Результаты опроса: Истинная православная церковь в Украине - это

Голосовавшие
0. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • ПЦ Киевского патриархата

    0 0%
  • ПЦ Московского патриархата

    0 0%
  • все истинные

    0 0%
  • ни одна не истинная

    0 0%

Тема: (*)Церковь Киевского или Московского патриархата?Все За и Против.(*)

Ответить в теме
Страница 133 из 135 ПерваяПервая ... 33 83 123 131 132 133 134 135 ПоследняяПоследняя
Показано с 2,641 по 2,660 из 2696
  1. Вверх #2641
    Баба Яга

    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    3,376
    Репутация
    708
    Цитата Сообщение от Bivaliu Посмотреть сообщение
    От я дивуюсь Вашій наполегливості!? Для чого це?
    Ми щодо релігії балакаємо, чи вже на вільну тему? Якщо щодо релігії, то від якого народу ми її запозичили, що Ви принижуєте євреїв??
    Евреї поцупили традицію халдеїв, єгиптян та старанно видають свою Тору та Талмуд, за своє розуміння і знання Бога. Насамперед, маючи декілька напрямків у самому іудаїзмі і не маючи єдності в своєму народі. Так, це принизливо, але це має місце бути у їхньому житті. Але це не я їх принижую, вони себе принижують цим самостійно.


  2. Вверх #2642
    Не покидает форум Аватар для Bivaliu
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    41,929
    Репутация
    33440
    Цитата Сообщение от *VeronikaV* Посмотреть сообщение
    Евреї поцупили традицію халдеїв, єгиптян та старанно видають свою Тору та Талмуд, за своє розуміння і знання Бога. Насамперед, маючи декілька напрямків у самому іудаїзмі і не маючи єдності в своєму народі. Так, це принизливо, але це має місце бути у їхньому житті. Але це не я їх принижую, вони себе принижують цим самостійно.
    Ще раз, давайте щодо релігії, а не щодо байок.
    Християнська релігія з тим, хто щойно "ВОСКРЕС", звідки пішла? Від яких людей?
    "Новороссы" - биологические остатки Российской империи...

  3. Вверх #2643
    Баба Яга

    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    3,376
    Репутация
    708
    Цитата Сообщение от Bivaliu Посмотреть сообщение
    Ще раз, давайте щодо релігії, а не щодо байок.
    Християнська релігія з тим, хто щойно "ВОСКРЕС", звідки пішла? Від яких людей?
    Тогда все были евреи?) небось об этих временах речь?
    И где Вы увидели байки, позвольте поинтересоваться?

  4. Вверх #2644
    Великий Инквизитор Аватар для grremlin
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    14,604
    Репутация
    3868
    Державне бюро розслідувань здійснює слідство у справі щодо можливих незаконних дій вищих посадовців, які вчинили дії, спрямовані на "розпалювання міжрелігійної ворожнечі при створенні ПЦУ".

    Джерело: представник пресслужби ДБР Максим Білоусенко в коментарі "Укрінформу"

    Пряма мова Білоусенка: "6 листопада 2019 року СБУ розпочало розслідування за заявою прихожан Київського Патріархату УПЦ на незаконні дії низки вищих посадових осіб, які вчинили дії, спрямовані на розпалювання міжрелігійної ворожнечі при створенні ПЦУ.

    Надалі СБУ справу передано для розслідування в ДБР. Слідство у справі проводиться".
    Интересно было бы узнать мнение членов секты свидетелей Томоса )

    Кстати, если у прихожан КП приняли заяву, значит, эта организация до сих пор существует официально?
    Как сделать всех добрее? Убить всех злых.

  5. Вверх #2645
    User banned
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    1,309
    Репутация
    242
    Цитата Сообщение от grremlin Посмотреть сообщение
    Интересно было бы узнать мнение членов секты свидетелей Томоса...
    Мнение будет в форме немой сцены... Многие ли из них будут готовы переходить в прихожане катакомбной Церкви? Хотя это все наверняка лишь...

  6. Вверх #2646
    Не покидает форум Аватар для a33
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Возраст
    58
    Сообщений
    27,653
    Репутация
    10353
    Цитата Сообщение от IAR Посмотреть сообщение
    Мнение будет в форме немой сцены... Многие ли из них будут готовы переходить в прихожане катакомбной Церкви? Хотя это все наверняка лишь...
    Расколы в христианской среде - это не новость. Армянская церковь смотрит на вас(прихожане МП и КП) и удивляется. Можно ведь не спешить и очень удачно опоздать. После записать себе опоздание в бонусы.

  7. Вверх #2647
    Не покидает форум Аватар для Bivaliu
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    41,929
    Репутация
    33440
    Цитата Сообщение от grremlin Посмотреть сообщение
    Кстати, если у прихожан КП приняли заяву, значит, эта организация до сих пор существует официально?
    Так заяву і Ви можете написати!? У чому проблема?
    "Новороссы" - биологические остатки Российской империи...

  8. Вверх #2648
    Великий Инквизитор Аватар для grremlin
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    14,604
    Репутация
    3868
    Филарет хочет еще один томос ))) говорит, что тот, что был выдан - не настоящий )))

    Цитата Сообщение от Филарет
    Можно было предоставить Томос и без зависимости от Константинопольского Патриархата. И мы на такой Томос и рассчитывали. Но для того, чтобы Томос был полностью независим от другой церкви, надо было предоставить его не митрополии, а патриархату. Почему так? Потому что патриархат не может быть в составе другого патриархата, а митрополия может.
    Как сделать всех добрее? Убить всех злых.

  9. Вверх #2649
    Не покидает форум Аватар для Bivaliu
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    41,929
    Репутация
    33440
    Цитата Сообщение от *VeronikaV* Посмотреть сообщение
    Евреї поцупили традицію халдеїв, єгиптян та старанно видають свою Тору та Талмуд, за своє розуміння і знання Бога. Насамперед, маючи декілька напрямків у самому іудаїзмі і не маючи єдності в своєму народі. Так, це принизливо, але це має місце бути у їхньому житті. Але це не я їх принижую, вони себе принижують цим самостійно.
    Усі, хто "вірить", поділяються на тих, хто на цьому не погано заробляє на протязі віків і тих, хто їм тупо стільки ж довіряє і платить...
    Последний раз редактировалось Bivaliu; 28.07.2020 в 09:25.
    "Новороссы" - биологические остатки Российской империи...

  10. Вверх #2650
    Не покидает форум Аватар для Bivaliu
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    41,929
    Репутация
    33440
    Сьогодня "московський архіпастир" Онуфрій видав "перли"...
    От виступає він з промовою, щодо 1032 річниці Хрещення Русі. Для ДЕЯКИХ наших християн саме ця людина і є мірилом знань, честі, совісті, справедливості. Натомість, він наочно демонструє НЕУЦТВО і НЕВІГЛАСТВО. У цій промові він заявив, що Володимир довго обирав, яку релігію запровадити на Русі, до всіх посилав (перераховує до кого) і спинився на "ПРАВОСЛАВНІЙ" вірі, бо "католицизм" йому не сподобався!?!?!?
    Це що за маячня з уст "архіпастира"? Адже навіть не уцерковлена людина добре знає, що хрестили Русь у 988 році, а "Велика схизма", розкол єдиної Християнської церкви на "східну" (православну) і "західну" (католицьку), сталась аж у 1054 році!? Сам придумав "історію" і сам її виголосив з трибуни??
    А чого ж тоді очікувати від "рядових" попів, що стоять у черзі біля годівниці.., "одобрямс"? Ніхто ж з них не наважиться його виправити...
    "Новороссы" - биологические остатки Российской империи...

  11. Вверх #2651
    Великий Инквизитор Аватар для grremlin
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    14,604
    Репутация
    3868
    Цитата Сообщение от Bivaliu Посмотреть сообщение
    Сьогодня "московський архіпастир" Онуфрій видав "перли"...
    От виступає він з промовою, щодо 1032 річниці Хрещення Русі. Для ДЕЯКИХ наших християн саме ця людина і є мірилом знань, честі, совісті, справедливості. Натомість, він наочно демонструє НЕУЦТВО і НЕВІГЛАСТВО. У цій промові він заявив, що Володимир довго обирав, яку релігію запровадити на Русі, до всіх посилав (перераховує до кого) і спинився на "ПРАВОСЛАВНІЙ" вірі, бо "католицизм" йому не сподобався!?!?!?
    Це що за маячня з уст "архіпастира"? Адже навіть не уцерковлена людина добре знає, що хрестили Русь у 988 році, а "Велика схизма", розкол єдиної Християнської церкви на "східну" (православну) і "західну" (католицьку), сталась аж у 1054 році!? Сам придумав "історію" і сам її виголосив з трибуни??
    А чого ж тоді очікувати від "рядових" попів, що стоять у черзі біля годівниці.., "одобрямс"? Ніхто ж з них не наважиться його виправити...
    Боюсь, Вы продемонстрировали лишь собственное невежество. Римская церковь появилась не в результате раскола, она по возрасту не младше византийской. И уж тем более, никто не стал менять догматы и обряды из-за разделения - просто каждый пошел своим путем. Вам так хотелось кинуть какашкой в УПЦ, что даже не хватило времени хоть чуточку попытаться разобраться в вопросе. Онуфрий то в семинарии церковную историю изучал, и сообразно своим знаниям и излагает, а вот на чем Ваши гм... умозаключения основаны? Не затруднит аргументировать свою весьма эмоциональную, но абсолютно голословную тираду?
    Как сделать всех добрее? Убить всех злых.

  12. Вверх #2652
    Не покидает форум Аватар для Bivaliu
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    41,929
    Репутация
    33440
    Цитата Сообщение от grremlin Посмотреть сообщение
    Боюсь, Вы продемонстрировали лишь собственное невежество. Римская церковь появилась не в результате раскола, она по возрасту не младше византийской. И уж тем более, никто не стал менять догматы и обряды из-за разделения - просто каждый пошел своим путем. Вам так хотелось кинуть какашкой в УПЦ, что даже не хватило времени хоть чуточку попытаться разобраться в вопросе. Онуфрий то в семинарии церковную историю изучал, и сообразно своим знаниям и излагает, а вот на чем Ваши гм... умозаключения основаны? Не затруднит аргументировать свою весьма эмоциональную, но абсолютно голословную тираду?
    А я не боюсь, бо вже звик до демонстрації Вами невігластва з позиції чи то сили, чи то "форумного права"... Жаль, що споримо ми з різних "вагових категорій", а тому Ваше "ляміній" може бути визнаним точнішим від мого - "алюміній". Я не буду втягуватись з Вами в дискусію щодо того, яка церква старша, бо це ні до чого не приведе, я лише наголошу на тому, що Московське "православіє" - віками є плоть від плоті тієї держави, в якій воно існує. Сучасний "отец народа" каже те ж, що говорили царі, тобто, що Росія веде свою історію від Київської Русі. При цьому, ігноруються всі історичні факти щодо створення Росії. Усіх наших князів записали у свій "пантеон", більш того, навіть "комуняки-атеїсти" написали не 1000-річчя хрещення Київської Русі, а Росії.
    Щодо РПЦ та всього російського православ'я, то воно також не далеко відійшло від цієї ідеї. Сучасна православна церква вважає ВСЮ ІСТОРІЮ християнства, з початку його заснування, як свою власну історію, як історію саме православної церкви...
    Цю історію вчили Онуфрій і "іжє с нім"??
    Що ще можуть додати до цього сучасні попи і проросійські апологети цієї теорії?
    Щодо догматів.., не позортесь, бо саме вони були змінені. Наприклад, щодо святого духа (батько і син, і лише батько) і щодо непорочного зачаття, і щодо вшанування діви Марії... Щодо обрядів, то тут також Ви демонструєте своє неуцтво, бо, наприклад одні вважають що обряди хрещення і причастя можна поєднувати, а інші рознесли їх в часі аж на сім років, одна церква вважає, що шлюб можна розривати, а інша, що тільки по смерті одного з подружжя, а ще й "целібат"... Учіть питання, потім продовжимо. Пока Вам - 2+ (+ за настирливість)...
    Як відомо, відлік Християнства, як релігії, почався з початком нашої ери, а становлення Візантії, як самостійної держави, можна віднести до періоду 330–518 років. Здається у Римі в ці роки вже існувала церква чи ні??
    А що до "Великої схизми" 1054 року? Була вона чи ні, якщо за Вашими твердженнями православ'я тоді вже існувало!?
    Так що ж у той час і від чого відокремилось??
    Последний раз редактировалось Bivaliu; 28.07.2020 в 18:57.
    "Новороссы" - биологические остатки Российской империи...

  13. Вверх #2653
    Великий Инквизитор Аватар для grremlin
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    14,604
    Репутация
    3868
    Цитата Сообщение от Bivaliu Посмотреть сообщение
    А я не боюсь, бо вже звик до демонстрації Вами невігластва з позиції чи то сили, чи то "форумного права"... Жаль, що споримо ми з різних "вагових категорій", а тому Ваше "ляміній" може бути визнаним точнішим від мого - "алюміній". Я не буду втягуватись з Вами в дискусію щодо того, яка церква старша, бо це ні до чого не приведе, я лише наголошу на тому, що Московське "православіє" - віками є плоть від плоті тієї держави, в якій воно існує. Сучасний "отец народа" каже те ж, що говорили царі, тобто, що Росія веде свою історію від Київської Русі. При цьому, ігноруються всі історичні факти щодо створення Росії. Усіх наших князів записали у свій "пантеон", більш того, навіть "комуняки-атеїсти" написали не 1000-річчя хрещення Київської Русі, а Росії.
    Щодо РПЦ та всього російського православ'я, то воно також не далеко відійшло від цієї ідеї. Сучасна православна церква вважає ВСЮ ІСТОРІЮ християнства, з початку його заснування, як свою власну історію, як історію саме православної церкви...
    Цю історію вчили Онуфрій і "іжє с нім"??
    Що ще можуть додати до цього сучасні попи і проросійські апологети цієї теорії?
    Щодо догматів.., не позортесь, бо саме вони були змінені. Наприклад, щодо святого духа (батько і син, і лише батько) і щодо непорочного зачаття, і щодо вшанування діви Марії... Щодо обрядів, то тут також Ви демонструєте своє неуцтво, бо, наприклад одні вважають що обряди хрещення і причастя можна поєднувати, а інші рознесли їх в часі аж на сім років, одна церква вважає, що шлюб можна розривати, а інша, що тільки по смерті одного з подружжя, а ще й "целібат"... Учіть питання, потім продовжимо. Пока Вам - 2+ (+ за настирливість)...
    Як відомо, відлік Християнства, як релігії, почався з початком нашої ери, а становлення Візантії, як самостійної держави, можна віднести до періоду 330–518 років. Здається у Римі в ці роки вже існувала церква чи ні??
    А що до "Великої схизми" 1054 року? Була вона чи ні, якщо за Вашими твердженнями православ'я тоді вже існувало!?
    Так що ж у той час і від чого відокремилось??
    Давно не видел такой изворотливости ) Вы даже с протоСом смогли бы потягаться )

    Попробую еще раз задать тот же вопрос - что побудило Вас сказать о том, что на момент крещения Руси римской церкви не существовало в природе, и появилась она только после раскола?
    Только, пожалуйста, конкретно и по делу, не уходя в дебри исследования истории возникновения обета безбрачия - если можете, конечно.
    Как сделать всех добрее? Убить всех злых.

  14. Вверх #2654
    Не покидает форум Аватар для Bivaliu
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    41,929
    Репутация
    33440
    Цитата Сообщение от grremlin Посмотреть сообщение
    Давно не видел такой изворотливости ) Вы даже с протоСом смогли бы потягаться )
    Попробую еще раз задать тот же вопрос - что побудило Вас сказать о том, что на момент крещения Руси римской церкви не существовало в природе, и появилась она только после раскола? Только, пожалуйста, конкретно и по делу, не уходя в дебри исследования истории возникновения обета безбрачия - если можете, конечно.
    Такого зухвальства, побудованого не на знаннях, а на РПЦ-ідеології, я ще не бачив.
    Тягатись з протоСом то Ваша справа. У нього церква десь біля Аркадії.., а у Вас де?
    Почну з першого, де я щойно писав про існування, чи не існування тоді Римської церкви?
    Ви ототожнюєте тогочасні поняття "Римська церква" і більш пізнє - "католицька церква"?
    Тоді де Ви вчились?? Я колись писав на цю тему, але не зараз (полистайте назад мої пости, щоб не товкти воду в ступі). Я завжди наголошував на тім, що Християнська релігія виникла, як єдина(!) і існувала такою багато століть. Розпочалось її існування з початком нашої ери. Різні центри впливу з'явились потім, "дякуючи" занепаду Риму, в якому ця релігія стала державною, і зміщенню центру імперії на "схід" у дати, які я вказав у попередньому пості. І якщо державне управління можна було змістити силою, захопивши владу, то релігійне не пішло на це. І східно-римським імператорам прийшлось створювати біля себе свою конкуруючу з Римом Християнську церкву такого ж толку і висвячуватись на "царство" своїми попами, а не принизливо для цього добиратись місяцями до Риму. Але й тоді Християнська церква з двома центрами управління теоретично вважалась ще "єдиною". Що сталося потім - я вже писав, повторюватись не буду. Чому православна церква в цілому і РПЦ зокрема придумали собі таку історію, ніби все почалосмь саме з них і нічого іншого до них не було, також, як кажуть, коню зрозуміло. Це називається зухвалим витісненням конкурентів навіть з історії, що і робить зараз кацапня, крадучи історію Русі собі, як чужу свитину, яка навіть за розміром на це чудовисько не налазить.
    Ось така історія. Усе решта - ідеологія. Спорити з Вами щодо ідеології я не збираюсь, бо серед українців побутує така приказка: "Чим бик навик, тим і реває." Дуже влучна щодо нашого спору, бо Ви не опонуєте ні фактами, ні датами, а принижуєте і зверхнє ставите завдання іншим, які повинні Вам щось доказувати, а Ви у відповідь будете казати щось про дурня... Я не маю уяви щодо Вашої освіти, а тому припиняю дискусію з Вами, яка з Вашого боку має на меті у будь-який спосіб принизити опонента і тримати лінію РПЦ. Очевидно для цього ця тема і створювалась, як джерело впливу. Разом з тим, бачу, що люди її покидають, зрозумівши що і до чого. Так що, Вам прийдеться виконувати сольну партію в цій темі. Бувайте і учіться, бо навіть щоб опонувати потрібні знання, а не лише химерна "влада" та "нахрап"...
    Последний раз редактировалось Bivaliu; 29.07.2020 в 12:02.
    "Новороссы" - биологические остатки Российской империи...

  15. Вверх #2655
    Великий Инквизитор Аватар для grremlin
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    14,604
    Репутация
    3868
    Цитата Сообщение от Bivaliu Посмотреть сообщение
    Я не маю уяви щодо Вашої освіти, а тому припиняю дискусію з Вами
    Слив засчитан ) удачи )
    Как сделать всех добрее? Убить всех злых.

  16. Вверх #2656
    Не покидает форум Аватар для Bivaliu
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    41,929
    Репутация
    33440
    Цитата Сообщение от grremlin Посмотреть сообщение
    Слив засчитан ) удачи )
    Від кого я це чую?? От які нахраписті агітатори РПЦ!
    Так яка у Вас базова освіта для продовження спору? Ви так і не відповіли на це просте питання. Яке ПТУ і коли закінчили??
    А ось зараз точно бувайте, не буду очікувати результат у вигляді "штрафів", як останній "силовий/владний" аргумент у суперечці...
    Завершу Вашими ж словами: "...Слив - защитан! Удачи!"
    Последний раз редактировалось Bivaliu; 30.07.2020 в 10:30.
    "Новороссы" - биологические остатки Российской империи...

  17. Вверх #2657
    User banned
    Пол
    Женский
    Сообщений
    7,736
    Репутация
    1207
    Цитата Сообщение от Bivaliu Посмотреть сообщение
    Від кого я це чую?? От які нахраписті агітатори РПЦ!
    Так яка у Вас базова освіта для продовження спору? Ви так і не відповіли на це просте питання. Яке ПТУ і коли закінчили??
    А ось зараз точно бувайте, не буду очікувати результат у вигляді "штрафів", як останній "силовий/владний" аргумент у суперечці...
    Завершу Вашими ж словами: "...Слив - защитан! Удачи!"
    Лично мне пофих и на РПЦ/УПЦ/ПЦУ. Только взгляд со стороны.
    Извините, но лично Вы бледно выглядите в споре с грремлином.
    Такая себе пародия на борца за справедливость.
    Глупо. Как Томас. )

  18. Вверх #2658
    Баба Яга

    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    3,376
    Репутация
    708
    Цитата Сообщение от элькая Посмотреть сообщение
    Лично мне пофих и на РПЦ/УПЦ/ПЦУ. Только взгляд со стороны.
    Извините, но лично Вы бледно выглядите в споре с грремлином.
    Такая себе пародия на борца за справедливость.
    Глупо. Как Томас. )
    ))) а в глазах, вся невыразимая боль еврейского народа)
    Я думаю, Ваше взгляд со стороны не объективен)

  19. Вверх #2659
    Не покидает форум Аватар для ValVed
    Пол
    Женский
    Сообщений
    11,514
    Репутация
    15528
    Цитата Сообщение от элькая Посмотреть сообщение
    Лично мне пофих и на РПЦ/УПЦ/ПЦУ. Только взгляд со стороны.
    Извините, но лично Вы бледно выглядите в споре с грремлином.
    Такая себе пародия на борца за справедливость.
    Глупо. Как Томас. )
    По правилам форума нельзя переходить на личности и хамить в теме.

    Сколько, вновь созданная сталиным в 1943 году рузкая православная под управлением кгб, отправила на смерть и в лагеря украинцев за годы фашизма ( 1922 - и 1991) на территории Украины никто уже не узнает.

    Независимая Украинская Церковь невыгодна фашистам в кремле - денег не будут платить и подчиняться не хотят.
    Радуюсь успехам людей, как своим, но пока еще не реализованным!

  20. Вверх #2660
    Постоялец форума
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    1,085
    Репутация
    65
    Цитата Сообщение от ValVed Посмотреть сообщение
    По правилам форума нельзя переходить на личности и хамить в теме.

    Сколько, вновь созданная сталиным в 1943 году рузкая православная под управлением кгб, отправила на смерть и в лагеря украинцев за годы фашизма ( 1922 - и 1991) на территории Украины никто уже не узнает.

    Независимая Украинская Церковь невыгодна фашистам в кремле - денег не будут платить и подчиняться не хотят.
    Вы что то путаете. Сталин не создавал РПЦ, а вот таких как Филарет и в частности его подмял под себя. Есть признания Филарета. Сами найдете или вам найти?


Ответить в теме
Страница 133 из 135 ПерваяПервая ... 33 83 123 131 132 133 134 135 ПоследняяПоследняя

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения