Одесса: 8°С (вода 20°С)
Киев: 5°С
Львов: 3°С
Tshirt

Тема: Гімназія очима випускників

Ответить в теме
Показано с 1 по 9 из 9
  1. Вверх #1

По умолчанию Гімназія очима випускників

2. Вверх #2

По умолчанию Моя Гімназія №7

Моя гімназія № 7

Я люблю свою гімназію, вчителів і друзів, яких я зустрів тут, в гімназії. Вчителі дали мені знання, незрівнянний досвід і уміння вчитись, знаходити відповідь на всі запитання, які виникають під час навчання, розвинули пізнавальну активність і зацікавленість до безмежного простору всесвіту.
    З великою вдячністю згадую свою першу вчительку Надію Григорівну Постовітенко. Вона запалила бажання відкривати таємничий і такий цікавий світ книг, навчила читати, писати, дбайливо ставитись до друзів, цінувати батьків, оберігати родину і любити Батьківщину.
    З великим задоволенням поринаю в минулі спогади, коли я вперше прийшов до старшої школи гімназії. Це особливий світ учнів і вчителів, в якому кожен кудись поспішає. Переступивши шкільний поріг, ти опиняєшся у великому потоці і плині учнів, дотримуючись свого напрямку. Було так цікаво пересуватися самостійно по гімназії, коли тебе не полишає відчуття, що ти маленька частинка великого організму, який називається Гімназія.

Шкільні роки промайнули швидко. Я випускник 11 класу. Я впевнено дивлюсь в майбутнє. Я сильний, творчий і успішний, дякуючи тобі, моя гімназіє!

Я вдячний директору гімназії Мельник Світлані Василівні, заступникам директора і всім вчителям гімназії за розвиток критичного мислення, активної громадянської позиції, толерантності і наближення нас, учнів, до європейської спільноти і глобального процесу демократизації в Європі.
    Я вдячний Савченко Ганні Андріївні за європейські проекти обміну учнями з Швецією та Польщею, за реальних друзів в Європі, за можливість порівняння українських цінностей з польськими та шведськими, а також за міцні знання англійської мови, що дає можливість вільного спілкування з ровесниками за кордоном.
    Я вдячний моїм класним керівникам Стародубенко Наталії Едуардівні та Кованді Раїсі Борисівні за чуйність, повагу, небайдужість і терпеливість.
    Я щиро вдячний ВАМ, дорогі вчителі. Ви допомогли мені відкрити мій внутрішній світ та пізнати моє внутрішнє "Я".
    Дякую тобі , Гімназіє! Ти мій другий дім, де щасливо промайнули мої шкільні роки.

Поборознік Денис 11 А клас
    Поборознік Ден&#10.doc
    Последний раз редактировалось Звіт; 08.01.2014 в 15:42.

3. Вверх #3

По умолчанию ГІМНАЗІЯ №7 - МІЙ РІДНИЙ ДІМ

Для мене гімназія – це не просто приміщення, де я отримую знання - це атмосфера, де вирують почуття та емоції, дружба, довіра - це гімназія, що вчить вмінню лагодити з життям.
    Ніколи не забуду свою першу вчительку, що навчила мене простих життєвих істин та загальнолюдських правил моралі. Вона дійсно стала для мене першим наставником та вірним товаришем. Як рідна мама, вона з чуйністю і розумінням, взявши мене міцно за руку в 2001 році, провела у світ цікавих відкриттів, навчила всім «хитрощам» науки, повідала «таємниці» знань. Вона дуже добра і ласкава, чуйна і розумна.
    Перші чотири класи я навчався у шістдесят четвертій школі, але потім мені довелося залишити її і я дуже радий, що життя закинуло мене саме у сьому гімназію. Іноді я навіть жалкую, що не навчався тут з дитинства.
    Тут я відчуваю себе як вдома, усі мої однокласники та вчителі стали для мене другою родиною. Вчителі не тільки навчають нас математиці, українській мові, хімії, фізиці та історії, а й дають нам уроки життя. Усі вони добре до нас ставляться, з терпінням та чуйністю, цікаво та зрозуміло викладають нам нову тему, в потрібну хвилину скажуть дотепне та підбадьорююче слово. Вже багато років очолює сьому гімназію заслужений працівник освіти України, Член координаційної ради Національної мережі Шкіл Майбутнього – Мельник Світлана Василівна. Світлана Василівна зуміла підібрати та згуртувати навколо себе чудовий колектив, який відкриває нам неповторний світ життя, науки, уміло веде нас по стежках науки та життя, з любов’ю та добротою запалює в наших серцях допитливість, справедливість, віру в себе. Можна з упевненістю сказати, що під її керівництвом наша гімназія стала однією із найкращих у місті. Наші учні займають призові місця на олімпіадах та на захисті наукових робіт у різних секціях і все це завдяки наполегливій, спільній роботі учнів та вчителів.
    У гімназії проходить не тільки навчальний процес. Кожне свято, кожний ювілей дружно святкується в актовому залі. Учні та вчителі готують цікаві концерти, спортивні, музичні та танцювальні змагання, де усі можуть проявити свій талант. Усе це дуже цікаво та захоплююче, тож усі учні беруть активну участь у шкільному житті. При нашій школі працює чудовий народний хореографічний танцювальний колектив «Самоцвіти», учні якого беруть участь в обласних та всеукраїнських конкурсах, фестивалях.
    Найкращий імідж гімназії – здорові, чемні, виховані та освічені діти. Тому важко не оцінити такі прості і всім зрозумілі цінності, яким приділяється велика увага у нашій гімназії.
    По-перше – повага, шанобливе ставлення до кожного, до його індивідуальності, та неповторності. По-друге – відповідальність перед собою, перед батьками, учителями. До виконання будь-якої справи ми беремося з великою відповідальністю. По-третє – це довіра до себе, до товаришів, до батьків та вчителів, до колективу.
    На уроках велика увага приділяється критичному мисленню – вмінню аналізувати інформацію, робити раціональні висновки, мати власну, відкриту думку, вміння розпізнавати власні помилки. Особлива увага приділяється вихованню глибоких знань нашої національної культури, традицій нашого народу; вихованню толерантності і поваги до відмінностей і менталітету інших людей, терпимості до інакомислення, поваги до інших культур, традицій, вірувань.
    Так, під керівництвом І.П. Фокіної, ми приймали участь у конкурсі «Здраствуй племя младое, незнакомое», присвячене пам’яті О.С. Пушкіна, де зайняли призове місце і були нагороджені поїздкою до міста Санкт-Петербурга. Це дало нам змогу познайомитися з історією, культурою і красою цього прекрасного міста.
    Під керівництвом А.А. Савченко, ми неодноразово відвідували таку чарівну країну, як Швецію. Там ми більше познайомились з культурою, побутом цієї високо розвиненої країни.
    Дуже велика турбота в гімназії про нашу безпеку. Так, встановлено систему безпеки компанії «СМАРСІ», яка попереджає випадки незаконного проникнення на територію гімназії сторонніх осіб. Також дуже зручний електронний щоденник. Можливо завжди дізнатися домашнє завдання, особливо це зручно, коли ти захворів.
    Всі вчителі вчать нас раціонально використовувати час, вмінню організовувати себе, планувати свою діяльність, швидко приймати рішення, відповідати за них, критично оцінювати результати своїх дій, виховувати почуття обов’язку.
    Гімназія є активним учасником міжнародних, державних і регіональних програм. Так, я особливо приймав участь у Всеукраїнській акції «Серце до серця», «Милосердя», «Моя щаслива родина», «Програма профілактики ВІЛ/СНІДу», «Фізичне виховання – здоров’я нації», «Мій прадід - переможець», приймав участь у брейн-рингах, природознавчій грі «Геліантус», всім класом брали участь у акції «День Європейського суспільства». Так особливо запам’яталося, як в 9 класі ми проводили акцію «Скажімо «НІ» наркотикам». І ми твердо переконані, що не хочемо вживати наркотики, тому що прагнемо багато досягти в житті, а не втратити його, прагнемо бути незалежними, а не хворобливо тягнутися за додатковою порцією отрути. В наш час бути «крутим» означає вести здоровий спосіб життя. Такою людиною бути престижно: тебе всі поважатимуть. Нам розповідали, що на 50 відсотків наше здоров’я залежить від нас самих, тому ми всі правильно харчуємося, поводимося безпечно.
    Особливо мені пощастило з класним керівником – Стародубенко Наталією Едуардівною. Вона дуже доброзичлива, чуйна, розумна, інтелігентна жінка. Вона індивідуально і творчо підходить до кожного із нас, має активну життєву позицію і вчить нас приймати в житті правильні рішення, з гідністю долати труднощі. Наші перемоги – це і її перемоги. Вона завжди з нами. На класній годині Наталя Едуардівна вчить нас бути толерантними, поважати думки, точку зору інших, їх особистість, їх права, сприймати інших такими, якими вони є, бути терпимими до чужих думок, поведінки, вірувань.
    Моя гімназія є дійсно домівкою для мене, бо тут створені всі умови, що є запорукою комфорту і затишку. Як і кожен учень, я не можу не помітити все нові й нові проекти, в яких наша гімназія активно бере участь. Можна ще дуже довго говорити про свою, дійсно, рідну серцю, гімназію, але головним залишатиметься те, що ми відчуваємо в душі, які почуття є домінуючими.
    Учні гімназії повинні пам’ятати, що їх поведінка, вчинки, вміння поводитись, добре поставлена мова – є візитною карткою гімназії. Наша гімназія – це територія успіху не тільки для учнів, а й для вчителів. Ми виростаємо щедрі і небайдужі, ми справедливі. Ми завжди тримаємося разом. Ми відповідальні, ввічливі і добрі, дбаємо про свою гімназію, добре розуміємо своїх друзів.

Васильченко Максим 11-А

Відгук про гімн&#.docx
    Последний раз редактировалось Звіт; 08.01.2014 в 15:46.

4. Вверх #4
    User banned
    Школа є абсолютним підмурівком дорослого життя. Освіта була, є і буде базою, завдяки якій створюється фундамент для стабільного розвитку суспільства. Немає освічених людей – немає майбутнього.Я вважаю, що світ без освічений людей може проіснувати, але не такий вже тривалий час. Люди перейшли до такого періоду, коли лише найосвіченіші можуть вирішувати проблеми завдяки досягнень науки та еволюції. Вчитися необхідно, щоб отримати гарні знання. Освічена людина відчуває себе впевнено, у неї багато друзів. У наш час, щоб отримати гарну роботу, необхідні глибокі і різносторонні знання, володіння іноземними мовами. Гімназія допомагає нам отримати основу знань, навчає культурі спілкування. Вчитися буває важко, але ми розуміємо, що це треба і це цікаво. Особливо, якщо гімназія надає все необхідне для подальшого розвитку.
    У нашій гімназії створено всі умови для того, щоб діти, які в ній навчаються, могли повною мірою заглибитися в неосяжний світ нового та отримати знання, які у майбутньому можуть їм знадобитися. Спеціалізовані кабінети з комп’ютерною технікою, щоб зробити процес навчання більш різноплановим, використання нових технологій допомагає донести матеріал у тій формі, в якій учням легше буде його сприймати. Медичне обслуговування вищого рівня і охорона, які роблять перебування в гімназії безпечним. Це є дуже важливим, оскільки в гарних умовах виховувати кожне покоління краще, ніж за їх відсутності.
    Важливо вміти зацікавити учнів, надати стимул до навчання, оскільки без цього в них не буде бажання ані писати твори, ані розв’язувати математичні рівняння, ані вирішувати суперечливі історичні питання. Також саме у гімназії нас збагачують ще і духовно, вчать мислити у всіх напрямках, виховують Людей з великої літери. Пояснюють, що є добре, а що є погано, закликають нас до того, що ми повинні дотримуватися хоча б стандартних правил поведінки, морально-етичних норм. Говорять нам про те, що ввічливою, чемною, щедрою, вірною, чесною людиною бути краще, аніж людиною не дуже доброю, та наводять вагомі аргументи. Ми вчимося дружити, іноді навіть вчимося вперше кохати. На мою думку, саме гімназія закладає нам фундаментальні уявлення про світ, саме гімназія надає нам більшу частину необхідних знань та вмінь, які ми пронесемо у доросле життя.

5. Вверх #5

По умолчанию Моя Гімназія №7

Гімназія – це заклад, де ми отримуємо те, без чого неможливо навчатися в інституті та і існувати у дорослому житті. Це основа, базова освіта. У гімназії є мої однокласники, веселі і добрі, які завжди готові мені допомогти. Є вчителі, які завжди допоможуть своїми по радами і поясненнями, якщо щось не зрозуміло. Я хочу відмітити, що без директора ця система не працювала б. Тому що це завжди так – без вмілого керівництва системи просто не існує. У «Гімназії №7» дуже гарні чисті приміщення, завжди прибрані завдяки технічному персоналу. Дуже багато гімназія робить для нашого безтурботного ,цікавого життя. Наприклад, дворик, де ростуть гарні, красиві квіти. Вони так прикрашають нашу гімназію. Я вдячний «Гімназії №7» за все те, що вона для нас зробила.

6. Вверх #6
    Постоялец форума Аватар для irishka11
    Спасибо 7 Гимназии за то, что она есть.
    Светлана Васильевна, директор. Руководить таким большим коллективом взрослых и детей тяжело. А когда это руководство успешно, появляются завистники и недруги. Ни один человек на свете не заслужил той грязи и клеветы, что выплеснули на нее. Пусть под ее чутким руководством 7 Гимназия и дальше процветает, радует будущие поколения учеников и их родителей! СПАСИБО!
    Таисия Альбиновна, зав. Неизменный и безотказный консультант всея Одессы по ЗНО и многим-многим другим вопросам. СПАСИБО!
    Мария Марьяновна, зав. Творческий гений с трезвым рассудком. Поддерживала и развивала все креативные идеи наших детей. Это надо видеть, как виртуозно она просчитала хронометраж Бала! СПАСИБО!
    Ольга Евгеньевна, первая учительница. 11 лет назад мы отдали под ее крыло наших малявок. Потому, что она лучшая для них. Видела ее, такая же добрая, светлая и отзывчивая. СПАСИБО!
    Оксана Сергеевна, география. За то, что расширили горизонты наших детей, СПАСИБО!
    Галина Юрьевна, математики. Человек-энерджайзер. Сколько интересных мероприятий организовано. СПАСИБО!
    Алла Николаевна, английский. За нескучные уроки английского для наших детей СПАСИБО!
    Ирина Павловна, зарубежная литература. Для нее каждый ученик – гений. Зато, что научили и нас, родителей развить в них все гениальное – СПАСИБО!
    Янина Витальевна, украинский. Научила, что украинский язык не догма, он живой. Полюби его и он полюбит тебя. СПАСИБО!
    Валентина Ивановна, классный руководитель. Мудрый наставник для детей. Ей можно было позвонить и посоветоваться в любой день и любое время, не только по учебе, по любому вопросу о ребенке. За Ваши мудрые и ценные советы СПАСИБО!
    Извините, если кого пропустила. До сих пор под впечатлением от Бала.
    Всем-всем-всем СПАСИБО!

Мама выпускника.
    Кто умный, поймет с первого раза, а с дураками спорить бесполезно.

7. Вверх #7
    Посетитель Аватар для moremoney
    Я присоединяюсь к благодарности выше.
    Хочу выразить огромную благодарность всему педагогическому составу нашей дорогой Гимназии №7!!! Она действительно стала уже "Нашей" , т.к. мой сын проучился в ней один год подготовки и 11 лет школы. На сегодняшний день мы выпускники и мое сердце переполняет благодарность за все, что наши преподаватели вложили в моего сына. Особо хочу отметить - в Гимназии №7 нет равнодушных педагогов, спасибо Вам!!!!
    Светлана Васильевна- Вы гениальный руководитель, собрать такой состав преподавателей, организовать дисциплину и порядок, это все требует больших усилий. Большое Вам спасибо!!!
    Большое спасибо Таисии Альбинивне за ее готовность всегда выслушать, понять, найти решение, ответить на любые вопросы по ЗНО, а их было очень много за этот год, но она ни разу не отказала. Спасибо!!!
    Мария Марьяновна - организует любое школьное мероприятие, я всегда удивляюсь ее энергии. Спасибо Вам!!!
    Наши дорогие преподаватели: Ольга Евгениевна, Татьяна Степановна, Янина Витальевна, Наталья Эдуардовна, Галина Юрьевна, Анна Андреевна спасибо Вам за Ваш труд, за Ваше терпение, за Вашу любовь, которую Вы дарили нашим детям на протяжении всех этих лет!!!!!!!!
    И особая благодарность нашей любимой Валентине Ивановне, нашему классному руководителю и замечательному учителю истории. Ей действительно можно позвонить в любое время и она всегда отнесется с вниманием, подскажет как правильно поступить, она за каждого ребенка переживает как за своего собственного. СПАСИБО!!!!
    Спасибо за "Бал Юных"!!! Очень хорошо все было организовано, был вложен во всю программу очень правильный смысл, не было никакой пошлости, а наши дети оставались детьми, которые радовались этому празднику, шутили, пели, танцевали. Очень красиво были поставлены танцы: вальс, полонез, танго.
    Еще раз БОЛЬШОЕ СПАСИБО ВСЕМ!!!!!!!!!!!

8. Вверх #8
    Вдячність -ознака шляхетності душі
    Езоп
    Лист подяки
    Бобряк Маргарити
    випускниці 2012-2013 навчального року
    студентки 1 курсу 1 медичного факультету Одеського Національного медичного університету ім. Н. І. Пирогова

Сьома гімназія – це моя Альма-мати , європейська школа ХХI століття.

Гімназія моя люба- ти сфінкс моєї долі,
    Моїх дитячих літ небесся голубе,
    Ти храм душі, науки, світла, волі,
    Кристал мого життя- проміння золоте

Бути патріотом своєї гімназії - це означає: з гордістю нести звання учня гімназії № 7, бути вірним своєму народу, усі свої сили, вміння, знання віддавати для збільшення добробуту і процвітання рідної Батьківщини.
    Я вдячна:
    Світлані Василівні Мельник за створення іміджу гімназії №7, який забезпечує рівень освіти і освіченості, що відповідає високим міжнародним стандартам, сприяє європейській інтеграції рідної країни у світову родину високоцивілізованих держав з духовно - інтелектуальним потенціалом. Наша гімназія - це один з найпрестижніших закладів міста. Це не просто школа - це скарбничка життя тих, хто працює і вчиться тут. Гімназія - це дім, в якому живуть радість, творчість, успіх. Гімназія — школа майбутнього. Гімназія - школа надій. Гімназія - школа добра.
    Спасибі класному керівникові Валентині Іванівні Ободовській за тепло і турботу, чудові години спілкування, добре і чуйне серце.
    Велика подяка моїм вчителям–предметникам Олені Олександрівні, Яніні Віталівні, Людмилі Казимирівні, Галині Юріївні, Ларисі Олександрівні,Лілії Миколаївні, Ірині Павлівні,які створили сприятливі умови для мого творчого розвитку як особистості.

Гімназія №7-це місце, де почалося моє блискуче майбутнє!
    Изображения
    • Тип файла: jpg 0157.jpg (226.8 Кб, Просмотров: 116)
    Последний раз редактировалось Лореаль; 01.11.2013 в 17:04.

9. Вверх #9
    Нажмите на изображение для увеличения
Название: IMG_2016.jpg
Просмотров: 87
Размер:	125.9 Кб
ID:	9667570
    У лютому в нашому 4(8) Г класі пройшла акція «Мій брат, моя сестра - випускники гімназії!» Макуха Тетяна, Баис Артур, Камишев Данило, Подольский Кирил, Неустроєва Лера, Дяк Данило, Щетиніна Олександра розповіли про наших випускників. Блискучого майбутнього вам – наші випускники!

Ответить в теме

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права