Тема: Как бороться с варварством?

Ответить в теме
Страница 10 из 10 ПерваяПервая ... 8 9 10
Показано с 181 по 181 из 181
  1. Вверх #181
    Не покидает форум Аватар для Лелик2008
    Пол
    Женский
    Адрес
    🇺🇦 Чумацький Шлях
    Возраст
    46
    Сообщений
    25,127
    Репутация
    21258
    Як я цього року боролася з цими негідниками:
    Починаючи з травня, з моєї клумби почали зникати квіти цілими кущами. Тобто їх приходили і викопували, при тому, що огороджено сіткою, звичайною садовою м'якою. З інтервалом в 1- 2 тижня зникли 2 кущика ясколкі, барбарис, потім почали зникати прості чорнобривці, я їх цього року рано посіяла на розсаду і тому на початку літа вже були садженци з квіточками.
    Згадали с чоловіком, що колись дуже давно була у нас для старого комп'ютера стара стара веб камера, кажу давай чіпляти.
    Так ось, за допомогою цієї камери, яку я ставила на запис з вечора і до ранку, ми надивилися багато цікавих речей). Квіти обривають всі, кому не ліньки - бабки, дворничіхи, мужики троянди в основному. З такими нічого не поробиш, звичайно, але ті, хто ходить постійно туди сюди по нашому провулки мали, що від мене почути. Але мені була потрібна та, хто тирить мої квіти з кінцями.
    І ось одного разу, в черговий раз, переглядаючи нічні записи, бачу як одна собачниця йде собі і тут раз, нахиляється через сітку, видьоргує швиденько з коренями два кущика агератуму, кладе в кульочок (це ж заздалегідь приготувала зараза) і йде собі спокійно далі.
    За допомогою попередніх записів з'ясували, що вона майже щоранку бігає ( це типу вона ще і бігун'я))), але тільки в одному напрямку, тому камеру на заборі не бачить, бо та в неї весь час за спиною. Так, одного дня я дочекалася поки вони з собакою пробежуть і пішла за нею подивитись, де вона живе. Виявилося, що буквально через один двір, біля під'їзду клумба, але там нічого не видно, парослі.
    А наступного ранку вийшла, дочекалась, коли вона буде проходити, підійшла до неї і показала з телефону відео, де вона краде мої агератуми), і сказала, що ще раз побачу, щось подібне, прийду і перекопаю весь її квітник. Після цього вони більше не бігають повз нашого будинку). А ми ще на всякий випадок наліпили на забор наліпки, що ведеться відеоспостереження. Принаймні, тепер мої квіти на місті). Але я досі не знаю, було то вона, яка періодично крала квіти, чи ні.
    Последний раз редактировалось Лелик2008; 28.08.2022 в 18:16.
    Magna est veritas et praevalebit


Ответить в теме
Страница 10 из 10 ПерваяПервая ... 8 9 10

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения