Результаты опроса: Придать ли русскому языку статус государственного?

Голосовавшие
425. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Да

    268 63.06%
  • Нет

    157 36.94%

Тема: Придать ли русскому языку статус государственного?

Закрытая тема
Страница 75 из 622 ПерваяПервая ... 25 65 73 74 75 76 77 85 125 175 575 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1,481 по 1,500 из 12427
  1. Вверх #1481
    User banned Аватар для ALKA
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    56,161
    Репутация
    16854
    Не знали с кем связались? Сочувствую...

    Ant,
    Хе ! Я сам был такой , советы давал...."не ходи молодец налево ирися сцапает"


  2. Вверх #1482
    Живёт на форуме Аватар для Oldmanша
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    4,198
    Репутация
    581
    В защиту Ирыси ( хотя сама, было дело, с ней подискутировала по этому поводу ). Наверное у каждого из нас есть такие убеждения, затрагивание которых вызывает бурную реакцию. У нее вот эта тема, у кого-то другая. Вне ее- Ирыся очень милая девушка
    Местный профессор Хиггинс.
    TALE QUALE.

  3. Вверх #1483
    Почетный старожил

    Аватар для Ant
    Пол
    Мужской
    Адрес
    UDE/UFB - позывные радиостанции ЧМП
    Возраст
    72
    Сообщений
    10,154
    Репутация
    6327
    Действительно? Не говоря о присутствующих - всегда остерегался фанатичных людей, даже не допускающих мысль, что они могут быть неправы. Шоры, мадам, не есть good.
    Кто такой дурак - всякий инакомыслящий.
    (с) Флобер

  4. Вверх #1484
    Новичок
    Адрес
    г. Николаев
    Сообщений
    83
    Репутация
    21
    Цитата Сообщение от Iрися
    Артонис,
    Ви ж проти того, щоб російськомовні самі визначалися і мали свою мову як регіональну?
    Я проти?! Я ніби завжди тільки за себе казала... Тобто я проти надання російській мові якихось статусів, бо не бачу реальної потреби того. В мене чимало російськомовних друзів, яким нічого не заважає себе вільно реалізовувати в цій державі російською мовою.
    Ви мені пояснювали, що переклад це самодостатній твір, що це ізюм.
    Так, переклад - це самодостатній твір. Того більше, іноді переклади кращі за оригінал. І це не моя думка, так стверджує багато науковців.
    Ви ж застосовуєте подвійні стандарти. Якщо переклад з російської - це погано. Якщо, наприклад, з японської (яку, як мені здається Ви не знаєте), то нічого кримінального в тому нема.

    Критерії? Ну це вже забовтати хочете, це як раз не по суті. вас послухати, то і критеріїв немає, виходить повинна бути анархія.
    Бо критеріїв і нема. Ледь не на кожну подію можна трактувати як позитив і негатив.
    Наприклад: людина померла - погано. Але людина померла, а не стражадала багато років від хвороби - добре.
    Людина жива - добре. Але вона відчуває нестерпний біль і все одно помре - погано.
    Ось бачите... Критерії погано-добре такі хиткі...
    1. Це у Вас подвійні стандарти, ви не проти щоб російськомовні самовизначалися, але статусу їм законного не дамо!!!! Ви не бачите реальної потреби ? Зоркий сокол Ви наш. Все і за усіх Ви бачите! Стільки хіпіжу по мовному питанню в країні, а Ви не бачите. Тобто інші думки, не співпадаючі з Вашою, неправильні.
    2. Переклад завжди гірше оригіналу, хоча б через те що це вже не оригінал. За картину Малевіча може і мільйон дадуть, а копію і на аукціон не візмуть, ну за саму кращу копію може 1000 дадуть. Їште свій жований виноград, та не навязуйте його іншим!
    3. Майстер перекручування Ірися, якщо немає що відповісти, то треба перейти на іншу тему, наприклад почати розмовляти про відсутність критеріїв. Як в анекдоті. Студенту питання про Леніна, а він вивчив тільки про огірки і відповідає, Ленін велика людина, яка також полюбляла огірки, а огірки вирощують і т.д.
    Владимир

  5. Вверх #1485
    Не покидает форум Аватар для Iрися
    Пол
    Женский
    Адрес
    ріднесенька Одеса
    Сообщений
    9,497
    Репутация
    1264
    ALKA,
    ...."не ходи молодец налево ирися сцапает"
    Праворуч я б Вам також не радила ходити... І прямо... І назад... Я всюди... :twisted: :twisted: :twisted:

    Oldmanша
    В защиту Ирыси ( хотя сама, было дело, с ней подискутировала по этому поводу ). Наверное у каждого из нас есть такие убеждения, затрагивание которых вызывает бурную реакцию. У нее вот эта тема, у кого-то другая. Вне ее- Ирыся очень милая девушка
    Дякую за зазист і за комплімент... Але Ви ще не бачили ті теми, які викликають в мене БУРХЛИВУ реакцію...

    Артонис
    Це у Вас подвійні стандарти, ви не проти щоб російськомовні самовизначалися, але статусу їм законного не дамо!!!!
    Я не зрозуміла, звідки претензії до мене?! Я що, вирішую це питання?! От коли буду я визначати давати чи не давати статуси мовам, тоді будете мені висувати якісь претензії. На разі я звичайний громадянин, який максимально що може зробити так це поставити галочку напроти позиції "Ні" на референдумі. Але я буду не одна така, і якщо російська мова пролетить в результаті референдуму, то висувайте претензії не тільки до мене, а й до більшості співгромадян.
    Зараз я висловлюю лише СВОЮ позицію, від якої НІЧОГО не залежить на сьогодні. Чи це заборонено?!

    Переклад завжди гірше оригіналу, хоча б через те що це вже не оригінал. За картину Малевіча може і мільйон дадуть, а копію і на аукціон не візмуть, ну за саму кращу копію може 1000 дадуть. Їште свій жований виноград, та не навязуйте його іншим!
    Якщо Ви читаєте всіх авторів світу в оригіналі і фільми дивитеся мовою оригінала, хто б його не знімав - я за ВАс рада. А я не хочу і не буду відмовлятися дивитися фільми улюбленого режисера Альмадовара в російському перекладі (бо українського перекладу наскільки я знаю немає) і читати Умберто Еко також не в оригіналі. Так, я така.
    Ви краще мене, ну то й молодець.

    Майстер перекручування Ірися, якщо немає що відповісти, то треба перейти на іншу тему, наприклад почати розмовляти про відсутність критеріїв.
    А це тут до чого?! Ви хоч читали ту Хартію?! А я читала.. Я також читала, що ВСІ країни (окрім України, Арменії та ще якоїсь, які не мають власної думки) прийняли цю Хартію з великою кількістю поправок. Тобто та сама Європа вміє піклуватися про свої інтереси, і кожній країні краще знати, який пункт для неї є непрйнятним.
    А Україні все пофіг... Нам все підходить... Такий універсальний цап відбувайло...
    Давайте візьмемо приклад з Європи і також перечитаємо уважно ту Хартію і тоді одразу можна буде ухвалювати купу пунктів, з якими незгодні... Я не проти.
    Навіть найкращі стають згодом катами

  6. Вверх #1486
    User banned Аватар для ALKA
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    56,161
    Репутация
    16854
    Праворуч я б Вам також не радила ходити... І прямо... І назад... Я всюди...
    А к амбару Вы с кузнецом-пересыпским прийдете ?

  7. Вверх #1487
    Не покидает форум Аватар для Iрися
    Пол
    Женский
    Адрес
    ріднесенька Одеса
    Сообщений
    9,497
    Репутация
    1264
    ALKA,
    А к амбару Вы с кузнецом-пересыпским прийдете ?
    По-перше, свідки мені не потрібні... :twisted:
    По-друге, а шо я там забула?! :wink:
    Навіть найкращі стають згодом катами

  8. Вверх #1488
    User banned Аватар для ALKA
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    56,161
    Репутация
    16854
    По-друге, а шо я там забула?!
    На каждую крестьянку найдется свой Абдулов...

  9. Вверх #1489
    Новичок
    Адрес
    г. Николаев
    Сообщений
    83
    Репутация
    21
    Артонис
    Це у Вас подвійні стандарти, ви не проти щоб російськомовні самовизначалися, але статусу їм законного не дамо!!!!
    Я не зрозуміла, звідки претензії до мене?! Я що, вирішую це питання?! От коли буду я визначати давати чи не давати статуси мовам, тоді будете мені висувати якісь претензії. На разі я звичайний громадянин, який максимально що може зробити так це поставити галочку напроти позиції "Ні" на референдумі. Але я буду не одна така, і якщо російська мова пролетить в результаті референдуму, то висувайте претензії не тільки до мене, а й до більшості співгромадян.
    Зараз я висловлюю лише СВОЮ позицію, від якої НІЧОГО не залежить на сьогодні. Чи це заборонено?!


    Це вже крок назад, нема чим крити!

    Переклад завжди гірше оригіналу, хоча б через те що це вже не оригінал. За картину Малевіча може і мільйон дадуть, а копію і на аукціон не візмуть, ну за саму кращу копію може 1000 дадуть. Їште свій жований виноград, та не навязуйте його іншим!
    Якщо Ви читаєте всіх авторів світу в оригіналі і фільми дивитеся мовою оригінала, хто б його не знімав - я за ВАс рада. А я не хочу і не буду відмовлятися дивитися фільми улюбленого режисера Альмадовара в російському перекладі (бо українського перекладу наскільки я знаю немає) і читати Умберто Еко також не в оригіналі. Так, я така.
    Ви краще мене, ну то й молодець.

    Знов перекручування! Є оригінал, це краще, і тільки коли я не знаю мови я користуюсь перекладом! Але є бажання у деяких всіх примусити слухати тільки українську! Може самі і не проти оригінал подивитись, але із-за високих мовних ідей будуть переробляти усіх під себе. Стікі як комуністи!!!


    Майстер перекручування Ірися, якщо немає що відповісти, то треба перейти на іншу тему, наприклад почати розмовляти про відсутність критеріїв.
    А це тут до чого?! Ви хоч читали ту Хартію?! А я читала.. Я також читала, що ВСІ країни (окрім України, Арменії та ще якоїсь, які не мають власної думки) прийняли цю Хартію з великою кількістю поправок. Тобто та сама Європа вміє піклуватися про свої інтереси, і кожній країні краще знати, який пункт для неї є непрйнятним.
    А Україні все пофіг... Нам все підходить... Такий універсальний цап відбувайло...
    Давайте візьмемо приклад з Європи і також перечитаємо уважно ту Хартію і тоді одразу можна буде ухвалювати купу пунктів, з якими незгодні... Я не проти.
    [/quote]

    Ще раз приклад
    5 апреля министр по правам человека и национальных меньшинств Сербии и Черногории Расим Лайжик заявил, что с 1 июля украинский язык получит статус регионального языка и языка национальных меньшинств, сообщает «КоммерсантЪ-Украина».Украинский язык получит статус регионального языка и языка национальных меньшинств, согласно Европейской хартии региональных языков и языков национальных меньшинств, принятой в 1992 году. Государства–члены Совета Европы обязаны ратифицировать хартию путем принятия закона в парламенте. Сербия присоединилась к хартии в прошлом году и, согласно этому документу, обязалась «содействовать и поощрять использование языков национальных меньшинств» и «создавать условия для нормального функционирования этих языков».
    Как отмечает издание, региональные языки и языки национальных меньшинств уже существуют во многих странах Европейского союза. Так, например, во Франции существует четыре региональных языка – провансальский, баскский, бретонский и каталанский. В Испании таких языков также четыре, в Италии один – фриульский, на котором говорят всего в двух городах, а в Дании на фарерском языке общаются всего в одном городе на Фарерских островах. Несмотря на то, что численность людей, использующих в повседневной жизни региональные языки, иногда составляет всего несколько тысяч, на этих языках издаются газеты и книги, в некоторых странах организовано теле- и радиовещание.
    Владимир

  10. Вверх #1490
    Не покидает форум Аватар для Iрися
    Пол
    Женский
    Адрес
    ріднесенька Одеса
    Сообщений
    9,497
    Репутация
    1264
    Артонис,
    Це вже крок назад, нема чим крити!
    А можна подумати є що крити. :twisted:
    "А король то голый"... :lol:

    Але є бажання у деяких всіх примусити слухати тільки українську!
    Деякі це хто?! Імена, прізвища, паролі, явки.
    Ще раз приклад
    Ну і?!
    Я Вас ще раз питаю. Ви Хартію читали?! А читали зауваження, з якими кожна країна ухвалювала Хартію щодо регіональних мов?!
    Навіть найкращі стають згодом катами

  11. Вверх #1491
    Конечный бенефициар
    Аватар для Профессионал
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одессанаш!
    Сообщений
    27,213
    Репутация
    21774
    Да, Ирысю пора...
    А что подумал Кролик - никто не узнал. Потому что он был очень воспитанный.

  12. Вверх #1492
    Не покидает форум Аватар для Iрися
    Пол
    Женский
    Адрес
    ріднесенька Одеса
    Сообщений
    9,497
    Репутация
    1264
    Проффесионал, а Ви договорюйте, договорюйте...
    Мені завжди приємно слухати компліменти на свою адресу... :roll: :wink:
    Навіть найкращі стають згодом катами

  13. Вверх #1493
    Постоялец форума
    Пол
    Мужской
    Возраст
    54
    Сообщений
    1,008
    Репутация
    262
    Смотрите , у Ирыси уже есть сдвиги в миоощущениях - она уже не против референдума !
    На разі я звичайний громадянин, який максимально що може зробити так це поставити галочку напроти позиції "Ні" на референдумі. Але я буду не одна така, і якщо російська мова пролетить в результаті референдуму, то висувайте претензії не тільки до мене, а й до більшості співгромадян.
    Зараз я висловлюю лише СВОЮ позицію, від якої НІЧОГО не залежить на сьогодні.
    Ирысьо , движетесь в правильном направлении !
    гастарбайтер з пiд Мэлитополя - наш помирювач!

  14. Вверх #1494
    User banned Аватар для ALKA
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    56,161
    Репутация
    16854
    artur_105, вы не поняли,она запугивает:
    то висувайте претензії не тільки до мене, а й до більшості співгромадян.
    Ирися а не боитесь ? На нашем пофигистском южном форуме 55% а на востоке("желудке украины") миллионов двадцать живут.Ведь регины то победили(то что их прокинут другая песня).

  15. Вверх #1495
    Не покидает форум Аватар для Iрися
    Пол
    Женский
    Адрес
    ріднесенька Одеса
    Сообщений
    9,497
    Репутация
    1264
    artur_105, хм... а я й ніколи не була проти проведення референдуму...
    Я просто наголошувала, що не бачу доцільності в ньому... Але якщо буде вирішено його провести, то я не проти...
    Навіть найкращі стають згодом катами

  16. Вверх #1496
    Постоялец форума
    Пол
    Мужской
    Возраст
    54
    Сообщений
    1,008
    Репутация
    262
    Ирыся , ну и Слава Богу , что Вы не против . А доцильнисть скоро вылезет сама , как шило из мешка . Если ребенок-министр Кириленко продлжит свои экзерсайсы . Тобто , вправы.
    гастарбайтер з пiд Мэлитополя - наш помирювач!

  17. Вверх #1497
    Не покидает форум Аватар для Iрися
    Пол
    Женский
    Адрес
    ріднесенька Одеса
    Сообщений
    9,497
    Репутация
    1264
    artur_105, нє, не вилізуть...
    Не вилізли раніше і надалі не вилазитимуть... Молодь підростає...
    Навіть найкращі стають згодом катами

  18. Вверх #1498
    Постоялец форума
    Пол
    Мужской
    Возраст
    54
    Сообщений
    1,008
    Репутация
    262
    Тягныбокюгенд ?
    гастарбайтер з пiд Мэлитополя - наш помирювач!

  19. Вверх #1499
    User banned Аватар для ALKA
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    56,161
    Репутация
    16854
    Молодь підростає...
    русскоговорящая...и украинские школы не спасают.

  20. Вверх #1500
    Не покидает форум Аватар для Iрися
    Пол
    Женский
    Адрес
    ріднесенька Одеса
    Сообщений
    9,497
    Репутация
    1264
    artur_105, в тому числі...
    Величезна кількість молоді, з якою я знайома і з різних регіонів України вже проукраїнська. І в Донецьку, і в Луганьску, і в Харкові, і в Одесі підростає молодь, яка орієнтується саме на українське.
    Ступінь екстрімізму різний. Хтось за Тягнибока, хтось за Костенка-Плюща, хтось за НСНУ, хтось за БЮТ... Але я знаю лише одиниць, які підтримують проросійські сили.
    І якщо зважити на те, що з кожним роком все більши цих дітей набувають право голосу, то з кожним роком шансів у такого референдуму менше й менше...
    На мою думку, вже зараз доцільності в ньому немає. Це і розуміють політики, які лише на словах кричать про його проведення, але жодного реального кроку не зробили.
    Навіть найкращі стають згодом катами


Закрытая тема
Страница 75 из 622 ПерваяПервая ... 25 65 73 74 75 76 77 85 125 175 575 ... ПоследняяПоследняя

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения