщо треба не знаю. Потужність десь $100 за кВт, зелений тариф безкоштовно, але там треба придбати лічільник за здається кілька сотен $
    Короче, пока без изменений. Ориентировочно 1 кВт=1000 у.е.


Ответить в теме
Страница 152 из 154 ПерваяПервая ... 52 102 142 150 151 152 153 154 ПоследняяПоследняя

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения